Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2017., 21:45   #9881
Quote:
Blair Gilbert kaže: Pogledaj post
bogati nemoj cream ivory, kontam da si u pravu i da je prebijela. 3 mi se čini najsličnija ovim ostalima koje koristiš. Btw iste smo po boji lica (čitaj: sunčanje u špilji) tako da ću te odsad pratit u biranju nijansi, da ne razmišljam puno nego te iskopiram

imam pitanje jedno za sve : treba mi giorgio armani luminous silk u nijansi 3. nema je na webshopu od douglasa. pitam žene u trgovini, kažu nemaju oni niti jednu al ti naruče da dođe. kažem al kak ćete naručit ak ni na netu nemaju te u asortimanu. ne ne kao naručit će mi. od tad je prošlo tjedan dana. naišla jednom pitat ima li povratnih informacija, kaže žena stiže. na upit koja nijansa, nije mi znala odg

edit: na kraju zaboravim pitat di vi naručujete đorđeta?
Mozda ce ti povuc iz druge poslovnice. Ne znam jel si bila areni ili na trgu. Jedino tamo imaju Armani. Sutra ti je 25% na sve u Douglasu.Feel je povoljniji ali u zadnje vrijeme jako kasne paketi ako uopce i dodu. Ako ti tko uskoro leti negdje nek ti uzme u dutycu. Jeftinije je dosta.
silver777 is offline  
Old 24.11.2017., 18:37   #9882
Ima li netko iskustva sa Chanel Perfect lumiere puderom? Jel lagan na licu ili daje efekt maske, lagan ili težak na licu? Teško mi je procijeniti samo uz swatch na ruci...
Erato321 is offline  
Old 24.11.2017., 22:26   #9883
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
bleir..tražim puder za masnu kožu lagano do srednje prekrivanje, da se ne uvlači u pore, da zagladi kožu da izdrži cijeli dan i da mi boja savršeno pristaje..hahahhaahah...mission impossible
nemam masnu kožu, stvarno ti nebi znala reći što je najbolje, a da ne baciš puno novaca u vjetar, jer nismo isti tip kože moja je mješovita. ali ja bi uvijek krenula od MAC-a za pudere.

Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Pogledaj na feeluniqueu
odlično hvala ti, baš ću pogledati

Quote:
silver777 kaže: Pogledaj post
Mozda ce ti povuc iz druge poslovnice. Ne znam jel si bila areni ili na trgu. Jedino tamo imaju Armani. Sutra ti je 25% na sve u Douglasu.Feel je povoljniji ali u zadnje vrijeme jako kasne paketi ako uopce i dodu. Ako ti tko uskoro leti negdje nek ti uzme u dutycu. Jeftinije je dosta.
nisam ja u zg nego u os! ma nervira me što me zavlače, znaš kad dijete malo lažeš kad će nešt dobit... tak nekak
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Old 25.11.2017., 00:08   #9884
Kakvi su vam dojmovi za Lancome Miracle air de teint? Probala sam danas u Douglasu kupiti klasicni Teint miracle, ali nije bilo moje nijanse i rekli su mi da je to to sto imaju, da se taj puder povlaci.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Dame biraju, pogrešne tipove, uvek.
Bubamaraaaa is online now  
Old 26.11.2017., 14:37   #9885
Quote:
Bubamaraaaa kaže: Pogledaj post
Kakvi su vam dojmovi za Lancome Miracle air de teint? Probala sam danas u Douglasu kupiti klasicni Teint miracle, ali nije bilo moje nijanse i rekli su mi da je to to sto imaju, da se taj puder povlaci.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Stvarno??
Nisam znala da se povlaci.

Miracle air de teint nisam probala, ali Teint Miracle zelim vec dugo, medutim nikako na zelenu granu s nijansom.
NC20 sam, 030 mi je deefinitivno tamna, a svi mi tvrde da ce mi 01 Beige Albatre biti previse svijetla. Nema nista izmedu, jedino sto sam vidila da americka verzija ima druge nijanse...
Bas mi je jako krivo, puder je predivan.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Old 26.11.2017., 15:39   #9886
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
bleir..tražim puder za masnu kožu lagano do srednje prekrivanje, da se ne uvlači u pore, da zagladi kožu da izdrži cijeli dan i da mi boja savršeno pristaje..hahahhaahah...mission impossible


hm, armani power fabric mi se cini nekako prigodan za to sve sto trazis.

