Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2016., 17:58   #1
Iskustva s mall.hr-om

Otvorio sam temu da se i o ovoj web trgovini malo progovori.
Moja iskustva su zasada pozitivna, znaju imati OK popuste i cijene i imaju izuzetno brzu obradu narudžbe i dostavu dpd-om vec iduci dan ukoliko je roba na skladištu.
ćubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 15:08   #2
Quote:
MarioMP kaže: Pogledaj post
Ima tko još da je kupovao preko mall.hr?
Bas me zanima... imaju jako dobre cjene za bijelu tehniku.
Ja kupovao, sve OK, dobar tracking i inforamcije o dostavi, no nisam kupovao bijelu tehniku.
Old Iggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 18:16   #3
Quote:
Old Iggy kaže: Pogledaj post
Ja kupovao, sve OK, dobar tracking i inforamcije o dostavi, no nisam kupovao bijelu tehniku.
Hvala na info!
I to je nesto...
pretpostavljam da sa svime jednako posluju.
Budem pricekao jos malo sa narudzbom, mozda dobijem jos kakav info.
MarioMP is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 22:45   #4
Ma dobit ces lovu, ima rok i za to. Pa ako ništa drugo onda im fino inspektorat posaljes i još uz to tražiš zatezne kamate ako su prekoračili rok za povrat love
ćubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 16:22   #5
Kupila sam printer preko njih jer za taj koji sam zeljela su imali najpovoljniju cijenu. Doslo je u propisanom roku, zapakiran i neostecen. Ne znam hocu li kupovati jos nesto jer nemam nista u planu, ali ovo je bilo pozitivno iskustvo.
__________________
Za Velikog Vezira, sa stitom ili na stitu © Plitko
It's about how much freedom you can take away from somebody before they either fold or fight.
Dugonoga is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 14:00   #6
Monitor stigao jučer, sve u roku, ispravno i neoštećeno. Slali DPD-om.
dghersin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 19:33   #7
Evo da podijelim svoje iskustvo sa Mall-om.Jučer oko 11 sati sam telefonom naručio Anker Soundcore mini bluetooth zvučnik.Stigao danas oko 13 sati u Vinkovce.Sve pohvale za Mall.hr i za zvučnik!
__________________
Reality is wrong. Dreams are for real.
vrba! is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 21:35   #8
Postoji možda kakvi kupon za prvu kupnju ili tako nešto?
the_bulk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 22:53   #9
Mall.hr - Strašno loše iskustvo. Kupio perilicu, platio unaprijed, naravno. Rok isporuke sedam dana, sedmi dana u sedam navečer dobijem mail da mi je nisu u stanju isporučiti sutra, a kada će je isporučiti javiti će mi u slijedećem mailu. A ja uzeo slobodan dan da tu perilicu preuzmem, odvezem do kuće montiram.
Ni isprike ni objašnjenja.
Sramotno loše i bezobrazno ponašanje i sasvim sigurno više ništa nikada neću od njih kupiti.
Ahil is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 12:57   #10
Mall.hr nastavak sramotne odiseje.

Nakon što mi nisu na vrijeme isporučili plaćenu vešmašinu, zovem ih danas. Vele zeznuo nas je dobavljač, isporučiti ćemo vam je do kraja tjedna, možda u petak, ako nas dobavljač opet ne zezne.
Ja: Dakle vi zapravo ne znate kada ćete dotičnu mašinu dobiti i isporučiti?
Mall.hr : Pa ne možemo vam garantirati da ćete je dobiti baš u petak (nakon dva tjedna čekanja)
Ja: U petak je veliki petak, nakon toga Uskrs, praznici, niko ne radi, možete li mi obečati isporuku u petak.
Mall.hr : Ne možemo.
Ja: OK onda prekidam ugovor jer niste ispoštivali rokove isporuke i tražim povrat novca.
Mall.hr : Zakonski rok za povrat novca je mjesec dana.

Ja:Jebem vam sve po spisku, uplatio sam vam lovu, čekao mašinu tjedan dana, niste je isporučili, ne možete je isporučiti i sada mi objašnjavate da ćete mi lovu vratiti tek za mjesec dana?

Mall.hr : Gospodine nema potrebe za psovkama. Sve ćemo riješiti.

Ja lupam glavom u zid od nemoći, jada i bijesa. Nit mašine, nit love još mjesec dana, mogu se jebat i susjedima nosit gače na pranje.
To vam je dakle Mall.hr svakako preporučujem poslovanje s njima zbog izuzetne korektnosti
Ahil is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 20:42   #11
Loše iskustvo s Mall.hr
Kupio artikl koji su trebali isporučiti, ali umjesto isporuke već drugi dan za redom isprika, da ne mogu isporučiti robu. Kupio sada i nikad više.
Ne vjerujem nikome koji pišu da imaju pozitivna iskustva!
__________________
"Otišel, otišel sem z mala vu svet na kraju se vrnul pun briga i let'. Skrivećki, skrivećki sem došel nazaj
vu selo mi drago, vu hrvatski kraj." (Vice Vukov)
Majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 02:20   #12
Citam ova losa iskustva sa mall.hr, ja mogu reci da dosad nisam imao nikakva losa iskustva s njima.. Uzimao sam nekoliko puta od njih i sve je proslo vise nego korektno. Prije mjesec dana sam uzeo perilicu posuđa i sve je bilo uredu, dostava u roku kako je i pisalo.. Samo otkad sam imao ekstremno lose iskustvo sa Zutim klikom, vise nikome ne placam unaprijed, pa makar to bila i mizerna cifra..
@Majstor, to su sitni problemi u odnosu na probleme koje sam ja imao sa Zutim klikom, ali zasigurno odbijaju potencijalne kupce sa takvom praksom
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 20:55   #13
Na mailove više uopće ne odgovaraju a kada sam naručivao odgovarali bi u roku nekoliko minuta. Zovem, operater jadnik nema pojma, ponovo šaljem mail, ne jebu me pet posto. A lova mi je kod njih. Ni mu ni be. Niti imam informaciju što je mašinom ni kada mi misle vratiti lovu. NIšta.
Ahil is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2018., 00:14   #14
Pozdrav,
Jel netko od vas otisao u svoje narudzbe i kliknuo na "praćenje pošiljke", pa vidio da mu izmedu ostalog i piše "narudžba blokirana"? Narucio sam nesto prije tri dana i pise da je ocekivana isporuka 12.4, no ova blokada me buni, nisam nista blokirao ili ista slicno....
Houser is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 00:30   #15
Thumbs down Iskustvo sa mall.hr-om

Pa eto čisto da kažem iskustvo koje baš i nije dobro

naime prije kupovine otišao sam na forume i pročitao sve kak oni stoje i posluju i vidjelo se po komentarima da dosta varaju kupce

ja sam mislio da eto baš mene nebudu zeznuli za to al šta sad

Kupio sam kameru za 1280* kn kak piše i dobio sve uz nju šta sam trebo i došla je na vrijeme u roku par dana kak su i rekli

Ali to nije bila ta kamera znači naručio sam gopro hero session a oni su meni dostavili gopro hero session 4 tak da nije to isto

Mislio sam se žalit slat al reko neću kad nebi ništa bilo

Pa eto iskustvo za koje sam znao da ću tako proć i žao mi je,mogao sam preko neke druge stranice ali nisam

zato jer je ovdje bila najjeftinija i dobiš još 2 stvari gratis
Kuhta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 02:18   #16
Da, obično to tako završava kada se glumi Baba Vanga umjesto da se kontaktira trgovina i pokušava riješiti problem..
Ico_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 20:09   #17
hero session I hero 4 session je potpuno ista kamera.
samo ovaj 4 označava seriju
Quote:
Kuhta kaže: Pogledaj post
Pa eto čisto da kažem iskustvo koje baš i nije dobro

naime prije kupovine otišao sam na forume i pročitao sve kak oni stoje i posluju i vidjelo se po komentarima da dosta varaju kupce

ja sam mislio da eto baš mene nebudu zeznuli za to al šta sad

Kupio sam kameru za 1280* kn kak piše i dobio sve uz nju šta sam trebo i došla je na vrijeme u roku par dana kak su i rekli

Ali to nije bila ta kamera znači naručio sam gopro hero session a oni su meni dostavili gopro hero session 4 tak da nije to isto

Mislio sam se žalit slat al reko neću kad nebi ništa bilo

Pa eto iskustvo za koje sam znao da ću tako proć i žao mi je,mogao sam preko neke druge stranice ali nisam

zato jer je ovdje bila najjeftinija i dobiš još 2 stvari gratis
Poslano sa mog Redmi 4X koristeći Tapatalk
kos24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 20:14   #18
upravo tako, hero session i hero4 session su identicne kamere. od kucista do elektronike i optike. nisu te prevarili
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 20:58   #19
malo čudno da netko ko kupuje nešto za 1000+ kuna za specifičnu namjenu jednostavno ne izgugla da provjeri. nego daje negativnu ocjenu trgovini bez ikakvog razloga

Poslano sa mog Redmi 4X koristeći Tapatalk
kos24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2018., 08:29   #20
Da li u Mall.hr šalju račun poštom ili se dobije odmah kod preuzimanja robe u poslovnici ?? Hvala
maya0101 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:17.