Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2013., 18:31   #61
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
danas sam prvi put nalakirala toliko hvaljeni BTGN, ali sam primjetila da mi malo povlači lak, jel još netko imao takvo iskustvo?
meni su svi povlačili.. misslyn nakon nekog vremena počeo.. svi brzosuseći kolkosam ja skužila povlače.

terbaš stavit tc tako da pređeš vrh nokta na kraju..
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 19:06   #62
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
baza-eveline 8 u 1 ili diamond hard (ostali big no-no)

top coat-essence BTGN..ali ovaj novi neki(crno zelena bocica)..produzi trajanje laka da je to cudo(seche mi je sve skidao za 2 dana),a jako brzo zasusi(seche 1 min,essence 3-4..mjerila)
Potpisujem za diamond hard! Savršen je, ali ću ipak kupiti nešto drugo kad se potroši čisto da probam neku bazu za elastičnost. 8u1 nisam nikada koristila pa ne znam!
Ovo za novi BTGN me baš veseli! Još nisam kupila taj novi jer imam neke zalihe pa ih pobožno trošim!

Quote:
Lendoxia kaže: Pogledaj post
ja te bocice zastruzem sa strane boju skarama pa onda na svjetlo vidim do kud je razina laka
Bože, kako meni ovakve jednostavne stvari ne padnu na pamet... Hvala na ideji!

Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
danas sam prvi put nalakirala toliko hvaljeni BTGN, ali sam primjetila da mi malo povlači lak, jel još netko imao takvo iskustvo?
Meni BTGN povuče lak s vrha noktiju samo kad imam ispod nešto krcato šljokicama tipa ove indiće inače ništa. Zato sam i dramila kada sam kupila Poshe, nije mi bilo jasno zašto to radi. Nikad prije njega se nisam srela s tim. Doduše, dogodi mi se da mi sa strana malo povuče, ali ne odmah! Primjetim to tek 3.-4. dan pred skidanje manikure.

Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
trebaš stavit tc tako da pređeš vrh nokta na kraju..
Baš ću i to probati s Posheom!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 19:09   #63
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
meni su svi povlačili.. misslyn nakon nekog vremena počeo.. svi brzosuseći kolkosam ja skužila povlače.

terbaš stavit tc tako da pređeš vrh nokta na kraju..
da, TC-em koji se brzo suši treba premazati preko laka, cijeli rub + rub nokta
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 19:16   #64
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
danas sam prvi put nalakirala toliko hvaljeni BTGN, ali sam primjetila da mi malo povlači lak, jel još netko imao takvo iskustvo?
meni ne povlači lak

kupljn danas golden rose nudać nijansa 08...
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 20:47   #65
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Bože, kako meni ovakve jednostavne stvari ne padnu na pamet... Hvala na ideji!
Hehe nije palo ni meni odma, procitah nekad davno kod Nihride na blogu
__________________
I am SHERlocked
Lendoxia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 22:42   #66
Quote:
amy55 kaže: Pogledaj post
Jel imate iskustva s gabrini lakovima? kod mene u gradu su se tek pojavili, znam da cijena često nema veze s kvalitetom ali ako je tko koristio može koji komentar :-)
ja imam jedan i divna mi je i definitivno se ne bi reklo da je bio samo dvije marke . meni je gabrini u rangu sa essenceom. bez baze i tc-a mi izdrži 3-4 dana
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 23:02   #67
dire Dawn 2km? U jesu te zahebali, ja za marku nabavljam nja nja


Sent from my iPhone using Tapatalk
KarenMarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 23:32   #68
meni je i frendica rekla da je svoje platila 2 km .
ma uzela sam ga neplanirano u nekoj trgovini mješovitom robom, a kak se ne kužim i cijene, platila bi ga i 5 km. ljubav na prvi pogled
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 08:45   #69
U Bosni sam i ja Gabrinijevce uzimala za marku
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 16:38   #70
cure treba mi preporuka. tražim lak kao GR jolly jewels 110 ali da je prozirna baza. ili ako imate preporuku za takve glittere pa si sama smiksam
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 17:39   #71
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
meni su svi povlačili.. misslyn nakon nekog vremena počeo.. svi brzosuseći kolkosam ja skužila povlače.

terbaš stavit tc tako da pređeš vrh nokta na kraju..
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
da, TC-em koji se brzo suši treba premazati preko laka, cijeli rub + rub nokta
budem probala idući put tako,al svejedno mi se čini da je malo pregust pa da zato povlači
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 23:22   #72
uhh.. šta bi onda tek rekla za seche vite.. nakon 1/4 potrošenog ja ga nisam mogla u normalnom sloju namazat. i onda mi je ubrzo pao i razbio se i ne znam dokle bi mi trajao al brijem još par mazanja.. ni do pol ga ne bi potrošila a on bi bio nemaziv
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 23:44   #73
jel pomaže da se stavi malo acetona možda?
ja sam prije imala ovaj

i jako lijepo se mazao, al bacila sam ga prije tjedan dana jer je bio star već par godina i smrdio mi je. i taman naletim na btgn u mulleru i kupim ga i skužim da i on smrdi, al je lošije mazivosti a što se tiče brzine sušenja isti su mi
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 08:22   #74
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
jel pomaže da se stavi malo acetona možda?

Aceton se ne stavlja u lak za nokte. Nikad, ni pod kojim uvjetom. Na stranu to što bi moglo eksplodirati, to je recept za uništavanje laka. Lak se rijedi thinnerom, tj. istim onim otapalom koje je u laku. Seche se može razrijediti samo Seche thinnerom, dok za većinu drugih lakova pali OPI ili ArtDeco thinner.
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 09:10   #75
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
a što se tiče brzine sušenja isti su mi
Ti to ozbiljno?
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 12:09   #76
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
daaaaaaa čovjeku se naprosto teško odlučiti koji da uzme
sveee osim ovog crvenog preslatki su
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 13:24   #77
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post

Aceton se ne stavlja u lak za nokte. Nikad, ni pod kojim uvjetom. Na stranu to što bi moglo eksplodirati, to je recept za uništavanje laka. Lak se rijedi thinnerom, tj. istim onim otapalom koje je u laku. Seche se može razrijediti samo Seche thinnerom, dok za većinu drugih lakova pali OPI ili ArtDeco thinner.
O.o aj dobro za ovo još nisam čula. zašto bi to eksplodiralo? zbog kojih tvari? par puta sam tako razrijedila lak i ništa se nikad nije dogodilo. a za thinner hvala na info.

Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Ti to ozbiljno?
najozbiljnije. sta je to tak čudno mozda se popravi kroz par mazanja
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 13:30   #78
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
najozbiljnije. sta je to tak čudno mozda se popravi kroz par mazanja
Neeeee! Nemoj me krivo shvatiti! Iznenađena sam time da ti taj Quick dry suši jednako brzo kao BTGN! Aaaaaaj, i to ću onda probati iako čisto sumnjam. Cure bi ovdje već vrištale da je tako!

A da smrde... Pa smrde! Svi! (TC)
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 13:40   #79
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
O.o aj dobro za ovo još nisam čula. zašto bi to eksplodiralo? zbog kojih tvari? par puta sam tako razrijedila lak i ništa se nikad nije dogodilo. a za thinner hvala na info.
Nitroceluloze koja je valjda glavni sastojak laka za nokte (otopljena u otapalu - butil ili etil acetatu)?
Lakovi za nokte su eksplozivna roba, zato i jesu zabranjeni u zrakoplovnom prometu nekih zemalja, skupa s ostalim eksplozivnim i zapaljivim robama (tipa aerosolima).
Naravno, neće jedan lak za nokte izazvati ne znam kakvu eksploziju, ali ja se ne bih igrala s nevoljom.
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 13:56   #80
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Neeeee! Nemoj me krivo shvatiti! Iznenađena sam time da ti taj Quick dry suši jednako brzo kao BTGN! Aaaaaaj, i to ću onda probati iako čisto sumnjam. Cure bi ovdje već vrištale da je tako!

A da smrde... Pa smrde! Svi! (TC)
A gle ja sam ti čudna po tom pitanju jer imam jako kratko nalakirane nokte tipa 1-2 dana i onda mi se zna dogodit ako mi je dobar lak(tipa jedan catrice koji imam se sam po sebi jako brzo suši) da se brže osuši sam nego sa top coatom pa ni ne stavim tc kad znam da ce otići s noktiju idući dan ovaj quick dry od essenca mi je bolji samo jer je rjeđi i nikad mi nije povukao lak a btgn je povukao kod prvog mazanja..

Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
Nitroceluloze koja je valjda glavni sastojak laka za nokte (otopljena u otapalu - butil ili etil acetatu)?
Lakovi za nokte su eksplozivna roba, zato i jesu zabranjeni u zrakoplovnom prometu nekih zemalja, skupa s ostalim eksplozivnim i zapaljivim robama (tipa aerosolima).
Naravno, neće jedan lak za nokte izazvati ne znam kakvu eksploziju, ali ja se ne bih igrala s nevoljom.
U redu, primljeno na znanje
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:21.