Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2005., 14:31   #41
Quote:
Crow Jane kaže:
Viš dakle svako bi ono kaj nema. Npr, ja imam prčastu guzu s kojom zadenem u svaki jebeni čošak.... i to me tolko nervira jer zgleda ko da hodam naprčena. Dok se sjetim trauma u pubertetu i staru koja me uvjeravala da to "muški baš vole".... I gle, moj dragi obožava....ja mrzim a niš ne poduzimam po pitanju vježbanja, dapače, sjedim po cijele dane i niš. Ima neko recept za ispuhavanje dupeta?

Aerobni trening
trčanje / plivanje / brzo hodanje / aerobik...
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:33   #42
Quote:
Anastasia kaže:
Aerobni trening
trčanje / plivanje / brzo hodanje / aerobik...
nemojte mi tu sa receptima za ispuhivanje dupeta, još ću se zabunit pa će bit sranja
LeeLooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:33   #43
Quote:
LeeLooo kaže:
super...

pa dobro necu ja sad manicno vjezbat cijele dane... ono, na ovo bi se više koncentrirala.. tj. htjela bi poveća opseg guze al ne i npr nogu
Vjezbe koje djeluju iskljucivo na guzu (gluteuse) a ne i na bedra, listove itd--ispricavam se ako ih je netko vec opisao:

- lezi potrbuske i odizi prvo lijevu pa onda desnu nogu iz kuka. Napravi cca 3 serije od 8-10 ponavljanja dnevno.

- u uspravnom polozaju osloni se jednom rukom (npr desnom ) o zid, i zatim iz kuka podizi ispruzenu nogu unatrag, jednu pa drugu, opet oko 3 serije od 8-10 ponavljanja. Jos bolje, stavi uteg oko skocnog zgloba da povecas opterecenje; ili ako nemas utega, stavi elasticnu traku oko oba nozna zgloba tako da je pri odizanju jedne noge rastezes.

Ova druga vjezba je posebno dobra jer je mozes raditi dok npr gledas TV, pricas na telefon i sl.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:35   #44
Quote:
Anastasia kaže:
Aerobni trening
trčanje / plivanje / brzo hodanje / aerobik...

S tim ispuhujem? A ja baš izbjegavam sve navedeno osim plivanja.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:36   #45
Quote:
LeeLooo kaže:
istina, al zamisli si samo kako bi dobro izgledale da se bave sportom i stoje dok tipkaju na kompu,...
hehe, o tome ti i govorim. jednostavno ne mogu izgledati bolje, sve stoji tamo gdje treba stajati.
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:37   #46
Quote:
puffko kaže:
Vjezbe koje djeluju iskljucivo na guzu (gluteuse) a ne i na bedra, listove itd--ispricavam se ako ih je netko vec opisao:

- lezi potrbuske i odizi prvo lijevu pa onda desnu nogu iz kuka. Napravi cca 3 serije od 8-10 ponavljanja dnevno.

- u uspravnom polozaju osloni se jednom rukom (npr desnom ) o zid, i zatim iz kuka podizi ispruzenu nogu unatrag, jednu pa drugu, opet oko 3 serije od 8-10 ponavljanja. Jos bolje, stavi uteg oko skocnog zgloba da povecas opterecenje; ili ako nemas utega, stavi elasticnu traku oko oba nozna zgloba tako da je pri odizanju jedne noge rastezes.

Ova druga vjezba je posebno dobra jer je mozes raditi dok npr gledas TV, pricas na telefon i sl.


a koji si ti?
p.s. ma nisu ti utezi oko zgloba baš najbolji. meni osobno jako smetaju, i to baš na zglobove. Ako može elastična traka bilo bi puno bolje.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:37   #47
Quote:
violent_femmes9 kaže:
hehe, o tome ti i govorim. jednostavno ne mogu izgledati bolje, sve stoji tamo gdje treba stajati.
kolko takvih znas? 1, 2?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:37   #48
Quote:
Crow Jane kaže:
S tim ispuhujem? A ja baš izbjegavam sve navedeno osim plivanja.
možda si zato imaš velku prdu
i ja sam brijala da ovo samo napuhuje dupe osim plivanja
LeeLooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:38   #49
Quote:
puffko kaže:
Ova druga vjezba je posebno dobra jer je mozes raditi dok npr gledas TV, pricas na telefon i sl.
Ne bih preporučila da priča na telefonu zbog disanja koje je isto vrlo bitno pri vježbanju. Dakle kada izbacuješ nogu ispuštaj i zrak, a kada ju privlačiš sebi udahni.

K tome, ako priča na phonu, a nije još u kondi, mogla bi biti zadihana..pa da ljudi ne pomisle
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:39   #50
Quote:
LeeLooo kaže:
možda si zato imaš velku prdu
i ja sam brijala da ovo samo napuhuje dupe osim plivanja
A bit će. Inače u životu maximalno ljenčarim uz čips, npr. Možda mi je i od toga?
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:41   #51
Quote:
samo_svoja kaže:


K tome, ako priča na phonu, a nije još u kondi, mogla bi biti zadihana..pa da ljudi ne pomisle
ma bez brige, budem ja na orbitreku po sat vremena i pritom meljem na phone...
LeeLooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:42   #52
Quote:
samo_svoja kaže:
Ne bih preporučila da priča na telefonu zbog disanja koje je isto vrlo bitno pri vježbanju. Dakle kada izbacuješ nogu ispuštaj i zrak, a kada ju privlačiš sebi udahni.

K tome, ako priča na phonu, a nije još u kondi, mogla bi biti zadihana..pa da ljudi ne pomisle


Ali i isto tako, treba se koncentrirat na pojedini mišić. Fućkaš trening i vježbanje ako pritom misliš na ... što ja znam... nešto drugo
itekako je bitan faktor koncentracije za postizanje boljih rezultata pri vježbanju
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:44   #53
Quote:
Anastasia kaže:


Ali i isto tako, treba se koncentrirat na pojedini mišić. Fućkaš trening i vježbanje ako pritom misliš na ... što ja znam... nešto drugo
itekako je bitan faktor koncentracije za postizanje boljih rezultata pri vježbanju
Točno. Treba se skoncentrirat na težište tijela u kojem se najbolje budi traženi nam mišić.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:46   #54
Quote:
LeeLooo kaže:
ma bez brige, budem ja na orbitreku po sat vremena i pritom meljem na phone...
I što će ti to?
iscrpljuješ mišić a ne postižeš ništa.
Puno bi više napravila da koncentrirano hopsaš 30 minuta, umjerenim intenzitetom, nego ovako.
I da eventualne, preostalih 30 min. potrošiš na vježbe jačanja.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:46   #55
Quote:
kemik kaže:
kolko takvih znas? 1, 2?
vise

ne znam, nisam brojala, ali one su tu oko nas

sto naravno ne znaci da i one manje lijepe i manje zgodne ne trebaju pokusati ostvariti svoju zivotnu teznju da postanu komadi.
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:46   #56
joj, postale ste prestručne za mene. ja sam samo neiskusni djevojčurak željan malo guze:
LeeLooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:46   #57
Quote:
Anastasia kaže:


a koji si ti?
p.s. ma nisu ti utezi oko zgloba baš najbolji. meni osobno jako smetaju, i to baš na zglobove. Ako može elastična traka bilo bi puno bolje.
Mislis koja ?

Pa, slažem se, meni je isto malo neprirodan osjećaj imati okačen uteg o zglobu, bolje je rastezati tlaku ili npr nešto gurati (ne pada mi doduše napamet što).

Ovo što je samo-svoja rekla o disanju je točno, ali ja sam htjela reći da, kad se već ljudi toliko žale da sjede itd, ima milijun mogućnosti da se male vježbice ubace u svakodnevnicu.

Neko, naveliko publicirano, istraživanje je pokazalo da ljudi koji "fidget" tj stalno se miču, skakuću, ne mogu biti na miru, potroše dosta više energije nego ljudi koji miruju. ovo bi bilo nekakvo "fidgeting" ciljano na jednu grupu mišića.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:47   #58
Quote:
samo_svoja kaže:
Točno. Treba se skoncentrirat na težište tijela u kojem se najbolje budi traženi nam mišić.


Napalila si me s ovom rečenicom!


daj pazi kako se izražavaš!
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:49   #59
Quote:
puffko kaže:
Mislis koja ?

Pa, slažem se, meni je isto malo neprirodan osjećaj imati okačen uteg o zglobu, bolje je rastezati tlaku ili npr nešto gurati (ne pada mi doduše napamet što).

Ovo što je samo-svoja rekla o disanju je točno, ali ja sam htjela reći da, kad se već ljudi toliko žale da sjede itd, ima milijun mogućnosti da se male vježbice ubace u svakodnevnicu.

Neko, naveliko publicirano, istraživanje je pokazalo da ljudi koji "fidget" tj stalno se miču, skakuću, ne mogu biti na miru, potroše dosta više energije nego ljudi koji miruju. ovo bi bilo nekakvo "fidgeting" ciljano na jednu grupu mišića.

da. ma kad bi ljudi samo sebi zabranili lift i izbjegavali parkiravanje ispred vratiju, puno bi si pomogli
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:50   #60
Nego..ovo je off topic ali me zanima nešto..

Da li ste čule da preporučuju za kičmu sjedenje, ako mnogo sjedite, na onoj velikoj lopti za pilates?
Jel to koja probala doma, dok sjedi za kompom?

5. elementu sorry kaj sam off topic al zanima me baš...pa kada smo već tu...
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:10.