iako je meni mac prolongwear waterproof sto si ga ti davno preporucila isto odlican, cak dva komada imam, ne smijem ostati bez njega
jos mi je u postavi lasting silk, ali je manje trajan nego fabric, ali je preeeeedivan, njega imam 3 bocice, dobro, jedna je pri kraju :P
i ysl 24 hours matte, takoder savrsen, ali samo za 4-5 sati.
to je trenutna postava
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Old 26.11.2017., 18:00   #9887
Quote:
silver777 kaže: Pogledaj post
Mozda ce ti povuc iz druge poslovnice. Ne znam jel si bila areni ili na trgu. Jedino tamo imaju Armani. Sutra ti je 25% na sve u Douglasu.Feel je povoljniji ali u zadnje vrijeme jako kasne paketi ako uopce i dodu. Ako ti tko uskoro leti negdje nek ti uzme u dutycu. Jeftinije je dosta.
ženo... nema u hrv nijanse broj 3 uopće. provjeravala sa douglas zagreb.
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Old 26.11.2017., 19:42   #9888
Quote:
Blair Gilbert kaže: Pogledaj post
ženo... nema u hrv nijanse broj 3 uopće. provjeravala sa douglas zagreb.
Ja sam tamnija tak da nijansu 3 nisam gledala jel imaju uopce. Btw nisam znala da mac po novom u studio fixu ima N nijanse. U areni su imali N4 i N5. Ne znam jel u Ilici ima veci izbor N nijansi. Nc su mi prezute, nw roze
silver777 is offline  
Old 26.11.2017., 20:15   #9889
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
hm, armani power fabric mi se cini nekako prigodan za to sve sto trazis.

iako je meni mac prolongwear waterproof sto si ga ti davno preporucila isto odlican, cak dva komada imam, ne smijem ostati bez njega
jos mi je u postavi lasting silk, ali je manje trajan nego fabric, ali je preeeeedivan, njega imam 3 bocice, dobro, jedna je pri kraju :P
i ysl 24 hours matte, takoder savrsen, ali samo za 4-5 sati.
to je trenutna postava
rado bih probala taj power fabric, ako sam novi YSL nijansa B50, mac nc25 koji od Armanija bi mi odgovarao?možeš usporedit taj fabric s starim YSL i tim novim?koliko izrzi mascobu?
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Old 27.11.2017., 11:03   #9890
Da li mi netko može usporediti Estee Lauder Double Wear Cushion i ovaj novi Water? Thanks!
Marra is offline  
Old 27.11.2017., 12:18   #9891
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
rado bih probala taj power fabric, ako sam novi YSL nijansa B50, mac nc25 koji od Armanija bi mi odgovarao?možeš usporedit taj fabric s starim YSL i tim novim?koliko izrzi mascobu?
Kakav ti je YSL B50? Ja sam se dvoumila, pa uzela B40, on mi je možda malo svijetal, ali ok, ionako ide sad svjetlije doba godine...

Ugl.razmišljala sam uzeti i B50, ali me zbunilo gdje sam vidila da pišu:
B 40 Sand: @N 25-27
B 50 Honey: @N 35-37

MAC sam nedavno pokušavala kupiti, najbliže me je smjestila Sculptu NC25, ali mi je bio prilično presvijetal i prežut. A rekla je da bi mi pak 30 bio taman, a NW bi bio preroz
Tako da bih rekla da sam neutralna 27-30.
rosa_salvaje is offline  
Old 27.11.2017., 12:54   #9892
Bas je i meni bilo cudno kel stari YSL sam B40 ovaj novi B 50 ja sam inace nc 20-25

Poslano sa mog F8331 koristeći Tapatalk
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Old 27.11.2017., 12:55   #9893
Ok je samo mi pretezak nekako

Poslano sa mog F8331 koristeći Tapatalk
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Old 27.11.2017., 13:17   #9894
Ja sam kupila istovremeno YSL ovaj novi mat i YSL Touche Éclat i onda ih kombniram po raspoloženju, stanju kože, da li imam masniju preparativu ispod ili mat i slično... Tako da me mat ne isuši ili da mi ne postane pretežak... Kad kažem kombiniram mislim da neke dane koristim jedan neke dane drugi, ne da ih miješam.

Ugl.ja sam shvatila da ne mogu naći idealan puder, ali da sam najzadovoljnija kad imam ovako dva tipa istovremeno i onda kombiniram. Prošla tura mi je bila Lancome teint i Lancome idole.
Generalno sva 4 su mi skroz dobra, plus Nars all day. Mislim da je to mojih top 5 pudera svaki na svoj način je dobar

Još planiram probati Guerlain..
rosa_salvaje is offline  
Old 27.11.2017., 14:41   #9895
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila istovremeno YSL ovaj novi mat i YSL Touche Éclat i onda ih kombniram po raspoloženju, stanju kože, da li imam masniju preparativu ispod ili mat i slično... Tako da me mat ne isuši ili da mi ne postane pretežak... Kad kažem kombiniram mislim da neke dane koristim jedan neke dane drugi, ne da ih miješam.

Ugl.ja sam shvatila da ne mogu naći idealan puder, ali da sam najzadovoljnija kad imam ovako dva tipa istovremeno i onda kombiniram. Prošla tura mi je bila Lancome teint i Lancome idole.
Generalno sva 4 su mi skroz dobra, plus Nars all day. Mislim da je to mojih top 5 pudera svaki na svoj način je dobar

Još planiram probati Guerlain..
Misliš na Guerlain lingerie de peau? Ja bi ga isto htjela isprobati. Armani luminous sam isprobala i nije za mene nikako. Lijep je prvih par sati, kasnije bezveze. Skine se brzo. Na popustu sam si uzela sad Chanel perfection lumiere velvet i zasad fino izgleda.
silver777 is offline  
Old 27.11.2017., 14:47   #9896
Quote:
silver777 kaže: Pogledaj post
Misliš na Guerlain lingerie de peau? Ja bi ga isto htjela isprobati. Armani luminous sam isprobala i nije za mene nikako. Lijep je prvih par sati, kasnije bezveze. Skine se brzo. Na popustu sam si uzela sad Chanel perfection lumiere velvet i zasad fino izgleda.
Iskreno, ne znam koji Guerlain nisam proučavala, nego ću poslije kad mi YSL budu pri kraju... i isto bi rado probala dva, jedan slabije do srednje prekrivanje i više za suhu kožu i drugi jače prekrivanje više za mješovitu kožu Sigurno ima tako nešto i kod njih

Meni Chanel i Dior nisu sjeli, davno sam probavala i ne mislim se vraćat na njih. To ne znači da nisu dobri, nego da meni u toj mojoj fazi nisu bili, ali eto ovi mi dobri pa neću ni probavati ponovno njih. U tu skupinu spada i MUFE, Giorgio Armani, By Terry i UD.
rosa_salvaje is offline  
Old 27.11.2017., 19:26   #9897
sad me kopa taj armani fabric ali ga nigdje ne mogu probat a narucit na blef bez da znam tocno koji broj skup sport..
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Old 27.11.2017., 21:44   #9898
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
sad me kopa taj armani fabric ali ga nigdje ne mogu probat a narucit na blef bez da znam tocno koji broj skup sport..
Jel znas otprilike nijansu? Meni znaju presut u njihovu posudicu da si isprobam kuci. Cesto kupujem tamo pa su zenskice na trgu ok. Ak hoces odem ti trazit pa ti posaljem. Nemoj uzimat na slijepo. Ja sam masu puta pogrijesila
silver777 is offline  
Old 27.11.2017., 22:24   #9899
cure sa suhom kožom, kakav vam je nars sheer glow? pri kraju sam sa trenutnim, shiseido synchro, a prije toga sam imala lancome teint miracle. nisam sigurna da bi ponavljala, a opet glupo mi je riskirat s narsom, nisam ništa njihovo imala
darkilla is offline  
Old 27.11.2017., 22:44   #9900
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
cure sa suhom kožom, kakav vam je nars sheer glow? pri kraju sam sa trenutnim, shiseido synchro, a prije toga sam imala lancome teint miracle. nisam sigurna da bi ponavljala, a opet glupo mi je riskirat s narsom, nisam ništa njihovo imala

Ja sam ga koristila dok mi je koža bila normalna, ali jako dehidrirana.
Odlican puder, bas daje glow kako mu i naziv kaze, al nije klasicno dewy. Ja preko njega ne bi stavljala puder u prahu/kamenu i pocela bi se sjajiti tek nakon 6-7h od nanosenja.
Moram reci da je u mom slucaju i dobro prekrivao.
Imam ga jos, ali koža mi je trenutno mješovita i ne odgovara mi dobro kao prije.
Tocno vidim tu razliku.
Inace, zimski sam NC20/25 i koristim nijansu Fiji, odredila mi ju je zenskica na Narsovom standu.

U tom periodu sam koristila i Dior Nude i ponovila sam ga prije par dana, ali Teint Miracle mi je tiha patnja samo nikako se naci s nijansom... 01 Beige Albatre mi se cini svijetla, a 03 definitivno tamna, cak i ljeti.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.