Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2012., 00:27   #1
Bradavice i reakcija na diranje

O nečem razmišljam intenzivno već par sati...

Bradavice su kao erogena zona, jelda? A mene to baš ne pali.. Zapravo, kad me netko dira na početku ja sam samo jako žedna.. Ali baš žedna!!!

Možda vama zvuči blesavo, i ja sam mislila da nisam normalna, ali pričala sam nedavno s rođakom na plaži i njega kad žena gricka, njemu je kiselo (nemojte me pitat kaj to znači, možda on nije normalan, al eto to mi je reko).. Kao da jede limun..

Pa sam razmišljala jesam ja jedina takva ili ima još ljudi koji čudno reagiraju na diranje bradavica?

Ne znam jel pravi podforum, al čini mi se najbliže Ako sam fulala, sorry
__________________
život je lijep
Destiny Huker is offline  
Old 18.08.2012., 00:36   #2
popij vode..
Mučkiprovokator is offline  
Old 18.08.2012., 00:37   #3
ja i dalje ne razumijem jel njegova bradavica kisela (to je rekla njegova žena) ili njemu u ustima bude kiselo kad ga ona gricka za bradavicu??!
pizdekalo is offline  
Old 18.08.2012., 00:42   #4
Quote:
Mučkiprovokator kaže: Pogledaj post
popij vode..
Pa neću stat kad me dira za vodu Preživim, jbg..

Quote:
pizdekalo kaže: Pogledaj post
ja i dalje ne razumijem jel njegova bradavica kisela (to je rekla njegova žena) ili njemu u ustima bude kiselo kad ga ona gricka za bradavicu??!
Njemu je kiselo u ustima kad ga ona gricka
__________________
život je lijep
Destiny Huker is offline  
Old 18.08.2012., 00:49   #5
Quote:
Destiny Huker kaže: Pogledaj post
Pa neću stat kad me dira za vodu Preživim, jbg..
pa onda prije seksa popij litru vode da si mirna..
Mučkiprovokator is offline  
Old 18.08.2012., 00:54   #6
Quote:
Mučkiprovokator kaže: Pogledaj post
pa onda prije seksa popij litru vode da si mirna..
Aj ti jebi dok blućkaš ko mijeh

Nemoj zajebavat, molim te, odi probaj ako ti je išta drugo osim kaj te pali javi, ak ne onda hvala na "savjetima"..
__________________
život je lijep
Destiny Huker is offline  
Old 18.08.2012., 00:55   #7
Quote:
Mučkiprovokator kaže: Pogledaj post
pa onda prije seksa popij litru vode da si mirna..
umjesto da zajebavate, dajte se podirajte malo po bradavicama, pa javite kakve senzacije vas (osim napaljenosti) obuzimaju...
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Old 18.08.2012., 01:12   #8
Ja kolko vidim sam jedna od rijetkih koje nemaju nikakve senzacije kad me se dira po bradavicama Osjetim ja dodir, naravno, ali da uzrokuje napaljenost - nula bodova. Kad treba budem ja napaljena i previše, ali kad ih se dira isto mi je kao da mi netko dira recimo prste na rukama.. dakle ništa, ne osjetim baš neko zadovoljstvo. Samo hoću što niže..
mila_zmijica is offline  
Old 18.08.2012., 02:07   #9
kad meni cura uvali jezik u pupak ,zapeče me penis. ??

we're all different
__________________
Now I'm sober. No more intoxicating my mind.
LittleDreamer is offline  
Old 18.08.2012., 11:06   #10
Quote:
LittleDreamer kaže: Pogledaj post
kad meni cura uvali jezik u pupak ,zapeče me penis. ??

we're all different
I mene hahaha
Hmm4 is offline  
Old 18.08.2012., 11:09   #11
Quote:
mila_zmijica kaže: Pogledaj post
Samo hoću što niže..
ovo je jedino ispravno

pizdekalo is offline  
Old 18.08.2012., 12:00   #12
Quote:
mila_zmijica kaže: Pogledaj post
Ja kolko vidim sam jedna od rijetkih koje nemaju nikakve senzacije kad me se dira po bradavicama Osjetim ja dodir, naravno, ali da uzrokuje napaljenost - nula bodova. Kad treba budem ja napaljena i previše, ali kad ih se dira isto mi je kao da mi netko dira recimo prste na rukama.. dakle ništa, ne osjetim baš neko zadovoljstvo. Samo hoću što niže..
Nije ni to meni neka erogena zona, nažalost
bez nekog posebnog osjećaja, al ja sam onako vizualni tip pa kad gledam kako ih liže, ili kako prelazi rukama preko njih odma se napalim
komplicirana87 is offline  
Old 18.08.2012., 12:53   #13
Quote:
Hmm4 kaže: Pogledaj post
I mene hahaha
hajde bar nisam jedini
__________________
Now I'm sober. No more intoxicating my mind.
LittleDreamer is offline  
Old 18.08.2012., 13:09   #14
mislim da je stvar u muškima koji su vam to radili - jednostavno nisu dobro radili. Istina da diranje samo po sebi vjerojatno 99,99% žena ne napaljuje, nego treba znati dirati.

Meni nije bilo ništa gore nego kad bi se bacio na sise ko da će mu nekam pobjeć! Ono, ne zna bi li ih prije izmrcvario ili izgrizo! Užas, došlo mi je da pobjegnem a ne da se napalim! To je otprilike isto kao da se mi tako odnosimo prema jajima, em boli em je totalno odbojno i demotivirajuće

neću pričati o tome kako bi ih trebalo dirati,istraži sama ; ali ovako sigurno ne
__________________
Po rasporedu sudbine, ovaj petak bit će najljepši dan nečijeg života. Kada bismo znali čijeg, mogli bismo mu javiti. Da ne ispadne i s njim kao s nama - da nismo imali pojma. (D.R.)
UVschutz is offline  
Old 18.08.2012., 15:25   #15
ma nije stvar u napaljivanju nego u osjećaju koji se javlja uuz možebitno napaljivanje... kaže autor (ica) da ona ožedni... ja sam skužila da dobijem poriv za slatkim...

ajmo... svi se dirat po bradavicama, pa javite kakv je osjećaj, pored napaljenosti (ako vam je to erogena zona)
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Old 18.08.2012., 17:00   #16
,,,ja ne dobim nikakav drugi osjećaj ni poriv nego da mi se seksa, ako je dobro; ili da mi potonu sve lađe, ako nije dobro diranje



(ps. a od samodiranja nemam baš nikakvu reakciju, bezveze mi je)
__________________
Po rasporedu sudbine, ovaj petak bit će najljepši dan nečijeg života. Kada bismo znali čijeg, mogli bismo mu javiti. Da ne ispadne i s njim kao s nama - da nismo imali pojma. (D.R.)
UVschutz is offline  
Old 19.08.2012., 19:05   #17
Quote:
Destiny Huker kaže: Pogledaj post
O nečem razmišljam intenzivno već par sati...

Bradavice su kao erogena zona, jelda? A mene to baš ne pali.. Zapravo, kad me netko dira na početku ja sam samo jako žedna.. Ali baš žedna!!!

Možda vama zvuči blesavo, i ja sam mislila da nisam normalna, ali pričala sam nedavno s rođakom na plaži i njega kad žena gricka, njemu je kiselo (nemojte me pitat kaj to znači, možda on nije normalan, al eto to mi je reko).. Kao da jede limun..

Pa sam razmišljala jesam ja jedina takva ili ima još ljudi koji čudno reagiraju na diranje bradavica?

Ne znam jel pravi podforum, al čini mi se najbliže Ako sam fulala, sorry
Malo vam se pojebala elektronika
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Old 19.08.2012., 21:14   #18
Meni su bradavice strahovito osjetljiva erogena zona... reagiraju na diranje, lizanje i dr. stimulanse, itekako. Ne razumijem one kojima nisu.
north wind is offline  
Old 19.08.2012., 21:22   #19
koji slabi odaziv na temu

bolje da ništa ne pišem
indian is offline  
Old 19.08.2012., 22:03   #20
0 bodova.... meni to nije nikakav uzitak niti osjecam ista
lanchyl is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger