Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2012., 15:00   #21
a ja ne shvaćam kako se to čokoladom razbija celulit?

to mi je totalni bullshit.. molim nekog, ako postoji znanstveni dokazi za to, da napiše... u protivnom mi je to mamac za budale..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 09:03   #22
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
molim nekog, ako postoji znanstveni dokazi za to, da napiše... u protivnom mi je to mamac za budale..
Da pitaš na drugom PDF-u, možda bi dobila odgovor. Ovako ti preostajem samo ja .

Za početak, mali osvrt, ima tu strava pomodarstva jer sam sigurna da bi dosta namirnica zadovoljilo iste kriterije. Nažalost, po nijh, te namirnice nisu hvalevrijedna čokolada, te je popularna slastica upregnuta u kozmetičku industriju, sa sloganom "ne jesti i debljati se, a ipak konzumirati".

Kažu da sastojci čokolade: teobromin, kofein, triptofan i endorfin, vitamin E, u funkciji anticelulitnog tretmana, prodiru u kožu, svojim svojstvima ubrzavaju cirkulaciju, pročišćavaju limfu, tope nakupljene masnoće i zadržavaju vlažnost kože. Time razbijaju celulit, a naša koža je meka i elastična
Postupak ima svoje etape, moguće je napraviti kućni tretman.
Sad se bojim Jadranke i čarobiranja .

Najfora je serotonin, za aktivaciju kojeg je dovoljno mirisati čokoladne pare, što otklanja izgovor za jedenje kad si depresivan. Ludilo!
Nedostatak vidim u snažnoj asocijaciji na bonbone za odvikavanje od pušenja.
Dok ne osjetim čoko pod nepcem, nijedna depresija neće uteći.
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?
Qloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 14:25   #23
ma meni je to sve glupost.. ja sam davno digla ruke iako ga nemam puno. jer iako sam aktivna i noge su mi skroz zategnute i kao jedem relativno zdravo..opet ga imam... pa šta da čovjek kaže..nego tu svu čokoladu u sebe, a ne na sebe al vjerujem da nešto ipak smanjuje taj celulit..al nekako ne mislim da je čokolada
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 17:52   #24
Ne shvaćam ljude, koji vole zimu (kratki dani i hladnoća) više od proljeća i ljeta (dugi dani i toplina)
__________________
Come to the dark side, we have cookies
iva131 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 22:36   #25
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
al vjerujem da nešto ipak smanjuje taj celulit..al nekako ne mislim da je čokolada
Nije čokolada, već njeni sastojci koji se pravilnim putem aktiviraju. Pravilni put nije kroz usta pa niz grlo sorček. I meni je žao

Quote:
iva131 kaže: Pogledaj post
Ne shvaćam ljude, koji vole zimu (kratki dani i hladnoća) više od proljeća i ljeta (dugi dani i toplina)
Gle, mogu i tebi pomoći da shvatiš :
Duljina nije bitna, već kvaliteta.
Zimski su dani "zdraviji". Puno se ljudi u proljeće osjeća mlitavo, bezvoljno, umorno i depresivno.
Ljeto je super .




OT:
Ne shvaćam zašto svi ljudi ne pjevaju pod tušem

Neki ljudi pjevaju pod tušem po pola sata. Ne djeco draga, tri minute su više nego dovoljne. Brojao sam tri minute i ja ne smrdim...
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?
Qloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 23:45   #26
ajme kako sam se ismijala: "Ako mislite ležati u kadi punoj pjene i uključiti ono, kako se zove, jacuzzi... pa kakav je to komunizam? Nisu vremena za jacuzzi", izjavio je Chavez uz smijeh svojih ministara. (H. Chavez). hvala ti na ovom, oloe

znam masu ljudi koji ne pjevaju pod tušem nikad. uglavnom im muzika nije važna stvar u životu a ja recimo sviram i volim glazbu...al eto... rijetko kad pjevam pod tušem. nema pravila, uglavnom
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 01:00   #27
ja sve shvaćam
Noštromo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 01:44   #28
ja ne shvaćan muške
__________________
~
Impresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 02:04   #29
ne shvaćam zašto romska obitelj (ne uvijek) al' uglavnom mora bit "opširna" ko nogometna momčad?
zašto beskućnik u mom gradu stoji uvijek na istom mjestu, moli za kruh (gladan) , a uvijek je pijan i pored sebe ima bocu neštoNečeg? bit je da je uvijek pijan, znaci ima za cugu, a moli za kruh i nema di spavat.
zašto je nekome i po čemu zanimljivo gledat striptiz?
mallena555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 02:22   #30
Quote:
mallena555 kaže: Pogledaj post
zašto je nekome i po čemu zanimljivo gledat striptiz?
A cuj, ako se skine do kraja onda mi je zanimljiv. A ako ne, onda...
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 02:30   #31
meni je to baš fujjj, gadljivo !
mallena555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 02:32   #32
Sta ti tu ima bit gadljivo?
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 01:59   #33
Da se razumijemo, oke cura svom dečku pripremi striptiz ili obrnuto,čist oke, naprotiv, super al' nedavno je u jednom klubu u mom gradu bio striptiz, vidjela sam slike starijih žena, curica i djevojaka koje sline nad dečkom koji se skida i on ih previja po podu kluba, nea'm blage , al meni je to bas fuj.
mallena555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 02:15   #34
Ne shvaćam što ljudi vide u izlascima, opijanjima i takvim stvarima.
Najozbiljnije. Pokušavam to dokučiti, ali nikako.
Stvarno ne kužim u čemu je fora ubiti se k'o majka, ne sjećati se što si radio, gdje si bio i kako si se stvorio tamo gdje si se već
stvorio.
Dobro, opijanja još nekako i razumijem, ali izlaske nikako ne mogu prožvakati.
Wulpes is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 03:15   #35
Quote:
Wulpes kaže: Pogledaj post
Ne shvaćam što ljudi vide u izlascima, opijanjima i takvim stvarima.
Najozbiljnije. Pokušavam to dokučiti, ali nikako.
Stvarno ne kužim u čemu je fora ubiti se k'o majka, ne sjećati se što si radio, gdje si bio i kako si se stvorio tamo gdje si se već
stvorio.
Dobro, opijanja još nekako i razumijem, ali izlaske nikako ne mogu prožvakati.
Ja baš suprotno. Što ima loše u izlascima? Ljudi se trebaju družiti, nitko ne može biti sam zauvijek.
Ne razumijem ljude koji se opijaju, tj. razumijem im ali mislim da im bilo kakvi problemi ne trebaju biti povod za to.
Marša is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 14:11   #36
nedavno sam čula da ako se želi curica da žena svrši prva,a ako se želi dečko,onda muškarac svršava prvi.
hm,zato ja imam pišulinca a ne pišulinku.
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 15:13   #37
Quote:
Wulpes kaže: Pogledaj post
Ne shvaćam što ljudi vide u izlascima, opijanjima i takvim stvarima.
Najozbiljnije. Pokušavam to dokučiti, ali nikako.
Stvarno ne kužim u čemu je fora ubiti se k'o majka, ne sjećati se što si radio, gdje si bio i kako si se stvorio tamo gdje si se već
stvorio.
Dobro, opijanja još nekako i razumijem, ali izlaske nikako ne mogu prožvakati.
potpis
__________________
"It Ain't Over, 'Till It's Over"
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 17:50   #38
Iskreno najmrskiji su mi pederi, i pritom ne mislim na seksualnu orjentaciju već na nešto sasvim drugo, jednostavno ne kužim tu njihovu potrebu za pederlukom.
__________________
I hate rodents
Parie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 21:52   #39
Quote:
Marša kaže: Pogledaj post
Ja baš suprotno. Što ima loše u izlascima? Ljudi se trebaju družiti, nitko ne može biti sam zauvijek.
Ne razumijem ljude koji se opijaju, tj. razumijem im ali mislim da im bilo kakvi problemi ne trebaju biti povod za to.
Pa ne kužim to.
Ne kužim kako se ljudima da biti u onim gužvama dok te svake dvije minute netko udara laktovima po glavi, izbija ti bubrege, diše ti za vratom, dobacuje stvari i sl.
Ako mene pitaš, imaš puno boljih načina i vrsta druženja.
Wulpes is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 22:48   #40
Quote:
Wulpes kaže: Pogledaj post
Pa ne kužim to.
Ne kužim kako se ljudima da biti u onim gužvama dok te svake dvije minute netko udara laktovima po glavi, izbija ti bubrege, diše ti za vratom, dobacuje stvari i sl.
Ako mene pitaš, imaš puno boljih načina i vrsta druženja.

Pa među izlaske se ne ubrajaju samo prenapučeni klubovi.
Izlazak je i neki koncert, neki obični klub... Ja isto ne volim gužvu, ali volim izaći.
Marša is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:16.