Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2008., 02:41   #21
Quote:
qwertz987 kaže: Pogledaj post
ja i dalje nekuzim o cemu pricas... jel to kao djir stimulacija g tocke ili? sto? ako nije klitoris i nije g tocka o cemu onda pricas? i kad cu ja to probati?
VAGINA-vaginalno, znači nije vrat,grudi,čelo,ruke...znaš valjda gdje se vagina nalazi?!
visa003 is offline  
Old 05.05.2008., 02:46   #22
Quote:
visa003 kaže: Pogledaj post
VAGINA-vaginalno, znači nije vrat,grudi,čelo,ruke...znaš valjda gdje se vagina nalazi?!
nismo se razumile - zato i pitam. svrsiti mozes na meni 2 poznata nacina - stimulacijom klitorisa i stimulacijom g tocke. oboje su na/u pizdi, tj.dio su nje (ja ne govorim vagina ni u privatnom zivotu pa necu ni tu). pa me zanima, kakvo jos postoji svrsavanje koje ukljucuje pizdu,a ne bar jedno od to dvoje.
qwertz987 is offline  
Old 05.05.2008., 02:57   #23
Quote:
qwertz987 kaže: Pogledaj post
- - sad ti necemo dati mira dok nam ne kazes kako se to radi... cura je pitala kako, pa nam sad objasni...
nema neka tajne u tome,to je od osobe do osobe ,važno je naći pravi položaj.ja ga doživim jedino ako sam tijekom penetracije ja gore i dam se leđima prema nazad,neznam kako da vam to sad demonstriram,,,orgazam tada dođivljavam u cijelom tijelu


/Iskljuci CapsLock, Septy/

Zadnje uređivanje Septembar : 05.05.2008. at 10:56.
DINAMITNA_KSS is offline  
Received Infraction
Old 05.05.2008., 03:07   #24
Quote:
DINAMITNA_KSS kaže: Pogledaj post
NEMA NEKA TAJNE U TOME,TO JE OD OSOBE DO OSOBE ,VAŽNO JE NAĆI PRAVI POLOŽAJ.JA GA DOŽIVIM JEDINO AKO SAM TIJEKOM PENETRACIJE JA GORE I DAM SE LEĐIMA PREMA NAZAD,NEZNAM KAKO DA VAM TO SAD DEMONSTRIRAM,,,ORGAZAM TADA DOĐIVLJAVAM U CIJELOM TIJELU
jesi ikad svrsila stimulacijom g tocke? usporedi s tim. po polozaju mi zvuci tako, al ne znam, valjda postoje neke stvari koje neznam pa me zato zanima...
e,i pliz isljuci caps lock... tenk ju
qwertz987 is offline  
Old 05.05.2008., 03:46   #25
Quote:
qwertz987 kaže: Pogledaj post
oboje su na/u pizdi, .
Kako lijepo zvuči kad žena kaže "pizda."
FassGoHard is offline  
Old 05.05.2008., 08:56   #26
Quote:
DINAMITNA_KSS kaže: Pogledaj post
NEMA NEKA TAJNE U TOME,TO JE OD OSOBE DO OSOBE ,VAŽNO JE NAĆI PRAVI POLOŽAJ.JA GA DOŽIVIM JEDINO AKO SAM TIJEKOM PENETRACIJE JA GORE I DAM SE LEĐIMA PREMA NAZAD,NEZNAM KAKO DA VAM TO SAD DEMONSTRIRAM,,,ORGAZAM TADA DOĐIVLJAVAM U CIJELOM TIJELU
I koliko ti treba da svršiš tako?
Hej is offline  
Old 05.05.2008., 11:41   #27
Da bi žena vaginalno svršila treba imati dobar debel i čvrst alat koji neće svršit u dvi minute. Eh, taj alat kad raširi malu i kad mala osjeti da unutra nema lufta svršit će tako žestoko vaginalno da će se vlasnik alata pobojat da će mu ga udavit i iščupat. Naravno osim alata vlasnik istog mora imati i mnoge druge kvalitete koje dotična traži. I ako se sve to posloži to je onda vatromet od vaginalnog svršavanja i stiskanja.

