Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 12:45   #21
prije dva mjeseca sam od njih naručio toaletni stolić za kćerku i stigao je u roku 3 dana, ali to je jedna jedina narudžba koju sam odradio preko tog shopa, pa možda imam i sreće
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 15:45   #22
Naručujte preko njihove stranice tj web shopa a ne preko komentara što mnogi rade! Čisto sumnjam da Pikaboo može sve te komentare popratit!
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 22:24   #23
Ja sam i naručivao preko webshopa, ali sam morao slat mail, poruke i komentirati da bi saznao nakon tjedan dana da oni to ni nemaju na skladištu. Nije ni problem da nemaju neke stvari već je problem njihova komunikacija. Napiši nemamo trenutno na stanju i sve 5, a ne ovako muljat bzvz.
davidovski_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 23:07   #24
Također sam naručila preko web shopa. Nevjerojatno je da uopće funkcioniraju na taj način, plus što ne razumijem kako ljudi o stavljaju osobne podatke tako javno, ali dobro, to sam ja. Uglavnom, 10 dana nakon narudžbe ni mu ni be.
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 23:25   #25
ček, jel ja to dobro čitam da se roba kupuje preko nekih komentara? na FB valjda? pa kako se plaćanje radi u tom slučaju?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 02:44   #26
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
ček, jel ja to dobro čitam da se roba kupuje preko nekih komentara? na FB valjda? pa kako se plaćanje radi u tom slučaju?
Da! Npr neka internet trgovina objavi na svoju face stranicu link proizvoda sa web shopa i onda masa ljudi naručuje preko komentara! Ispišu tako u komentar svoje podatke sa adresom i brojem telefona da cijeli svijet vidi
Plaćanje pouzećem, ako dođe!
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 07:40   #27
O živote. Neki ljudi nisu za imati telefon, a ne Internet.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2019., 19:19   #28
Pozdrav jel netko nedavno naručivao s ove stranice, zanimaju me iskustva u zadnjih godinu dana. Navodno brisu negativne komentare sa svog fb profila pa ne znam jel ljudima stižu stvari od njih i za koliko dana?

Inace imaju placanje pouzećem pa nije neki rizik, al opet isplati li se cekat nesto sto na kraju mozda i ne stigne?
Razorblade is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2019., 15:50   #29
Update: nakon pretrage postova po fejsu i moje vlastite narudžbe, evo par napomena onima koji planiraju naručiti od njih.. online na proizvodima piše dostava 2-5/8 dana, ali čeka se punoo dulje (nekad i do mjesec dana ako imaju velik broj narudžbi) i nekad ih treba osobno kontaktirat nakon narudžbe dal imaju dostupan taj proizvod jer inače čekate nešto što uopće nemaju / ne mogu više nabavit i nažalost nisu dovoljno profesionalni da to zaista i sami jave kupcima. Neke proizvode nemaju odmah dostupne iako to nije naznačeno na webshopu - kad ih naručite oni ih nabavljaju od svojih dobavljača i zapravo čekate dvostruku dostavu. Inače se dostava vrši preko OEx-a što znači dodatno čekanje i sve mane koje idu uz tu firmu. Na telefon / mobitel ih je moguće dobiti, ali ne očekujte konkretne odgovore već prebacivanje odgovornosti na dostavljače/nabavljače i neodređenost u izjavama, nekad i uvrede da što ste očekivali da se stvari "stvore na vašoj adresi". Ljudi vjerojatno i dobivaju naručene proizvode nakon toliko čekanja (ne čine mi se kao da su prevarantska firma), ali ne djeluju vjerodostojno i profesionalno u komunikaciji s kupcima, a očito im nedostaje i radne snage/kapaciteta za tržište na koje se plasiraju i reklamiraju jer se ne stižu držati rokova koje su si sami postavili.
Razorblade is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2021., 17:11   #30
Podizem temu...ima li netko friskih iskustava s ovim biserima ima 7 dana da sam narucila trampulin, potvrda narudzbe stigla, trampulina ni njih niđe...nego isla sad traziti mail o potvrdi narudzbe pa nabasala na svoj vlastiti njima od prije 100 godina kad sam nesto narucivala i doslo zadnje smece jel to i dalje tako kod njih...trampulin izgleda ludilo na slikama, cijena vrlo konkurentna...je li tko kupovao trampulin kod njih pa da mi kaze iz prve ruke na sta to slici...
__________________
Nemoj me slušat,čuj me!
Giove is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2021., 13:15   #31
Moje iskustvo s Pikaboo shopom.. U cetvrtak sam narucila Clavier starter set za nokte (300tinjak kuna) i stiglo je iznenadujuce brzo, u ponedjeljak ujutro, dakle nakon 3 dana ukljucujuci vikend.
No, nakon sto sam otvorila kutiju u kojoj se trebalo nalaziti nekoliko zasebno zapakiranih kutijica i vrecica primjetila sam da je vecina vec otvorena, sealing tapes su bili otkinuti i jedan gel iz seta je nedostajao. Na uv lampi se na 2 mjesta vide tragovi laka, nista strasno ali ocito koristeno. Stvari koje su trebale biti u vrecicama su razbacane po dnu kutije.
Odlucim reklamirati i objasnim im u mejlu sto se dogodilo i da su mi poslali rabljeni set.
E sad, u normalnim firmama ti se ispricaju i pokusaju popraviti situaciju, ali ne i ekipa u njihovoj sluzbi za korisnike. Oni meni odgovaraju da ne znaju odakle mi ideja da oni svaki tjedan salju 200 rabljenih proizvoda i sto ja mislim odakle njima toliko rabljenih proizvoda. Naravno, ja nisam ni u jednom trenutku spominjala 200 rabljenih artikala - no dobro, nesto moraju napisati pa makar i ne imalo smisla. Bez isprike, bez objasnjenja.. i neka im posaljem nazad Overseasom. Vec godinama zivim vani i tu sam dosla nakon 3,5god samo na par tjedana i uopce mi se ne da gubiti vrijeme i slati pakete tamo-vamo i natezati se s njima tako da necu traziti refund. Htjela sam im na fejsu ostaviti recenziju, no opcija za recenzije im je onemogucena, naravno. Tako da sam dosla ovdje napisati svoje iskustvo, mozda ce nekome dobro doci. Ja mogu razumijeti da moze doci do greske u svakom poslu, ali cinjenica da salju rabljene artikle (koji u slucaju ovoga sto sam ja narucila mogu biti prenositelj gljivica i kojecega) te ova bahatost i neprofesionalnost u komunikaciji mi dovoljno govori koji profil ljudi vodi firmu i sigurno vise necu narucivati od njih.
OsjecankaRtf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2022., 18:40   #32
Pikaboo shop prevaranti

Pozdrav,
Prije cca 13,14 dana sam kupio dječiji krevetić na pikaboo shopu. Platio ga unaprijed i čekao do danas. Rok isporuke ispod artikla piše 5-7 dana. Čekao sam 10 dana i poslao im mail. Odgovor je bio brzo tu da dolazi u četvrtak,najkasnije petak krevet. Reko super,hvala. Došao četvrtak,pitam dali je poslan krevet? Kažu stigao nam je krevetić,ali kurirska služba je rano došla pa nismo uspjeli poslat s njima,ali sutra u petak ide na dostavu i kod vas je idući radni dan,a ja ću vam osobno poslati broj paketa za praćenje. Može reko super hvala. Došao petak,prošlo podne šaljem mail jeste poslali? Mogu dobit broj paketa? Upitnike,ali ništa. Tu mi je već bilo jasno da ništa od toga i napišem im da ću ih prijaviti inspektoratu i udruzi za zaštitu potrošača. Prođe petak,subota nigdje odgovora i evo u nedjelju na neradni dan sjetili se odgovoriti u 17h da će mi vratiti sredstva jer je meni problem pričekati koji dan i da krevet stiže u utorak jer nema kao madraca,a siguran sam da madrac narucuju iz jyska jer je 200 kn,a ovaj krevet ne nastaje u "tvornici" kako oni kazu već kod nekog u šupi,jer kakva to tvornica ne može isporučiti krevet preko 10 dana. Da su ga sklapali kao puzzle, složili bi ga u to vrijeme. Ovo je čisto upozorenje da se ne opečete jer očito se radi o neozbiljnoj ekipi. Lp
Denisno is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 14:06   #33
Sve potpisujem sto je ekipa do sada pisala.
Sve je istina sto se tice nacina prodaje i komunikacije.
Na web stranici je vecina toga navedena da ima na zalihama dok u stvarnosti toga nema na skladistu, i da, nekada kupac mora sam nazvati kako bi provjerio da li ima odmah za otpremu jer ce vjerojatno proci rok za dostavu paketa a bez da ste dobili info da vaseg artikla nema na skladistu ili slicno.
Reklamacije se lose rijesavaju, kod njih kupac nije na prvom mjestu, sami tako govore i toga se drze, u stanju su vas i vrijedjati i omalovazavati iako ste vi ti koji im rade promet.
Za povrat novca cete se nacekati, jer im to nije prioritet. Nekada morate nazvati 10 puta i isto toliko poslati i mailova, zaprijetiti se inspekcijama, i tek onda dobijete povrat novca.
Jako neozbiljni i neprofesionalni. Princip rada: samo da se proda.

Hvala na paznji.
Njanja23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2024., 10:33   #34
Jaoo bože :/
PetyVidy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:48.