Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2007., 19:06   #1
RASVJETA U POTKROVLJU

Imali netko kakvu ideju ili slicicu kako staviti rasvjetu u takve prostore, radi se o potkrovlju, kosa ploca u dnevnom i u sobama , elektricar predlaze da se stavi samo na zid, medjutim nisam sklon samo tom rijesenju, neka ideja, prijedlog, sugestija, slicica, dobrodosla
Kobbra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 21:04   #2
Quote:
Kobbra kaže: Pogledaj post
Imali netko kakvu ideju ili slicicu kako staviti rasvjetu u takve prostore, radi se o potkrovlju, kosa ploca u dnevnom i u sobama , elektricar predlaze da se stavi samo na zid, medjutim nisam sklon samo tom rijesenju, neka ideja, prijedlog, sugestija, slicica, dobrodosla
zivim u visokom potkrovlju i nemam rasvjetna tijela na kosim povrsinama, osim dva lustera koji vise tamo gdje je jako visoko.
al u te kose zidove se daju ugraditi one male lampice pa to moze izgledati efektno..jedan frend je slozio velikoh i malog medvjeda

meni se nije dalo kopat jer sam stan dobila u vec gotovom i lijepom izdanju..al ako ti se da, ugradi si male lampice ili napravi dupli nizi zid tamo gdje je visoko pa kao izda zida skloni rasvjetu..da izlazi od nekud.to je sve za atmosfersko svjetlo, ne bas za kuhanje, učenje, citanje...
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 21:04   #3
Quote:
Kobbra kaže: Pogledaj post
Imali netko kakvu ideju ili slicicu kako staviti rasvjetu u takve prostore, radi se o potkrovlju, kosa ploca u dnevnom i u sobama , elektricar predlaze da se stavi samo na zid, medjutim nisam sklon samo tom rijesenju, neka ideja, prijedlog, sugestija, slicica, dobrodosla
Imala sam nedavno sličan problem. U spavaću sobu (s jednom kosinom) stavili smo dva mala, jednaka, lustera iznad kreveta - izgleda fenomenalno! U dnevnoj je sobi velika visina, pa smo stavili "dugački" luster na spoju dviju kosina. Dakle, moj ti je savjet, izbjegavaj plafonjere.

Fotku ti nemrem poslat, jer se radi o kući mojih staraca, al ak pofotkam ovih dana, poslat ću ti.
zmotana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 21:12   #4
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
..al ako ti se da, ugradi si male lampice ili napravi dupli nizi zid tamo gdje je visoko pa kao izda zida skloni rasvjetu..da izlazi od nekud.to je sve za atmosfersko svjetlo, ne bas za kuhanje, učenje, citanje...
S "malim lampicama" (ugradbenim) je zajebancija, jer su one kvalitetnije najčešće halogene, pa ti treba tansformator. Obične ugradbene su opasne jer se kučište zagrijava, pa može zapalit izolaciju.
zmotana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 22:47   #5
Quote:
zmotana kaže: Pogledaj post
Imala sam nedavno sličan problem. U spavaću sobu (s jednom kosinom) stavili smo dva mala, jednaka, lustera iznad kreveta - izgleda fenomenalno! U dnevnoj je sobi velika visina, pa smo stavili "dugački" luster na spoju dviju kosina. Dakle, moj ti je savjet, izbjegavaj plafonjere.

Fotku ti nemrem poslat, jer se radi o kući mojih staraca, al ak pofotkam ovih dana, poslat ću ti.
daj poslikaj to ako mozes ovih dana zurba mi je moram se odluciti, stan je u izgradnji a ovi necekaju
Kobbra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 22:03   #6
poslala ti fotku na pm.
zmotana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:29.