Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2009., 20:03   #1
hitna pomoc

cure treba mi pomoci to hitna... stavr je u tome da sam menstruaciju trebala dobiti 15.11 medutim kasnila mi je devet dana i pomislila sam da se radi o trudnoci imala sve simptome kad snoc dobijem mensrtruaciju al nekako drukciju boli me ocajno i ponekad kad napravim neki pokret presjece me bol pa sredini maternice pa me zanima jeli moguce da se radi o trudnoci i da imam menstruaciju jer imam osjecaj da sam trudna iako dragi kaze da je nemoguca zbog zastite...btw nikad mi ne kasni



hvala
zvijezda17 is offline  
Old 24.11.2009., 20:50   #2
Nemam pojma, znam samo da je recimo kod izvanmaternične krvarenje tamnije od normalne menstruacije...
I isto tako da je praćena jednostranim bolovima.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 24.11.2009., 21:14   #3
napravi ono iz naslova- traži hitnu pomoć. kod doktora. odmah.
__________________
"This above all: to thine own self be true, And it must follow, as the night the day, Thou cans't not be false to any man " (Hamlet, ll.78-80)

Bowties are cool.
nephthys is offline  
Old 25.11.2009., 00:45   #4
da, hitno na UZV kako bi isključila mogućnost vanmaterične trudnoće (ili u slučaju da jest to u pitanju - kako bi ti spasili jajovod, a i život), a možda je u pitanju i spontani (po tvojoj računici plod bi bio star 3 tjedna i 2 dana)

nemoj se prestrašiti, ali stvarno moraš to hitno pregledati (ne pipanjem u ambulanti, nego UZV snimkom) jer to što ti kasni i što te boli i ne bi bilo toliko bitno koliko ovo što te presiječe pri pokretu

sretno! i nek sve prođe što bezbolnije
sminkica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:46.