Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2017., 11:51   #1
Cijelu noc s neznancem ?!?

Otvaram ovu temu jer me zanima sto forumasice (ajde moze i forumasi ako bas morate ) o ovome: dakle, dopisujem se s jednim likom vec neko vrijeme (vise mjeseci), uloznali se na jednom sajtu, i sad bi se napokon trebali naci i poseksati se

E sad, ne.mozemo kod mene, ne mozemo kod njega, pa je on nasao neku sobu u kojoj bi bili. S tine da je on planirao cijelu noc da bi ostali, cak i spavali jedno kraj drugoga Ja se bas jako zelim naci s njim, ali me i jako trta, ne radi samog sexa naravno, nego ono, ne poznajemo se, tj tek bi se tad upoznali i otisli tu sobu, apartman, sta vec.. A ja sam mislila da provedemo tamo par satu i odemo doma.

Zapravo ja sad ne zelim savjete sto da napravim, to jos razmisljam, nego vasa.misljenja opcenito je li to olasno, zene/cure - jel bi to ikad tako napravile, otisle tako odmah s nekim a da ste ga tek upoznale? Jel imate takvih iskustava..?
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 11:56   #2
cuj, uvijek mozes otici doma. ponesi pare za taksi. vidis da je covo ulozio u sobu.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 12:02   #3
Znaci covo je ozenjen a ti zivis sa starcima

Cuj tebe, nije te trta poseksat se par sati s nekim koga znas virtualno a frka te ostat jos par sati ekstra
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 12:25   #4
Nisi upoznala tipa i ides provesti noc s njime?
Kolko je to neodraslo, ali ne radi toga sto ces provesti noc sa nime vec ti ni ne znas privlaci li te fizicki i jedino sto o njemu znas je ono sto ti je on rekao, a ostalo si nadopunila sama.
Nadopuna je naravno idealna.

Bolje odi u neki klub pa vidi koji ti je privlacan i pojebi se sa njim.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:04   #5
Tri mjeeca se dopisujes s nekom osobom a niste kadri u međuvremenu otić na spoj? Ali jeste na ševicu?
Think Different is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:33   #6
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Otvaram ovu temu jer me zanima sto forumasice (ajde moze i forumasi ako bas morate ) o ovome: dakle, dopisujem se s jednim likom vec neko vrijeme (vise mjeseci), uloznali se na jednom sajtu, i sad bi se napokon trebali naci i poseksati se

E sad, ne.mozemo kod mene, ne mozemo kod njega, pa je on nasao neku sobu u kojoj bi bili. S tine da je on planirao cijelu noc da bi ostali, cak i spavali jedno kraj drugoga Ja se bas jako zelim naci s njim, ali me i jako trta, ne radi samog sexa naravno, nego ono, ne poznajemo se, tj tek bi se tad upoznali i otisli tu sobu, apartman, sta vec.. A ja sam mislila da provedemo tamo par satu i odemo doma.

Zapravo ja sad ne zelim savjete sto da napravim, to jos razmisljam, nego vasa.misljenja opcenito je li to olasno, zene/cure - jel bi to ikad tako napravile, otisle tako odmah s nekim a da ste ga tek upoznale? Jel imate takvih iskustava..?
jebe ti se,poseksaj se,samo nek navuče kondom
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:04   #7
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Otvaram ovu temu jer me zanima sto forumasice (ajde moze i forumasi ako bas morate ) o ovome: dakle, dopisujem se s jednim likom vec neko vrijeme (vise mjeseci), uloznali se na jednom sajtu, i sad bi se napokon trebali naci i poseksati se

E sad, ne.mozemo kod mene, ne mozemo kod njega, pa je on nasao neku sobu u kojoj bi bili. S tine da je on planirao cijelu noc da bi ostali, cak i spavali jedno kraj drugoga Ja se bas jako zelim naci s njim, ali me i jako trta, ne radi samog sexa naravno, nego ono, ne poznajemo se, tj tek bi se tad upoznali i otisli tu sobu, apartman, sta vec.. A ja sam mislila da provedemo tamo par satu i odemo doma.

Zapravo ja sad ne zelim savjete sto da napravim, to jos razmisljam, nego vasa.misljenja opcenito je li to olasno, zene/cure - jel bi to ikad tako napravile, otisle tako odmah s nekim a da ste ga tek upoznale? Jel imate takvih iskustava..?
zašto sam ovo morala pročitati, o zašto

ti sama odlučuješ što ćeš sa sobom
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:05   #8
Quote:
Think Different kaže: Pogledaj post
Tri mjeeca se dopisujes s nekom osobom a niste kadri u međuvremenu otić na spoj? Ali jeste na ševicu?
ja sam baš na ovo mislila ali nisam uspjela artikulirati jer sam bila toliko zbunjena uvodnim postom
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:15   #9
Bas to Lika nikada prije nije vidjela ,kud bas odmah dogovor za sex, a ne za spoj...Mozda je neki manijak,ne zna ga,moze biti svasta,ići s njim odmah negdje u apartman...nije pametno bas
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:24   #10
ma ja mislim da nju pali taj život na rubu, nagovještaj opasnosti i sl

reci mu da navuče na glavu crnu najlonsku čarapu i uživat ćeš ko prasica
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:26   #11
nek ponese suzavac, čisto da ima ako ju pokuša jebati u pozi u kojoj ne odgovara, ili ako ju ne dovede do orgazma
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:27   #12
Nije ozenjen nego preuredjuje stan vec neko vrijeme. Ja zivim sa starcima, da. Ali to uopce nije bitno.

A nismo se prije nasli jer ja nisam bila spremna, tek sam prekinula vezu pa sam bila sva zbunjena i nisam se htjela upustiti u to ako nisam 100 % sigurna da zelim.A nisam bila. On je rekao da ce pricekati dok budem spremna i cekao je, nije navaljivao. Samo je jednom nenametljivo pitao, i to sad nedavno pa sam pristala da se nadjemo.

Rekli smo da cemo otici na cugu, malo se upoznati, on ce rezervirati negdje sobu pa.ako budemo sigurni da i dalje zelimo, otici cemo. Ako ne, onda samo ostaje cuga.

Eto kad smo sad to rijesili, mozemo na ono zbog cega sam otvorila temu, a to je da mene trta ipak da mi nekaj ne napravi, da nije netko tko se predstavlja, pa se zato jos neckam. Makar sam svjesna da se to moze dogoditi i dasmo se prvo nasli na npr. tri cuge pa onda seks, jer se uvijek moze pretvarati.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:28   #13
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
nek ponese suzavac, čisto da ima ako ju pokuša jebati u pozi u kojoj ne odgovara, ili ako ju ne dovede do orgazma
to sam i planirala imati sa sobom, ali ne.zbog ovoga sto ti pises
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:31   #14
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
to sam i planirala imati sa sobom, ali ne.zbog ovoga sto ti pises
Ok, a koja je razlika izmedju sat dva seksa i ostajanja cijelu noc? Ako je manijak bit ce manijak i u prvih sat dva
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:31   #15
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
vasa.misljenja opcenito je li to olasno, zene/cure - jel bi to ikad tako napravile, otisle tako odmah s nekim a da ste ga tek upoznale? Jel imate takvih iskustava..?
Ne bih.

Nemam.

Ono, ljudi lazu u oci ne trepnuvsi a da ne lazu na netu? Takvima je net otvorio neslucene mogucnosti za djelovanje. Po onome sto sam cula - dvoje iskrenih koji se nadju na netu su u razini statisticke pogreske, dok horror and near horror prica ima na tone.

Eto, pa razmisli. Mi smo ti tu random uzorak populacije sa 0% osobnog interesa da te muljamo.

Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
nek ponese suzavac, čisto da ima ako ju pokuša jebati u pozi u kojoj ne odgovara, ili ako ju ne dovede do orgazma
Lol.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:33   #16
Ponesi veliki crni dildo i ako bude zločest izudaraj ga njime po glavi.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:34   #17
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
. Samo je jednom nenametljivo pitao, i to sad nedavno pa sam pristala da se nadjemo.

Rekli smo da cemo otici na cugu, malo se upoznati, on ce rezervirati negdje sobu pa.ako budemo sigurni da i dalje zelimo, otici cemo. Ako ne, onda samo ostaje cuga.

Eto kad smo sad to rijesili, mozemo na ono zbog cega sam otvorila temu, a to je da mene trta ipak da mi nekaj ne napravi, da nije netko tko se predstavlja, pa se zato jos neckam. Makar sam svjesna da se to moze dogoditi i dasmo se prvo nasli na npr. tri cuge pa onda seks, jer se uvijek moze pretvarati.
ostavi nekom točnu adresu gdje ćeš biti i njegovu sliku, imaš li kome?

ako te trta, nemoj to raditi

inače objasni mi molim te, a da ja ne otvaram novu temu, kako mi možemo znati tko je on i što je, pretvara li se, a ti si s njim pričala 3 mjeseca? ne bi li ti trebala više biti u stanju znati njegovu psihu?

moja pretpostavka je da taj tip to tako redovito radi. nalazi ranjive žene na internetu (povrijeđene, usamljene, razvedene, nabroji dalje) i onda ih uvlači u seks. to je njemu kao video igrica

Zadnje uređivanje blagotebi : 09.09.2017. at 16:46.
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:35   #18
Quote:
dejankockar kaže: Pogledaj post
Ponesi veliki crni dildo i ako bude zločest izudaraj ga njime po glavi.
najbolji savjet bi joj bio da ponese mozak. a čekaj, u tom slučaju se neće niti naći s njim
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:37   #19
A sto oboje ocekujete od tog susreta? Jel bi to trebao biti samo seks ili ti ocekujes da to izraste u neki odnos ili sto? Poslozi prvo sebi u glavi sto zelis. Ako je samo seks, upoznajte se, ako ima kemije, poseksajte se. Ako nema, svatko svojim putem.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:37   #20
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
najbolji savjet bi joj bio da ponese mozak. a čekaj, u tom slučaju se neće niti naći s njim
Da ima mozga ne bi jebačinu dogovarala s potpunim strancem sama.Danas čak i prostitutke imaju osobnu zaštitu koja ih čuva od nastranih mušterija.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger