Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2016., 17:31   #81
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
A šta će mu kondomi kad je ona na piluli?
Joj, to sam zaboravila Uf!
Loonie. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 17:32   #82
da mu ih ne potrosi
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 17:52   #83
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Za analni seks?
Ili je tek nedavno prešla na pilule ili je bio neki problem s njima, pa su od tad ostali?
Što će mu za analogni, osim ako nije sklon riziku


Al kad razmislim, znam osobu koja kombinira obje metode i može ju iznenaditi, valjda, samo David Copperfield
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 18:56   #84
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
A šta će mu kondomi kad je ona na piluli?
pa mozda covjek ide loviti jelene, pa treba staviti na cijev ako uleti u vodu.



neam pojma sta ce mu, ali imam ih i ja u ladici. doduse, rok trjajanja je vjerojatno otisao
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 19:18   #85
zastrašuju me takvi frajeri, njemu je kresnuti nešto sa putu normalno, a pred svima glumata mr. savršenog. grrr
ne znam kako si ostala hladne glave.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 21:23   #86
Quote:
0106 kaže: Pogledaj post
Potreban mi je savet kako da se postavim u sledecoj situaciji. U vezi sam sa deckom preko godine , sve funkcionira kao na filmu. Niti jedna svadja, poprek pogled, problem.. sve dogovor i razumevanje. Sve zajednicke "aktivnosti" odlicne, zavrsene teme o braku i detetu, isplanirano moje preseljenje kod njega, roditelji zadovoljni, sve super.
Medjutim.. u trecem mesecu ove godine on jd otisao na kratki poslovni put od 3 dana. U toku povratka nazad mi rekao da odem u stan da ga sacekam kad dodje jer se nismo videli bla bla. Ja odem, leptirici, bubamare, sreca do neba. Shvatim da sam zaboravila pilule , a kako kod njega imam rezervnu tablu, odem je uzeti i popiti. Pilule stoje u fioci pored kreveta zajedno sa kondomima i jos par stvarcica. Otvorim ali kondoma nema! Naravno, slomim se u potpunosti , on samo sto nije stigao ali odlucim da odcutim i vidim sta se desava. Uglavnom nakon par dana kada se raspakovao kondome je uredno vratio u fioku. Iste koji su tu i bili , nije drugo pakovanje.
On je sada opet na putu od par dana a ja ne znam kako da se postavim. Provericu da li ih je opet poneo sa sobom a ako jeste sta uraditi?
Izvinjavam se sto je malo duze objasnjenje situacije.

Po meni te je prevario najvjerojatnije. Malo tko je vudren u glavu da živi u oblacima ili je tolko poremećen da uz ozbiljnu vezu sa strane organizirano se "sprema" za poslovni put. Vjerojatno je imao dogovor već sa poznatom ženskom, znao je da će biti sexa i u žurbi ponio kondome da se ne brine poslije. Šta se tiče vraćanja na isto mjesto u isti ćošak, to je najmanji problem. Upravo jer je znao da će uraditi sranje je bio oprezniji da vrati sve na svoje mjesto u milimetar. Da je išao samo sa namjerom "ako se šta zalomi", a da se nije niš zalomilo nebi tolko ni brinuo gdje ih ostavi.
samting is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 23:03   #87
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Za analni seks?
Ili je tek nedavno prešla na pilule ili je bio neki problem s njima, pa su od tad ostali?
Pa e. Al onda nema smisla da im mijenja kad istekne rok trajanja. Očito kad već toliko stoje dugo ih ne koristi za analce.

Sumnjivo je to.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 23:13   #88
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
zastrašuju me takvi frajeri, njemu je kresnuti nešto sa putu normalno, a pred svima glumata mr. savršenog. grrr
ne znam kako si ostala hladne glave.
Tko kaže da mu je to normalno? Ja bih radije, danas sutra, u situaciji da imam ženu kojoj apsolutno vjerujem, a kojoj se ipak dogodi neka svemirska "nemoguća" situacija, koliko god racionalna bila inače, da bude spremna, nego da ne bude.


Naravno, ja ne bih također s odobravanjem pristao na činjenicu da joj se dogodilo, ili da koristi zaštitu dok je"negdje daleko", ali bi mi bilo draže da ju je koristila, nego da nije(jer zbog zatvorenih pogleda na svijet i ona i ja možemo imati posljedice, jer nije očekivala neočekivano).


Ponavljam, iako se znala dogoditi situacija i godinama bez spoja, i dalje sam gotovo uvijek bio spreman i na opciju seksa Sada uglavnom nisam, upravo zato što bi me ta spremnost mogla uvaliti u veća govna nego kolika je zapravo i teoretska vjerojatnost da se dogodi
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 23:18   #89
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Pa e. Al onda nema smisla da im mijenja kad istekne rok trajanja. Očito kad već toliko stoje dugo ih ne koristi za analce.

Sumnjivo je to.
Ali nije to s rokom trajanja samo konstrukcija forumaša?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 23:58   #90
Mislim da je idiot osoba koja čuva kondome i baca ih tek nakon roka trajanja Osim oni koji nosaju kondom iz prve brucoške kutije, iz zafrkancije, i deset godina nakon što su magistrirali(ne po bolonji ), u novčaniku, kako bi mogli reći da već 30 godina imaju kondom uza se, i spremni su na seks.


Ne kažem da ga treba bacati u bilo kojoj prvoj kritičnoj situaciji, ali vjerujem da u 3-4 godine koliki je često rok trajanja, ima preko nekoliko situacija kada će se kondom naći u situaciji da ga je pametnije baciti nego riskirati
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 16:15   #91
dobra vam je veza kad on tri kondoma ima doma pitaj boga otkad,i niste ih potrosili,a on ih nosi na put i opet vrati ista ta tri kondoma..jos i da im rok istekne.....
ja jebaca...svaka mu cast....


guzio bi on....al vidis neide mu....

(stvarno nisam cuo vecu glupost odavno,nosit od doma kondome i onda ih neiskoristene opet vratit u ladicu i pravit se kao da nista nije bilo...a svi dobro znamo da zene prate svaki tren,mig,pokret....iako to nece priznati,ali tako je...i one koje se prave da im je sve svejedno i smijesno...te su najgore)


autorice-skini te ruzicaste naocale....
i dobar su ti prijedlog dali....sakrij jedan kondom pa vidi reakciju...i samo se nadovezes na pricu,blictest kao sto bi radical rekao....
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 08:55   #92
Autorice ima li kakvih novih saznanja?
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 00:05   #93
Rekla bih da je frajer napravio klasicnu gresku u koracima. Opustio se. Uvjeren je da mu jedes iz ruke, pa mu to nije dovoljno nego trazi kruha nad pogacom. A ti otvori oci, uhvatit ces ga ponovo. Sori.
jasamopjevam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 00:41   #94
Sad i mene kopka je li pukla tikva ili autorica vreba iz zasjede da uhvati na djelu.
clytaemnestra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:02.