Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2015., 11:34   #2161
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Joj ovo mi je poznato, jeo sam to 2-3 puta ali se nikako ne mogu sjetiti gdje sam to kupovao
Pomoć?
Meni brat iz Italije donese. Odlicno je!

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
__________________
Ne.
bee ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 13:12   #2162
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Joj ovo mi je poznato, jeo sam to 2-3 puta ali se nikako ne mogu sjetiti gdje sam to kupovao
Pomoć?
Ima u Lidlu kad je talijanski tjedan.
__________________
"Hirscher kada nije među prvom trojicom nije ni na postolju" Bruno Kovačević
karlos100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 14:09   #2163
Ne znam jel ovo pravo mjesto za pitati (ne zalazim na Gastronomiju previše, pa nek se moderatori ne ljute ), al jel zna netko šta je s Coca-Colom s okusom višnje? Ne vidim je nigdje na policama (Billa, Konzum), a volio sam je popit s vremena na vrijeme. Jel skroz povučena iz prodaje, ili samo privremeno?
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 14:30   #2164
Quote:
the queen 23 kaže: Pogledaj post
Za silk-milk kazu da ga ima u konzumu za kupiti pa tko voli....
Jeo jučer.
Ali nije to to , a i ne može biti, druga je kvaliteta namirnica bila onda..
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 14:45   #2165
i ja sam ga jela neki dan (čak dva ) i isto mi to nije to. valjda nam je u djetinjstvu sve drugačije šmekalo. ista stvar je bila i sa eurokremom.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 20:03   #2166
Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
Ima takvih bonbona na onim standovima s gumenim bonbonima koji budu na Velesajmu ili slicnim dogadjanjima
Znaaam, prastari post kvotam, ali moram napisati ako ništa onda zbog sebe.
Radi se o crnim i crvenim žele bonbonima (aka kupina i malina).

Zeznula sam se ko velika upravo na Velesajmu, kad sam ih vidjela oči mi ispale u nadi da su to TI, ONI PRAVI. Nisu. A kupila sam pola kile da nadoknadim bar malo za sve one propuštene godine.
Ono što sam htjela je, mislim, proizvodio Kandit i nemrem ih više naći za kupiti, mekani su. Svi drugi su ustvari gumeni bonboni, a ja bi žele bonbone.
cjepidlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 22:34   #2167
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Ne znam jel ovo pravo mjesto za pitati (ne zalazim na Gastronomiju previše, pa nek se moderatori ne ljute ), al jel zna netko šta je s Coca-Colom s okusom višnje? Ne vidim je nigdje na policama (Billa, Konzum), a volio sam je popit s vremena na vrijeme. Jel skroz povučena iz prodaje, ili samo privremeno?
Baš jučer sam vidjela u Sparu, još razmišljam bih li probala ili ne.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 12:37   #2168
Aha, znači ipak je ima. Osim ako im nije ostala neka stara pošiljka.

A čuj, probaj, ako si fan cole. Meni je bila fina i dobra alternativa kad bi mi dosadila klasična Coca-Cola ili Pepsi Twist (te dvije najviše tamanim). Jedino što se ovu Cherry Colu može kupiti samo u bocama od 1,5 litre, a ne 2, i što ta litra i pol košta cca 11 kn, za razliku od npr. Pepsi Twist, čijih 2 litre koštaju 10 kn.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 11:52   #2169
ljudi, ovo sam jeo prije 10 godina, sladoled je na linku, na štapiću i na dnu njega bomboni,plizzzzzzzzzzz jel zna tko di ga se može kupit?? mueller, getro,metro????

https://www.google.hr/search?q=smart...hp%3B150%3B196
stBoni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 20:57   #2170
keksi pola , njih nigdje više nema
TerryD is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 08:23   #2171
Quote:
stBoni10 kaže: Pogledaj post
ljudi, ovo sam jeo prije 10 godina, sladoled je na linku, na štapiću i na dnu njega bomboni,plizzzzzzzzzzz jel zna tko di ga se može kupit?? mueller, getro,metro????

https://www.google.hr/search?q=smart...hp%3B150%3B196
nisam nigdje vidjela taj sladoled. probala sam ga ko klinka i sjećam se da mi ništa nije valjao
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 14:38   #2172
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
jao koliko ja imam tih zdjelica i šalica hoću opet
Juhu imam je i ja.......ali nažalost samo jednu, a želja mi je bila skupit komplet barem od 6 komada.........jel ima netko tko želi prodati, donirati ,razmjeniti za nešto drugo ..........:klap:

twinser is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 14:41   #2173
-bomboni od ljubičica
-sladoled u čašici
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 15:11   #2174
Dorina Runolist i Trijumf.
Kras vise ne proizvodi njihove najbolje cokolade, narocito Dorinu Runolist jos nisam prezalila.
arianne11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 16:04   #2175
Ja sam kao klinka voljela Leo pastete...zapravo to su bile jedine pastete koje sam htjela jesti
Ne znam da li se jos uvijek proizvode.

A bio je i neki vocni sok...zvao se Sunset...jos ga se nekako mutno sjecam...bio je od narance i najbolji sok koji sam ikad pila.
Claudette is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 16:11   #2176
Quote:
Claudette kaže: Pogledaj post
Ja sam kao klinka voljela Leo pastete...zapravo to su bile jedine pastete koje sam htjela jesti
Ne znam da li se jos uvijek proizvode.
da, podravka ih proizvodi. (njihove pastete nisu vrijedne spomena, al ak te veseli...)
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 16:17   #2177
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
da, podravka ih proizvodi. (njihove pastete nisu vrijedne spomena, al ak te veseli...)
Vise ne jedem pastete, ali hvala na informaciji.
Claudette is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 16:20   #2178
sladoled njofra.

nqavodno ga više ne proizvode.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 19:06   #2179
Sladoled u smeđim bačvicama s okusom ruma. Ne znam ko je to nekad proizvodio ali bio mi je super.
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 16:59   #2180
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
sladoled njofra.





nqavodno ga više ne proizvode.


Ja sam skvičala ko prase pred klanje kraj frizidera,prije koji godinu,kad sam vidjela njofru,ali kad sam probala bilo je fuuuj,sami rum unutra
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:53.