Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2005., 19:30   #21
Quote:
Vivianne kaže:
To za minival sam i ja pitala.

Izgleda da nijedna forumašica to nije probala.

Enibadi?
dva mjeseca traje
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 21:51   #22
Ja probala prošlo jeto. Guba stvar. Fora je u tome što su moje trepavice male i ne baš guste pa ih onda moram frkat s onim aparatićem i stavljat maskaru ak hoću da se vide

A minival ti je guba jer ti nakon toga budu uvijene (ne moraš koristit aparatić). Radi se na način da ti teta u salonu stavi fakat male viklere. A super je stvar još ih i ofarbati (u većini salona će ti ponuditi minival+bojanje trepavica) i onda nemaš problema sa stavljanjem maskare. Normalno, možeš ju stavit dodatno, ali meni je s tim bilo baš OK, ni onak pretjerano, a isticale su se. Probaj. Traje ti oko 2 mjeseca.
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 08:24   #23
Quote:
Annie1 kaže:
Ja probala prošlo jeto. Guba stvar. Fora je u tome što su moje trepavice male i ne baš guste pa ih onda moram frkat s onim aparatićem i stavljat maskaru ak hoću da se vide

A minival ti je guba jer ti nakon toga budu uvijene (ne moraš koristit aparatić). Radi se na način da ti teta u salonu stavi fakat male viklere. A super je stvar još ih i ofarbati (u većini salona će ti ponuditi minival+bojanje trepavica) i onda nemaš problema sa stavljanjem maskare. Normalno, možeš ju stavit dodatno, ali meni je s tim bilo baš OK, ni onak pretjerano, a isticale su se. Probaj. Traje ti oko 2 mjeseca.
I ja isto imam kratke i rijetke trepavice. U kojem salonu si to napravila?
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 10:21   #24
Salon DORA 98 na Trešnjevci. Pogledaj na www.dora98.hr. Ovaj mjesec imaju minival i bojanje na akciji (pod specijalne ponude)
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 22:48   #25
Quote:
Annie1 kaže:
Salon DORA 98 na Trešnjevci. Pogledaj na www.dora98.hr. Ovaj mjesec imaju minival i bojanje na akciji (pod specijalne ponude)
Kakva je to akcija?! Cijena je 130kn, toliko im je i bez akcije Bar je bilo prije mjesec, dva. Ali inače je svagdje cijena za minival 100kn, za bojanje 30.
Emma_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 09:08   #26
Quote:
Annie1 kaže:
Radi se na način da ti teta u salonu stavi fakat male viklere.
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 09:16   #27
Mislim da niko ne treba koristit onaj uvijac. Kad si stavljas maskaru, stavi cetkicu u razinu sa sarenicom recimo pa trepci preko cetkice za maskaru i problem rijesen.
Magenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 12:04   #28
Molim iskustva s bojanjem trepavica

Gdje ste bile i kako je ispalo? Koliko traje? Jel jako ostecuje trepuske?

Ima li kakve veze odlazak na more/suncanje s tim?

Fala!
__________________
Just living is not enough, said the Butterfly. One must have sunshine, freedom, and a little flower.
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 18:19   #29
Ja sam prije desetak godina isla kod Jimmy u Petrinjskoj ( odselila je, nemam njenu novu adresu).

Sve je po sjecanju:

Skine ti sminku, stavi vaticu oko ociju, nanese boju, drzis boju 10ak minuta, traje citavo ljeto.
Mislim da tu ne bi trebala biti nekih ostecenja jer ti potamnjuje, dakle dodaje ti boju.
One koriste posebne boje za trepavice i obrve, koje su pretpostavljam prosle odredjene kontrole (pitaj vise o tome).
Ako nosis lece ili imas problema sa ocim ili kozom oko ociju moras joj to reci. Ako i inace imas alergije na takve vrste proizvoda ( boje za kosu, preparati za kosu ....reci joj to prije nego zapocne proceduru).

Ja imam smedje trepavice koje po ljeti jos posvijetle, ali ih imam puno. Guste su i dugacke. Zato je na meni razlika bila vidljiva.
Jimmy je imala nekoliko osnovnih boja za trepavice, od kojih sam ja mogla birati tamno smedju, crnu koja ide na ljubicasto ili tamno plavo. Rezultat je bio odlican.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 18:37   #30
Quote:
Karmela kaže:

Ja imam smedje trepavice koje po ljeti jos posvijetle, ali ih imam puno. Guste su i dugacke. Zato je na meni razlika bila vidljiva.

razlika je svakome vidljiva. i najslabije i najgushce trepavice imaju istu karakteristiku da su prema vrhu sve tanje i sve svjetlije. a to boja izjednachi.

katarinaJ, slobodno to uchini, samo ne ochekuj nishta spektakularno. al rezultat je vrlo dopadljiv, ochi se doimlju osjenchanima, a trepavice su sjajnije i izrazhenije

postupak je otprilike onakav kako ga je opisala karmela, al se ne koristi vata, bar ne kod moje kozmeticharke, vec gotove papirnate 'podloshke' u obliku polumjeseca. dok drzhish otvorene ochi namazhe ti podruchje ispod oka zashtitnom kremom, na to pazhljivo utisne te podloshke ali tako da su ispod donjih trepavica. onda zatvorish ochi i shtapicem za ushi nanosi boju, pazhljivo utiskujuci, na trepavice. boja je posebne vrste moja koristi dickson's) i mijesha se s 3 % hidrogenom. nakon nekoliko minuta lagano ispire vaticom i vodom.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 18:43   #31
Ja sam bila jučer, prvi put.
Ništa specijalno se nije desilo Ali definitivno se 3 puta bolje vide, s obzirom na to da su mi već na pola bile plave.
Za tih par minuta provedenih tamo - isplati se
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 19:41   #32
curke, a koliko to kosta?
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 19:42   #33
kod moje lokalne 20 kuna.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 19:51   #34
Quote:
magic kaže:
kod moje lokalne 20 kuna.
Ajme Joj je dosta da pokrije svoje troškove?
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 19:58   #35
meni se cijena chini realna, za to malo posla i materijala.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 20:00   #36
Quote:
magic kaže:
meni se cijena chini realna, za to malo posla i materijala.
Točno..no kod moje je to 4 puta skuplje
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 20:07   #37
i koliko dugo traje ta boja?
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 20:10   #38
ma nemam pojma. ja sam to iskushala iz pizdarije, jeftino pa rekoh idem probat. chini mi se da vishe nema nikakvog efekta, a radila sam to sredinom lipnja.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 20:12   #39
to je za zhene svijetlih trepavica odlichno rjeshenje.


za sve drugo, efekt neprimjetan.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 20:12   #40
Meni skoro cijelo ljeto jer su mi svijetle
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:25.