Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2017., 13:59   #3701
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Taj frojdovski šit u mom slučaju ne može biti dalje od istine ..
objasni nam to malo detaljnije!
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 14:42   #3702
Možda su se muškarci jednostavno prestali truditi!? Ostali bez potrebne motivacije jer im konačan cilj više nije toliko poželjan (žene koje ih kopiraju umjesto da im olakšavaju breme), ili je zbog progresa društva izostala kritika i osuda ako se ne bi formirali po špranci i čitav život mukotrpno radili na tome da budu kompletne osobe ili barem ostvare potencijal?
Pogle samo onu temu di lik igra podređenu ulogu u vezi-u načelu je to sasvim normalno jer ide u korak s vremenom, ali svi to želi izbjeći kao šugu i deprimira svakoga tko to vidi ili čuje
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 15:04   #3703
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
objasni nam to malo detaljnije!
Nemam tu šta mudro reći...Spadam u muškarce koji ne vole u kakvu vulgarnu agresivu su se danas žene pretvorile IAKO mi je majka brižna,supruga sjajna,djetinjstvo normalno i bez trauma,izgled izvrstan,posao...štajaznam...zadovoljavajuć

To je samo moj stav..izgleda sam samo konzervativan,žalim za nekim prošlim vremenima i amen



...ili sam u krizi srednjih godina

...ili sam ispizdio od sve te golotinje posvuda,a ne mogu izjebati cijelu žensku populaciju,jednostavno je nemoguće

...ili me jebe klasična bračna monotonija (iako je sve odokativno u redu)

...ili me nervira što vidim da će žene vladati (ovim muškim) svijetom BAŠ u trenutku kad ja za 20 god budem jebeni matori prdonja od 63 koji kad ide pišati umjesto kurca uhvati jaje i piša jer eto...sve izgleda isto tamo dolje .. i tako

Dolaze jebena vremena za muškarce poput mene ..

Malo samokritike nije ubilo nikog
__________________
Crna boja i tvrd kok nikad ne izlaze iz mode
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 19:42   #3704
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Nemam tu šta mudro reći...Spadam u muškarce koji ne vole u kakvu vulgarnu agresivu su se danas žene pretvorile IAKO mi je majka brižna,supruga sjajna,djetinjstvo normalno i bez trauma,izgled izvrstan,posao...štajaznam...zadovoljavajuć

To je samo moj stav..izgleda sam samo konzervativan,žalim za nekim prošlim vremenima i amen



...ili sam u krizi srednjih godina

...ili sam ispizdio od sve te golotinje posvuda,a ne mogu izjebati cijelu žensku populaciju,jednostavno je nemoguće

...ili me jebe klasična bračna monotonija (iako je sve odokativno u redu)

...ili me nervira što vidim da će žene vladati (ovim muškim) svijetom BAŠ u trenutku kad ja za 20 god budem jebeni matori prdonja od 63 koji kad ide pišati umjesto kurca uhvati jaje i piša jer eto...sve izgleda isto tamo dolje .. i tako

Dolaze jebena vremena za muškarce poput mene ..

Malo samokritike nije ubilo nikog
Nisi mi zvucao tako benigno.

Za cim zalis iz proslih vremena?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 20:30   #3705
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post

Za cim zalis iz proslih vremena?
Za normalnijim ljudima ..

Anywayz..odosmo ti i ja u off,pa se moram povući
__________________
Crna boja i tvrd kok nikad ne izlaze iz mode
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger