Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2014., 22:30   #81
nema glupljeg načina za ispasti, 1-0 ukupno i to iz penala

trebalo bi vidjeti jel bar penal opravdan
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 28.08.2014., 22:41   #82
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
nema glupljeg načina za ispasti, 1-0 ukupno i to iz penala

trebalo bi vidjeti jel bar penal opravdan
navodno, vrlo sumnjiv penal. odbijanac od noge u ruku... valjda ce izaci snimka danas/sutra.
JureT is offline  
Old 28.08.2014., 22:46   #83
I to je Torino zadnjih 10 minuta bio u neviđenoj panici, malo je falilo da ga popiju. Čak je njihov igrač vukao loptu do kornera i tamo je probao malo sačuvati.
Grunf is offline  
Old 28.08.2014., 23:04   #84
A penala...
sr-bistabil is offline  
Old 28.08.2014., 23:13   #85
Sranje od penala, mogao je i ne svirat. Torinu sigurno nebi
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Old 28.08.2014., 23:26   #86
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
I to je Torino zadnjih 10 minuta bio u neviđenoj panici, malo je falilo da ga popiju. Čak je njihov igrač vukao loptu do kornera i tamo je probao malo sačuvati.
imao je grčeve i nije mogao ispucat ,mislim da je maksimović bio


penal po meni nije,to su oni penali iz hrvatske lige,nekom se sude nekom ne

šteta za split
__________________
Stato libero di Fiume
rocco4 is offline  
Old 28.08.2014., 23:49   #87
Kako glup penal, šteta.
f.gibbs is offline  
Old 29.08.2014., 11:30   #88
Meni s tribine nije licilo na penal ali nisan dobro vidija jer je taman isprid mene prolazija neki pacijent sta prodaje pice/kokice.

Ona zadnja akcija je meni vrlo sumnjiva! Istina, balun ide od gola, al njihov obrambeni doslovno poklapa naseg igraca u 16m.
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 29.08.2014., 11:31   #89
Sve u svemu, mislin da se nismo osramotili i da mozemo uzdignute glave gledat na ove cjelokupne kvalifikacije.
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 06.10.2014., 13:08   #90
A koja smo dva tragikomicna gola od Istre primili...
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 07.10.2014., 00:06   #91
Napokon ugledah i vašu temu ovdje na forumu. Dobar ste klub, odlična ekipa, ali mislim da bi Žužuli trebali još malo pojačati ulaganja u klub. Makar i ovo što sada imate, djeluje dosta dobro, ali opet, nije mi nekako dovoljno za visoke domete. Mogli ste si barem dovesti Leona Benka, koji je imao raskid ugovora s kineskim prvoligašem. Eno ga, igra tamo u BIH i nikome ništa. A baš bi vam trebali ovakvi igrači, jer ćete, zbog koeficijenta, uvijek imati okršaje s jačim klubovima u zadnjem pretkolu i ta prepreka se ne može proći bez dovođenja kvalitetnijih igrača. Baš se mora iskeširati veća lova za to, jer ćete uvijek imati taj problem. A inače, možete isto parirati svima. Izbacili ste Ukrajince i Izraelce iz pretkola, to nešto znači, ali Torino je ipak bio klasa više, ako me razumijete što hoću reći.

Zadnje uređivanje klokanovac : 07.10.2014. at 00:12.
klokanovac is offline  
Old 07.10.2014., 07:06   #92
I takav jedan Torino, koji objektivno i je za klasu iznad nas, u dvije utakmice, po mom skromnom misljenju je sretno prosao. Bio sam na obje utakmice i iz prve ruke vidio. U Dugopolju je bilo izjednaceno i rezultatski i po sansama. U Torinu su oni imali inicijativu ali da nisu dobili penal, kojeg od 10 sudaca barem 3 ne bi sudila, otislo bi se u produzetke i penale.

O ulaganjima u kadar ne bi jer se uvik iznerviran, a Benka smo tribali kupit samo stas... Nama triba dobar trener. Do sada, smo imali sve neke priucene, a jedini "macak" kojeg smo imali je trazija pare od igraca da ih stavi u prvih 11...
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 08.10.2014., 15:40   #93
Kad će stadion u rekonstrukciju? Čuo nešto prije da Žužul pregovara sa gradom oko preuzimanja stadiona...Ima li netko informaciju možda o tome?
klokanovac is offline  
Old 09.10.2014., 15:42   #94
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Kad će stadion u rekonstrukciju? Čuo nešto prije da Žužul pregovara sa gradom oko preuzimanja stadiona...Ima li netko informaciju možda o tome?
Novi stadion je u planovima. Kako je uobicajno u nasem vremenu i prostoru, sam izlazak projekta iz administracije traje duuuuuugo.
Mislim da ima previse administrativnih i pravnih prepreka da bi bi se to pocelo u nekoliko sljedecih godina a kamo li zavrsilo.
nadam se da grijesim...

Sta se ekipe tice, ove godine je najveci problem blamiranje sa nizeligaskim klubovima. Ako se misli u Europu sljedece godine, ne smiju se gubit bodovi sa klubovima na zacelju tablice...
__________________
If you can't handle the internet, don't go on the internet!
Abomb is offline  
Old 07.11.2014., 15:39   #95
Quote:
Abomb kaže: Pogledaj post
Novi stadion je u planovima. Kako je uobicajno u nasem vremenu i prostoru, sam izlazak projekta iz administracije traje duuuuuugo.
Mislim da ima previse administrativnih i pravnih prepreka da bi bi se to pocelo u nekoliko sljedecih godina a kamo li zavrsilo.
nadam se da grijesim...

Sta se ekipe tice, ove godine je najveci problem blamiranje sa nizeligaskim klubovima. Ako se misli u Europu sljedece godine, ne smiju se gubit bodovi sa klubovima na zacelju tablice...
Ide to vama bogme. Svaka čast na remiju protiv Dinama. Opet hvatate korak s vodećim ekipama. Kad malo bolje razmislim, dobra vam je igra na terenu. Čvrsto se postavljate protiv svakog suparnika, a Rog i još nekoliko pojačanja su odličan tandem na terenu. Upravo sada dolaze do sve boljeg izražaja.
klokanovac is offline  
Old 09.11.2014., 15:12   #96
Ovaj Slaven je čak i Rijeci zadavao muke.
klokanovac is offline  
Old 09.11.2014., 15:40   #97
"Split je bolji od Hajduka"...

Iz sezone u sezonu.
Gost23 is offline  
Old 09.11.2014., 16:26   #98
Nema tu neke razlike, ako izuzmemo sudačku naklonost .
bioshock is offline  
Old 09.11.2014., 16:52   #99
Koje utakmice, evidence naravno imaš.
Gost23 is offline  
Old 09.11.2014., 18:07   #100
Split stagnira zadnje 2-3 sezone, sve se to vrti oko 4-5 mista.
kevin80 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:34.