Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2013., 10:45   #61
Quote:
dr. Killpatient kaže: Pogledaj post
Zetovci idu štrajkat, nisu dobili dodatke i plaće im kasne
neka štrajkaju
lijepo je vrijeme
bumo se svi lijepo prošetali

evo štrajk je u nedjelju,plaće su dobili danas,za regres nisam sigurna

Zadnje uređivanje miana2 : 15.05.2013. at 12:12.
miana2 is offline  
Old 15.05.2013., 15:52   #62
Quote:
dr. Killpatient kaže: Pogledaj post
Zetovci idu štrajkat, nisu dobili dodatke i plaće im kasne
Lako za dodatke. Da barem plaće isplate na vrijeme. Kasne svaki mjesec, i tako već zadnje dvije godine.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Old 15.05.2013., 16:07   #63
zbilja veliki problem kaj će si minuse krpati deset dana kasnije, u odnosu na ove kaj manje plaće/doprinose/i sl. nisu vidjeli mjesecima ili ne daj bože godinama. i čije su firme pred stečajem i/ili gašenjem. da, očito svako svoj križ nosi..
DeeJay Dee is offline  
Old 15.05.2013., 23:54   #64
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
aha, na istoj stanici imamo elektrin priključak u smjeru sjevera, al ne i 25 m niže u smjeru juga, interesantno..

imamo više takvih strujnih slučajeva di opet zet nije kriv?
Problem je što treba prokopati cijelu stanicu radi jednog kabela jer nema nigdje drugdje bliže za spojiti se . Jednostanije da su stavili solarno napajanje kao što imaju aparati za naplatu parkinga .
Flipi is offline  
Old 16.05.2013., 01:27   #65
Na dan izbora u nedjelju, 19. svibnja, u jutarnjim satima između 4 i 6 ZET-ovi autobusi i tramvaji neće voziti zbog štrajka vozača.

:klap::klap:

znači putnici su krivi što njima kasni plaća...i onda očekuju nekakvu osjećajnost? nikada
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 16.05.2013., 06:41   #66
A neš' ti štrajka....nedjelja između 04-06h. To je samo štrajk upozorenja pretpostavljam, da se upravi pokaže da je dosta njihove nesposobnosti i gluposti koje su holding dovele do tuda gdje smo sada.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 16.05.2013. at 14:51. Reason: Q
zrixy is offline  
Old 16.05.2013., 09:33   #67
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
svako svoj križ nosi..


Ove nedjelje će taksisti odahnuti jer će prestati biti najomraženiji štrajkaši u povijesti Zagreba.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Old 16.05.2013., 09:39   #68
Quote:
"Kasne nam plaće, tvrtka je u dugovima, a mi nemamo nikakve informacije što se događa. Želimo da se uprava prema nama ponaša kao partner"
Jeben razlog nema šta
Pablo is offline  
Old 16.05.2013., 15:00   #69
http://www.jutarnji.hr/zet---da--pla...ajk--/1102894/
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 16.05.2013., 17:56   #70
Da, bar čitav ZET propadne. Pa da živimo kao ljudi.
Kajves is offline  
Old 16.05.2013., 18:31   #71
Ima ona stara. .."tko pod drugim jamu kopa, sam u nju propada".

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 17.05.2013. at 13:10. Reason: Q
zrixy is offline  
Old 16.05.2013., 20:20   #72
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
Lako za dodatke. Da barem plaće isplate na vrijeme. Kasne svaki mjesec, i tako već zadnje dvije godine.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
točno,direkcija u vukovarskoj se razmnožila ko leglo žohara u šiptarskoj pekarnici....ne bih se čudila da podignu još jedan kat.nema više tamo mjesta....jadni stiskaju se po sobicama....ajde bar će natalitet porasti
miana2 is offline  
Old 16.05.2013., 20:35   #73
Ma kancelarijskih štakora ima viška a ljudi po pogonima se ubijaju od posla u neljudskim uvjetima. Sramota. :thumbdown:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 17.05.2013. at 13:11. Reason: Q
zrixy is offline  
Old 16.05.2013., 20:36   #74
pozivam i sve korisnike da se pridruže akciji zetovaca i na simboličan način ne kupovanjem karata podrže ih u borbi
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Old 16.05.2013., 21:42   #75
Kako ćemo znat da ZET štrajka?! lol
__________________
Kambe is offline  
Old 17.05.2013., 13:14   #76
Quote:
Kajves kaže: Pogledaj post
Da, bar čitav ZET propadne. Pa da živimo kao ljudi.
A kak to ko ljudi? Pojasni! Išao bi pješke? To i sad možeš!
leo4 is offline  
Old 17.05.2013., 14:27   #77
Hjoj,neki dan u Savskoj,tramvajima je trebalo 3 dana da prođu Savsku. 5tica je od Knežije pa do Tržnice Kvatrić putovala sat vremena. I još nije išao do Maksimira,nego se okrenuo tamo i šibaj nazad.
MeatDuck is offline  
Old 17.05.2013., 23:28   #78
I kakve to veze ima s njihovim najavljenim štrajkom? I ako je istina da im vozači imaju plaću od 7500 kn to je uistinu malo za takav posao.
Problem je što je percepcija takva da se misli da bi trebali imati plaću kao penzići što je smješno. Tu negdje oko 7500 kn je prosječna zagrebačka plaća pa ne vidim zašto nisu zaslužili prosječnu plaću za posao koji obavljaju?
I sigurno je da vozači ne osmišljavaju i rade planove vožnje i ne upravljaju radom semafora i vožnji po žutim trakama. A mislim da i ne servisiraju vozni park pa je koliko vidim većina zahtjeva upućena na krivu adresu.
A koliko vidim na temi je 5 prištavaca kojima ništa ne odgovara i primaju socijalu od 1200 kn i laju na cijeli svijet. Ja ZET malo koristim, ali ono što koristim je o.k.
Nikad nisam doživio neugodnost, a kamo li probleme s kontrolorima. Ili vozačima.
To da je cijena karte visoka je točno, ali što nije preskupo?
To da bi tarifni model mogao biti pravedniji-mogao bi.
Ali birali ste socijaldemokraciju pa uživajte.
Glava smrdi od repa. I kao što inkasator HTV-a nije kriv za stanje u svojoj kući nisu niti vozači za sve u ZET-u. Uostalom kakav je to kreten morao biti da čovjeku kucam na vrata kabine i idem ga nešto gnjaviti. Što je koliko ovdje vidim kao normalno.
KrasnodarRora is offline  
Old 18.05.2013., 00:07   #79
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Kako ćemo znat da ZET štrajka?! lol
ja sam misloio da je zet štrajko u srijedu ujutro kad sam 25 minuta pješačio po savskoj, a kad ono...
gemk is offline  
Old 18.05.2013., 00:55   #80
Ajme što se meni prekjučer dogodilo

Lokacija 268 (jer u 215 nikada nema kontrole ) Uglavnom
Na Glavnom u Gorici ušla je kontrola. Bilo ih je troje Postarija ekipa I mislim si kaj ću .. hoću li van ili ne

Ali vidjela sam da jedu Kinder Milk Schnite i pomislila sam da su baš slatki i da sa njima neće biti problema

Ostala sam u busu i reko': "16. je, proći će ovo da SC još nije uplatio pare "
I tako je došla žena do mene i lijepo pozdravila, a i ja nju.
Pa me pitala imam li kartu na što sam ja počela: "mhhmmm ovaaj.. SC.." i rekla je da sljedeći put kupim kartu-okrenula se i otišla!

Možda su zbog štrajka bili blagi
Depeche E. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:18.