Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2017., 02:19   #1741
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
bilo je dobrih pricica
O da... Cak mislim da su neke od njih kasnije pretvorene u knjige.

Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Hahah, i ja isto, imam ih naslagane na par mjesta po kući. Krije se negdje u tim bespućima i ova pričica.

Kad smo već kod SF-a a i s obzirom na temu, sjetila sam se filma Stepfordske supruge. Ne postoji muškarac koji bi takve žene rastavio?
Taj mi je film prvi pao na pamet dok sam citao onaj tvoj post s pricicom iz Siriusa.

Gle, ja ne... Ali samo zbog love.

Gdje ces bolje od zene-bankomata...
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 02:27   #1742
https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=16
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 04:24   #1743
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
RAZLOG ZAŠTO su žene "toksične" prema mgtow-u je zato što je dovoljno otići na mgtow subreddit i suočiti se sa divnim naslovima koji su redom:

women are useless
women are stupid
women are parasites
women have no feelings

Evo jedna sticky tema s tog podforuma koja se zove "what shocked you most about women" čisto da se zna kakvi ljudi se smatraju članovima mgtow pokreta. Mene je iskreno šokiralo da neki muškarci mogu biti toliko bešćutni da cijeli spol proglase pokvarenim, zlim i animalnim.
Sad sam ovo preletio i ima stvarno dosta tacnih tvrdnji.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 04:37   #1744
A ovi muskarci sto kukaju da je zenama bolje su smijesni. Nema sanse. Zasto? Jer im je lakse naci nekog za jebacinu? Ja velike ti prednosti. To sto su u svemu ostalom inferiorne cemo zanemariti?

I to sto su umisljene i pune sebe su krivi muskarci a ne one. Posjetite neke arapske zemlje pa cete vidjeti kakve su zene tamo.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 06.10.2017., 07:22   #1745
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
A ovi muskarci sto kukaju da je zenama bolje su smijesni. Nema sanse. Zasto? Jer im je lakse naci nekog za jebacinu? Ja velike ti prednosti. To sto su u svemu ostalom inferiorne cemo zanemariti?

I to sto su umisljene i pune sebe su krivi muskarci a ne one. Posjetite neke arapske zemlje pa cete vidjeti kakve su zene tamo.
Žene su se u civilizacijama i društvima "razmahale" onoliko koliko su im omogućila zakonodavna tijela koja većinom čine muškarci.
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 07:24   #1746
#zavjera
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 07:33   #1747
Masoni
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 07:34   #1748
#DodajHashtag #Illuminati #
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:18   #1749
joj sto ja njega volim.

uzivajte.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:27   #1750
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
Tu sam vise ciljao na samu definiciju intuicije i mozda pokusaj da se ista stavi u odredeni obrazac po kojem se moze citavi skup razlicitih metoda (cesto i nesvjesnih) svesti pod taj zajednicki naziv "intuicija". Ali da, to je tema za neki drugi PDF, zato o tome izbjegavam govoriti ovdje.

Ljudski um je fascinantan a njegova nam snaga i mogucnosti jos uvijek do kraja nisu sasvim poznati. Ima tu puno teorija koje bi mozda mogle objasniti to sto skupno nazivamo intuicijom. I to pocevsi od psihologije, preko parapsihologije, do fizike i kvantne fizike. Znas ono o val-cesticnoj prirodi svjetla i utjecaju promatraca na konacni rezultat ekperimenta u nekim drugim slucajevima...

Joooj. Uspuhao sam se. Da ne duljimo, slazem se s tobom.
Nisam imala koncentracije sinoc za raspravu na ovako dubokom nivou.


Quote:
Slazem se da njezina poslovna pozicija ne mora definirati nju kao osobu u privatnom zivotu, iako to najcesce i jest slucaj. Kad se radi o odredenim pozicijama moci, tada se za odredena mjesta biraju ljudi odredenih karakteristika i psiholoskih profila. To je nama jos uvijek strano, zato sto velesile, tajne sluzbe mnogih drzava ili multi(pan)-nacionalne korporacije slicne stvari rade bez velike javne pompe. Onda mozes vidjeti kukavelji po nekim medijima kad zena odredenog mentalnog sklopa nije uzeta kao sefica na nekoj visokoj poziciji. Postoje pravila, cak i ljudskog ponasanja i skupa karakternih osobina, a koje se vezu i nadoponjuju, s obzirom na "model" kojeg covjek predstavlja i/ili iz kojeg ponice.
Dobro, da karakter i odredjene karakterne odlike su pozeljne ili nepozeljne za odredjene pozicije. Ne znam da li je to kod nas u toj meri zastupljeno, ali mislim da ne, jer ne bi se desavalo da vrlo labilne licnosti, oba pola, dolaze na neke pozicije gde vrlo cesto zloupotrebljavaju moc koja im je data. Ali nije bitno za temu, ja sam odlutala.

