Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Motori i skuteri

Motori i skuteri Vrum, vrum. Koji skuter! Zakon!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2007., 00:56   #1
KINESKI SKUTERI

Zanima me vase misljenje o kupnji kineskog skutera koji su sve više zastupljeni na našemu tržištu, a i cijena im je višestruko povoljnija od ostalih skutera na trzistu, no bojim se za rezervne dijelove i kvalitetu! Što se tiče dizajna nisu ni loši neki modeli me čak podjećaju na gileru runner www.viskovo.info/elitauto molim komentar!
glasnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 01:35   #2
moze se naci djelova ali ako pogledas npr runnera 10 god starog i novog baotiana....hebiga razlika je u godinama ali runner je ipak skuter a ovo mos bacit u kantu!!!
lega_osijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 07:57   #3
onaj na vrhu stranice sto nalikuje na "runnera" je ventura ili nesto slicno..
dosta los kinez , pogotovo 2t inacica
bolje taj ne, ima boljih i jednako lijepih za istu lovu..

..oni TGB skuteri na toj stranici su solidni skuteri


a sto se tice rijeke, visem ni neznam tko ima tih kineza osim marcela i eurowinda
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 08:39   #4
NE!



Ni za boga ne kupuj taj skuter...

Nevalja nista,em je spor...malo ga kvrcneš,sje*es plastiku ak je veća plastika 200 - 300 kn za novu... kvaliteta je NULA!

Ja ga imam i sad se pokvario i nemogu naci kvar...a mome prijatelju je pukla radilica,pa moze ga samo baciti....



ZAKLJUČAK:NE kupuj taj skuter!
Bosanac_iz_bosne is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 22:31   #5
Ja imam kao noviju verziju kineza od 50 ccm (baotian), tek negdje mjesec dana. Čovjek koji radi s njima, tj popravalja i servisira rekao je da se gotovo i nekvare za raziku od onih starih mislim ital scooter kineza kojima su se znala događat mnoga sr....
Samo, za te pare ne očekuj ništa osim male potrošnje, ne vuče nikako i sporo ide, s blokadama 44-50km/h.
Belthazor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 22:34   #6
javi kako je kad se skine blokada, i dal su ti to napravili po defaultu na servisu...

Quote:
Belthazor kaže: Pogledaj post
Ja imam kao noviju verziju kineza od 50 ccm (baotian), tek negdje mjesec dana. Čovjek koji radi s njima, tj popravalja i servisira rekao je da se gotovo i nekvare za raziku od onih starih mislim ital scooter kineza kojima su se znala događat mnoga sr....
Samo, za te pare ne očekuj ništa osim male potrošnje, ne vuče nikako i sporo ide, s blokadama 44-50km/h.
occasional is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 00:07   #7
pa cijena je golicava stavka u kupnji kineskih skutera, mislim znam onu "nisam bogat da kupujem jeftino", ali opet ako su bas totalno smeće zar bi opstali na trzistu? a koliko vidim sve ih se više vozika po cestama, a mislim da i je garancija do cak 3 god. na skuter... ne znam mozda se varam...
glasnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 00:28   #8
Quote:
glasnik kaže: Pogledaj post
pa cijena je golicava stavka u kupnji kineskih skutera, mislim znam onu "nisam bogat da kupujem jeftino", ali opet ako su bas totalno smeće zar bi opstali na trzistu? a koliko vidim sve ih se više vozika po cestama, a mislim da i je garancija do cak 3 god. na skuter... ne znam mozda se varam...
Ne varas se. Vecina ovih koji pljuju po kinezima su klinci zeljni performansi iz 50ccm.
Od mnostva proizvođaca ima boljih i losijih. Naravno da nije sve isto.
Recimo doticni runner koji toliko dizu u nebesa se također kvari, malo bolje promotri po gradu vecina runnera prosle generacije ima nakosen zadnji kotac, valjda su na novima to rijesili. U Rijeci je bio decko koji nikako nije mogao izvuci garanciju od Piaggio Hrvatska. Dakle nije ni tu sve med i mlijeko.
Naravno da kinez od 5000kn nije jednako kvalitetan ni tehnoloski napredan kao 4 puta skuplji talijan, ali kotrlja se i uglavnom se ne kvari. Nece ici 80km/h ali ce te odvesti to cilja.
Pugsley Adams is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 21:40   #9
Imas pravo, samo ovisi i o tome u koju svrhu kupujes motor.
Kako16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 10:02   #10
ljudi što kažete na ovo?
jin lun... 49ccm, 6500 kn sa koferom?!
http://www.hmk.nl/IMAGES/Images/scooter/JL50QT-6.JPG
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 12:20   #11
Definitivno NE

Definitivno NE kupovini jeftinog kineskog sranja.
Kaj više reć nego da je meni kad sam kupovao skuter sam prodavač sugerirao da to smeće ne kupujem.
U svakom slucaju je bolje stari talijan neg novi kinez.
__________________
kako si sjebat 10 godina života - budi jamac
jamac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 17:00   #12
Jel ti je to prodavač osobno reko i odma ponudio nekej 3x skuplje ili ti je to objavio preko glasnogovornika ?
occasional is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 17:22   #13
koliko je registracija za 2 takta
Busak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 17:23   #14
ja namjeravam kupiti lunu 50 i bas mi je super pa vi govorita sta ocete,cijena mu je 7.500
Busak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 20:12   #15
Quote:
Busak kaže: Pogledaj post
ja namjeravam kupiti lunu 50 i bas mi je super pa vi govorita sta ocete,cijena mu je 7.500
i ne bus pogresil, ja ju imam vec 2 mj.oko 1200 km i bez greske
ENZZO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 14:42   #16
Quote:
ENZZO kaže: Pogledaj post
i ne bus pogresil, ja ju imam vec 2 mj.oko 1200 km i bez greske
koliko ti ide?
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 19:48   #17
Quote:
Eladio kaže: Pogledaj post
koliko ti ide?
Pa oko 75 kmh potegne i malo vise ali koliko je tocno
ENZZO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 21:52   #18
Quote:
Eladio kaže: Pogledaj post
koliko ti ide?
Nemoj se ljutiti ali nisu svi iskompleksirani klinci kojima je bitno je mogu na skuteru potegniti ludih 85km/h

Prije su im argumenti bili da ti skuteri neće trajati ni godinu dana, sad
kad se vidi da nije baš tako, onda su se prebacili na brzinu.
Pa ako hoću brzinu sigurno neću kupiti skutera (nebitno talijanskog ili kineskog).
Sparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 23:09   #19
ae nek netko ugasi sve teme o baotijanima, svi smo se slozili da je sranje i da ga se ne smije kupovat i da su u svakom pogledu sranje
sweky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 11:44   #20
Tak je sveki reda biti mora
occasional is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.