Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2017., 00:28   #1801
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
zar se nekada ne nadjemo u procjepu izmedju ljubavi prema sebi i ljubavi prema nekomu drugomu
Nadjemo se mi u svakakvim procepima, ali to ne mora da znaci da je to borba na zivot i smrt. To su zivotne i normalne situacije u kojima donosis odluke spram situacije u kojoj se nadjes.

Valjda se moze voleti normalno, bez gusenja, slinjenja, ocajavanja i kacenja o vrat ili titranja nekome kao da je nesposobno novorodjence?
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:29   #1802
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
procjep u kojem se JA nadjem (neznam za druge) obicno ima veze sa ljubavlju opcenito .. natezanje ko koga vise voli i ciji je tata jaci obicno zatvara procjepe pogotovo ljubavne po mom iskustvu .. a sad sta se prica po kvartu,placu i selu me u prakticnom zivotu moze sam zajebat iliti sjebat
i mene nekad jebe pitanje
dal uzet pivo il vino
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:29   #1803
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
To ti za sebe?
Ne.
Ja volim ceo svet.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:31   #1804
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post


Talk for yourself!
Ja nikad nisam "u".
necemo politike sad
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Nadjemo se mi u svakakvim procepima, ali to ne mora da znaci da je to borba na zivot i smrt. To su zivotne i normalne situacije u kojima donosis odluke spram situacije u kojoj se nadjes.

Valjda se moze voleti normalno, bez gusenja, slinjenja, ocajavanja i kacenja o vrat ili titranja nekome kao da je nesposobno novorodjence?
ljepoto moja
dualizam je ono sto nas jebe uopceno
barem ja eto tako mislim
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:33   #1805
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
i mene nekad jebe pitanje
dal uzet pivo il vino
ocito ti treba jedna rakija da ti razbistri um
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:33   #1806
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
zar se nekada ne nadjemo u procjepu izmedju ljubavi prema sebi i ljubavi prema nekomu drugomu
Ljubav prema sebi ne bi trebala isključivati ljubav prema partneru, i obratno.
Baš kao što samopoštovanje ne vrijedi ništa bez poštovanja.
Voljeti nekoga tko te gazi je kretenski no kalkulirati koliko ćeš ljubavi dati partneru s kojim si u skladnom odnosu je tu negdje.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:33   #1807
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
ocito ti treba jedna rakija da ti razbistri um
to nije ono sto zelim
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:35   #1808
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ne.
Ja volim ceo svet.
...ali nikad previše.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:36   #1809
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Ljubav prema sebi ne bi trebala isključivati ljubav prema partneru, i obratno.
Baš kao što samopoštovanje ne vrijedi ništa bez poštovanja.
Voljeti nekoga tko te gazi je kretenski no kalkulirati koliko ćeš ljubavi dati partneru s kojim si u skladnom odnosu je tu negdje.
sestro daj povuci pravu liniju po kojoj ces to podjeliti da znam u buducnosti kako se postaviti? (jebeno retoricko pitanje)
netko bi na ovo tvoje rekao
nuzno sredina ne postoji
sredina je dosadna
itd
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:37   #1810
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
necemo politike sad
Lakše je maknuti mene iz politike nego politiku iz mene.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:39   #1811
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Eto da se jednom slozim sa tobom.
Kaj nam je prvi put. Ah. <3
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:40   #1812
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Lakše je maknuti mene iz politike nego politiku iz mene.
duboko uslo
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:42   #1813
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Kaj nam je prvi put. Ah. <3
Ja mislim da je.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:44   #1814
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
ljepoto moja
dualizam je ono sto nas jebe uopceno
barem ja eto tako mislim
Mislim da nisi shvatio poentu sta znace "zene koje previse vole".

Ljubav je sila koja pokrece svet, koja cini i nemoguce stvari mogucim, koja te ispunjava i hrani i onda kada si zedan i gladan, koja ti podize vibru na posebnu frekvenciju zbog koje zracis na poseban i fluidan nacin.
Ljubav tezi da stvori harmoniju i popuni nesavrsene celine kao jin i jang.
Kao i biljka koju negujes i zalivas, ali ako je natopis i preplavis vodom ona nece ni zeleneti ni cvetati, nego ce se udaviti.
E to znaci previse voleti - udaviti i ugusiti biljku ljubavi, jer joj ne dajes prostora da se sama razvija i cveta.

Mada, ne sporim cinjenicu da su neki ljudi toliko pohlepni i gladni ljubavi koju nisu u stanju dati sami sebi pa je bolesno crpe ili traze od drugih ali smatram da su takve osobe za izbegavanje jer su takvi odnosi nezdravi a oni svojevrsni energetski vampiri.

Jedno je ciniti sve za svoju ljubav i zrtvovati se ako treba na oltaru ljubavi, ali drugo je kaciti se nekome kao bolesnik oko vrata, glumiti pacenicu i izigravati krpu za brisanje vinas plocica.

Takva zena kao po pravilu nece biti ni cenjena ni voljena, a velika je verovatnoca da ce biti i usamljena jer ta njena kolicina ljubavi predstavlja teret koji gusi.

Ova me pesma nekako podseca na taj fenomen iako je bas volim ali mi je nekako uvek bila tuzna.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:45   #1815
Takvi muškarci (iz uvoda jel') vjerojatno puše kurac drugim muškarcima.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:46   #1816
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
...ali nikad previše.
Reciprocno.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:47   #1817
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
Moj zamišljeni princ je:

Ambiciozan,pametan,inteligentan, izgrađena ličnost sa čvrstim stavovima i ciljevima u životu, ima svoje ja, samopoudan i cijeni sebe, ali ne bolesno umišljen. Situiran ili se nastoji situirati, nije na teret svojima. Pazi na sebe- uvijek uredan i mirišljav,sportaš. Kulturan, živi uredno- bez kojekakvih ovisnosti, emocionalih repova iz starih veza,nepreboljenih ljubavi itd. Ne živi za Dinamo i ne priča kako je skoro dobio na kladionici.

Prema meni i u vezi posebno bitno:

Voli me i to mi govori

VJERAN do groba- u to spada i da mi ne daje povoda da sumnjam u njegovu vjernost

Ne bježi pred problemima- što u životu,što u vezi.. Čak volim ljude koji su dosta prošli i vidi se na njima da su zbog toga samo mudriji i smireniji kad dođu takve situacije

Ne izbjegava razgovore niti se ponaša kao klinac. Odnosno želi me razumjeti, želi me slušati, pamti sitnice koje mu kažem i stalo mu je da radimo zajedno na našem odnosu. Sa druge strane muško je pa kada kažem glupost ili nešto u čemu nam se pogledi razlikuju- reći će mi to, a ne se samo složiti sa svime i govoriti koliko imamo zajedničkog. ISKREN, ne mulja.

Kod budućih ciljeva želi obitelj i djecu,a nije toliko biti opsjednut poslom da mu to nije do 35. u planu ili se odjednom sjeti da se mora još "iživljavati".
za to treba strpljenja bez swipanja na tinderu
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:50   #1818
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Mislim da nisi shvatio poentu sta znace "zene koje previse vole".

Ljubav je sila koja pokrece svet, koja cini i nemoguce stvari mogucim, koja te ispunjava i hrani i onda kada si zedan i gladan, koja ti podize vibru na posebnu frekvenciju zbog koje zracis na poseban i fluidan nacin.
Ljubav tezi da stvori harmoniju i popuni nesavrsene celine kao jin i jang.
Kao i biljka koju negujes i zalivas, ali ako je natopis i preplavis vodom ona nece ni zeleneti ni cvetati, nego ce se udaviti.
E to znaci previse voleti - udaviti i ugusiti biljku ljubavi, jer joj ne dajes prostora da se sama razvija i cveta.

Mada, ne sporim cinjenicu da su neki ljudi toliko pohlepni i gladni ljubavi koju nisu u stanju dati sami sebi pa je bolesno crpe ili traze od drugih ali smatram da su takve osobe za izbegavanje jer su takvi odnosi nezdravi a oni svojevrsni energetski vampiri.

Jedno je ciniti sve za svoju ljubav i zrtvovati se ako treba na oltaru ljubavi, ali drugo je kaciti se nekome kao bolesnik oko vrata, glumiti pacenicu i izigravati krpu za brisanje vinas plocica.

Takva zena kao po pravilu nece biti ni cenjena ni voljena, a velika je verovatnoca da ce biti i usamljena jer ta njena kolicina ljubavi predstavlja teret koji gusi.

Ova me pesma nekako podseca na taj fenomen iako je bas volim ali mi je nekako uvek bila tuzna.
sestro ako si u stanju stvoriti sliku da nekog ili da neko moze "previse" voljeti e to je vec problem
ja et cojk seljak tezim samo da u ljubavi uzivam
i nista vise od toga
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:51   #1819
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
sestro ako si u stanju stvoriti sliku da nekog ili da neko moze "previse" voljeti e to je vec problem
ja et cojk seljak tezim samo da u ljubavi uzivam
i nista vise od toga
Da li bi voleo zenu koja te otvoreno vara i pravi majmunom?
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:54   #1820
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Da li bi voleo zenu koja te otvoreno vara i pravi majmunom?
volio bi i kamen u cipeli sve dok bi me to cinilo sretnim
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger