Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2013., 11:23   #61
Ocajno

Cijene uredjaja uzasne, nazivi tarifa se ne poklapaju s ponudom te na kraju ultra smijesno ogranicavanje 4G mreze na brzinu 3G mreze....
hrvatska1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 12:08   #62
Užas od tarifa. Ponovno se uvodi uspostava poziva koliko sam vidla...nema šanse da preselim sa svoje obiteljske totalne tarife na tu. Nude neograničeni sms i vise minuta prema drugim mrezama ali s druge strane nema flat interneta i kako sam već rekla uspostava poziva...bljak (to mi je najveći turnoff). :banghead:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 13:38   #63
Quote:
topus14 kaže: Pogledaj post
evo svima koji imaju namjeru nesto naruciti putem web shopa tmobile da na vrime odustanu...
Naime vec duze vrijeme cekam iphone4 od 8 gb u tmobile i kad sam napokon 14.02.2013 dobio mail krenuo da narucim putem web shopa uz prijenos broja...sve ljepo poklikao i cekam da me kontaktiraju...prvi kontakt navecer u 9 sati zove mene neka zenska da joj dam broj tekuceg oib jmbg....pa reko pa imate li vi pristojniji sat za to zvat al dobro dao joj sve sto je potrebno...zatim za 4 dana stizu mi ugovori i zahtijev za prijenos broja...potpisem vratim i cekam, cekam nitko ne zove...zovem ja njih javi se neka zenskica kaze da odobren vam je prijenos i vi ste u nasoj mrezi od 28.02.2013...i pohone vam dode na adresu u rokou od 4 dana....dobro...05.03.2013..zovem kaze da nemaju pojma di je iphone i pita ona mene dali mi radi sim kartica pa reko kako ce mi radit kad nista nisam dobio....i pokrece ona neki postupak da vidi di je zapelo kao to traje 3 dana maksimalno....evo danas 11.03.2013. nitko nema pojma di je iphone i moja sim kartica....i jos za nefalit uredno oni meni posalju racun za 2 mjesec za jedan dan koristena....pa to je katastrofa to samo moze covjek da dozivi s tcom....budem javio kad mi stigne i phone ako stigne....
Podrzavam u slicnoj sam situaciji.

Narucila mobitel preko webshopa i uz produzenje ugovora, da nakraju ispadne da nit mi je produzen ugovor nit poslan mobitel. cekala sam dva tjedna tijekom koja mi se govorilo da je mobitel poslan na moju kucnu adresu dan nakon narucivanja. tako da sam ostala
nevjerovatno. dva tjedna me se pravilo ludom.

Zadnje uređivanje tomisličak : 21.03.2013. at 13:50. Reason: spojeno
tenamrki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 14:36   #64
Puštena nova tarifa za pretplatnike :

Plan za zabavu XL

U naknadu od 225 kn/mj. uključeno je 500 SMS poruka, neograničeno razgovora unutar HT mreže, 500 minuta razgovora prema ostalim mrežama, bez naknade za uspostavu poziva, neograničen internet promet (2 GB podatkovnog prometa za surfanje po najvećoj brzini do 7.2 Mbps). Dodatno uključeno u tarifu je Multimedia paket: Slušajte glazbu i gledajte televiziju u pokretu uz Deezer i MAXtv To Go, a svoje dragocjene digitalne podatke pospremite na Spremalici.

Naspram tarife koju trenutno koristim extra total+L ova nova je puno povoljnija. Vaše mišljenje? Mislim da se prebacujem.


Edit: sad sam vidio da je netko na prethodnoj stranici već spomenuo plan tarife, i koliko ja vidim nema uspostave poziva.
__________________
Ljudska pamet je ograničena, ali zato glupost nije

Zadnje uređivanje Brian Johnson : 21.03.2013. at 14:46. Reason: .
Brian Johnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 14:51   #65
Evo, i meni maloprije stigla poruka u kojoj nude Plan za mlade. Trenutno koristim Extra total S s popustom za mlade i ova nova mi puno više odgovara, ali zna li netko bi li mi i dalje ostao taj popust od 50%?

Mućak, popust se gubi, sad sam zvala SZK. Bizarno mi je da se za 50 kn/mj na Simpi dobije flat SMS, 1000 minuta i 1 gb, a na pretplati i manje od toga košta 150 kn.


EDIT: Dobro, ne deri se, nije mi radilo.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.

Zadnje uređivanje mpoo : 21.03.2013. at 16:06. Reason: spojeno, koristiti EDIT!!!!
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 15:56   #66
Oni majkemi nisu normalni. Po čemu su ove tarife isplative ?? Gledao sam nekidan, u 10.mjesec mi ističe pretplata i u TOTAL L tarifi uz zamjenu bodova mogao sam dobit S 3 mini za 200 kn. Sada isti taj uređaj dođe 1000 kn više ??? TOTAL tarifa očito više nema...

Kako stvari stoje-bajbaj timobajl :-))
spilice is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 16:16   #67
Pa tarife su po cijeni slične starima, a dobije se više toga, barem kod ovih koje mene zanimaju. Doduše, jest da više nema 50% popusta za mlade, prijelaz, ovoono.

Samo ne znam što su napravili s mobitelima, zašto su tako skupi, dovraga? Već više od 10 godina sam na njihovoj pretplati i svake dvije godine bih produžila ugovor i dobila dobar mobitel za kunu, što je ovo sad? Kad god otvorim stranicu, uređaji poskupe za 100 kn.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 21:04   #68
Za one koji stvarno puno koriste mobitele, Plan za Zabavu XL/XXL uz dodatan popust je dosta isplativ. Usporedbe radi, stara Extra Total+ L je imala mjesečnu naknadu od 300 kn, a puno manje toga uključeno.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 21:12   #69
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
Bizarno mi je da se za 50 kn/mj na Simpi dobije flat SMS, 1000 minuta i 1 gb, a na pretplati i manje od toga košta 150 kn.
Ali se na Simpi ne mogu dobiti povoljnije mobiteli.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 21:32   #70
Istina, al ako ti ne treba zadnji krik mode od mobitela, moze se kupiti solidan rabljeni mobitel za ne tako velike novce. Svako zna sto je njemu najpovoljnije i najbolje. Meni je prejaka opcija najisplativija. Imala sam tarifu za mlade uz 50% popusta, i ovako mi je puno bolje, ne pricam previse, najvise mi je potreban internet, sms tu i tamo. Mobitel kupila na ebayu i sve 5. Kako kome.
ancica_8990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 21:48   #71
Cijena uspostave poziva je sad čak narasla, sad je 40 lipa na svim tarifama
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 21:53   #72
Uspostava je 0,29 kn i postoji samo na S i M tarifama.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 23:00   #73
http://img705.imageshack.us/img705/3462/uspostava.jpg
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 23:34   #74
Ljudi, došlo je do zabune, uspostava poziva se ne naplaćuje!!!

Stvar je u tome da kad pregledavate njihove web stranice npr. preko mobitela redovi se pomaknu za jedan naprijed!! Prema slici od raliSHA bi SMS bio 2,03 kn!!Uspostava poziva se NE naplaćuje (osim kod S i M tarifa kako je Mephisto rekao). Evo ovakve su stvarne cijene:

http://img577.imageshack.us/img577/3738/16540054.png

btw. zasto mi ne moze izabrati "Promjena trenutne tarife"???? Ulogiran sam...
http://img822.imageshack.us/img822/489/50041895.png

Edit mod:
Pravilima nije dozvoljeno postavljanje IMG code
na slike rezolucije veće od 640 x 480 pxl.

Zadnje uređivanje tomisličak : 22.03.2013. at 01:47.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 23:39   #75
Da li je još uvijek na Simpi moguća aktivacija prejake opcije i na koji način?

Pratim upute s njihove stranice ali u izboru opcije nigdje prejake.
Fear Factory is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 23:51   #76
Kako ne? https://www.simpa.hr/tarifa/opcije/prejaka-opcija

Zadnje uređivanje Jobi : 22.03.2013. at 00:13. Reason: maknut quote
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 00:08   #77
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Sve ok, nisam skužio da trebam u izborniku izabrati Razgovori i SMS pa onda odabrati Prejaku opciju (mislio sam da će biti automatski ponuđena ).

Hvala na pomoći.
Fear Factory is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 01:37   #78
Razmišljam o prelasku na T-mobile uz uzimanje novog uredjaja. Na njihovim stranicama piše da se uz zadržavanje broja i uz ugovor na 24 mjeseca ostvaruje popust na mjesečni iznos tarife tijekom cijelog ugovornog razdoblja. Zna li itko o kakvom je popustu riječ? Pretpostavljam da to vise nije 50% na iznos tarife?

Zadnje uređivanje maxpower : 22.03.2013. at 01:50.
maxpower is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 07:35   #79
Meni se čini ok ova Plan za surfanje L.
A taman prije dva tjedna prešla na total M+

Da li mogu opet promijeniti tarifu?
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 13:41   #80
Evo i ja se danas prebacia sa extra obitelji na plan za obitelj xl. Zadrza popust od 50% tako da za nas 3je racun ispada 165kn do 12mj (bar su mi tako rekli u t-centru ) . Di ima za skinut uvjete koristenja ??? Zanima me dali se onih 2gb prometa obracunava po svakom clanu zasebno ili ?
MafiaMan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:28.