Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2017., 08:49   #61
Quote:
bktr kaže: Pogledaj post
Prvi mail sam poslala 20.7., na to su mi odmah odgovorili da je krajnji rok 21.7., pa ako do tada ne dođe neka im se ponovo javim.

Pisala sam im jučer ujutro pa opet danas ujutro.... čekam...
Jučer su mi ponovo poslali paket. Nadam se da će ovaj put stići na odredište.
bktr is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2021., 09:59   #62
Poslao sam upit na SportsShoes u vezi Brexita te plaćanja PDV-a i carine.

Prema onome što su mi odgovorili, sve troškove plaćaju oni. Kupac, kao i prije, plaća samo ono što kupi plus eventualna poštarina.

Good morning.

Thank you for getting in touch and ensuring you can remain a customer of our moving forward.

As a company we have been prepared for Brexit and all other scenarios for quite some time now, and we have ensured we are able to provide great service and products to all of our international customers still.

All parcels sent out from the UK will be sent with DDP (Duty Paid) This means that all VAT, import tax, and any customs charges are all being paid for on our end. The label on the parcel will reflect this.

Given this, there will be absolutely no difference in charges from before Brexit, to now.
The price shown on our website for your order is all you will have to pay.

I hope this clears the issue up but please let me know if I can be of any more help!

Kind regards
Diane

Customer Service

SportsShoes.com

Talk: +44 (0) 1274 530 530
pearljam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2021., 17:40   #63
A na njihovim stranicama pod Croatia stoji

Quote:
LOCAL AND IMPORT TAXES
Please note, we are not liable for any local or import taxes.
A i čudno mi je jako ako oni plaćaju porez i carinu kako su im cijene ostale iste i za UK i za EU. Obično na takvim stranicama (brdo američkih stranica odmah zaračunava porez i carinu) cijena poprilično naraste kad trgovac odmah plati sve troškove uvoza. Na SportShoes sam baš probao mijenjati UK, HR, DE, BiH .. svuda je ista cijena (išao sam skroz do kraja narudžbe), samo je tu i tamo razlika u poštarini.

Inače, ima UK stranica koje prodaju odjeću i uredno tvrde da je sklopljen neki dogovor sa UK i EU i da se ništa ne porezuje i carini između UK i EU (što je djelomično točno no za nešto sasvim drugo, ne za poštanski promet), tako da još uvijek masa dezinformacija kola čak i od samih trgovaca.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2021., 08:57   #64
Vidjet ćemo što će se dogoditi kad netko naruči, ja zasad nemam u planu
pearljam is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2021., 15:36   #65
Naručujem od njih 7 godina već i sad sam ostao bez nekog takvog shopa
Samo molim ako netko bude naručivao i kad bude imao živu vijest - da je podijeli ovdje sa nama...

hvala unaprijed

P.S.
Ne želim niti pokušavati naručiti bez točne informacije, da me ne opletu za silna davanja...
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2021., 10:49   #66
Nisam izdržao , jučer sam naručio Salomon majicu s kapuljačom, 50% popusta, javit ću kako sam prošao.
pearljam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2021., 11:48   #67
Jel uopšte stiže pošta iz UK u HR?
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2021., 13:28   #68
Stize, ali sporo. Jednoj curi je kozmetika putovala nesto vise od mjesec dana.
Lady Guga is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2021., 16:45   #69
Huh, meni iz Kine dođe za 15-20 dana... Čak i u zadnje vrijeme.
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2021., 10:07   #70
Evo što se dogodilo s mojom narudžbom. U četvrtak 4.2. navečer sam naručio i Mastercard karticom platio Salomon majicu. Do subote 13.2. mi je status narudžbe bio open, malo mi je to bilo sumnjivo, očekivao sam da će do tog roka barem poslati paket.

U subotu navečer sam na svom accountu primijetio da je narudžba otkazana, nisu mi ništa javili na mail. Sjetio sam se da su mi prije nešto više od 4 godine otkazali jednu narudžbu zbog nekakvih poteškoća s mojom karticom, iako je kartica bila ispravna.

Poslao sam im mail, jutros su mi odgovorili, kažu problem s karticom koja je ispravna i ne kužim kako je nisu mogli teretiti. No dobro, ako ne žele moje novce, nema problema. Napisali su mi da mogu ponoviti narudžbu, ali L veličine te majice više nema, a i malo sam razočaran njihovim ponašanjem. Mogli su me kontaktirati prošli tjedan i reći da imaju problem pa sam mogao ponoviti narudžbu dok je još bilo L veličine.
pearljam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2021., 09:19   #71
Meni su u zadnjih 7 dana otkazali dvije narudžbe i vrnuli novce.
Jedna na Ebay-u, a druga na Amazonu- no, obe iz UK.
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2023., 00:53   #72
Jel tko kupovao zadnje vrijeme? Ima li dodatnih troškova pri narudžbi?
__________________
My mama told me not to fool with oleander.
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.