Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2008., 23:44   #81
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
ne znam tko je to rekao, ali shiseido u hr baš i nije 600kn, ja pureneses kremu plaćam 294kn i s obzirom koliko je dobra to je nikaj.
je je 600kn a ta kolekcija koju ti koristis je nesto jeftinija ali ove behefiance linija je stravicno skupa a i ostali proizvodu su kod nas uduplo skuplji.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 23:47   #82
cure a jel znate mozda kakva je ono kolekcija od shiseida za njegu kose u crvenoj ambalazi koja je na bazi ulja kamelije,zove se nekako tzutaci ili tako nesto,ja iz zajebancije govorim cunami jer nemogu nikako zapamtiti ime.te proizvode sam nasla na e-bayu ali neznam nista o njima,zna netko od vas?
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 00:15   #83
tih preparata za kosu nema kod nas bar ne za sad
samo ti imaju opcenite sampone za problematiku tipa perut...
ja koristim liniju skincare i prezadovoljna sam jer imam 24 dobila sam prve male sitne borice a lice mi je suho tako da ni tretmanski nemogu koristit neke jace kreme pa sam tako probala liniju skincare i presavrsena je
s tim da koristim cistac u obliki kreme i dnevnu obogacenu kremu
sto se tice dekorativne kozmetike tekuci puderi su ti super jer imas balancing koji mozes npr koristiti kad imas t zonu i ostalo ice suho. Ja ti isprobam puder tako da odem u ducan odaberem na ruci boju i onda zamolim prodavacicu da mi malo nanese ispod celjusti na vrat jer tamo mi je svijetlo i osjetljivo
Pogledam puder onda na danjem svjetlu i vidim kako ce mi koza reagirati do drugog dana
__________________
racingbaby
racingbaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 09:53   #84
Cure, trebam pomoc, čitala sam negdje, ne mogu naci gdje o onom puderu/s tri nijanse(ili dvije)/sa skroz bijelim nijansama....

Sad na jagodi ne mogu naci vise, a vidjela sam prije da se prodaje zasebno kutija i make up. Jel netko zna tocno ime????


Please
__________________
Run to you.....
Vox femmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 12:27   #85
Luminizing Color Powder
No1
Biser moje kolekcije
Ima ga na ebayu.

edit: nema No1
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 12:57   #86
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
Luminizing Color Powder
No1
Biser moje kolekcije
Ima ga na ebayu.

edit: nema No1
Hvalaaaa


Fak, sto cu sada, napokon ga želim kupiti nema ni na jagodi ni na ebay
__________________
Run to you.....
Vox femmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 12:59   #87
A neam pojma. Ima onaj luminizing powder sa četkicom. To je taj isti, samo u prahu. I sav je bijeli.
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 18:47   #88
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
cure a jel znate mozda kakva je ono kolekcija od shiseida za njegu kose u crvenoj ambalazi koja je na bazi ulja kamelije,zove se nekako tzutaci ili tako nesto,ja iz zajebancije govorim cunami jer nemogu nikako zapamtiti ime.te proizvode sam nasla na e-bayu ali neznam nista o njima,zna netko od vas?
U pravu si, nisam zamijetila da se radi o anti wrinkle kremama, takve su uvijek duplo skuplje.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 00:00   #89
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
U pravu si, nisam zamijetila da se radi o anti wrinkle kremama, takve su uvijek duplo skuplje.
ma ima kod nas jos takvih bisera u razlikama u cijeni,ja sam nedavno kupila jedan ruz u sephori i platila ga 200kn a na jagodi je 100kn,ono da se covjek pojede od muke.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 16:17   #90
Jagodi? A to je?
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 16:24   #91
Ja moj omiljeni shiseido ruž-bordeaux nijansa plaćam na e-bayu oko 70 kn s poštarinom
Baš sam nedavno naručila opet jedan.
Jagoda --- www.strawberrynet.com
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 16:33   #92
a kada bih narucila u iznosu od nekih 100$, jel prevelika bude postarina?
liliput99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 18:40   #93
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
Luminizing Color Powder
No1
Biser moje kolekcije
Ima ga na ebayu.

edit: nema No1
Stigao nae-bay i naručen je već
__________________
Run to you.....
Vox femmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 22:27   #94

meni stigao smoothing veil
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 22:36   #95
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Jagodi? A to je?
e oprosti nisam niti vidjela da si me pitala za jagodu ali vidim da ti je vec neko dao link.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 09:23   #96
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post

meni stigao smoothing veil


Jedva cekam svog pudera!!!!
__________________
Run to you.....
Vox femmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 12:42   #97
na savjet ponosne kupila sam shisedovu gel kremu, koristim je par dana i izgleda ok al je prerano još za rezultate. Jedina zamjerka što nema spf
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 12:48   #98
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
cure a jel znate mozda kakva je ono kolekcija od shiseida za njegu kose u crvenoj ambalazi koja je na bazi ulja kamelije,zove se nekako tzutaci ili tako nesto,ja iz zajebancije govorim cunami jer nemogu nikako zapamtiti ime.te proizvode sam nasla na e-bayu ali neznam nista o njima,zna netko od vas?
ja sam ti to prije napisala odlicna! najbolji sampon i regenerator ikad. kosa mi jemeka, sjajna, i ne zamasti se odmah drugi dan! a nisam se cesljala, evo ima 40 dana... imam kosu do pola ledja... ali sve mi raspetlja regenerator velika flasa 550ml kostala 36kn ako se dobro sjecam. napisala sam prije.. al ja sam u tokiju
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 15:10   #99
Quote:
Iva kaže: Pogledaj post
ja sam u tokiju
Blago tebi
__________________
Run to you.....
Vox femmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 22:45   #100
Quote:
Iva kaže: Pogledaj post
ja sam ti to prije napisala odlicna! najbolji sampon i regenerator ikad. kosa mi jemeka, sjajna, i ne zamasti se odmah drugi dan! a nisam se cesljala, evo ima 40 dana... imam kosu do pola ledja... ali sve mi raspetlja regenerator velika flasa 550ml kostala 36kn ako se dobro sjecam. napisala sam prije.. al ja sam u tokiju
e bas ti hvala na odgovoru,ja vec neko vrijeme to gledam na e-bayu i nikako da se odlucim to naruciti ali me toliko privlaci i jos sam vidjela i neke druge linije sampona i regeneratora,neki u sarenim bocama sa cvijetnim mirisima ,i neke preparate za stayling a cijene su nesto vece nego kod tebe ali opet jako prihvatljive i sigurna sam da cu nesto naruciti jer jednostavno to moram imati.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:28.