Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2015., 10:48   #3141
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
ja sam lagano dobila boju ali sam jučer ponovno napravila tretman lumeom jer u uputama piše da može , provjeri se na jedno mjesto i ako nema reakcije nakon 24 sata da se može, sad sam napravila noge na jačini 5 a kad još potamnim ću smanjiti na 4 tako piše da može
ok je ako malo potamnis, al ako recimo budes tjedan dana na moru onda ipak nije preporucljivo
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 14:49   #3142
Da, da to neću onda..
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 13:38   #3143
ljudi pozdrav, čitam već neko vrijeme ovu temu i stvarno ima previse toga da bi procitao svaki post i odgovor. uglavnom vidim da ima puno razlicitih misljenja sto se tice ipl-a i njegovog koristenja po ljeti . evo danas je 20.5 i ja si sad razmisljam dal da krenem sa tim tretmanima, ili da si kupim uređaj pa sam doma to odrađujem, a ljeto je vec skoro pa pocelo . kupam se vec 10 dana , zivim na moru i dosta sam vec pocrnio pa dali uopce se smije to po ljeti raditi i izlagati suncu , ima li efekata na crnu kozu ? neki kazu da neki kazu ne pa evo da cujem necije misljenje , bio bi zahvalan bilo kome tko odgovori
andi10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 22:13   #3144
po meni je kasno da počneš s tretmanima, kupi lumeu ako je na akciji ali počni tamu u 10 mj s tretmanima, ja isto živim na moru i mislim da je ovo bio zadnji tretman a samo jednom sam bila na moru i lagano dobila boju, ipak sačekaj, ali da aparat vrijedi svake lipe to DEFINITIVNO
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 08:56   #3145
Quote:
andi10 kaže: Pogledaj post
ljudi pozdrav, čitam već neko vrijeme ovu temu i stvarno ima previse toga da bi procitao svaki post i odgovor. uglavnom vidim da ima puno razlicitih misljenja sto se tice ipl-a i njegovog koristenja po ljeti . evo danas je 20.5 i ja si sad razmisljam dal da krenem sa tim tretmanima, ili da si kupim uređaj pa sam doma to odrađujem, a ljeto je vec skoro pa pocelo . kupam se vec 10 dana , zivim na moru i dosta sam vec pocrnio pa dali uopce se smije to po ljeti raditi i izlagati suncu , ima li efekata na crnu kozu ? neki kazu da neki kazu ne pa evo da cujem necije misljenje , bio bi zahvalan bilo kome tko odgovori
sada je za tebe definitivno prekasno
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 18:38   #3146
Cure, da li je neka od vas bila u salonu Premium kod Importane galerije? Radi se o ovoj ponudi ->https://m.ponudadana.hr/ponuda?o=16725&c=zagreb&cat=0

Radi se o SHR metodi. Bila sam prije par dana prvi put pa ne mogu ništa reći o eventualnim promjenama u količini dlačica. Međutim, mene muči to što me apsolutno ništa nije boljelo Sve ste rekle kako vas je peckalo. Jel moguće da je preslabo radio aparat ili je ta SHR metda fakat turbo super i ne pecka/boli?
Mali miško is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 18:48   #3147
Bok svima. Htjela bih kupiti Philipsovu lumeu 2004, ali bih ju koristila i na licu. Ima netko iskustva s tim, bojim se da ne ostetim kozu?
lananita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 18:40   #3148
hey nova sam i vec duze vremena vidim ponude za IPL metodu skidanja dlaka na raznim stranicama kao sto su kupi me crno jaje i slicno... kako imam sindrom policisticnih jajnika iam problema sa pojacanom dlakavoscu na bradi i nausnicama iam crne dlake svugdje dok pijem kontracepciju sve je u redu smanji se sve to al pobogu nemogu do kraja zivota to piti.. pa da vas pitam djeluje li to na te dlake na bradi i nausnicama jos pogotovo ako su crne??? koliko aparat kosta?? moze li se kupiti na rate?? koji aparat preporucate? di se moze kupiti aparat? jel ga mislim koristit onda i za noge i sve pa mi nece biti zao dati novaca u pitanju su tamne dlake svudgje a ja svijetle puti... zanima me misljenje hoce li to dobro dijelovati na moju kozu ili nece?? hvala svima na pomoci!!!!
blueeyesbabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 21:52   #3149
Pozdrav svima,
Kupila sam nedavno Remington ipl 6000 fi i prilicno sam nezadovoljna. Nakon 4 tretmana ne vidim apsolutno nikakve rezultate na donjem dijelu nogu radi cega sam i kupila aparat, na gornjem djelu je oko 30% dlaka nestalo. Je li to normalno da nakon 4 tretmana nema nikakvih rezultata na donjem djelu? Svijetle sam puti, imam tamne dlake, nisam previse dlakava i nemam problema sa hormonima tako da mi stvarno nije jasno da mi barem 30 % dlaka nije nestalo. Zali boze novaca. Definitivno sam trebala uzeti Lumeu. Molim vas za savjet. Je li moguce da ovo kod mene uopce nece djelovati?
silverplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 17:36   #3150
ikakva pomoc ekipa moze i PM ako netko ima isti problem kao ja.. hvala.
blueeyesbabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 18:19   #3151
Pozz.. zanima me da li sam kandidat za odlazak na trajnu epilaciju? naime, vec godinama imam smeđe fleke po nogama (od epilatora mi se počelo urastat dlake, a vec apsolutno svaka moguca vrsta depilacije za mene predstavlja agoniju jer to se i dalje stavlja,a te fleke ne odlaze), a po rukama od prištića pa me zanima je li je to rješenje ili što vec.. molim vas, bilo kakav savjet!! ima li nešto da izbjeljuje ili nešto tako? :/
Gimme more is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 20:16   #3152
Quote:
blueeyesbabe kaže: Pogledaj post
hey nova sam i vec duze vremena vidim ponude za IPL metodu skidanja dlaka na raznim stranicama kao sto su kupi me crno jaje i slicno... kako imam sindrom policisticnih jajnika iam problema sa pojacanom dlakavoscu na bradi i nausnicama iam crne dlake svugdje dok pijem kontracepciju sve je u redu smanji se sve to al pobogu nemogu do kraja zivota to piti.. pa da vas pitam djeluje li to na te dlake na bradi i nausnicama jos pogotovo ako su crne??? koliko aparat kosta?? moze li se kupiti na rate?? koji aparat preporucate? di se moze kupiti aparat? jel ga mislim koristit onda i za noge i sve pa mi nece biti zao dati novaca u pitanju su tamne dlake svudgje a ja svijetle puti... zanima me misljenje hoce li to dobro dijelovati na moju kozu ili nece?? hvala svima na pomoci!!!!
Nažalost, nema te depilacije koja će trajno/trajnije ukloniti dlake dok hormoni divljaju.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 08:49   #3153
Da li mi neka može preporučiti salon u Rijeci?
Seceruu i to si obavila, sad cu ti pisati
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 23:51   #3154
Pozdrav!
Ima li mozda netko Remington 4000? Kako ste zadovoljne? Kakav je sa svjetlijim dlakama?

Trenutno je na akciji u Pevecu pa razmisljam da ga uzmem, ali poprilicno sam neodlucna :-)
Vida36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 09:21   #3155
Quote:
Vida36 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Ima li mozda netko Remington 4000? Kako ste zadovoljne? Kakav je sa svjetlijim dlakama?

Trenutno je na akciji u Pevecu pa razmisljam da ga uzmem, ali poprilicno sam neodlucna :-)
za svijetlije dlake se preporucaju profesionalni aparati i tesko da ces nesto postic sa kucnim IPL-om
Daj slikicu koja priblizno pokazuje boju tvojih dlacica pa da vidimo koliko su svijetle
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 10:13   #3156
Ma imam i tamnijih, nisu sve svijetle. Ove svjetlije nisu one skroz zute :-D + imam svijetlu put, valjda ce biti ok.
Ma ja sam zapikirala Lumeu, ali mi je trenutno preskupa pa ne znam je li da se strpim ili kupim ovaj Remington.
Vida36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 10:40   #3157
Quote:
Gimme more kaže: Pogledaj post
Pozz.. zanima me da li sam kandidat za odlazak na trajnu epilaciju? naime, vec godinama imam smeđe fleke po nogama (od epilatora mi se počelo urastat dlake, a vec apsolutno svaka moguca vrsta depilacije za mene predstavlja agoniju jer to se i dalje stavlja,a te fleke ne odlaze), a po rukama od prištića pa me zanima je li je to rješenje ili što vec.. molim vas, bilo kakav savjet!! ima li nešto da izbjeljuje ili nešto tako? :/
Gimme more is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 13:36   #3158
Quote:
Gimme more kaže: Pogledaj post
Pozz.. zanima me da li sam kandidat za odlazak na trajnu epilaciju? naime, vec godinama imam smeđe fleke po nogama (od epilatora mi se počelo urastat dlake, a vec apsolutno svaka moguca vrsta depilacije za mene predstavlja agoniju jer to se i dalje stavlja,a te fleke ne odlaze), a po rukama od prištića pa me zanima je li je to rješenje ili što vec.. molim vas, bilo kakav savjet!! ima li nešto da izbjeljuje ili nešto tako? :/
jesi
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 17:33   #3159
Quote:
Vida36 kaže: Pogledaj post
Ma imam i tamnijih, nisu sve svijetle. Ove svjetlije nisu one skroz zute :-D + imam svijetlu put, valjda ce biti ok.
Ma ja sam zapikirala Lumeu, ali mi je trenutno preskupa pa ne znam je li da se strpim ili kupim ovaj Remington.

Lumea ti je na akciji u elipsu
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 13:41   #3160
Uh,čitajući vaše postove , definitivno mi je lakše kad vidim da ima još težih slučajeva kao ja
Uglavnom, dosta mi je svega, borim se godinama s uraslim dlakama, tamne,čvrste,brijanje muškim britvicama svaki dan,crvene točke nakon kupanja,sati nervoze pa i manjak samopouzdanja dok sam na plaži,jer stalno mislim kako mi se vide crne dlake..
Sad želim kupiti Lumeu,prvenstveno jer se nemora kupovati zamjenske žarulje,a ako mi pomogne i 50% bit ću zadovoljna.Problem su mi noge i bikini zona,iako ih imam i po trbuhu i zapravo cijelom tijelu,kao alien se nekad osjećam ili ako ne pomogne,jedino mi preostaje da promjenim spol! :P
KOju Lumeu uzeti?
astra1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:37.