Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas > Poljoprivreda

Poljoprivreda Kako privređivati plodovima zemlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2011., 10:49   #21
Nešto se zaoštrilo.
Kao prvo, necemo sa imenima treba strpati u ZATVOR.
1.On je kriv što nam je digao proizvodnju na nekih 50-60t. po ha pa sad imamo probleme kuda s jabukom.
2.On je kriv što nam je "upropastio vrhunske rasadnike" te uveo standard visoko cjepljenih sadnica u Hrvatskoj te time direktno pogodovao nezaposlenosti(pošto nam nije potrebna tolika radna snaga, već obitelj to može sama)
3.pod gore spomenutim problemom, očekujem očitovanje gospođe Kosor na sljedećoj informativnoj emisiji pod temom "Utjecaj slovenaca na hrvatsku nezaposlenost"
4.on je kriv, zajedno sa .... što hoće udružiti voćare u neke regionalne organizacije, opet radi izgradnje neke hladnjače, te time opet povečeti nezaposlenost i smanjiti uvoz ekskluzivnih automobila.
5. Ovo je udar na državni proračun te očekujem očitovanje gospodina Bajića



"Ponekad je veći poduhvat postaviti pravo pitanje, nego dati pravi odgovor"

Zadnje uređivanje teta-elza : 21.02.2011. at 15:11. Reason: bez iznosenja osobnih podataka
sale sitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 15:07   #22
necemo nikoga u zatvor. a kaj se udruzenja vocara tice, naprijed. samo treba pokrenuti guzicu s mrtve tocke, zasukati rukave,primiti se posla i zaboraviti osobne interese i napraviti nesto za opcu korist. e sad, tko se spreman zrtvovati? da cujem.

Zadnje uređivanje teta-elza : 21.02.2011. at 15:12. Reason: osobno
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 17:19   #23
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
a ovaj pamflet nek si lucic i kotar okace macku za rep jer im to nece proci. imam popis vocara, osobno ih sve poznam i znam da su svi odreda skrti ko vragovi.
Kao prvo
Nisam ja počeo sa spominjanjem imena pa neznam odakle ti pravo da mi uređuješ tekst(iako si moderator)

Zadnje uređivanje teta-elza : 21.02.2011. at 19:39. Reason: mijesanje u rad moderacije,reklama vlastitog foruma
sale sitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 17:26   #24
Zaboravih

Zadnje uređivanje teta-elza : 21.02.2011. at 18:45. Reason: tekst lektoriran na zahtjev korisnika
sale sitni is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 21.02.2011., 18:48   #25
Quote:
sale sitni kaže: Pogledaj post
Kao prvo
Nisam ja počeo sa spominjanjem imena pa neznam odakle ti pravo da mi uređuješ tekst(iako si moderator)
Kao drugo
Nisi niti pokušala osporiti kalkulaciju ili je potvrditi iako sam ja postavio pitanje drži li kalkulacija vodu.
Nisi dala niti jedan konstruktivni argument o tezi "retardiranih voćara" te kao nesavjesan vočar olako se razbacuješ sa preporukama kemijske zaštite bez ikakvih posljedica.
Daj bogamu, barem pročitaj tekst koji si napisala.
sad me poslusaj-ljudima pricam ono sto ja radim i uvijek naglasim-imate savjetodavnu sluzbu. ovaj forum ne sluzi za nase prepucavanje. ljudima cu uvijek pomoci kako mogu i znam. ono sto ne znam pitat cu pametne, obrazovane ljude. koji su se dokazali u struci i znace nesto nama vocarima. sigurno ih necu poslati na tvoj forum da im naplatis svaki dobar dan koji ces im reci. a to sto je tvoj forum prazan pa nemas s kime raspravljati nije moj problem. i ne volim klonove. a ti si upravo to napravio. klona.
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 21:27   #26
Zašto je Geronimo baned ?
Zato što piše ?
Onda svi oni koji su banirali Geronima , a pišu malim slovima. Neka odu u Libiju na edukaciju. Inače se forum zove zato, jer ljudi imaju pravo govoriti i pisati.Ako Vam nije po volji onda se nemojte praviti moderatori i administratori. Čovjek ima 4 posta i odmah je baniran. To smrdi na široko, tako da se pitam da li uopće vjerovati ovom adminu ili je to nešto drugo u pitanju ? Znači nitko nema pravo na drugačije mišljenje ? Ma nemoj, onda si sami čitajte i pišite postove.
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 00:32   #27
Quote:
diabolica kaže: Pogledaj post
Zašto je Geronimo baned ?
Zato što piše ?
Onda svi oni koji su banirali Geronima , a pišu malim slovima. Neka odu u Libiju na edukaciju. Inače se forum zove zato, jer ljudi imaju pravo govoriti i pisati.Ako Vam nije po volji onda se nemojte praviti moderatori i administratori. Čovjek ima 4 posta i odmah je baniran. To smrdi na široko, tako da se pitam da li uopće vjerovati ovom adminu ili je to nešto drugo u pitanju ? Znači nitko nema pravo na drugačije mišljenje ? Ma nemoj, onda si sami čitajte i pišite postove.
Zato što piše sa dva nicka na istoj temi. A to je zabranjeno pravilima foruma. Oni koji se nisu drznuli niti pročitati pravila nam ne trebaju. Sale se vraća za 7 dana.
__________________
Oj mjeseče, sunčeva guzico.
Siješ, a ne griješ.
Pizdo.
Khufu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 21:23   #28
OK, ispričavam se.
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 12:28   #29
Quote:
Khufu kaže: Pogledaj post
Zato što piše sa dva nicka na istoj temi. A to je zabranjeno pravilima foruma. Oni koji se nisu drznuli niti pročitati pravila nam ne trebaju. Sale se vraća za 7 dana.
Nisam dobio ban zbog dva nicka već zbog"caps lock", valjda.
Pročitao sam pravila, držim ih se i molim ispriku.
sale sitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 12:32   #30
Poštovana teta elza
1.sale sitni je tek srednjeobrazovani poljoprivrednik(vidi se iz priloženog po gramatičkim pogreškama) te svaka usporedba sa budućim doktorom ili ing. meni godi, ali ne drži vodu.
2.ako dvoje i više ljudi misle isto, onda pola ljudi na ovom forumu ima klonove-po vama
3.sjajno rješavate problem, kad nemate argument-opališ mu ban i đenja
molim ispriku
sale sitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 13:56   #31
Jok, ja sam pisao sa dva nicka na ovoj temi.

A nastaviš li reklamirati privatnu profitnu stranicu i svoj forum, dobit ćeš i trajni izgon.

I molim da se ovo ne quote-a i ne odgovara na ovo jer nećemo pretvarati teme u nekakva prepucavanja oko moderiranja. Za to se dobiva karton.
__________________
Oj mjeseče, sunčeva guzico.
Siješ, a ne griješ.
Pizdo.
Khufu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:14.