Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2015., 07:45   #81
Ma f!!! it , naručio sam onaj x5 još 20 og prošlog mjeseca i do sada ništa.Još uvjek "processing".Danas tražim refund na pay pal acc.ali mi nude samo u wallet refund.Čista navlakuša, nemaju u stocku robu pa te natjeraju da kupiš nešto drugo.A i EU warehouse, nema Hrvatske.Moj savjet ,prvo ih pitati da li imaju robu na stocku.A da i mem.kartica isto putuje već mjesec dana.Tracking status "undefined".
mimae is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 10:41   #82
to je zapravo isto kao i kod svih drugih shopova ako malo bolje pogledaš.
i ja sam u istom sosu samo je ebay u pitanju.
dok recimo kod Gearbesta, naručio sam led e27 smart žarulju, poslana je tek nakon 5 dana, a onda sam naručio led svjetiljku prije 3 dana i još nije poslana.

što se tiče tracking numbera, katkad iako je poslan nije vidljiv.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 12:32   #83
Meni su poslali robu 9 dana nakon narudžbe tako da očito nema nekog pravila
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 19:23   #84
A newslettere šalju redovito ,svaki drugi dan,njih imaju na stocku.Pandawill sam prvo pitao da li imaju onaj xfire na lageru ,akcija srijedom,odgovor je naravno YES,kao kakvo je to pitanje.Od refunda još ništa.Probat ću na Germany adresu naručiti onaj VK za 68$ iz EU warehousa pa ću vidjeti.
mimae is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 19:16   #85
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
Bok

evo stavljam sliku na kojoj možete vidjeti sve moguće opcije kod kupnje na Gearbestu. uključujući i osiguranje odnosno insurance.

http://i.imgur.com/K4WQv0i.png

što znači ako odaberete insurance, a kasnije carina zadrži paket i naplati vam davanja. sve što trebate napraviti je poslati im potvrdu putem maila i oni će vam
vratiti taj dio novaca. tako sam ja dobio putem paypala.
Treba li im prevesti potvrdu i napisati u $ koliko jr naplaćeno? Ja sam uzela insurance i nisam znala točno čemu služi tako da hvala za info!
__________________
moje sve
ribica2302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 09:23   #86
ne treba im prevesti
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 12:06   #87
Koliko se u posljednje vrijeme priča o pametnim satovima nije ni čudo da i veći igrači počinju nuditi pametne satove.

Pa mi je tako zapeo za oko Huawei Honor Band Zero koji je nešto skuplji nego ovi klasični kineski ali bi trebao biti puno kvalitetniji i također izgleda vrlo lijepo.

Inače kompatibilan je s iOS i Android uređajima. Ima IP68 certifikat odnosno otporan je na vodu i prašinu. Baterija se napuni vrlo brzo za cca 1.5 sat i ima mogućnost 15 dana mirovanja.

Youtube video o satu: https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=_Drp9Hh-ZGo

Inače cijena je 74.79 dolara što fakat nije puno za Huawei. I ako budete bili zainteresirani možete ga kupiti ovdje.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 14:08   #88
evo, na njihovoj Face stranici je Ivica Anđal dobil nagradu... je to netko sa foruma????
franjo17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 21:22   #89
jel ko uzimal noževe..
da imam nekaj za zajebanciju da mi nije žao ak zgubim a da reže
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 17:14   #90
Quote:
franjo17 kaže: Pogledaj post
evo, na njihovoj Face stranici je Ivica Anđal dobil nagradu... je to netko sa foruma????
Quote:
magjar07 kaže: Pogledaj post
jel ko uzimal noževe..
da imam nekaj za zajebanciju da mi nije žao ak zgubim a da reže
hehe nisam ništa dobio

kaj se tiče noževa, koji noževi konkretno ?
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 10:10   #91
ma trebam neki radni nož...da mi se neće preklopit u ruci
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 10:43   #92
Petnaestoga sam zatražio refund na osnovu neisporučene robe, nitko nije odgovarao do jučer i onda stigne obavijest da refund nije moguć jer su eto oni jučer dvadesetprvog poslali pošiljku.Dobro izučen zanat ,što reći osim nikad više sa njima.
mimae is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 19:01   #93
Znači, kupio sam Smartwatch - ZGPAX S8. http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_99551.html

Sat je moram priznat odličan, brz, izgleda odlično (bar meni), super rezolucije.
Imal sam malo problema sa rootanjem da pobrišem ove kineske aplikacije, ali nakon 2-3 pokušaja sam i to riješil.
Sat radi kao zaseban telefon i to mi je "problem". Meni treba sat koji se povezuje sa telefonom i dobija notifikacije, a ovaj mi radi na multi sim. Samim tim ne može se podesiti da dobivam viber poruke.
Druga stvar koju neznam podesiti (ili je nemoguće), je da se ekran ne zacrni, već da je uvijek prisutan sat, ali zatamnjen.

Ako netko zna kak na ovom smartwatchu to podesiti, nek mi javi, a ako nekog zanima, zainteresiran sam i za prodaju.
franjo17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 13:45   #94
drago mi je da ste zadovoljni

čak sam i ja naručio jedan pametni sat ali malo jeftniji ipak pa ćemo vidjeti kakav je

Inače vjerujem da ste čuli za dual-sim mobitel Bluboo XTouch, a ako niste nema veze.
Naime riječ o najnovijem modelu koji za ovaj cjenovni rang koji je zapravo ispod 200$
Doista nudi vrlo dobar hardver.

Pa mogu navesti da je baziran na 64 bitnom procesoru MTK6753 i ima 3GB ugrađenog RAM-a. Tu je i 32GB unutarnje memorije gdje Bluboo XTouch ima 5 inčni Full HD ekran. Normalno podržava 4G LTE, dual-sim standby, Bluetooth 4.0. Također ima vrlo lijepi dizajn gdje kućište odnosno okvir je metalni.

Inače redovita cijena je $179.99

Ali postoji kupon: XTOUCHGB

Koji vam daje dodatno 30$ popusta

Korištenjem kupona možete ga kupiti ovdje: http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_234129.html

Više informacija o promociji: http://www.gearbest.com/m-promotion-active-189.htm

eto nadam se da ću nekome pomoći s kuponom odnosno popustom.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 15:11   #95
Ja ovaj sebi naručujem definitivno..
DOOGEE F5 4G .5 inch Android 5.1 3GB RAM 16GB ROM 5MP + 13MP Cameras Fingerprint ID FHD IPS OGS Screen

Znači, telefon je pff...čini mi se zvjerka za 139 dolara..

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_234308.html
melisaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 17:44   #96
za te novce je super s obzirom na hardver, 3GB RAM-a, Full HD ekran itd...

za svaki slučaj pogledaj http://www.gearbest.com/promotion-eu...paign=FACEBOOK

imaju Halloween rasprodaju raznih proizvoda uključujući i mobitele, pa pogledaj možda nešto nađeš povoljnije ali ako ne. inače nemreš fulati s Doogee F5.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 16:42   #97
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
Bok

evo stavljam sliku na kojoj možete vidjeti sve moguće opcije kod kupnje na Gearbestu. uključujući i osiguranje odnosno insurance.

http://i.imgur.com/K4WQv0i.png

što znači ako odaberete insurance, a kasnije carina zadrži paket i naplati vam davanja. sve što trebate napraviti je poslati im potvrdu putem maila i oni će vam
vratiti taj dio novaca. tako sam ja dobio putem paypala.
Pozdrav,

može pliz pomoć... Gdje se nalaze ove opcije za izabrati ovo osiguranje?

I jedno tehničko pitanje - ako paket bude otvoren na carini i dobijem onaj poziv da im dostavim potvrdu o plaćanju na temelju čega mi obračunaju carinu, pdv i ostala i čudesa - mogu li se jednostavno oglušiti , bez sankcija, na taj njihov poziv i oni proizvod vrate pošiljatelju?

Ima li kakva caka sa ovim preorderom i presalom?

I kakav vam se čini ovaj mob, za nekog prosječnog korisnika?

http://www.gearbest.com/cell-phones/...887.html?wid=4
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 17:20   #98
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

može pliz pomoć... Gdje se nalaze ove opcije za izabrati ovo osiguranje?

I jedno tehničko pitanje - ako paket bude otvoren na carini i dobijem onaj poziv da im dostavim potvrdu o plaćanju na temelju čega mi obračunaju carinu, pdv i ostala i čudesa - mogu li se jednostavno oglušiti , bez sankcija, na taj njihov poziv i oni proizvod vrate pošiljatelju?

Ima li kakva caka sa ovim preorderom i presalom?

I kakav vam se čini ovaj mob, za nekog prosječnog korisnika?

http://www.gearbest.com/cell-phones/...887.html?wid=4

te opcije za osiguranje se nalazi nakon što klikneš buy now za određreni proizvod koji želiš kupiti. i kada odeš checkout, znači tamo sve opcije klikneš one koje naravno želiš.

znači ako odabereš osiguranje odosno insurance onda ti Gearbest vraća lovu u onom iznosu koliko si platio carini.

ako ti carina zadrži paket, njima je dovoljno da pošalje screenshot od paypala gdje je vidljivo što si kupio i koliko si platio. možeš dovoljno poslati i screenshot Gearbesta jer postoji history za sve proizvode koje si kod njih kupio.

pakete u posljednje vrijeme uglavnom sve otvaraju pa računaj na to. zato insurance odnosno osiguranje je dobra opcija.

a ako nekim slučajem se oglušiš na to, ništa se neće desiti, paket će se vratiti pošiljatelju.

a kaj se tiče ovog mobitela, gle za te pare je sasvim uredu. 1GB RAM-a, HD ekran itd...

dok za pre sale traje mobitel neće biti poslan, na samoj stranici piše kada presale završava, nakon što zavšri onda šalju pakete svima. dok kod ostalih klasičnih prodaja šalju unutar 4 dana. barem je tak kod mene bilo.

inače imaju promociju za dual-sim mobitel Ulefone Paris u vidu 40$ popusta. gdje dodatno dobiješ flip case i kaljeno staklo.

vrlo lijep mobitel koji je jako sličan iPhone 6. Ima metalno kućište, 5 inčni HD ekran. 2GB RAM-a, podršku za 4G LTE mrežu itd...

više o mobitelu možete saznati ovdje.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 18:02   #99
Hvala na detaljnom odgovoru, još ću malo pronjuškati!
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 10:10   #100
Opet ja

Vezano za ovaj povrat novca , u sličaju naplate dodatnih troškova i refundacije istih od GB-a.. što im onda znači tax liablity - točka 3 - po ovome što piše ovdje, oni se ograđuju od naknade troškova?
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:18.