Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2017., 13:02   #1
PikaBooShop iskustva

Toliko su me razljutili da moram upozoriti ljude. Na mejl mi je došla obavjest da prodaju konzolu sa retro igricima (polystation). Nakon odgledanih par videa na YT reko zakon. Još piše da ima 999 igrica. Ljudi na fejsu koji su kupili oduševljeni. Mame kažu djeca se igraju satima. E, sad ja ne znam da li su ta djeca oštećena ili koji bog, ali konzola ima valjda 20 igrica koje se ponavljaju, slika je katastrofa (i to ne mislim da je 8 bitna pa je katastrofa, nego o totalno pomaknutim pikselima koji nemaju veze s vezom). Ukratko, kopija kopije.
Još je zanimljivije da sve negativne komentare s fejsa brišu i blokiraju ljude što opravdava zašto su svi jako sretni, iako su vjerojatno ovi super pozitivni plaćeni komentari. Ili, kao što rekoh, imaju oštećenu djecu koja ne kuže da im nešto fali.
Na mejl naravno ne odgovaraju. Vjerujem da ih dobiju tonu dnevno.
Već godinama kupujem na netu i uz abrakadabru ovo mi je najgore iskustvo.

Tak da ljudi, stay away, ne isplati se.

Zadnje uređivanje BundyBoy : 25.01.2017. at 16:47.
Lancoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 14:59   #2
Prodavatelj kaže da će mi vratiti novac u roku 5 dana nakon što pošaljem proizvod natrag. Naravno, o mojem trošku. Jer je moja greška kaj kupujem smeće s lijevih hrvatskih stranica.
Lancoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 15:43   #3
Netko u Kini čisti skladište i prodaje Hrvatima tehnologiju staru 30godina!
Evo link o konzoli na engleskom http://retroconsoles.wikia.com/wiki/Terminator_2
Slika je takva jadna jer joj je rezolucija samo 256 x 240, to je još i funkcioniralo na onim starim crt televizorima!
Ja sam kao klinac promjenio par komada jer su se brzo kvarile ali kvaliteta izrade je tad bila nešto bolja!
A ovaj sad polystation; čisto sumnjam da će i jedna konzola izdržati godinu dana koliko navodno traje garancija!
Nego ne kužim kako ti youtube nije pomogao pri odluci da ipak ne naručiš tu konzolu jer se tek tamo vidi koje je to sranje! Bilo je zanimljivo 90tih jer nismo imali para za bolje haha. Isto ne razumijem fasciniranost ljudi sa tim polystationom pored svih ovih modernih konzola a i sve se te retro igre mogu igrati i na pc uz emulator, još se dorade kroz filtere! Uz taj polystation, djeca samo kvare oči!
Inače malo zločesto od navedene trgovine što konzolu reklamira sa 999 različitih igrica i još su stavili slike iz super nintendo igara! I onaj pištolj radi samo na starim televizorima, ako se ima sreće da uopće radi!
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 16:36   #4
Radi se o konzoli polystation gra tv. Ima ih više na yt. I nađem istu takvu koja radi totalno drugačije od moje i ima ekšli igrica koliko piše i slika je super. Ovo kaj ovi prodaju je očito kopija te kopije.
Lancoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 16:37   #5
ova ti izgleda ovako http://www.pikabooshop.com/proizvod/...nzola-pegasus/
Lancoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 16:39   #6
Inače, ovo me toliko raspizdilo kaj sam naručila PS4
Sad čekam ko debil cijeli dan overseas koji na kraju nije došao.
Znam da sve imaš na kompu ali ima problem s leđima i želim ležati ko čovjek i igrati se
Lancoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 16:41   #7
ja sam inače isto želio kupiti tu retro konzolu ali sam odustao kada sam vidio da su neki napisali negativne komentare koje su im vrlo brzo obrisali

i da moram se složiti s tobom da doista brišu loše ili negativne komentare...

isto tako ne navode točne podatke, kao recimo kod te konzole...

kao ima 999 igri, a zapravo ima desetak igri koje se ponavljaju plus stavljaju lažne slike

međutim kupio sam nešto drugo od Supergoldy i sve je ok prošlo

inače oni robu nabavljaju iz poljske: http://allegro.pl/gra-telewizyjna-pe...606440106.html - primjer za konzolu - točno tu prodaju

jer brže stigne, nema davanja jer je iz EU-a

a i za ovu konzolu doista netko prazni skladište jer u poljskoj cijena 50kn....
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 16:46   #8
Da, ima raznih oblika tih konzola ali svima je zajednička ista matična ploča i specifikacije! E sad, Kinez može napraviti više razina kvalitete za istu stvar! Ovo što oni prodaju je valjda najniža!
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 16:49   #9
Ti si sretan kaj si vidio negativne komentare na vrijeme.
I onda je na sve to lik bezobrazan i kaže mi da je radi kupaca kao što sam ja ta konzola prošla inspekciju i da nisu našli nepravilnosti i da šta ja očekujem, HD? I uvjerava me da su to različite varijacije igrica. I da nisu oni tiskali i radili ambalažu. Jerbo ja sam glupa žena koja nema pojma pa bu me uvjerio
Kupila sam dragom jer voli te prastare igrice i bili smo u šoku koje govno.
Super su si ime dali, totalni BOOOO

Odustajem od hrvatskih firmica.
Lancoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 16:52   #10
Vau, 50 kuna? Ja sam im napisala da vrijedi 15 kuna u kineskom dućanu
Lancoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 16:52   #11
tako je... ja sam inače takvu konzolu imao prije 15-ak godina
ona kaj se je mogla kupiti na placu.
kod tih konzola su najgori bili jostici koji su se jako često kvarili zblog loše žice i lemova...

a i bolje da sada nisam kupio

jer jednostavno možeš super nintendo emulator instalirati na android box i fino igraš igru koju god želiš
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 16:55   #12
čak su i rambo igrice s placa prije 25 godina bile bolje iako su iskrce frcale iz one male palice/prekidača dok se palilo
Lancoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 16:56   #13
al žica mi je najjača, ima čak cijeli metar lol
Lancoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 16:59   #14
I onda se još ljute kad ljudi vraćaju konzolu i traže svoju lovu natrag, kao "što vi to očekujete za 99kn"
Pa ljudi očekuju točno ono što su platili i što piše u opisu artikla!



Inače, tko voli retro ovo je stvar! NES Classic mini konzola sa 30 pravih igara i to u HD!
Prodaje se po 50-60$ a kod nas je cijena bila 599kn i sve se rasprodalo! Jedino je malo bed što dolazi sa samo jednim joypadom i kablovi od njeg su prekratki pa je nintendo u svom stilu kasnije ponudio i produžne kabove po posebnoj cijeni!
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 17:01   #15
inače ako želiš produljiti kabel, to možeš vrlo jednostavno. zalemiš novi kabel na ovaj, samo treba vidjeti koliko žilni kabel je.,

a za android box evo primjer: https://play.google.com/store/search...emulator&hl=en

a poslije toga igre: http://romhustler.net/roms/snes
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 17:06   #16
Quote:
Lancoma kaže: Pogledaj post
čak su i rambo igrice s placa prije 25 godina bile bolje iako su iskrce frcale iz one male palice/prekidača dok se palilo
To je to Zvale su se Rambo, Terminator i svašta nešto! Imao sam jednu konzolu u obliku tipkovnice koja je na sebi imala utor za uštekat žuti ketriđ!
Moglo se tipkat i pisat haha!
I onda je kvaliteta bila žnj, promjenio sam nekoliko konzola! A ovo sad je izgleda par puta veće smeće!
Inače sjećam se komentara od nekog lika tamo na pikaboo, kao ako vam konzola ne daje znakove živote trebate unutra nešto prelemit ovo ono! Njemu je tako proradilo! Platiš 99kn i onda još moraš konzolu dorađivat da bi proradila! I onda se čude zašto ljudi vraćaju!
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 17:11   #17
Možda su u dilu s dostavnim službama pa vole kad ljudi plate 2x poštarinu
Ovo ne mogu ni nećacima od 4 godine poklonit, rasplakat će se
Lancoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 08:46   #18
Evo da i sam napisem svoje iskustvo pa da drugi vide. 21.10. naruceno, jos nije ni poslano, a kamo li stiglo. Na stranici pise da odmah isti dan salju, a da dolazi u roku 3 dana. Kako nakon tjedan dana nista nije stiglo posaljem im mail, ali odgovora nema. Za dva dana javim im se na fejs da mi odgovore i dobijem poruku: "Hocete da vam posaljemo screnshot koliko imamo poruka i mailova za odgovorit?" Evo i dalje ne vjerujem da je netko u stanju tako nesto poslat, profesionalizam im je jaca strana. Odgovorim im da me to ne zanima i nek se sefu jadaju i kazu mi da cu dobit odgovor na mail do kraja dana. Naravno da nisam nego za dva dana. I na mailu se krenu izmotavat da neke stvari se rijetko kupuju pa nemaju na zalihi pa da cekaju dok im stignu, bla bla. I ja im lijepo napisem, sto je i istina, da je to trebao biti poklon za rodendan i da sada nije stigao na vrijeme zbog njihovog laznog oglasavanja i da nisu bili u stanju ni javiti se da nemaju. I jedva nekako napisu da se ispricavaju, ali da im je guzva pa su zaboravili javit i da ce im doci na zalihu u utorak ako ga jos zelim. I ja napisem da zelim i da mi jave kad posalju. Naravno nista nisu javili i ja jucer napisem mail s pitanjem da li su ga poslali. Odgovora nema i dalje pa sam sad i na fejs poslao pa cemo vidjet. Sigurno se i meni cudite jer nisam odustao, a rade budalu od mene, ali skoro nigdje nema te stvari, a na mjestima di ima je duplo skuplja pa zato jos ne odustajem, ali imaju jos par dana fore i otkazujem narudzbu. Pisao bi i na fejs, ali citao sam da brisu sve lose komentare pa nema smisla, ali eto ovdje nece pa neka ljudi vide.
davidovski_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 10:16   #19
A vidite kako je dalje tekao razgovor. Sada sam na kraju i otkazao jer ovo nema smisla. Znaci oni se oglasavaju da se roba salje isti dan i stize u roku 3 dana i kaj je najgore sve ovo ne bi ni saznao da im nisam poslao 100 mailova, poruka na fejsu i jos im komentirao na fejsu. UZAS!!
https://imgur.com/a/Ii48V
davidovski_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 11:58   #20
Isuse koji bilmezi Ja naišla na temu tražeći odgovor na pitanje kad će mi stići bor koji sam naručila Znači, nikad.
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:06.