Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2005., 20:15   #41
Prirodna sam plavuša..imam oduvijek muka sa svojim "prozirnim" trepavicama
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 20:17   #42
moje su tamne, kratke i ravne. iste ostaju i nakon bojanja, mozhda malo sjajnije.


zapravo, najbolji efekt je prvi tjedan kad se malko nazire boja koja se zadrzhala izmedju trepavica
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 20:21   #43
Kaj se tiče ravnih trepavica...probala bi, a frka me, onaj minival njih

Dal je off topic ako pitam za iskustva sa tim?
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 20:36   #44
ma ja necu vishe nish pokushavat. zavoljela sam svoju ravnu kosu, ravne trepavice, ravne sise
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2005., 23:17   #45
Quote:
magic kaže:
ma ja necu vishe nish pokushavat. zavoljela sam svoju ravnu kosu, ravne trepavice, ravne sise
svaka cast, magic!

i ja nastojim voljet sve sto imam, al me to ne sprecava da se tu i tamo ne pokusam "popraviti" ili "poboljsati" ...

enivej, otisla sam na ovo farbanje trepuski ... bilo je ok, 10 minuta, samo je katastrofa peklo kad mi je skidala boju na kraju, plakala sam zaozbiljno!

al poslije ... rezultat

jako diskretno ali kuzi se promjena, stalno se gledam u spiglo ...
__________________
Just living is not enough, said the Butterfly. One must have sunshine, freedom, and a little flower.
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2005., 23:59   #46
Quote:
KatarinaJ kaže:
jako diskretno ali kuzi se promjena, stalno se gledam u spiglo ... [/B]





..super, sad i ja to zelim..
..kolko kuna i sta ti je rekla teta, kolko to drzi..
..pazi samo da se zad ne zatelebas u svoj lik
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 00:10   #47
Quote:
Leona81 kaže:
..super, sad i ja to zelim..
..kolko kuna i sta ti je rekla teta, kolko to drzi..
..pazi samo da se zad ne zatelebas u svoj lik
jako su ti razlicite cijene, ja sam platila 35, ima po 20 ili po 55, sve ovisi kam odes ... ja sam ovu svoju na paf nasla prek interneta, bilo mi je samo bitno da mi je blizu posla da mogu otic pod pauzom i da to moze bit danas ...

bilo je ok, osim tog "ispiranja", peklo je tak da sam se skoro pocela trest, plakala ko beba, a bome se i cura malo prestrasila "pa sto mi niste rekli da su vam oci tak osjetljive?"

nakapala mi neke kapljice, jos ja u uredu nadokapala svoje, i sve ok. (jos su mi oci malo iziritirane, al to je zato sto sam jos morala poslije radit na kompu a veceras se nemrem skinut s foruma )

nisam pitala kolko ce trajat, kad mi pocne falit, otici cu opet ... nagovarala me da dodjem i na uvijanje, al mislim da ne bih jos i to mogla istrpit (iako me jako privlaci ideja ) ... mozda odem poslije mora ...
__________________
Just living is not enough, said the Butterfly. One must have sunshine, freedom, and a little flower.
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 00:15   #48
..aj super, sad si me navukla skroz..da si barem malo ranije to napravila, sad ne stignem, al kad se vratim sigurno budem..
..a minival..cekat cu da ga netko jako pohvali, to mi je malo bed ici napamet..iako bilo bi olaksanje da ne trebam koristiti uvijac
..uzivaj u novim trepusama
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 00:19   #49
Quote:
Leona81 kaže:
..aj super, sad si me navukla skroz..da si barem malo ranije to napravila, sad ne stignem, al kad se vratim sigurno budem..
..a minival..cekat cu da ga netko jako pohvali, to mi je malo bed ici napamet..iako bilo bi olaksanje da ne trebam koristiti uvijac
..uzivaj u novim trepusama
hvala budem

a kak to mislis, ne stignes? kad putujes?
__________________
Just living is not enough, said the Butterfly. One must have sunshine, freedom, and a little flower.
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2005., 07:56   #50
Ka ds mo već kod trepavica,a oni pramenčići kaj se pokelje pa ti izgledaju dugačko? Jel se to odljepi ako plivaš s tim?
marsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 13:05   #51
Minival trepavica

Vec dulje vrijeme razmisljam da si dam napraviti minival trepavica. Svasta sam cula, jedna cura mi je rekla da su joj ih spalili i da jos se pol trepavica odlomilo i otpalo. Jedna frendica mi je preporucila ugradnju umjetnih trepavica. Ne znam koliko ce mi ugradnja pomoc, jer nije problem gustoca, nego to sto su ravne. Stavim maskaru, uvijem ih, a one se vrate.
Jel netko bio na minivalu trepavica ili na ugradnji. Ako je, plz dajte neki savjet o tome, i salon gdje ste to radili (Zagreb) i da po mogucnosti nije pretjerano skupo.
MangoAnanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 18:50   #52
Quote:
MangoAnanas kaže:
Vec dulje vrijeme razmisljam da si dam napraviti minival trepavica. Svasta sam cula, jedna cura mi je rekla da su joj ih spalili i da jos se pol trepavica odlomilo i otpalo. Jedna frendica mi je preporucila ugradnju umjetnih trepavica. Ne znam koliko ce mi ugradnja pomoc, jer nije problem gustoca, nego to sto su ravne. Stavim maskaru, uvijem ih, a one se vrate.
Jel netko bio na minivalu trepavica ili na ugradnji. Ako je, plz dajte neki savjet o tome, i salon gdje ste to radili (Zagreb) i da po mogucnosti nije pretjerano skupo.

Odi na www.divastique.com

Tam imaš sve, čak i forum o svemu kaj te zanima.
mia miačić is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2006., 09:58   #53
ja ih radim redovito ali ne u Hr., proces traje nekih uru vrimena, stavi ti tekucinu i male viklercice i traje nekih 3-4 tjedna. prvi tjedan mi idu na zivce jer su toliko podignute da trepke doticu kapke. meni osobno je super jer ih ne moram vise rolat sama, jos ako mi ih oboji ne moram ni maskaru koristit.
kod mene to kosta oko 250 kn.
 
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 18:05   #54
jel minival trepavica zaista radi?

mislim da je netko pisao o tome ali neznam kolko od vas je zbilja probalo na sebi.pa oni koji jesu,dal zbilja budu vidljivo zavinute do tri tjedna????moja frendica je isla,rekla je da joj je super i da je trajalo oko tri tjedna.ja nisam vidla ali smo se dogovorile da cemo ici kad dodem u zg.ako je to nekaj kaj se ni ne vidi i traje par dana,cemu onda uopce probavati???
onda,jel ima ko od vas?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 19:43   #55
Traje. Ja ih i bojam. I to traaaaaje. Barem tri tjedna izgledam ko da sam šminkala oči.

A i kad se probudiš kraj blesavog muškog ujutro, on vidi da se niš nije razmackalo pa misli kako si prirodno lijepa sa tako krasno izražajnim pogledom.
B.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 20:16   #56
A di ides na minival trepki/koji slaon i to/?To sam si oduvijek zeljela...
Taman kad sam se odlucila ukinuli u "mom"salonu.
 
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 20:17   #57
Boze,kako sam brzopleta...ne bi li sto prije napisala
 
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 21:10   #58
Martimex, Vukotinovićeva. 150 kn.
B.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 21:14   #59
Evo, sad sam guglala Matis kozmetiku pa slučajno naišla na Matis salon u kojem rade minival trepavica za 100 kuna - vidi sudbe!
B.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 21:14   #60
Hvala
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.