Quote:
Ali prethodno samo htjedoh reci da ja nisam primijetio neko veliko cudenje golom cinjenicom da sef ima vaginu. To je danas sasvim normalna, cak i vrlo prihvacena pojava. Nismo bas toliko zaostali. Iako ne tvrdim da toga nema bas u niti jednom slucaju.

Opet sam se uspuhao... 'Bem ti misa, kaj mi radis...
Ja sam samo htela napraviti paralelu izmedju tog profesionalnog - licnog kod zena.

Inace sto se savrsenstva i teznje ka savrsenstvu tice, meni je sterilnost iritantna, volim nesavrsenost kod ljudi, cak mi ljudi bez mana nisu uopste ocaravajuci vec mi postanu bezlicni.

Simetricnost i harmonicnost su lepe ali asimetricnost i dinamicnost daju draz, dovoljno da uzburkaju osecaje.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:33   #1751
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
joj sto ja njega volim.

uzivajte.
Ima istine u tome
dirtbaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 13:06   #1752
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
: lol:

Koja si ti kraljica... :lol : : s




Slazem se, da.




Ti ponekad (ne)hoticno otvaras bas zanimljive podteme unutar onih vec postojecih tema.

Ali da se vratim na hormone... Zato ste jos ljepse u plodnim danima. : trep:

Ali se generalno mogu sloziti s puno toga sto si ovdje napisala. Postoje cak i facijalne mikro-ekspresije koje se mogu "procitati"... Ali ne, definitivno ovdje necu o intuiciji.




: o




I ja sam kupio prvi mob na kraju srednje...



Istina.

Inace sam veliki socijalni pesimist. Ali drustveni i politicki pesimizam ne negiraju osobni ili intimni optimizam. :zubo :



Ponekad je. Koliko je to izrazeno u broju/postotku, zaista necu ovako javno nagadati jer stvarno stanje zaista ne znam.




Kako god koga, ali kod mene da. Nije mi se jednom dogodila zaljubljenost u zensku koja mi na prvi mah uopce nije bila fizicki privlacna.

Kao sto su mi se dogadale i pogreske. Jbg, svi mi odrastamo tokom zivota i ucimo na greskama, svojmi i/ili tudim. To bi vecinom bilo kad bi mi nos rekao da je genetski kompatibilna, a ja bi kao mladac zaboravio i na ostatak onih segmenata koji covjeka cine cjelinom. Jbg... :nogica :
To je sve dio odrastanja i učenja kroz iskustva, ali zato se kaže "Eh da mi je ova pamet a one godine."



Quote:
Ma mi smo jos super. Ima (hrpa) stvari kojih kod nas manjka, ali ne bi vjerovala kakvog kukolja ima "vani". U biti su ljudi sustinski svuda slicni i uvijek, ako za to imaju priliku, su gotovani koji zele sve servirano. Pritom naravno, zaboravljaju neke druge stvari koje im se kasnije pokazu kao bitne, ali ih iz samog pocetka opet i ponovno ignoriraju. Ajde Jovo nanovo...

Pa i majmun skuzi da mu je izmedu njega i hrane prepreka. Covjeku to teze ponekad ide.

A sto se tice zena sefica, to ja nisam primijetio kao slucaj. Sto se tice zena koje prilaze muskarcima, to je najveci problem samim zenama. Muskarce to, vjeruj mi, jako raduje.
Ja sam čisto to gledala iz neke perspektive razvijenog europskog društva kakvim se volimo hvaliti da jesmo, a realno nismo još tamo, na putu jesmo prema tome. A najbanalniji primjer je pogled na žene koje nemaju problema prići muškarcu. I to ne od strane muških, dapače, čak su žene gore po tom pitanju. Nikad neću zaboraviti kad mi je prijateljica rekla "Ajme pa ja se tebi divim kako si samo skupila hrabrost da mu priđeš, pa ja to nikad ne bih mogla." Ona je evo sama godinama, a ja sam sretno uparena. S jedne strane je komentirala da kako ja zadnjih par godina nisam bila pretjerano solo, već više u vezama ili se viđala s nekime, a s druge strane se žali da ili ne može nikoga upoznati ili da nikad ništa ne bude jer oni ništa ne poduzimaju. A kada ju pitam zašto sama ne poduzme nešto, onda kaže da nije takva, nije ona ko ja ona to nikad ne bi mogla.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a oke onda, samo bez kuknjave da su vas likovi iskoristili ili obmanjivali. sama si za pet sekundi zakljucila sto bi bilo najefikasnije i odabrala strategiju. :rofl ::rofl ::rofl ::rofl :
Ako ti njemu nedaš da te iskoristi i vidiš da je providan, nećeš bit obmanjena. Al buš vjerojatno droca koja nije htjela i dala. A nije da i žene ne obamnjuju muškarce, ako ništa vi se bar ne šminkate. Svi znamo da brojne pripadnice "ljepšeg" spola, izgledaju tako kako izgledaju jer imaju šleper šminke, a oruđe za šminkanje im je lopata.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
joj sto ja njega volim.

uzivajte.
Kakav vrh, baš me nasmijalo. Ali ima i istine u tome.
 
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 14:31   #1753
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Sad sam ovo preletio i ima stvarno dosta tacnih tvrdnji.
Naravno, posebno da žene nemaju hobi , a i one koje imaju -nisu dobre u njima (pa tirada komentara o golfu ) Ako je to najbolje što MGTOW nudi, onda su na istom nivou kao tete što prate latino sapunice
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 14:49   #1754
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post

Ljudski um je fascinantan a njegova nam snaga i mogucnosti jos uvijek do kraja nisu sasvim poznati. Ima tu puno teorija koje bi mozda mogle objasniti to sto skupno nazivamo intuicijom. I to pocevsi od psihologije, preko parapsihologije, do fizike i kvantne fizike. Znas ono o val-cesticnoj prirodi svjetla i utjecaju promatraca na konacni rezultat ekperimenta u nekim drugim slucajevima...
Ironija je sto ta superpozicija stanja - mogucnost bivanja ukupnosti onoga sto jesi - nije realno moguca; fenomen se nikada ne pokazuje u svom totalitetu, vec ovisno o okolnostima (uvjetima sustava) manifestira samo dio svojih obiljezja; cijeli mozes biti tek kad se izoliras od elemenata s kojima interaktiras; rijetki su partneri koji mogu i znaju davati slobodu i stvarati uvjete u kojima mozes biti bar blizak svojoj sustini; uglavnom se ljudi uplase ili pocnu osjecati inferiorno ili se dive; oni koji razumiju, znaju i mogu, ne-frekventna su pojava.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:22   #1755
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Ironija je sto ta superpozicija stanja - mogucnost bivanja ukupnosti onoga sto jesi - nije realno moguca; fenomen se nikada ne pokazuje u svom totalitetu, vec ovisno o okolnostima (uvjetima sustava) manifestira samo dio svojih obiljezja; cijeli mozes biti tek kad se izoliras od elemenata s kojima interaktiras; rijetki su partneri koji mogu i znaju davati slobodu i stvarati uvjete u kojima mozes biti bar blizak svojoj sustini; uglavnom se ljudi uplase ili pocnu osjecati inferiorno ili se dive; oni koji razumiju, znaju i mogu, ne-frekventna su pojava.
U sustini, ovo me podseca na prvi hermeticki postulat.
Sve je svest.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:08   #1756
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
U sustini, ovo me podseca na prvi hermeticki postulat.
Sve je svest.
Kvantna fizika, fraktalna geometrija (samosličnost cjeline same sebi na svim razinama), teorije kaosa i sustava, teorije koje obrađuju dinamičke silnice naše psihe, kauzalitet i sinkronicitet - govore o vjekovito istim stvarima samo drugačijom metodom (sredstvom).

Al nećemo u of.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:15   #1757
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Kvantna fizika, fraktalna geometrija (samosličnost cjeline same sebi na svim razinama), teorije kaosa i sustava, teorije koje obrađuju dinamičke silnice naše psihe, kauzalitet i sinkronicitet - govore o vjekovito istim stvarima samo drugačijom metodom (sredstvom).

