Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2005., 13:00   #61
na povratku kuci iz grada, pijan sam uletio u krivi vlak i tek sada dosao kuci..
52X32X52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 17:40   #62
Quote:
Dogodilo mi se danas...
...Meni se nije...

Al je zato jedna baba roknula s tramvaja.

Mislim da joj je napukla lubanja.

Pišali smo od smijeha.


Naprosto je nevjerojatno kako je često čovjeku potrebno vrlo malo da bude zaista sretan, zar ne???
Tomson is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 17:43   #63
poslala sam ga u P**** M*****
cuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 22:30   #64
Crni humor ne razumijem. Danas, kad sam se vracala sa sluzbenog putovanja, naisli smo na zgazenog goluba... bilo mi ga je zao... Ne mogu zamisliti kako nekog veseli kad baba padne s tramvaja (umjesto da pomogne)!... Ne bih komentirala to.

Prvi put poslije vise godina sam pozeljela da zapalim cigaretu (jos sam u nedoumici da li da to uradim)... To su zaista posebni trenuci za mene kada ne mogu da odolim toj zelji, nesto se u meni pokrene...

Sve ostalo sto prezivljavam, na zalost, nikome ne mogu da pricam...

Cmok svim izgubljenim dusama u svemiru, niste sami...
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 22:42   #65
Pa ovako u salonu do na spostoji auto skola,i mi imamo zajednicko wc sa njima gdje ja radim.

Desilos e nesto odvratno i prvi put sam to uradila.



Jedan decko je danas ucio za polaganje vozackog ispita, i posto je pio Crno vino u ubilo ga sunce, on se ispovracao
po cjelom stolu za komjuter,po podu, na zidu.

Uzas!!!!!!!!!!!!!!


I cura koja je radila u Auto skolu do nas se nasla u soku, zamalo da je i ona za njim to uradila.


Ja kao dobra komsinica sam uzela rukavic eod frbanja i pocistila sam i uzas smrdjelo je doz la boga zamalo da nisam i ja \


Ali eto ucinila sam dobro djelo pocistila sam i pomogla decku da dode sebi malo obloga, hladne vode....


N ebih zeljela to da mis e ponovi.
 
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 22:55   #66
Tisino, dobra si ti cura!:klap:
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 23:25   #67
Jel mislis zaista tako?
 
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 02:15   #68
Quote:
tisina kaže:
Jel mislis zaista tako?
- Apsolutno! Veruj starijem!...
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 18:07   #69
Quote:
Tomson kaže:
...Meni se nije...

Al je zato jedna baba roknula s tramvaja.

Mislim da joj je napukla lubanja.

Pišali smo od smijeha.


Naprosto je nevjerojatno kako je često čovjeku potrebno vrlo malo da bude zaista sretan, zar ne???
ti si jebeni psihopat



__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 19:49   #70
Danas je bas smorno, kako kaze ova danasnja mladezh.
Sprema se neka kisa, ali nikako da padne, pa su svi depresivni...
A i ja se spremam u kino, ali nikako da krenem... Valjda sam malo spavala nocas, a i dosta se toga izdesavalo ovih dana, previse...
Hajde, vidimo se!
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 21:54   #71
Danas sam se cijeli dan spremala za utkakmicu na Kantridi (pila čaj i andol) i kad sam napokon došla spustila se kiša.....
ostala sam samo prvo poluvrijeme jer sam bila mokra do kože a usto sam i bolesna, tako da sam se vratila kući.
Sada sam se posušila i gledam tekmu na tv.

Inače mi je dan bio dobar
crna_tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 00:29   #72
Joj, gledala sam neki odvratan film, zivot mi se zgadio! Nemoj da ga neko gleda, osim ako niste debelokozhci!

Ferpektan zlocin...
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 17:59   #73
uh...ma svašta
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 20:17   #74
danas sam opet sjebao lakat na nogometu.. ubit cu se.. drugi put u dva dana
52X32X52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 21:38   #75
..prospavala popodne u posvemašnjem mamurluku dok smao se truckali po cesti do doma..
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 21:44   #76
Danas mi s enist posebno nije zgodil sem sto sam bil u Budvi,pila kavu, setala, uzivala, nabacila tatto....


 
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 22:00   #77
.......dosada, ako to moze da se dogodi mene je danas potrefila
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 00:20   #78
Quote:
52X32X52 kaže:
danas sam opet sjebao lakat na nogometu.. ubit cu se.. drugi put u dva dana
- Nemoj se samo ubijati, evo svi cemo ti skupa puhati u lakat...
Ako ti je lakse, meni su ova dva dana (weekend) uzasna... danas nista bolje nego juce: masa kucnih poslova, problemi sa stomakom, nigdje nisam mrdnula iz kuce (i sve to poslije jucerasnjeg nocnog kosmara poslije onog odvratnog filma!)... A od spavanja nema nista vec dva mjeseca barem, jer je klinac koji zivi iznad mene porastao pa sad hoda i udara petama cio dan kao lud, pocev od 8 ujutro! Jos bolja vijest je da mu je mama opet trudna...avaaaaj... moracu da se selim!...
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 19:17   #79
Bila u školi i razbila se po stepenicama no (nažalost) ništa mi nije
crna_tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 23:21   #80
Quote:
Jedna Tanja kaže:
Uh... naporan pocetak radne sedmice!... Bijesna sam!
Plus jurnjava po prodavnicama, pa onda trk da ne zakasnim kod masera... Hm, zakazano mi je barem 5 procedura, a on to radi jedva 5-10 minuta... jos ako se uzme u obzir da stalno neki pacijenti navracaju s pitanjima, hebes korist od toga! Bacanje vremena i para!... I nimalo mi nije usput...
I jos mi neko posljednja dva dana zvrcka na telefon i spusta slusalicu!...
Grrrr... danas bih bas nekog prebila!!!
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:38.