Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Možete li kao desno orijentirani ljudi reći: Vlada provodi politiku blisku mojim uvjerenjima
Da. Ova Vlada provodi prohrvatsku i demokršćansku politiku. 6 5.66%
Ne. Ova Vlada provodi politiku koja nije ni prohrvatska ni demokršćanska. 100 94.34%
Glasovatelji: 106. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2017., 18:50   #5961
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Ali ne možeš reći da je isti HDZ onaj stanimirovićevski i onaj Karamarkov.
Poštovana,
dakako da nije isti.
Razlikuju se u prezimenima priležnika.
Jednome je to bio Stanimirović, a drugome M. Rašković-

Pozdrav.
Zlikavac is offline  
Old 23.11.2017., 19:36   #5962
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Ali ne možeš reći da je isti HDZ onaj stanimirovićevski i onaj Karamarkov.
Osobno ne mogu smisliti mnoge političare (uključujući i popriličan broj HDZ-ovaca) i stranke ali ne mrzim nikoga jer mržnja često pomuti pogled na politiku, stranke i svijet uopće.
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Old 23.11.2017., 20:32   #5963
Sad ste pretjerali. Znate kako imate opciju ignor pa ako je baš morate onda je koristite jer ovakvo ponašanje nije dopustivo. Hvala.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 23.11.2017., 20:45   #5964
Quote:
Zlikavac kaže: Pogledaj post
Poštovana,
dakako da nije isti.
Razlikuju se u prezimenima priležnika.
Jednome je to bio Stanimirović, a drugome M. Rašković-

Pozdrav.
Znas li ti da Mirko Raskovic prima braniteljsku mirovinu, jer je u DR i poslije radio za SIS, a prema nekim podacima i da ima cin pukovnika HV? I znas li da je taj podatak podlo bacen van onda kad je kao clan SSDS-a odbio nalog Pupija da podrzi Bahatog i njegovu partijsku koaliciju?

Zadnje uređivanje Plavobili : 23.11.2017. at 21:06.
Plavobili is offline  
Old 24.11.2017., 09:09   #5965
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
Znas li ti da Mirko Raskovic prima braniteljsku mirovinu, jer je u DR i poslije radio za SIS, a prema nekim podacima i da ima cin pukovnika HV? I znas li da je taj podatak podlo bacen van onda kad je kao clan SSDS-a odbio nalog Pupija da podrzi Bahatog i njegovu partijsku koaliciju?
Poštovani,
na žalost znam i više nego što ste naveli.
Pa eto znam i to da ga nije bilo u registru branitelja.
(znači da postoji još jedan spisak).
možete me razuvjeriti ako imate podatke.
Sa poštovanjem.
Zlikavac is offline  
Old 24.11.2017., 12:05   #5966
Quote:
Zlikavac kaže: Pogledaj post
Poštovani,
na žalost znam i više nego što ste naveli.
Pa eto znam i to da ga nije bilo u registru branitelja.
(znači da postoji još jedan spisak).
možete me razuvjeriti ako imate podatke.
Sa poštovanjem.
Dajte ljudi sto vam je? Pa tko jos s iti malo pameti na javne spiskove stavlja svoje tajne agente i obavjestajce!?
Plavobili is offline  
Old 26.11.2017., 05:20   #5967
Oh, iznenađenja li. Šeks je udbaški okot.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna...seksa/6783048/

Dakle udbaški okot je na čelo HDZ-a doveo sina udbaškog okota, koji je na čelo mupa postavio još jednog udbaškog okota a svi zajedno su donesli Zakon o arhivima kojima se na sve moguće načine štiti udbaški okot.

Šteta što je plavobili baniran pa ne može prokomentirati i otkriti nam kako je to Partija uspjela ubaciti Plenkovića, Božinovića i Šeksa u HDZ nakon što su razotkriveni DrIvo i Jaca, inače mentori ovih prvonavedenih.
__________________
Pojest',popit' crew

Zadnje uređivanje ajme33 : 26.11.2017. at 05:32.
ajme33 is offline  
Old 26.11.2017., 18:08   #5968
Quote:
ajme33 kaže: Pogledaj post
Oh, iznenađenja li. Šeks je udbaški okot.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna...seksa/6783048/

Dakle udbaški okot je na čelo HDZ-a doveo sina udbaškog okota, koji je na čelo mupa postavio još jednog udbaškog okota a svi zajedno su donesli Zakon o arhivima kojima se na sve moguće načine štiti udbaški okot.

