Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Motori i skuteri

Motori i skuteri Vrum, vrum. Koji skuter! Zakon!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2007., 16:12   #21
Quote:
Sparoga kaže: Pogledaj post
Nemoj se ljutiti ali nisu svi iskompleksirani klinci kojima je bitno je mogu na skuteru potegniti ludih 85km/h

Prije su im argumenti bili da ti skuteri neće trajati ni godinu dana, sad
kad se vidi da nije baš tako, onda su se prebacili na brzinu.
Pa ako hoću brzinu sigurno neću kupiti skutera (nebitno talijanskog ili kineskog).
sta je govornik htjo ovime reci?
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 16:29   #22
Quote:
Eladio kaže: Pogledaj post
sta je govornik htjo ovime reci?
Pa to da na skuterima nije najbitnija brzina nego to da malo troše i da te odvezu sa točke A na točku B.
Sparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 17:25   #23
Quote:
Sparoga kaže: Pogledaj post
Pa to da na skuterima nije najbitnija brzina nego to da malo troše i da te odvezu sa točke A na točku B.
pa da..

ja sam samo upitao covjeka koliko njegov ide.. jer ja sam vozio jednog drugog pa usporedjujem
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 22:31   #24
Jeli zna možda netko koliko košta registracija za skuter?
Busak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 22:42   #25
nisam siguran al čini mi se da je za skuter od 50 ccm oko 600 kn.nemoj me uzimat za riječ nisam siguran
__________________
Motori se kupuju kako bi se prodali i kupili drugi motori
Ujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 23:08   #26
Ja imao neko vrijeme baotian qt-9.
To je model što se prodaje po 4000 kuna po shopping centrima i manjim auto salonima.
Prodao sam ga jer je slab skuter. Teško vuče uzbrdo mojih 90 kila malenkosti i 1.87m . Iz Rijeke sam i ovdje je dosta brdovito pa ovaj nedostatak dođe do vidjela. Na ravnom uz moju kilažu ide 50-55.

Kupi ga ako ti treba za par kraćih vožnji dnevno (kroz grad,na ljetovanju do dućana). Troši malo jer je 4 taktni motor. Mali je to skuter pa je lako manevrirat.Ako voziš putnika također će ići sporije ali ipak dosta za grad.
Nemoj ga kupiti ako se želiš malo brže voziti ili je kod tebe je dosta brdovito.

Ne znam koliko se kvare. Samo znam da nakon 8000 km ovaj nije imao kvarova. Prije mene ga je vozila moja sestrična i bez problema je putovala na fax i nazad više od 10 km od Rijeke. Moguće je da su neki raniji modeli bili lošiji. Redovno servisiraj naravno. Kvaliteta plastika je loša ali neka te to nebrine: ako voziš smireno i bez divljanja nećeš ih ni stići razbiti.

Zaključak: Za lagani smireni prijevoz u gradskim gužvama je i više nego u redu.4000kn, mala potrošnja i jeftiniji dijelovi. Krađe se ne moraš bojati,nisu baš ludi za njime.Ako radiš veću kilometražu dnevno po većim prometnicama, kupi malo jači i brži skuter. Nije ugodno kada te auti stalno zaobilaze. Ako se 'oćeš dizati na zadnji i jurcat po kvartu, onda ga DEFINITVNO nemoj kupit.
Scaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 17:22   #27
ljudi triba mi točna informacija koliko je registracija da znam koliki kredit dignit
Busak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 09:51   #28
prva oko 1000kn za 125, a druga oko 600 kn
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 20:21   #29
da soma kuna za 125-ice
razoyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 10:10   #30
Unhappy

Quote:
Busak kaže: Pogledaj post
Jeli zna možda netko koliko košta registracija za skuter?
Ja sam registrirao Lunu 50 Vision prije 10 dana i sve me koštalo blizu 600 kuna - ne znam točno sad ali uglavnom ti je tu oko 600 kuna. Naravno - radi se o PRVOJ registraciji - jer poslije odbiješ Knjižicu vozila i prometnu dozvolu, pa njihovo izdavanje itd - što je nešto manje od 200 kn...
Tiček is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 10:27   #31
Question

Quote:
Busak kaže: Pogledaj post
ja namjeravam kupiti lunu 50 i bas mi je super pa vi govorita sta ocete,cijena mu je 7.500
Imam sad 600 km s njim (novi je) i nemam problema - osim naravno blokade).
Svi se dive da dobro izgleda, a istina bog - i nije tako loš kako neki ovdje pljuju po tim skuterima. Na kraju krajeva - moramo mi obični smrtnici opet ponoviti onu frazu - nije mi tata tajkun jebi ga....
Pozdrav.
Tiček is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 12:34   #32
Ma seru bez veze po kinezima... moja supruga ima tog Boatiana od lani, za po gradu genijalno, malo troši, možeš svud s njim. Neka bena ga autom prevrnula na parkirališu, pukla ručica kočnice; popravak 60 kn.
Tak je dobar da sam si i ja kupio kineza! http://www.zongshen.hr/motori/Zongshen%20ZS%20250-5.jpg
nije baš Triumph Speedmaster... ali ja prezadovoljan, za te novce.
Mikes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 19:01   #33
Quote:
Mikes kaže: Pogledaj post
Ma seru bez veze po kinezima... moja supruga ima tog Boatiana od lani, za po gradu genijalno, malo troši, možeš svud s njim. Neka bena ga autom prevrnula na parkirališu, pukla ručica kočnice; popravak 60 kn.
Tak je dobar da sam si i ja kupio kineza! http://www.zongshen.hr/motori/Zongshen%20ZS%20250-5.jpg
nije baš Triumph Speedmaster... ali ja prezadovoljan, za te novce.
čudo kaj ti je Baotian izdržo tako dugo....dođi sine bliže, da te tata naući nešto o Baotianu:
za manje od godine dana radilica krepava (doslovce), jer se samo unutarnja strana radilice podmazuje, a vanjsku ulje jedva dodiruje! i zato sve to ode brzo!!!
ali Zigošen je čist dobar...i lijep! (pljujemo po Baotianu...a ne po zigošenu, hyosungu i ostaloj kosookoj ekipi! )
razoyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 21:44   #34
Thumbs down skuter

e a kaj ti buncas skuter je dosta dobar za nase potrebe ja imam moj ide 70 a to kaj ti veli da puca radilica neje istina ja ga imam med prvema pa mi se neje nikaj dogodilo a takvi poput tebe kjoji ga nadizu na zadnji ja im nisam kriv kaj im puca radilica samo da znas za provozati je dobar a to kaj se s njim dela to je druga stvar je da rikne akumulator nakon 2 i pol godine a kaj 150 nije nist za takav skuter:
 
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 21:51   #35
skuter je dosta dobar a ak neko misli ga nadizat na zadnji to mu ja nesem kriv kaj mu pukne radilica ili nekaj slicno ja ga imam vec 2 godine i nije mu nikaj je da sam premenil akumulator a to kaj neko veli za gilleru da je dobar skuter je dobar je ali pogledaj ispod poklopca imao sam ga dao sa 20.000 kn riknul je za godinu i pol isto nema delova to su zapravo isti motori samo je malo bolji karburator radilica auspuh hladenje i nesto je cvrsci u tomke je sva mudrija
 
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 21:42   #36
dođe oko 750 kn, plačaš osiguranje 350, tehnički pregled oko 200, cestarinu, i još možda neku sitnicu, nisam točno siguran što sve plačaš, al oko 750 kn
Vieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 12:31   #37
Evo sada u Konzumu reklamiraju Boatian za 4194 kn (u 6 rata po 699kn!!!) plus kaciga za 99kn. Mislim da bih to trebao vidjeti i kupiti za moju zenu, hm, hm....cisto da ona odvozi rutu od doma do posla i nazad a to je cistih 10km svakog dana...
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 14:12   #38
di u splitu mogu kupit jin lun 50 ccm?
cok is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 10:52   #39
slazem se sa svim navedenim!!
Ja imam frenda koji ima 100kila i visok je 180 i ne zali se! Vozika se po gradu i tu i tamo koju uzbrdicu, cak i sa svojom curom. Ima ga vec par mjesecui i nije mu nist!!
Treba gledati realno. Ja smatram da je za tu lovu cist dobar skuter, samo kaj je kod nas temeljni problem s prestizom itd, itd...ako nije marka je sranje...to je nazalost u svemu tako. Inace sam iz njemacke i idem cesto poslovno gore, i tamo ima skuter za koje nikad nisam ni cuo!! Vecina ih vozi neke jeftinjace, jer im je to za grad i doci od tocke A do B sasvim dovoljno....
Ja idem sutra po Baotiana...
Bajic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 13:42   #40
Ja bi si uzo baotiana za po kvartu...al bi ga i uzo za buraza do ducana i tak...pa me zanima bu ga on mogo vozit ima 13god. a i ni bas visok(140cm)!I jos me zanima ak me u kvartu copi murija jesu li dosta samo papiri il mora bit regan i te gluposti
blabla123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:59.