Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2017., 00:20   #1721
Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
Sve se uglavnom svodi na pitanje - jesu li žene vrijedne borbe?
I tu si svaki muškarac svjesno ili nesvjesno mora napraviti analizu prednosti i nedostataka uparivanja.
Majstore, nemoj ti nama pričat o analizama, nego o taktici. Jer je tvoja taktika nešto stvarno jedinstveno.

Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Sve ovisi što želiš. Ti očito ne želiš bit sam ni pod razno, ne dolazi u obzir, bez obzira na cijenu. Ili ti je cijena nejasna, nebitna ili jednostavno ne toliko visoka koliko ju ja percipiram.
Da ne želim biti sam ni pod razno, onda bih stalno bio uparen. Jer to uopće nije problem biti, pod uvjetom da se odrekneš svih ili velike većine kriterija.

Ali naravno da želim biti uparen sa ženom koja mi je tjelesno, karakterno i intelektualno privlačna. I smatram da se za to vrijedi boriti. Pardon, smatram da se za to vrijedi potruditi oko povećanja vlastitog rejtinga.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:23   #1722
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Ali naravno da želim biti uparen sa ženom koja mi je tjelesno, karakterno i intelektualno privlačna. I smatram da se za to vrijedi boriti. Pardon, smatram da se za to vrijedi potruditi oko povećanja vlastitog rejtinga.
Konacno da neko napise ovako nesto na ovoj temi.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:28   #1723
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Da ne želim biti sam ni pod razno, onda bih stalno bio uparen. Jer to uopće nije problem biti, pod uvjetom da se odrekneš svih ili velike većine kriterija.

Ali naravno da želim biti uparen sa ženom koja mi je tjelesno, karakterno i intelektualno privlačna. I smatram da se za to vrijedi boriti. Pardon, smatram da se za to vrijedi potruditi oko povećanja vlastitog rejtinga.
Ako ti tako odgovara, podržavam te u tome. Bitno je da svatko radi ono što ga zadovoljava.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:32   #1724
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
gle ti to, nije musko ni 5 sekundi a vec bi prodavala maglu za malo stidnih usmina.
Kad je bal nek jebal.

Ak su mi rekli da budem muško moram se onda uživit u ulogu.
 
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:32   #1725
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Nije ni u moje, ja tu napamet baljezgam.

Kao kad sam jednom u skoli diskutirala o knjizi od koje nisam procitala zadnjih 30 strana, gdje je doslo do potpunog preokreta.
Malo su ostali bili zbunjeni. Profesorica i onih par koji jesu procitali knjigu.


Koja si ti kraljica...


Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Odlicno je to, otkriti svoju animu i svog animusa, to otvara jednu potpuno novu dimenziju i pogled na svet. : o
Slazem se, da.


Quote:
To sto je kod tebe nosina, kod mene je intuicija , cesto vrlo potcenjena a zapravo su ljudi nesvesni koliko su skloni samozavaravanju, i cinjenici da nekada ne procenjuju realno niti slusaju svoje osecaje kao ni signale koje im neko salje ili ne.

A tako je lako proceniti postojanje ili nepostojanje vibracije sa druge strane.
Ti ponekad (ne)hoticno otvaras bas zanimljive podteme unutar onih vec postojecih tema.

Ali da se vratim na hormone... Zato ste jos ljepse u plodnim danima.

Ali se generalno mogu sloziti s puno toga sto si ovdje napisala. Postoje cak i facijalne mikro-ekspresije koje se mogu "procitati"... Ali ne, definitivno ovdje necu o intuiciji.


Quote:
Nisi uopste in. : o



Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Da. Taman negdje na kraju srednje sam dobil prvi mobać. Mi smo se još uglavnom nalazili po vani i po kućama ljudi kojima nisu smetali drugi ljudi u njihovim domovima.
I ja sam kupio prvi mob na kraju srednje...

Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Valjda je to zato jer se svi žele okružit pozitivnim ljudima prije nego negativnim. :raspa
Istina.

Inace sam veliki socijalni pesimist. Ali drustveni i politicki pesimizam ne negiraju osobni ili intimni optimizam.

Quote:
A opet ponekad je upravo baš to tako, treba malo realnosti i shvatiti da ne živimo u holivudskim filmovima, a puno ljudi to ne shvaća.
Ponekad je. Koliko je to izrazeno u broju/postotku, zaista necu ovako javno nagadati jer stvarno stanje zaista ne znam.


Quote:
Eto vidiš dokaz da nitko ne želi biti s ljudima koji su im karakterno nekompatibilni i da je karakter puno bitniji od izgleda.
Kako god koga, ali kod mene da. Nije mi se jednom dogodila zaljubljenost u zensku koja mi na prvi mah uopce nije bila fizicki privlacna.

Kao sto su mi se dogadale i pogreske. Jbg, svi mi odrastamo tokom zivota i ucimo na greskama, svojmi i/ili tudim. To bi vecinom bilo kad bi mi nos rekao da je genetski kompatibilna, a ja bi kao mladac zaboravio i na ostatak onih segmenata koji covjeka cine cjelinom. Jbg...



Quote:
I zato smo mi unazađeno društvo, u naprednijim društvima je puno prihvaćenija ravnopravnost, kako u poslovnom svijetu i tako i u društvenom smislu. Kod nas je još uvijek čudno da su žene šefice a sasvim prihvaćeno da su muškarci vođe i šefovi, pa tako i u društvu. Normalno je da muškarac prilazi a čudno da žena to isto radi, a zapravo nema razlike. Muškarac koji zna što hoće prići će ženi ili djevojci koja ga zanima i probati ostvariti kontakt i to nije čudno, a žena koja je ista takva će biti viđena kao žderačica muškaraca ili čudna tj. čudno otvorena i oslobođena.
Ma mi smo jos super. Ima (hrpa) stvari kojih kod nas manjka, ali ne bi vjerovala kakvog kukolja ima "vani". U biti su ljudi sustinski svuda slicni i uvijek, ako za to imaju priliku, su gotovani koji zele sve servirano. Pritom naravno, zaboravljaju neke druge stvari koje im se kasnije pokazu kao bitne, ali ih iz samog pocetka opet i ponovno ignoriraju. Ajde Jovo nanovo...

Pa i majmun skuzi da mu je izmedu njega i hrane prepreka. Covjeku to teze ponekad ide.

A sto se tice zena sefica, to ja nisam primijetio kao slucaj. Sto se tice zena koje prilaze muskarcima, to je najveci problem samim zenama. Muskarce to, vjeruj mi, jako raduje.
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.

Zadnje uređivanje Andrew Wiggin : 06.10.2017. at 01:34.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:37   #1726
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
Sto se tice zena koje prilaze muskarcima, to je najveci problem samim zenama. Muskarce to, vjeruj mi, jako raduje.
Ne raduje bas uvijek
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:39   #1727
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Ne raduje bas uvijek
A dobro, necemo sad bas biti sitnicavi. Nismo zene...

Ali kuzim poantu.
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:39   #1728
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Kad je bal nek jebal.

Ak su mi rekli da budem muško moram se onda uživit u ulogu.
a oke onda, samo bez kuknjave da su vas likovi iskoristili ili obmanjivali. sama si za pet sekundi zakljucila sto bi bilo najefikasnije i odabrala strategiju.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:41   #1729
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
A dobro, necemo sad bas biti sitnicavi. Nismo zene...
Ovo je bilo nisko, ispod pojasa.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:41   #1730
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
A dobro, necemo sad bas biti sitnicavi. Nismo zene...
Naknadno se sjetih ovog videja: https://www.youtube.com/watch?v=5JJFBtHcBnM
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:43   #1731
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
....

Ti jednostavno pogadas u sridu, alkarko...

....


Čitala sam jednom davno SF priču o čovjeku koji je sebi nabavio idealnu partnericu. Ono, robot ali imitacija savršena, jel. I bila je sva divna, baš po njegovom. I onda ga je na kraju toliko iritirala da ju je s guštom "ubio" (baš ono s mržnjom, agresivno), i naručio je sebi drugu.
Sjećam se da mu je na kraju išlo na živce ama baš sve na njoj, čak i način na koji uživa u seksu s njim. Ah, ljudi.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:49   #1732
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post


Čitala sam jednom davno SF priču o čovjeku koji je sebi nabavio idealnu partnericu. Ono, robot ali imitacija savršena, jel. I bila je sva divna, baš po njegovom. I onda ga je na kraju toliko iritirala da ju je s guštom "ubio" (baš ono s mržnjom, agresivno), i naručio je sebi drugu.
Sjećam se da mu je na kraju išlo na živce ama baš sve na njoj, čak i način na koji uživa u seksu s njim. Ah, ljudi.
Pa da, SF priča. Ne postoji muškarac koji bi takvu ženu "rastavio".
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:53   #1733
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ovo je bilo nisko, ispod pojasa.
Bit' cu pristojan...

Moram malo "piknut"...

Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Naknadno se sjetih ovog videja: https://www.youtube.com/watch?v=5JJFBtHcBnM
Hehe... Vidio sam to vec.

P.P.S. A pogledaj obrnuti slucaj. Frajer je jos dobio piche u lice... Inace, po nekim definicijama koje se pokusavaju progurati (ili negdje vec jesu progurane) u zakon, ovo je seksualno zlostavljanje/uznemiravanje (nije moj osobni stav). I ovo sto radi zenska i ovo sto radi frajer u drugoj snimci. Uglavnom, oboje rade isto. Jedno cemo kao drustvo osuditi kao nasrtaj, drugo necemo. Naprotiv, bit' ce "slobodoumno" i "oslobadajuce". Samo kazem...


Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post


Čitala sam jednom davno SF priču o čovjeku koji je sebi nabavio idealnu partnericu. Ono, robot ali imitacija savršena, jel. I bila je sva divna, baš po njegovom. I onda ga je na kraju toliko iritirala da ju je s guštom "ubio" (baš ono s mržnjom, agresivno), i naručio je sebi drugu.
Sjećam se da mu je na kraju išlo na živce ama baš sve na njoj, čak i način na koji uživa u seksu s njim. Ah, ljudi.


Jel' se sjecas naslova price?

U tome i jest poanta. Takva vrsta "savrsenosti" zivcira. Nema dinamike u sterilnom odnosu.

P.S. I ocito ljudi ne znaju sto zele.
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:57   #1734
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post

Ti ponekad (ne)hoticno otvaras bas zanimljive podteme unutar onih vec postojecih tema.
To su samo moje asocijacije.

Quote:
Ali da se vratim na hormone... Zato ste jos ljepse u plodnim danima.

Ali se generalno mogu sloziti s puno toga sto si ovdje napisala. Postoje cak i facijalne mikro-ekspresije koje se mogu "procitati"... Ali ne, definitivno ovdje necu o intuiciji.
Naravno, umece ctanja neverbalnih signala, ali ja sam pisala bas o intuiciji, ako vec pisemo o nekim posebnim osecajima, kao sto mozda zena posebno mirisi ili zraci u svojoj plodnosti. U istoj su ravni.

Quote:
Ma mi smo jos super. Ima (hrpa) stvari kojih kod nas manjka, ali ne bi vjerovala kakvog kukolja ima "vani". U biti su ljudi sustinski svuda slicni i uvijek, ako za to imaju priliku, su gotovani koji zele sve servirano. Pritom naravno, zaboravljaju neke druge stvari koje im se kasnije pokazu kao bitne, ali ih iz samog pocetka opet i ponovno ignoriraju. Ajde Jovo nanovo...

Pa i majmun skuzi da mu je izmedu njega i hrane prepreka. Covjeku to teze ponekad ide.

A sto se tice zena sefica, to ja nisam primijetio kao slucaj. Sto se tice zena koje prilaze muskarcima, to je najveci problem samim zenama. Muskarce to, vjeruj mi, jako raduje.
Pa, dobro moze zena biti velika karijeristkinja i uspesni boss ali da je izvan svoje kancelarije i dalje zena koja ne zeli na sebe da preuzima inicijativu jednostavno iz razloga sto je profesionalni stav ne definise i ne odredjuje kao zenu van svoje profesije i u odnosu sa muskarcem. Ne vidim zasto bi to bilo cudno.

Postoje zene sefice i postoje zene "sefice", i obe su svakodnevna pojava, mislim da je samo stvar izbora kako se koja bolje oseca, u kojoj ulozi.
Mozda to neke muskarce raduje ali mislim da ni to nije pravilo. Verujem da neke i dalje ne.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 01:10   #1735
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Pa da, SF priča. Ne postoji muškarac koji bi takvu ženu "rastavio".

Da, to često znam pročitati ovdje.


Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
....


Jel' se sjecas naslova price?

U tome i jest poanta. Takva vrsta "savrsenosti" zivcira. Nema dinamike u sterilnom odnosu.

P.S. I ocito ljudi ne znaju sto zele.

Uh to je bilo dok sam još bila pretpubertetsko derle. Sjećam se samo da je bilo u Siriusu. Baš mi se urezala ta priča.

Da, ljudi često samo misle da znaju što žele.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 01:17   #1736
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post


Naravno, umece ctanja neverbalnih signala, ali ja sam pisala bas o intuiciji, ako vec pisemo o nekim posebnim osecajima, kao sto mozda zena posebno mirisi ili zraci u svojoj plodnosti. U istoj su ravni.

Tu sam vise ciljao na samu definiciju intuicije i mozda pokusaj da se ista stavi u odredeni obrazac po kojem se moze citavi skup razlicitih metoda (cesto i nesvjesnih) svesti pod taj zajednicki naziv "intuicija". Ali da, to je tema za neki drugi PDF, zato o tome izbjegavam govoriti ovdje.

Ljudski um je fascinantan a njegova nam snaga i mogucnosti jos uvijek do kraja nisu sasvim poznati. Ima tu puno teorija koje bi mozda mogle objasniti to sto skupno nazivamo intuicijom. I to pocevsi od psihologije, preko parapsihologije, do fizike i kvantne fizike. Znas ono o val-cesticnoj prirodi svjetla i utjecaju promatraca na konacni rezultat ekperimenta u nekim drugim slucajevima...


Joooj. Uspuhao sam se. Da ne duljimo, slazem se s tobom.

Samo sam bio u neodumici rasclanjivati to ovdje ili ne. Ipak ne...


Quote:
Pa, dobro moze zena biti velika karijeristkinja i uspesni boss ali da je izvan svoje kancelarije i dalje zena koja ne zeli na sebe da preuzima inicijativu jednostavno iz razloga sto je profesionalni stav ne definise i ne odredjuje kao zenu van svoje profesije i u odnosu sa muskarcem. Ne vidim zasto bi to bilo cudno.

Postoje zene sefice i postoje zene "sefice", i obe su svakodnevna pojava, mislim da je samo stvar izbora kako se koja bolje oseca, u kojoj ulozi.
Mozda to neke muskarce raduje ali mislim da ni to nije pravilo. Verujem da neke i dalje ne.
Slazem se da njezina poslovna pozicija ne mora definirati nju kao osobu u privatnom zivotu, iako to najcesce i jest slucaj. Kad se radi o odredenim pozicijama moci, tada se za odredena mjesta biraju ljudi odredenih karakteristika i psiholoskih profila. To je nama jos uvijek strano, zato sto velesile, tajne sluzbe mnogih drzava ili multi(pan)-nacionalne korporacije slicne stvari rade bez velike javne pompe. Onda mozes vidjeti kukavelji po nekim medijima kad zena odredenog mentalnog sklopa nije uzeta kao sefica na nekoj visokoj poziciji. Postoje pravila, cak i ljudskog ponasanja i skupa karakternih osobina, a koje se vezu i nadoponjuju, s obzirom na "model" kojeg covjek predstavlja i/ili iz kojeg ponice.

Ali prethodno samo htjedoh reci da ja nisam primijetio neko veliko cudenje golom cinjenicom da sef ima vaginu. To je danas sasvim normalna, cak i vrlo prihvacena pojava. Nismo bas toliko zaostali. Iako ne tvrdim da toga nema bas u niti jednom slucaju.

Opet sam se uspuhao... 'Bem ti misa, kaj mi radis...


Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Uh to je bilo dok sam još bila pretpubertetsko derle. Sjećam se samo da je bilo u Siriusu. Baš mi se urezala ta priča.

Da, ljudi često samo misle da znaju što žele.
Pa kaj si i ti citala Sirius?
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.

Zadnje uređivanje Andrew Wiggin : 06.10.2017. at 01:51.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 01:40   #1737
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
....

Pa kaj si i ti citala Sirius?
Ima nas znači. Yep, kasnije i Futuru ali Sirius mi je bio bolji.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 01:52   #1738
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Ima nas znači. Yep, kasnije i Futuru ali Sirius mi je bio bolji.
I Futuru?

I jednog i drugog imam jedno desetak brojeva na policama i jos barem dvadesetak, tridesetak negdje na tavanu.

Ima nas, ima.
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 01:54   #1739
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post

Ima nas, ima.
bilo je dobrih pricica
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 02:06   #1740
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
..

I jednog i drugog imam jedno desetak brojeva na policama i jos barem dvadesetak, tridesetak negdje na tavanu.

...

Hahah, i ja isto, imam ih naslagane na par mjesta po kući. Krije se negdje u tim bespućima i ova pričica.

Kad smo već kod SF-a a i s obzirom na temu, sjetila sam se filma Stepfordske supruge. Ne postoji muškarac koji bi takve žene rastavio?
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger