Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2016., 10:03   #541
Iskreno,danas malo logički promislivši o odgovoru koji si dobila,tek mi sada stvari postaju jasnije i sve sjeda na svoje mjesto.Naime, da je istina da su počeli BAŠ jučer slati i interesantno baš na dan kada si ti "slučajno" nazvala,poslali bi odmah nakon toga (ili u isto vrijeme) i ovima koji nisu dobili posao.Sve se savršeno uklapa,poslati će nam obavijesti kad se vrate s godišnjeg,obzirom da su ionako oni koji su posao dobili odavno "obavješteni",odnosno nemaju niti potrebe biti obavješteni,jer to već ionako znaju-baš kako su ti iskreno i rekli kada si nazvala školu,a to što smo mi izgubili vrijeme i njima odradili neplaćeno dnevnice lažnog natječaja,za koji su oni pokupili novčeke,to "who cares".... keep on trolling us
patt garrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 11:11   #542
Razumijem da si razočarana, ali po zakonu moraju obaviti neku vrstu testiranja sa svim kandidatima koji su poslali zahtjevanu dokumentaciju i svi moraju biti obaviješteni. Na svakome je da procjieni isplati li mu se ići na razgovor za posao kao u slučaju svakog razgovora za posao. Jednako tako svi moraju po zakonu dobiti odgovor (rok je mislim 30 dana inače se imaš pravo sporiti i vjerojatno poništiti natječaj). Drugo je što malo tko koristi tu mogućnost.
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 11:27   #543
Quote:
Eric Prydz kaže: Pogledaj post
Razumijem da si razočarana, ali po zakonu moraju obaviti neku vrstu testiranja sa svim kandidatima koji su poslali zahtjevanu dokumentaciju i svi moraju biti obaviješteni. Na svakome je da procjieni isplati li mu se ići na razgovor za posao kao u slučaju svakog razgovora za posao. Jednako tako svi moraju po zakonu dobiti odgovor (rok je mislim 30 dana inače se imaš pravo sporiti i vjerojatno poništiti natječaj). Drugo je što malo tko koristi tu mogućnost.
Nemoj mi reći?? Joooj, hvala ti Eric ko bratu,ja to bez tebe zbilja ne bih znala,i "nisam" to ovdje napisala već 100 puta. Kolega moj, ja sam na jednom od gradskih natječaja čak i žalbe uložila,jer nisu bili transparentni u odabiru kandidata,a "nažalost" bila sam im ubijedljivo najbolji (dokumentacijski) kandidat,čak nisu znali niti pravno šta trebaju odgovoriti,pa sam ih ja morala učiti tome,jer su u odgovorima pričali nebuloze,kao npr, da izabrani kandidat (čije ime nisu htjeli navesti) je braniteljevo dijete...i to sve može piti vodu ,to jest on može imati prednost-ALI SAMO I JEDINO ONDA kada je dokumentacijski potpuno izjednačen sa protukandidatom,a ne da je triput slabiji..e to ljudi ne znaju jer nisu pravnici,ili su isto prošli faks s vezom,pa sad nekome zauzimaju mjesto.
Međutim isto tako znam da jedino kaj mogu,i što sam napravila jest to da su poništili natječaj,a poslije bili oprezniji i lukaviji kod formuliranja zahtjeva natječaja,kao npr. u ovom slučaju,gdje se PSIHOLOGIJSKO testiranje i vrši u eliminacijskom smislu,kako bi se podržao trend negativne konkurencije.Sapienti sat – (Pametnome dosta)
A ako je ovo bio samo trollerski post onda samo naprijed... jer šta ti inače znači ovo??:da se prijavimo kad procijenimo da nam se isplati ???vidi ja se javljam samo na poslove gdje mislim da idealno odgovaram (upravo zbog ovakvih stvari-kao što ovog puta recimo meni po jednoj stavki obrazovanja piše da sam i završeni suradnik u razrednoj nastavi (znači to je samo jedna stepenica obrazovanja,ukoliko je da ne bi bilo zabune, potrebno i više,ima i toga), pogotovo kad je o više krugova natječaja riječ-znači moja je procjena da mi se isplati žrtvovati,ali u to ne ulazi procjena da je natječaj namješten...Tako da ako ti imaš neku sposobnost trećeg oka vidovitog Milana,s pomoću kojeg možeš ocijeniti kada je natječaj namješten,mi je nemamo..osim ako ti promičeš trend "dobivanja poslova preko veze" (kako tvoj post ovdje zvuči), pa si na to da li nam se "isplati",zapravo mislio da se prijavimo samo ako imamo babu u komisiji!

Zadnje uređivanje patt garrett : 02.09.2016. at 12:22.
patt garrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 14:25   #544
Užasno me živcira ovo čekanje maila koji vjerojatno neće doći
__________________
Postoji plan da te anđeli ukradu, ili bar na čas da te vrate meni.. <3
bony4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 15:14   #545
Quote:
patt garrett kaže: Pogledaj post
A ako je ovo bio samo trollerski post onda samo naprijed... jer šta ti inače znači ovo??:da se prijavimo kad procijenimo da nam se isplati ???vidi ja se javljam samo na poslove gdje mislim da idealno odgovaram (upravo zbog ovakvih stvari-kao što ovog puta recimo meni po jednoj stavki obrazovanja piše da sam i završeni suradnik u razrednoj nastavi (znači to je samo jedna stepenica obrazovanja,ukoliko je da ne bi bilo zabune, potrebno i više,ima i toga), pogotovo kad je o više krugova natječaja riječ-znači moja je procjena da mi se isplati žrtvovati,ali u to ne ulazi procjena da je natječaj namješten...Tako da ako ti imaš neku sposobnost trećeg oka vidovitog Milana,s pomoću kojeg možeš ocijeniti kada je natječaj namješten,mi je nemamo..osim ako ti promičeš trend "dobivanja poslova preko veze" (kako tvoj post ovdje zvuči), pa si na to da li nam se "isplati",zapravo mislio da se prijavimo samo ako imamo babu u komisiji!
Odgovorio sam ti na dio gdje pišeš da trolaju jer obave milijun razgovora, a unaprijed su već izabrali buduće pomoćnike. Jesi pala preko noći iz neke uređene države u Hrvatsku ili se iščuđavaš kako bi se iščuđavala? Misliš da su slali šprancu odgovora upravo zbog toga što ih je neki kandidat zvao (a imaju više od 20 dana da odgovore) pa ih je naglo uhvatila panika? Sama si sebi objasnila kako su dobro ispekli zanat u slučaju da ih netko pozove na odgovornost...
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 16:25   #546
Quote:
Eric Prydz kaže: Pogledaj post
Odgovorio sam ti na dio gdje pišeš da trolaju jer obave milijun razgovora, a unaprijed su već izabrali buduće pomoćnike. Jesi pala preko noći iz neke uređene države u Hrvatsku ili se iščuđavaš kako bi se iščuđavala? Misliš da su slali šprancu odgovora upravo zbog toga što ih je neki kandidat zvao (a imaju više od 20 dana da odgovore) pa ih je naglo uhvatila panika? Sama si sebi objasnila kako su dobro ispekli zanat u slučaju da ih netko pozove na odgovornost...
Kaj ti meni imaš na moj post to odgovarati,kad nisam niti postavila to pitanje,dapače na to sam pitanje JA ODGOVORILA par postova prije tebe jednom od forumaša.Onda vi zaposleni budite toliko dobri da VI bar ne trolate ljude,pa da kažete kak ste prek špane upali i da se puste ljudi svake nade.
Jedna od forumašica na samom početku je to rekla,jer joj je kćer doživjela da u školi kojoj bi ona htjela raditi rade "postavljeni" ljudi,čija struka naravno ni izdaleka nema blage veze s bilo čime sličnim.Naravno,svi mi volimo tako nešto sam preskočit...BTW šprance odgovora nisu kako vidimo niti nikome slali,o tome se i radi,već će nam tek poslati naknadno (kad će puleni biti već u poslu do grla): Zahvaljujemo,na prijavi,nažalost bla bla bla...ako i to...A trebali bi službeno pismenim putem,s izvješćem imena i prezimena primljenih kandidata.
A ovo o iščuđavanju...NARAVNO!!! I trebamo se iščuđavati do iznemoglosti, i ne samo isčuđavati, nego i djelovati pod obavezno sve do trenutka kada ovo konačno počne biti normalno uređena država...ne misliš valjda da pod normalno prihvatimo takav sistem vrijednosti u društvu??? On pita da kaj se ja iščuđavam?? WTF?? Trebali bi se svi iščuđavati.Mislim da je nama čak obveza da preuzmemo odgovornost kao intelektualnoj eliti (pod time,da se razumijemo- ne mora biti svatko visokoškolovan,da bi imao zrno soli u glavi,ali definitivno intelektualci NE SMIJU zabijati glavu u pijesak) i ne prihvatiti kao gotov čin ovakvo stanje države i njezinih upravnih organa skupa s birokracijom,
Dok tako frivolentno gledamo, i ovakve zaključke donosimo-tako će nam i biti...Zato su hrvatski studentski pokreti već decenijama na ovim prostorima mrtvi,i neće ih ni 750V defibrilatora pokrenuti u skorije vrijeme..

Zadnje uređivanje patt garrett : 02.09.2016. at 16:51.
patt garrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 17:06   #547
Odakle tebi da sam ja zaposlen?
Štoviše, mogao bih izvisiti nakon dosta godina uzornog rada iz istog razloga zbog čega si ti vjerojatno već izvisila unatoč izvrsnim rezultatima. Što sada, da se ubijem jer su stvari tako postavljene? Ili da nekoliko puta udarim vreću i nastavim dalje?

Quote:
Jedna od forumašica na samom početku je to rekla,jer joj je kćer doživjela da u školi kojoj bi ona htjela raditi rade "postavljeni" ljudi,čija struka naravno ni izdaleka nema blage veze s bilo čime sličnim.
Niti zakon niti natječaj ne zahtjevaju da posao rade ljudi "od struke". Mnogi niti ne žele jer im je ispod "časti" raditi "taj" posao i za "te" novce. Neki koji su upravo "te struke" bili su vrlo neuspješni jer su previše filozofirali oko detalja i nisu "kliknuli" s djetetom. S druge strane, oni koji nemaju veze s "tom strukom" bili su vrednovani u samom vrhu.
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 04:58   #548
mogu ti samo reći,ne upadaj na forum bez padobrana i ako ga ne pratiš...sve smo to već napisali i prožvakali (upravo o tome sam i ja imala podebeli post) tak da ne žvačeš staru slamu,jer si sad ovdje profulao što bi susjedi rekli "ceo fudbal". ne pravdaj s nonsensima iskrivljeni sustav vrijednosti...dapače, "sad se pitam" da li sam bila "po pravilima" što sam rekla, između ostalog,i da treba pomoći djetetu otići u toalet ,ukoliko samo nije sposobno (što spada u opis posla) ,na što me pitao, "da li bi to bio problem"?,odgovaram protupitanjem"naravno da ne,kako bi uopće tako nešto moglo biti problem.."? (Što očito mogu razumjeti i empatirati bez glume samo
žene,pa imale one i 7 fakulteta..) Po tvojem sustavu vrijednosti,vjerojatno sam pogriješila, ispravan odgovor je zapravo trebao glasiti..niti u ludilu...zar ne Eric?? I eto nas u paranoji Kod namještenih natječaja nema točnog odgovora niti ponašanja,prika...
savjet:Zadrži ovo nesvjesno trolanje nas za sebe,ok?
(A ovdje kod tebe znamo- svaki cigo svoga konja hvali...jer si taj potonji koji nema veze ni dodirne točke sa djecom,iako ne kažem da ja imam (osim što me bez iznimke obožavaju,na moje i tvoje veliko čuđenje),ali sam zato točno te struke koja uopće zasad ne postoji-evo sad su je izmislili...)
još nešto,ja shvaćam da su neki od nas u višku kvalifikacije za ovaj tip zanimanja,ali oni ne mogu (niti nisu) nešto što im je do sada bio "UVJET" za posao,sada odjednom proglasiti eliminacijskim faktorom,kako ti to sada nama u izlaganju sugeriraš...Niti smo/sam/ pri prijavi inzistirala na toj dodatnoj kvalifikaciji,kamuflirala sam je koliko god sam mogla...spomenuta je (i to jaaako oprezno) tek kada je pri razgovoru inzistirano na njoj, što jako asocira da je IPAK (tek toliko) njima potrebna,moj Eriče

Zadnje uređivanje patt garrett : 03.09.2016. at 05:58.
patt garrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 12:23   #549
kolike su plaće okvirno
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 13:52   #550
Quote:
mirna1982 kaže: Pogledaj post
kolike su plaće okvirno
Minimalac. 25 kn neto satnica.
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 13:53   #551
Quote:
patt garrett kaže: Pogledaj post
mogu ti samo reći,ne upadaj na forum bez padobrana i ako ga ne pratiš...sve smo to već napisali i prožvakali (upravo o tome sam i ja imala podebeli post) tak da ne žvačeš staru slamu,jer si sad ovdje profulao što bi susjedi rekli "ceo fudbal". ne pravdaj s nonsensima iskrivljeni sustav vrijednosti...dapače, "sad se pitam" da li sam bila "po pravilima" što sam rekla, između ostalog,i da treba pomoći djetetu otići u toalet ,ukoliko samo nije sposobno (što spada u opis posla) ,na što me pitao, "da li bi to bio problem"?,odgovaram protupitanjem"naravno da ne,kako bi uopće tako nešto moglo biti problem.."? (Što očito mogu razumjeti i empatirati bez glume samo
žene,pa imale one i 7 fakulteta..) Po tvojem sustavu vrijednosti,vjerojatno sam pogriješila, ispravan odgovor je zapravo trebao glasiti..niti u ludilu...zar ne Eric?? I eto nas u paranoji Kod namještenih natječaja nema točnog odgovora niti ponašanja,prika...
savjet:Zadrži ovo nesvjesno trolanje nas za sebe,ok?
(A ovdje kod tebe znamo- svaki cigo svoga konja hvali...jer si taj potonji koji nema veze ni dodirne točke sa djecom,iako ne kažem da ja imam (osim što me bez iznimke obožavaju,na moje i tvoje veliko čuđenje),ali sam zato točno te struke koja uopće zasad ne postoji-evo sad su je izmislili...)
još nešto,ja shvaćam da su neki od nas u višku kvalifikacije za ovaj tip zanimanja,ali oni ne mogu (niti nisu) nešto što im je do sada bio "UVJET" za posao,sada odjednom proglasiti eliminacijskim faktorom,kako ti to sada nama u izlaganju sugeriraš...Niti smo/sam/ pri prijavi inzistirala na toj dodatnoj kvalifikaciji,kamuflirala sam je koliko god sam mogla...spomenuta je (i to jaaako oprezno) tek kada je pri razgovoru inzistirano na njoj, što jako asocira da je IPAK (tek toliko) njima potrebna,moj Eriče
Svađate te se bespotrebno, naravno da će raditi veze i za ovakve poslove.
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 14:16   #552
ja sam bila na testiranju prošle godine. i meni je rečeno da bez veze teško. a to mi je rekla osoba koja 'koordinira'. eto, sve sam rekla. ove godine sam se opet javila i išla na testiranje gdje su mi rekli da nisam trebala na testiranje i da bi mi to rekli ali su čudom zagubili baš moju karticu sta god im to značilo. mislim da imam šanse ovaj put. čekam odgovor
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 14:23   #553
Quote:
patt garrett kaže: Pogledaj post
dapače, "sad se pitam" da li sam bila "po pravilima" što sam rekla, između ostalog,i da treba pomoći djetetu otići u toalet ,ukoliko samo nije sposobno (što spada u opis posla) ,na što me pitao, "da li bi to bio problem"?,odgovaram protupitanjem"naravno da ne,kako bi uopće tako nešto moglo biti problem.."?
Čemu vrtiš jesam li dobro odgovorila na ovo ili ono pitanje na razgovoru za posao ako vjeruješ da je natječaj bio namješten?

Quote:
(Što očito mogu razumjeti i empatirati bez glume samo
žene,pa imale one i 7 fakulteta..)
Moj bullshit detektor se upravo uzbunio, jednako samo muškarac može razumjeti u kakvo sranje kolosalnih proporcija se može uvaliti ako na zahod odvede dijete bilo kojeg spola. Jedna riječ, zakačiš krivi dio tijela rukom u sljedećem trenutku u zatvoru držiš tetoviranu mrcinu od 120 kg za ruku i zoveš ga tatica.
Žene to neće nikada moći razumjeti.

Vodio sam djecu na zahod btw. pa ne moraš pogađati što mislim po tom pitanju, ali ponavljam ako je natječaj namješten (što moguće da jest bio) besmisleno je analizirati razgovor za posao.

Quote:
još nešto,ja shvaćam da su neki od nas u višku kvalifikacije za ovaj tip zanimanja,ali oni ne mogu (niti nisu) nešto što im je do sada bio "UVJET" za posao,sada odjednom proglasiti eliminacijskim faktorom,kako ti to sada nama u izlaganju sugeriraš...
Dvije stvari ako prestaneš gledati situaciju samo iz svog kuta:

1.Fakulteti ili privatna učilišta dobivaju novac za edukaciju budućih pomoćnika u nastavi između ostaloga iz EU fondova. Više novaca za njih ako im se šalju novi kandidati svake godine. To je prva interesna strana.

2. Pomoćnici u nastavi koji su učitelji i sl. zanimanja najčešće otkazuju ugovor o radu usred šk. god. jer u trenutku kada nađu zamjenu u nekoj školi niti na puno radno vrijeme -> bye bye radnom mjestu pomoćnika u nastavi. To za one koji provode natječaje znači ponovno češljanje životopisa, razgovori i dodatne troškove i dosta vremena.
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 14:38   #554
Napokon je kćer dobila odgovor od škole da su napravili predselekciju i da ju ne pozivaju na razgovor jer nema potrebne uvijete za daljnju "suradnju" (i to tek kada se išla raspitivati što je s tim natječajem i hoće li dobiti kakav odgovor). Odbijena je na osnovi ne imanja nikavog iskustva u volontiranju i radu s djecom s posebnim potrebama. Kao što sam prije napisala, ono dvoje što je zaposleno prošle godine također nije imalo ni v od volontiranja ili bilo kakvog rada s takvom djecom, ali imali su gadnu vezu.
Zaključak o svemu izvucite sami
__________________
... svi smo mi Gregory House...
Lisa Cuddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 16:06   #555
Quote:
Lisa Cuddy kaže: Pogledaj post
Napokon je kćer dobila odgovor od škole da su napravili predselekciju i da ju ne pozivaju na razgovor jer nema potrebne uvijete za daljnju "suradnju" (i to tek kada se išla raspitivati što je s tim natječajem i hoće li dobiti kakav odgovor). Odbijena je na osnovi ne imanja nikavog iskustva u volontiranju i radu s djecom s posebnim potrebama. Kao što sam prije napisala, ono dvoje što je zaposleno prošle godine također nije imalo ni v od volontiranja ili bilo kakvog rada s takvom djecom, ali imali su gadnu vezu.
Zaključak o svemu izvucite sami
Rekli su Vam ono što pravno nisu smjeli,jer volontiranje i/ili iskustvo nije bio UVJET natječaja,već tek moguća "poželjnost",(rečeno je navedite ukoliko ste eventualno imali iskustva u radu sa djecom s p.p.) ,te samim time nije temelj odbijanju, potreban je čvrći argument(dokumentacija uspjeha u školi,vrsta škole).međutim Vi ne možete protiv njih ništa,osim izgubiti živce.
I rest my case

Zadnje uređivanje patt garrett : 03.09.2016. at 16:47.
patt garrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 16:13   #556
Quote:
Eric Prydz kaže: Pogledaj post
Čemu vrtiš jesam li dobro odgovorila na ovo ili ono pitanje na razgovoru za posao ako vjeruješ da je natječaj bio namješten? .
čekaj ti ovdje stvarno nisi shvatio da je to sarkazam i misliš da ja nekaj vrtim??pa sprdam se čovječe
Quote:
Eric Prydz kaže: Pogledaj post
Dvije stvari ako prestaneš gledati situaciju samo iz svog kuta:

1.Fakulteti ili privatna učilišta dobivaju novac za edukaciju budućih pomoćnika u nastavi između ostaloga iz EU fondova. Više novaca za njih ako im se šalju novi kandidati svake godine. To je prva interesna strana.

2. Pomoćnici u nastavi koji su učitelji i sl. zanimanja najčešće otkazuju ugovor o radu usred šk. god. jer u trenutku kada nađu zamjenu u nekoj školi niti na puno radno vrijeme -> bye bye radnom mjestu pomoćnika u nastavi. To za one koji provode natječaje znači ponovno češljanje životopisa, razgovori i dodatne troškove i dosta vremena.
točno sam znala da ćeš na kraju tražiti i pojašnjenje ovoga,točno mi se poklapalo s tobom,tražiš na bilo koji način propust kod mene,no njega,sorry, nema...al mi se stvarno nije dalo, niti ne da više pisati baš sve što sam poduzela,pa samo kratko...DA-dala sam im i NAPISMENO bez da su i pitali, IZJAVU da nema šanse da ću IKADA ići raditi u svojoj VŠŠ struci, niti da će mi pasti na pamet u sred tekuće godine napustiti djecu radi "nečeg boljeg ako uleti" ,(zašto.objasnila sam njima)-
tako da sam opet korak ispred,ali mi se ne da pojašnjavati...I think ahaed,kužiš.
Sad te samo molim da ne napišeš da su vjerojatno odustali od mene zbog nedostatka ambicija (SARKAZAM)-hhahaha ,jer onda opet moram objašnjavati..
I ne slažem se s gore navedenim,smatram da neće morati provesti edukaciju (jer su većinom njihovi ljudi koji su već to prošli,ili zasad nije ni nužna,može se provuči bez nje sa par savjetovanja),a novac će svejedno naplatiti . S druge strane ne razumijem kako se po tebi,to što je njima u interesu primiti nove ljude ne poklapa sa mojim stavom da su ti NOVI ljudi opet njihovi,svake godine sazrijeva novi kadar mladih i novih ljudi kojima treba veza za posao,ili ti misliš drugačije?????
ovo je tek retoričko pitanje,i za mene je ova tema završena,have ya all a nice day

Zadnje uređivanje patt garrett : 03.09.2016. at 16:49.
patt garrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 14:51   #557
S obzirom da sam ja dobila volonterski preko škole...na kraju s djetetom s kojim sam i radila zadnjih 6 mjeseci, mislim da su skužili da im treba netko tko ju pozna .... moram li ići na te neke edukacije ili?
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 10:02   #558
jel itko zna šta je s asistentima u splitu????
lena lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 12:44   #559
Danas nakon prvog dana u Hrv. školi nisam baš oduševljena... Puno mi je bolje bilo u privatnoj, jer je bil i drugačiji sistem...

Mislim ovdje se ne osjećam kao dio kolektiva uopće... Ne mogu doći niti do tople vode da si čaj napravim ili kavu ili da 5 minuta odahnem...

Jel tak i vama ili to samo ja...
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 11:54   #560
Quote:
Panther1989 kaže: Pogledaj post
Danas nakon prvog dana u Hrv. školi nisam baš oduševljena... Puno mi je bolje bilo u privatnoj, jer je bil i drugačiji sistem...

Mislim ovdje se ne osjećam kao dio kolektiva uopće... Ne mogu doći niti do tople vode da si čaj napravim ili kavu ili da 5 minuta odahnem...

Jel tak i vama ili to samo ja...
U kojoj si školi?
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:44.