Jebi ga bez alata nema ni zanata. Ne moš žlicom okopat njivu. Triba imat dobar plug i uzorat njivu i to dobro i duboko.
Albatros is offline  
Old 05.05.2008., 13:12   #28
to ti je ziherica to što si rekao. jer svi forumaši imaju debeli kurac pa ni ne bi znali da li je moguće ženu zadovoljiti s tankom karom
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 05.05.2008., 13:26   #29
pomocu elektromagnetskih talasa, odredis frekvenciju koja ce rezonirat skupa sa klitorisom i to ti je to, svrsis bez diranja doticnog
__________________
more
marko356 is offline  
Old 05.05.2008., 13:47   #30
Cool

Iz nekog mog iskustva sa curama ima nekoliko bitnih faktora.

Prvi je po meni da možeš dovoljnio eksperimentirat sa partnerom i da je na tom polju dovoljno otvoren.

Trebaš također biti dovoljno opuštena (izbaciš sve brije iz glave koji nisu vezane za taj trenutak)

Možeš si također ojačat vaginalne mišiće(nije sprd ni trik) i time ćeš usput moći postići bolji fokus na mjesto akcije...i bolju furku u glavi napravit da svršiš na taj način.

Kako ih ojačat nisam 100% siguran(ipak sam muško) ali kojiko se sjećam ima dosta tehnika.
Fatal 69 is offline  
Old 05.05.2008., 13:52   #31
Quote:
visa003 kaže: Pogledaj post
dakle cure,žene..kako svršiti vaginalno bez diranja klitorisa
Ma to je samo urbana legenda.
FORUMASH78 is offline  
Old 05.05.2008., 13:53   #32
Quote:
Fatal 69 kaže: Pogledaj post
Iz nekog mog iskustva sa curama ima nekoliko bitnih faktora.



Kako ih ojačat nisam 100% siguran(ipak sam muško) ali kojiko se sjećam ima dosta tehnika.



triba radit sklekove na velikim i malim usnama za pocetak.........to je baza..... od tud krenes u trening, jest puno sirovog mesa, trcat svaki dan gore na nasipu na savi, mos ti i na jarunu ak oces al gore je lipse.......i svasta-nesto

i puno citat cozmo, radi kulturnog uzdizanja, vjezbanja mentalnih vijuga...tek sa mozgom koji je podesen na seksualnu radnu temperaturu mozes postic vaginalni organizam ili kak se vec zove
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 05.05.2008., 14:15   #33
moguce...moja bivso/sadasnja djevojka je osvijestila i razjacala te misice i ona bez dodirivanja pizde,samim pokretanjem tih misica masturbira i svrsava
PilotInstruktor is offline  
Old 05.05.2008., 14:24   #34
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
moguce...moja bivso/sadasnja djevojka je osvijestila i razjacala te misice i ona bez dodirivanja pizde,samim pokretanjem tih misica masturbira i svrsava



vidis to je lijepo......znaci osim moje ima i drugih.....
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 05.05.2008., 14:28   #35
Quote:
Vrag_u_snjegu kaže: Pogledaj post
vidis to je lijepo......znaci osim moje ima i drugih.....
je,da moze sama svrsit,bogami bi je namlatio da se ja moram s tim zajebavat...
PilotInstruktor is offline  
Old 05.05.2008., 15:24   #36
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
Da bi žena vaginalno svršila treba imati dobar debel i čvrst alat koji neće svršit u dvi minute. Eh, taj alat kad raširi malu i kad mala osjeti da unutra nema lufta svršit će tako žestoko vaginalno da će se vlasnik alata pobojat da će mu ga udavit i iščupat. Naravno osim alata vlasnik istog mora imati i mnoge druge kvalitete koje dotična traži. I ako se sve to posloži to je onda vatromet od vaginalnog svršavanja i stiskanja.

Jebi ga bez alata nema ni zanata. Ne moš žlicom okopat njivu. Triba imat dobar plug i uzorat njivu i to dobro i duboko.
svaka čast!!!
visa003 is offline  
Old 05.05.2008., 15:39   #37
Albatros, jako si sladak, ali nisi u pravu, ja sam živi dokaz. Mislim da moj dragi nije baš nešto obdaren, ali uspjela sam s njim doživjeti ono što nisam s bitno obdarenijima ii jako sam sretna zbog toga...na vašu mušku žalost ili radost, tu je najbitnija sama žena. Od muškarca se očekuje samo da je alatka čvrsta i izdržljiva, i naravno, da se kraj njega žena može potpuno opustiti....
Ja sam do sad uspjela u dva položaja -ili sjedim na njemu na kauču, ili sam gore u ležećem položaju. U svakom slučaju, osim pronalaženja najboljeg položaja izuzetno je bitna mašta! Treba zamišljati ono što te najviše uzbuđuje i usredotočiti se na ono što ti najviše paše (i uopće ne misliti kako je njemu!). Nisam sigurna da je taj orgazam vaginalni (ja bi rekla da se ipak dodiruje klitoris ali s donje strane), ali svakako je bitno drugačiji. Mene jako usrećuje iako je manje intenzivan od klitorisnog (ali zato dulje traje!)....
anaj2007 is offline  
Old 05.05.2008., 15:53   #38
Kegelove vjezbe

Kegelove vježbe jačaju mišiće rodnice što je dobro iz više razloga: povratak tonusa mišića rodnice nakon poroda, povećavanje spolnog užitka, kontrola uriniranja, izbacivanje cervikalnog iscjetka prema otvoru rodnice, izbacivanje sjemene tekućine iz rodnice, itd.

Kegelove vježbe su lagane i možete ih raditi bilo gdje pa makar i po nekoliko sekundi – dok sjedite u autu, za stolom ili dok čekate u redu. Nitko neće niti znati da ih radite!

Mišići rodnice obično se nazivaju pubococcygeus mišićima ili kraće PC mišićima. Ove mišiće najlakše ćete prepoznati tako da sjednete na WC školjku pa zaustavite pa ponovno pustite mokraću bez pomicanja nogu. PC mišići su ti koji vam omogućuju da po volji zaustavljate i ponovno puštate mokraću.

Dakle, kada krenete vježbati, stisnite mišiće kao kod zaustavljanja mokraće, držite nekoliko sekundi, a zatim ih opustite. Možete raditi i brze vježbe tako da stisnete i opustite PC mišiće što brže možete. Vježbu ponovite nekoliko puta.

Dok radite Kegelove vježbe pazite na slijedeće:

- nemojte stiskati i druge mišiće (trbušne ili nožne na primjer) dok vježbate. Tako ćete se fokusirati samo na PC mišiće

- nemojte zadržavati dah dok radite vježbe jer je važno da vaše tijelo i mišići dobivaju kisik dok se naprežete

- nemojte raditi Kegelove vježbe svaki put kada odete na wc jer to može dovesti potpunog pražnjenja mjehura što povećava rizik od infekcije urinarnog trakta.

- počnite postepeno – čak i pet minuta dnevno je dovoljno ako prije niste vježbali. Svaki tjedan produljite vježbanje za 5 minuta sve dok ne dosegnete 30 minuta.
comment is offline  
Old 05.05.2008., 15:55   #39
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
Eh, taj alat kad raširi malu i kad mala osjeti da unutra nema lufta
Ja još nisam sreo one koje imaju lufta unutra.....
Te su uglavnom u noćnim smjenama...
FassGoHard is offline  
Old 05.05.2008., 15:56   #40
e i kod kegelovih vjezbi vazno je da dok ih radis gledas sopranose.....ne znam zasto al tako pise
Vrag_u_snjegu is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger