Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2012., 23:26   #281
Pozdrav cure!
Upravo vrtim stare klipove,kako je 1.sezona bila dobra,aaaaaaaa sve su upropastili,k vragu i oni i pare Tako su slatki bili,zaljubljeni,san snova,a sad se svi medusobno kolju,glupost na kvadrat
I Cagin glas s pocetka serija,ahahahhaahha,zvucao je ko lik iz crtica U usporedbi s tim vremenom em mu se glas proljepsao,a bome i on,nekako zrelije izgleda,iskusnije On je jedan od onih muskaraca,koji sto je stariji to je bolji Caga moj ulovit cu ja tebe kad tad
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 14.08.2012., 23:42   #282
Pogledala sam Sudan Bıkmış Balıklar, 1 ep. ima i prevod na FB, ostavila me ravnodusnom. Slatki su ali nemaju mi ono nesto, sto me intrigira i tera da gledam dalje. Dok ne zavrsi necu gledati nista.
Ceydinu novu seriju nisam pogledala, fargman jesam, al nikako da se naviknem na njen novi izgled.
Son yaz Balkanlar 1912. u anketi na prvom mestu -anketa o tome koju seriju planirate da gledate? Pisu da je to zivotna uloga za Hazal, i da je ostatak ekipe stigao u Makedoniju. Teska tema, nemam ja volje to da pratim, ovako samo informativno da.
__________________
"Svemu ima granica, koju je opasno prekoračiti, jer kad je prekoračiš, ne možeš više nazad."FMD
KIARA4KIRA is offline  
Old 15.08.2012., 05:26   #283
LaVie kao da smo se dogovorile,ja sam sinoc isto gledala 6 i 7 epizodu,smijala se kao luda kako Emir prica
Misljenja smo istog da Caga sve sto stariji sve je bolji!
Feriha bas ima lijep glas i zaista je rodjena za glumu,neznam kako ko joj je otkrio taj talenat>
Kiara4kara nije ti se svidjela serija?
Odlicno necu onda ni gledati,svejedno mi se nista ne gleda ali su me privukli njih dvoje,bas su simpa.
Kendi is offline  
Old 15.08.2012., 05:56   #284
Citam na fejsu da su danas nesto vec snimali a sutra krece snimanje 3 sezone,sad niko ne daje prave infor jer neznaju nego samo nagadjaju.
Tv show je najavio da ce Emir imati drugaciji imidz,kosa osisana i te fore.
Sad navodno serja krece Sep 24.Ma ko ce ga vise znati,mislim da cemo imati prave info uskoro od samog Engina.
Kendi is offline  
Old 15.08.2012., 08:30   #285
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
Citam na fejsu da su danas nesto vec snimali a sutra krece snimanje 3 sezone,sad niko ne daje prave infor jer neznaju nego samo nagadjaju.
Tv show je najavio da ce Emir imati drugaciji imidz,kosa osisana i te fore.
Sad navodno serja krece Sep 24.Ma ko ce ga vise znati,mislim da cemo imati prave info uskoro od samog Engina.
ćao cure
glupost bi bila odgoditi seriju za 24...i ovako su razvukli
to oni hoće da zaboravimo šta je bilo
mislim da oni idu prema kriminalnoj temi ,tek tu neće biti ljubavi za lijeka
amorato is offline  
Old 15.08.2012., 08:35   #286
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Serija u kojoj je Hazal trebala glumiti sutkinju nije Balkanlar, to je druga serija u kojoj Hazal ipak neće glumiti.
Hazalina serija se zove Son yaz Balkanlar 1912. što u prijevodu znači Posljednje balkansko ljeto 1912., mislim da će serija možda biti o preseljenju muslimana s Balkana u Tursku tijekom Balkanskih ratova
Cure za slikice
Jako mi se sviđaju Ceyda i Can
hvala vanhaver
Balkanlar,ipak neću gledati ,ratova mi je preko glave .
mrzim te teme ,a nažalost puno ih je ,
ovaj svijet je izgleda zaboravio na romantiku ,ljubav ,nježnost ...
amorato is offline  
Old 15.08.2012., 08:39   #287
[QUOTE=LaVie;40836285]Pozdrav cure!
Upravo vrtim stare klipove,kako je 1.sezona bila dobra,aaaaaaaa sve su upropastili,k vragu i oni i pare Tako su slatki bili,zaljubljeni,san snova,a sad se svi medusobno kolju,glupost na kvadrat
I Cagin glas s pocetka serija,ahahahhaahha,zvucao je ko lik iz crtica U usporedbi s tim vremenom em mu se glas proljepsao,a bome i on,nekako zrelije izgleda,iskusnije On je jedan od onih muskaraca,koji sto je stariji to je bolji Caga moj ulovit cu ja tebe kad tad

Meni se na momente čini da u prvih nekoliko epizoda i nije njegpv glas.
u pravu si ,prva sezona je kao posebna serija poslije su izgubili kompas
sretno ,hoćemo izvještaj ,detaljan
amorato is offline  
Old 15.08.2012., 08:44   #288
ne znam da li ste ovu vidjele ,interesantna je
amorato is offline  
Old 15.08.2012., 08:48   #289
sjećate li se šta joj je odgovorio


pozdrav za sve i lijep dan želim
amorato is offline  
Old 15.08.2012., 15:03   #290
Cure ne znam o čemu se radi u Balkanlaru, ono je samo moja pretpostavka
Sutra u 21 h izlazi trailer, a nova ep je 7. rujna http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=212770
vanhaver is offline  
Old 15.08.2012., 15:17   #291
vanhaver jupiiiiii,znaci sutra cemo saznati jel gledamo ratni film ili neku ljubavnu seriju)
Mene forum zeza vec par dana,neda mi quote i sve je nesto zbrkano.
Sta li su nam spremili za trejler bas me zanima i kad su ga uspjeli snimiti.
sigurno su nesto izvukli is zadnje epizode pa da nam se uvuku pod kozu!
sutra je pitanje jel nastavljamo gledati ili ne,
Kendi is offline  
Old 15.08.2012., 18:04   #292
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Cure ne znam o čemu se radi u Balkanlaru, ono je samo moja pretpostavka
Sutra u 21 h izlazi trailer, a nova ep je 7. rujna http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=212770

Ja danas u guzvi, ne da mi se ni baciti pogled sta se novo desava.
Pogledala sam, Balkanlar nije ratna tema ali jeste sudbina izbeglice, razdvojenost porodica, ove godine je 100.god od Prvog Balkanskog rata pa je tome posveceno. Nije to za mene.
Kendi to sto se meni SBB nije svideo ne znaci da tebi nece, amorato kaze da je super. Imam jako cudan kriterijum po pitanju serija, recimo Asi mi se nije svidela, a svi su je voleli.
__________________
"Svemu ima granica, koju je opasno prekoračiti, jer kad je prekoračiš, ne možeš više nazad."FMD
KIARA4KIRA is offline  
Old 15.08.2012., 20:12   #293
kiara4kira,ma sacekat cu dok ne izadje dovoljno epizoda ili do kraja pa cu im onda dati sansu.
Nemam ja vise zivaca cekati epku po epku a iskreno i ne gleda mi se trenutno nista.
ponekad dobijem nostalgiju da gledam AFK iz pocetka jer fulala sam dosta sa serijom jer nije bilo prevoda
i onda kad je bio prevod nije bio od cijele epizode pa nikad nisam tocno znala sta se desava.
kiara nemogu da vjerujem da ti si nije svidjeo Asi??? pa ja sam suze ronila,jecala.
smijesno mi je kad odem na fb koliko zena lude za Muratom i misle da je zgodan,meni on uopce nije zgodan.
bas sam sinoc naletila neko je postavio njegove fotke,mrsav je do bola,onda odjeca mu je uzas.
Kendi is offline  
Old 15.08.2012., 20:20   #294
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Cure ne znam o čemu se radi u Balkanlaru, ono je samo moja pretpostavka
Sutra u 21 h izlazi trailer, a nova ep je 7. rujna http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=212770

zanima me jesul uhode danas bile u pogonu i fotkale sve sto dise na setu
ili je danas priprema
ako bude ista tuzno u trejleru necu moci gledati,nemogu!
pun mi je kufer rata,tuce,mlacenja,razbijanja.
kad se sjetim Seherzade kad je saznala da neko zna da je spavala sa Onurom za pare pa je dosla u njegov ured i krenula razbijati i vristati sledim se sva...
Nema sanse da bi mogla takvo nesto napraviti bez obzira u kakvoj situaciji bila i uvijek kazem iz jednog mire tri qurca vire
Ja nisam miro
Kendi is offline  
Old 15.08.2012., 20:40   #295
Pogodila sam o čemu je Balkanlar
Meni isto Asi nije bila ništa posebno, a Murat me podsjeća na Teda iz How I met your mother (zato ga i zovem turski Ted )
Ja još uvijek skupljam hrabrost z apočeti gledati AFK iz nova, strah me da se opet ne vežem za seriju . Kad se sjetim nije mi jasno kako smo iz onoga došli na ovo
Kendi
vanhaver is offline  
Old 15.08.2012., 21:36   #296
Zdravo cure!
Evo da i ja kazem nesto o Asi,pogledala sam ju na internetu kad je kod nas krenula i onda mi je bila ok,ali sad mi je nekako glupa.Previse mi je tu navlacenja,hocu necu,ona isto sva jadna nevina,dobra ko kruh,mos si misliti,di je tim zenama mozak I da,bome ni meni nije jasno sta su sve zaljubljene u Murata,meni je bezvezan,ko mekusac mi izgleda,nit ima bogovsko tijelu,ni facu Al zato Mr.Caga ima i jedno i drugo,i to kakvoooooooo,oooohoooooo Murat nije moj tip blago receno,mada ni sama nisam sigurna koji je
Znaci trailer sutra,ajme majko od 8 sam prikovana za laptop,ima da izludim 500 puta,jos ako nas za*ebu pa cemo cekati do ko zna kad,aaaaaaaaaaaaaargh,vec sam sad zivcana,bas me zanima sto su smislili Moja je zelja da F ostane ziva pa makar ju utjelovila druga glumica,ali mozak mi kaze da mi je zelja nerealna s obzirom na Enginov pileci mozak Mislim da cemo ipak gledati ratni pohod,ubicu te Engineeeeeeee
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 15.08.2012., 22:35   #297
drage moje,da vam se javim poslije dugooooo vremena!bavila sam se prevodjenjem naseg femira pa nisam svracala na ovaj forum.meni se iskreno ne gleda 3.sezona bez hazal jer njih dvoje daju car citavoj prici.Nego,gdje se moze pogledati nova Ceydina i Hazalina serija,naravno sa prevodom?pozdravcic svima vama
exyugirl is offline  
Old 15.08.2012., 22:36   #298
LaVie i moja je zelja da feriha ostane ziva pod bilo koju cijenu,bolje i to nego da gledamo 10 epizoda pucanja i bitke.
vanhaver,ja te sutra drzim na oku za prevod trejlera ili da nam objasnis sta kazu LOL
sutra je dan "dotjerao sam cara do duvara"
vanhaver turski Ted
Kendi is offline  
Old 15.08.2012., 22:38   #299
Quote:
exyugirl kaže: Pogledaj post
drage moje,da vam se javim poslije dugooooo vremena!bavila sam se prevodjenjem naseg femira pa nisam svracala na ovaj forum.meni se iskreno ne gleda 3.sezona bez hazal jer njih dvoje daju car citavoj prici.Nego,gdje se moze pogledati nova Ceydina i Hazalina serija,naravno sa prevodom?pozdravcic svima vama
Pa gdje siiii girl nasa
bas mi je drago da si se javila
ti prevodila seriju,budes kendici poslala web stranicu da gledam?
ni meni se ne gleda 3 sezona,serija i jeste izmedju emira i ferihe a ne izmedju rize i hatidze
Ceydina serija je tek krenula,prije par dana je izasla 1 epka,sigurna sam da nema jos prevoda

javi nam se opet!!!
Kendi is offline  
Old 16.08.2012., 05:06   #300
Radovi su u tijeku,sta li spremaju pitam se ja.
Opet snimaju na istom mjestu tj ista zgrada,pa nije valjda da ce Emir ostati u istom stanu nakon svega sto se izdesavalo,mozda sada tjesi kayin pedera tj Rizu
Zivo me zanima dali stvarno neko zivi u toj zgradi i kako im ne smeta sva ta buka,novinari,uhode i silna ekipa
Na drugoj fotki je prikazan 3 sprat,njihov stan,ima balkon ali nikad nikoga nisam vidjela na njemu
Da sam tamo pitala bi ovog gaconju sto stoji na dasci sta radi tu
Mozda nije za seriju,kontam da nije zgrada dobila lovu sto su koristili njihov prostor pa sada renoviraju.



Kendi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:07.