Šteta što je plavobili baniran pa ne može prokomentirati i otkriti nam kako je to Partija uspjela ubaciti Plenkovića, Božinovića i Šeksa u HDZ nakon što su razotkriveni DrIvo i Jaca, inače mentori ovih prvonavedenih.
Mislim da na krivi nacin postavljas pitanje...

Pitanje je, zasto privatni SDPOv dnevni list, (nakon što sam ga imao u rukama, iste perem u plavom radionu), koji posljednjih 9 mjeseci visi Plenkoviću iz guzice, upravo sad napada mentora i onoga koji ga je (uz Briselsku pomoc) i doveo do stranačkog prijestolja.

Svatko tko i malo prati politiku jasno je tko je i što je Vladimir Aleksandra (kako je potpisivao ranih sedamdesetih svoje molbe za posao u Srbiji) Sova Kolega Schex...

Ljevica, njihovi apologeti u NGO sektoru, novinari rasporedjeni u njihovim medijma, sve su nervozniji, gube strpljenje, jer vide da u ovakvim odnosima snaga na hrvatskoj političkoj sceni, "njihovi" nikako, pa ni tako. ne mogu na vlast... Ne ide im na ruku ni biologija, ni iseljavanje iz Hrvatske, ni trendovi u Europi, a mediji koji su i dalje u velikom postotku na njihovoj strani imaju kako vrijeme teče sve manji utjecaj na biračko tijelo...

I zato treba prema njihovim riječima hitno usvojiti novu reformu skolstva (jer sadasnje hrvatsko skolstvo, kako nam vrlo umuje unuka Grge Budislava Anđelinovića, kaska 100 godina za nekim europskima) pa ce (po njihovim nadanjima) neka djeca "konzervativnih roditelja" (a da dobiju prevagu tu se ne treba raditi o nekom velikom postotku, dovoljno je izmedju četvrtine i petine) odbaciti uvjerenja svojih oca i majke kao "homofobna, rasistička, primitivna, fašistička" (slično se dogodilo s generacijom 68aških markista, čijim dolaskom u fertilne godine krajem 60ih i početkom 70ih, u Europi započinje bijela kuga, koja nesmanjenim intenzitetom traje i danas)...

A kao rješenje za demografsku obnovu ponudio nam je prije koji dan ljevičarski ideolog, ono pravi cool urbani frajer, zimmer Johnja Štulića iz prednovovalnih sedamdesetih (volio bih znati gdje mu je bio brat 15 godina kasnije, ali nećemo sad o tome..), i na jednom krajnje lijevom portalu ponudio i rješenje...

http://www.telegram.hr/price/zasto-s...-obeshrabreno/

Citiram
Kao moguće imigrante u Hrvatsku koji će omogućiti biološku i ekonomsku reprodukciju autori Izvješća vide samo emigrante iz Hrvatske. Druge moguće imigrante oni ne navode niti predlažu rješenja koja bi Hrvatsku učinila općenito poželjnom za život neovisno o porijeklu ljudi i o tome gdje sada žive, jesu li ili Hrvati ili Nehrvati.


Ili ti ga prevedeno "Kad vec ne mozemo pobjediti na izborima ovako, treba učiniti sve da uvezemo biračko tijelo koje će nam isto omogućiti"...

Nervoza u lijevo-liberalnim redovima najzornije se očitava posljednjih dana iz ogromanog pritisaka na Protočnog bojlera, da unatoč tome što je 99% biračkog tijela HDZa protiv uvodjenja Istambulske konvencije, istu po hitnom postupku ratificira u Hrvatskom Državnom Saboru...

Očekujemo rasplet...
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Smislio sam potpis, možda nije za javnost,
al jebala vas vaša rodna ravnopravnost
IscoAlarcon is offline  
Received Infraction
Old 26.11.2017., 18:44   #5969
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Mislim da na krivi nacin postavljas pitanje...

Pitanje je, zasto privatni SDPOv dnevni list, (nakon što sam ga imao u rukama, iste perem u plavom radionu), koji posljednjih 9 mjeseci visi Plenkoviću iz guzice, upravo sad napada mentora i onoga koji ga je (uz Briselsku pomoc) i doveo do stranačkog prijestolja.

Svatko tko i malo prati politiku jasno je tko je i što je Vladimir Aleksandra (kako je potpisivao ranih sedamdesetih svoje molbe za posao u Srbiji) Sova Kolega Schex...

Ljevica, njihovi apologeti u NGO sektoru, novinari rasporedjeni u njihovim medijma, sve su nervozniji, gube strpljenje, jer vide da u ovakvim odnosima snaga na hrvatskoj političkoj sceni, "njihovi" nikako, pa ni tako. ne mogu na vlast... Ne ide im na ruku ni biologija, ni iseljavanje iz Hrvatske, ni trendovi u Europi, a mediji koji su i dalje u velikom postotku na njihovoj strani imaju kako vrijeme teče sve manji utjecaj na biračko tijelo...

I zato treba prema njihovim riječima hitno usvojiti novu reformu skolstva (jer sadasnje hrvatsko skolstvo, kako nam vrlo umuje unuka Grge Budislava Anđelinovića, kaska 100 godina za nekim europskima) pa ce (po njihovim nadanjima) neka djeca "konzervativnih roditelja" (a da dobiju prevagu tu se ne treba raditi o nekom velikom postotku, dovoljno je izmedju četvrtine i petine) odbaciti uvjerenja svojih oca i majke kao "homofobna, rasistička, primitivna, fašistička" (slično se dogodilo s generacijom 68aških markista, čijim dolaskom u fertilne godine krajem 60ih i početkom 70ih, u Europi započinje bijela kuga, koja nesmanjenim intenzitetom traje i danas)...

A kao rješenje za demografsku obnovu ponudio nam je prije koji dan ljevičarski ideolog, ono pravi cool urbani frajer, zimmer Johnja Štulića iz prednovovalnih sedamdesetih (volio bih znati gdje mu je bio brat 15 godina kasnije, ali nećemo sad o tome..), i na jednom krajnje lijevom portalu ponudio i rješenje...

http://www.telegram.hr/price/zasto-s...-obeshrabreno/

Citiram
Kao moguće imigrante u Hrvatsku koji će omogućiti biološku i ekonomsku reprodukciju autori Izvješća vide samo emigrante iz Hrvatske. Druge moguće imigrante oni ne navode niti predlažu rješenja koja bi Hrvatsku učinila općenito poželjnom za život neovisno o porijeklu ljudi i o tome gdje sada žive, jesu li ili Hrvati ili Nehrvati.


Ili ti ga prevedeno "Kad vec ne mozemo pobjediti na izborima ovako, treba učiniti sve da uvezemo biračko tijelo koje će nam isto omogućiti"...

Nervoza u lijevo-liberalnim redovima najzornije se očitava posljednjih dana iz ogromanog pritisaka na Protočnog bojlera, da unatoč tome što je 99% biračkog tijela HDZa protiv uvodjenja Istambulske konvencije, istu po hitnom postupku ratificira u Hrvatskom Državnom Saboru...

Očekujemo rasplet...
Poštovani,
molim potvrdu da je Grga Budislav Anđelinović DJED Vesne Pusić.
Dajte barem neki relevantni link.
A i inače je čitavi upis pun gadosti da to čovjek ne može pojmiti.

Jeste li vi možda birali svoje roditelje i roditelje vaših roditelja.

Ma stidite se na ovakvom upisu.

Sa poštovanjem,
Zlikavac
Zlikavac is offline  
Old 26.11.2017., 18:50   #5970
Quote:
Zlikavac kaže: Pogledaj post
Poštovani,
molim potvrdu da je Grga Budislav Anđelinović DJED Vesne Pusić.
Dajte barem neki relevantni link.
A i inače je čitavi upis pun gadosti da to čovjek ne može pojmiti.

Jeste li vi možda birali svoje roditelje i roditelje vaših roditelja.

Ma stidite se na ovakvom upisu.

Sa poštovanjem,
Zlikavac
Dobro nije djed, vec brat djeda...

Iskoristite mogucnost, tužite me, pa cu se vjerojatno zasiviti... Do daljnjega...
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Smislio sam potpis, možda nije za javnost,
al jebala vas vaša rodna ravnopravnost
IscoAlarcon is offline  
Old 26.11.2017., 18:55   #5971
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Dobro nije djed, vec brat djeda...
Pa što onda pišete neistine?
Pa onda se napiše isprika, a ne da širite laži.
Ma da joj je rođeni otac, što to ima veze sa njom?
Jel vaš otac ili mater ima isto političko mišljenje kao Vi?

Sramite se.
Zlikavac is offline  
Old 26.11.2017., 18:57   #5972
Quote:
Zlikavac kaže: Pogledaj post
Pa što onda pišete neistine?
Pa onda se napiše isprika, a ne da širite laži.
Ma da joj je rođeni otac, što to ima veze sa njom?
Jel vaš otac ili mater ima isto političko mišljenje kao Vi?

Sramite se.
Nisam nikoga do sada prijavio pa neću ni Vas.
Zlikavac is offline  
Old 26.11.2017., 19:05   #5973
Quote:
Zlikavac kaže: Pogledaj post
Pa što onda pišete neistine?
Pa onda se napiše isprika, a ne da širite laži.
Ma da joj je rođeni otac, što to ima veze sa njom?
Jel vaš otac ili mater ima isto političko mišljenje kao Vi?

Sramite se.
Političko uvjerenej se u 95% slučajeva nasljedjuje od roditelja...

Ja sam imao isto uvjerenje poput svojih roditelja, dok se u drugoj polovini 90ih nisu na kioscima pojavile Sorosevske tiskotine... Moji su nasjeli na njih...

Tako da obiteljsko stablo Andjelinovića i njiohova uloga u razdoblju od pocetka prvog do kraja II svjetskog rata ima i te kako veze s optuzbama Vesne Pusic za nepostojecu agresiju Hrvatske na Bosnu i Hercegovinu i sveukupnu njenu ulogu na hrvatskoj politickoj sceni tijekom poslednjih 20 godina (da ne spominjem njenu izjavu o 200 bogatih obitelji iz 1989. koju su poslije lijevi mediji prišili Tudjmanu)
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Smislio sam potpis, možda nije za javnost,
al jebala vas vaša rodna ravnopravnost
IscoAlarcon is offline  
Old 26.11.2017., 19:20   #5974
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Političko uvjerenej se u 95% slučajeva nasljedjuje od roditelja...

Ja sam imao isto uvjerenje poput svojih roditelja, dok se u drugoj polovini 90ih nisu na kioscima pojavile Sorosevske tiskotine... Moji su nasjeli na njih...

Tako da obiteljsko stablo Andjelinovića i njiohova uloga u razdoblju od pocetka prvog do kraja II svjetskog rata ima i te kako veze s optuzbama Vesne Pusic za nepostojecu agresiju Hrvatske na Bosnu i Hercegovinu i sveukupnu njenu ulogu na hrvatskoj politickoj sceni tijekom poslednjih 20 godina (da ne spominjem njenu izjavu o 200 bogatih obitelji iz 1989. koju su poslije lijevi mediji prišili Tudjmanu)
PoštovaniŠ
Politička uvjerenja se ne nasljeđuju od roditelja. Pogotovo ako ne živite sa njima. Pogotovo ako niste uopće sa DJEDOM. pOGOTOVO AKO NISTE SA NJEGOVIM BRATOM.
Molim ostavite se genetike. Zna se gdje nas je to dovelo.
Što se tiče same Vesne, pišite o njoj što hoćete, ali bez onakvih gore gluposti.
Jednostavno mislim da možete biti iznad toga.
I sam bih mogao napisati puno toga.

Sa poštovanjem.
Zlikavac is offline  
Old 26.11.2017., 19:20   #5975
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Njemacka?Austrija? Ne, hvala. Njemacka koja ima puno rada na crno?

I nismo na Balkanu. Ni BiH nije Balkan. Ako je ovo balkanski poluotok, onda je cijela Europa u biti poluotok od Azije, pa bi se Europa trebala zvati "azijski poluotok".
Azijski balkan
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 26.11.2017., 19:25   #5976
Quote:
Zlikavac kaže: Pogledaj post
PoštovaniŠ
Politička uvjerenja se ne nasljeđuju od roditelja. Pogotovo ako ne živite sa njima. Pogotovo ako niste uopće sa DJEDOM. pOGOTOVO AKO NISTE SA NJEGOVIM BRATOM.
Molim ostavite se genetike. Zna se gdje nas je to dovelo.
Što se tiče same Vesne, pišite o njoj što hoćete, ali bez onakvih gore gluposti.
Jednostavno mislim da možete biti iznad toga.
I sam bih mogao napisati puno toga.

Sa poštovanjem.
Poštovani,
ako ste voljni podijeliti informacije, a nemate bojazni od posljedica, molim Vas da ih napisete. Zahvaljujem se unaprijed, nasmijanonebo
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 26.11.2017., 19:28   #5977
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Poštovani,
ako ste voljni podijeliti informacije, a nemate bojazni od posljedica, molim Vas da ih napisete. Zahvaljujem se unaprijed, nasmijanonebo
Neće javno.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 26.11.2017., 20:47   #5978
Gospodin neka se sam izjasni. Razumijem ako odbije izreci svoja saznanja.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 26.11.2017., 20:49   #5979
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Gospodin neka se sam izjasni. Razumijem ako odbije izreci svoja saznanja.
Poštovana/ni,
izjasnio sam se ali mi je uklonjen komentar.
Samo Vi pitajte.
Zlikavac is offline  
Old 26.11.2017., 21:03   #5980
Mislim da se nismo shvatili. Grijehe otaca a pogotove ne grijehe brata od djeda nećete nabacivat nekome kao krimen.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:42.