Al nećemo u of.
Necemo, samo me je podstaklo na razmisljanje.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:22   #1758
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post

Moj zamišljeni princ je...
Mene ovakav muškarac ne privlači Nisam nikad o takvom maštala.
Em što bih se plašila pogriješiti što god uz savršenog njega em što bi mi dosadio brzo. Nije zanjimljiv tako precizno idealno postavljen. Čak i ta nepredvidivost je nekako očekivana...Ubaci još "ima dašak bad boy mirisa" (ali samo kad meni odgovara) i
Pretpostavljam da sam sama nedovoljno savršena Zbog toga, između ostalog, vidim niz komplikacija koje se mogu dogoditi u takvom odnosu.

Zapravo, pročitala sam dvaput, počela i treći put da uhvatim feeling koji imam čitajući. Ah, da, zvuči mi kao kućanski aparat koji pojednostavljuje život do te mjere da samo trebam dići noge na kauč i pustiti aparat da sam sredi kuću. I dok bi mi u slučaju čišćenja kuće to super došlo (mada ipak nekako...kills all the fun)...u ljubavnom odnosu nije moj "trigger".

Off topic (?)...baš sam razmišljala koji bi bio pojam koji bi dobro objasnio moju viziju "idealnog"? Pronašla sam jedan. Sanjiv. Sve drugo je zanjimljiva nadogradnja. Sanjivost je povezana i s kreativnošću.

Što se tiče situiranosti, ambicioznosti, sportskog duha i uspješnosti procjene djelovanja u svakoj situaciji...hmmmm...situiranost da, ali nije uvjet (to i od same sebe očekujem i za mene je uvjet), ambicioznost mi je manje važna, osobno sam ambiciozna. Sportski duh? Nebitno. Najprivlačniji su mi muškarci koje je sam život (prehrana, posao i svakodnevnica) oblikovao. U našoj vezi oboje smo vitki zbog načina života i ne bavimo se sportovima. Uspješnost procjene djelovanja? To mi se samoj pali automatski u zadanoj situaciji pa mi je manje važno da li je on za to sposoban ali gledajući u smislu stvaranja obitelji gdje će naše dijete ovisiti o njemu, da, naravno da je važno. Ne tražim savršenost ali tražim staloženost.

Da vidim letimično od ostatka nabrojanog što bih uključila (što sam uključila) u procjenu.

Ima svoje ja, cijeni sebe, uredan i mirišljav (mislim da me baš njegov miris na prvom izlasku prebacio preko ruba), voli me i to mi pokazuje (to što govori objesi mačku o rep ako ne ide potvrda u djelima), ne bježi pred problemima i ne izbjegava razgovor. To što me želi razumjeti, napredovati u odnosu bla bla je jednostavno jedno od onih djela koje pokazuju ljubav, to se ne traži nego se zavrjeđuje i stvara s vremenom s obje strane.

Kad sam u PMS-u će mi reći da mu se javim kad se smirim (staloženim tonom glasa mind you) jer mi tad treba netko tko će mi reći da sam vještica i to je najbolja potpora koju mi može dati jer uz takvu pomoć s vremenom lakše kontroliram samu sebe. (ionako je onaj dio gdje me razumije i kuži kako se ružno osjećam već pokriven s tim što me voli i poznaje)

Slobodan u seksu tako da možemo otvoreno izmjenjivati svoje fantazije i razgovarati o sveukupnom dojmu. Dominantan, podređen, nježan, strastven, malo grublji, aktivniji ili pasivniji, to sve ovisi o raspoloženju ali mi je važno da ima tu paletu interesa a ne fiksaciju na jednu stvar.

Želi obitelj i djecu.
Ima još mnogo faktora ali onako ukratko, to bi bilo to.

Eto, i našla sam ga. Ili on mene. Ili slučajno. Ili smo to skupa izgradili.

Većina kriterija koja je nabrojana u originalnom postu mi se čini kao zajednički trud na jednom odnosu a ne kao nešto što dolazi u paketu samo od sebe i kao takvo ne bih to ni kvalificirala kriterijem.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:30   #1759
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Mene ovakav muškarac ne privlači ....
Ubi me prvom rečenicom; ostatak posta ni ne pročitah

Edit - pročitah i ostatak sad; prelijep mindset imaš; još jedna ne-generična.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.

Zadnje uređivanje fauxpersona : 06.10.2017. at 17:52.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:50   #1760
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Ubi me prvom rečenicom; ostatak posta ni ne pročitah
Ali zašto?
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger