Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2008., 14:12   #1
Mad Men / Momci s Madisona (2007-2015)

Jel gledate ovu seriju?


The series revolves around the conflicted world of Don Draper (Hamm), the biggest ad man (and ladies man) in the business, and his colleagues at the Sterling Cooper Advertising Agency. As Don makes the plays in the boardroom and the bedroom, he struggles to stay a step ahead of the rapidly changing times and the young executives nipping at his heels. The series also depicts authentically the roles of men and women in this era while exploring the true human nature beneath the guise of 1960s traditional family values.

Sve epizode moze skinuti tu.

Mozete gledati i na Fox life kao "DEČKI S MADISONA" u 16.00.

(nisam nasla temu o seriji pa ako je vec postojala, neka mod nadopuni popis serijal gore u top temi i ovaj topic spoji)
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 15:27   #2
meni se trenutačno skida
Maja32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 20:17   #3
Ja gledam, sada sam na epizodi gdje saznajemo Don nije onaj za koga se misli da je...
__________________
They say jump, you say how high? -You braindead...
Aaron_Turner is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 20:34   #4
skinula pred mjesec i po prvu sezonu, nikako nać vremena za pogledat.

al joj se maksimalno veselim, sve najbolje sam čula.
__________________
just a little lovin' early in the mornin'
beats a cup of coffee for starting off the day...
penelope pitstop is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 21:46   #5
Ja sam pogledao pilot pred par dana (da, vidio sam da je dobio Emmyja pa reko ajd...). Fora je, vidit ću kamo to ide
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 19:04   #6
Trenutno najbolja nova serija.
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 23:20   #7
Što je meni uvijek zanimljivo je da sustavno, SAD izbacuje hit serije za mase, ali i ono prave serije za gledatelje, isto tako kako pravi filmove za široki release i za nagrade.
U prijevodu oni znaju koja publika što radi i kojoj publici se što treba dati i to je velika istina.
To sam naučio iz Mad Men. Who's buying this?

Čisto kao mali osvrt na silne topice o domaćim serijama i zašto niti jedna ne valja, a nije istina da nemamo ovce i novce, imamo i glumce a očito i ljude koji su spremni platiti takve stvari.

Mislio sam da će se nešto promijeniti, ali čini se da sve i dalje stoji u mjestu, kako film, kazalište, na kraju i TV. Na našim programima nema ništa, ali apsolutno ništa što je vrijedno gledanja. U to neubrajam strane emisije jer ruku na srce otkupiti to nije tako nešto.

Što je meni najfascinantnije što čini se nikog u ovoj državi nije briga tko troši čije novce i kako?
Privatnici neka rade što hoće, ali HRT sa tolikim sredstvima kupuje patke godinama i ništa...

Sramota. Malo OT, ali šta ću, i onako je topic malo dead jer nitko ne gleda Mad Men...
__________________
They say jump, you say how high? -You braindead...
Aaron_Turner is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 10:50   #8
kad je malo ljudi culo za Mad Men. bila je jedan pričica u PlanuB o toj seriji i to je to.
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 18:05   #9
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
kad je malo ljudi culo za Mad Men. bila je jedan pričica u PlanuB o toj seriji i to je to.
ae, kome god da spomenem, zbunjeno me pogleda.
ja sam pročitala rubešinu recenziju u tjednom programu novog lista, poprilično ju je ishvalio, a s obzirom na to da čovjeka inače kao kritičara jako cijenim, reko, ovo moram skinut.

(još samo dat jedan ispit ovaj tjedan da se prođe godina, pa se bacam na gledanje.)
__________________
just a little lovin' early in the mornin'
beats a cup of coffee for starting off the day...
penelope pitstop is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 10:42   #10
izaslo je danas u Jutarnjem na 2 stranice o ovoj seriji



evo prve stranice (klikni za uvecati):
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 12:44   #11
ja pratim seriju redovito, dobra je. upravo mi se skida 9. ep. 2. sezone....
Annnete is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 15:36   #12
Neki dan sam skinula prve 4 epizode, čekam vikend pa ću onda pogledati. Vidim da je serija pokupila brdo Emmyja pa me baš zanima o čemu se radi... A i sviđa mi se što se radnja odvija 50-ih i 60-ih godina prošlog stoljeća...
Annabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 14:46   #13
Thumbs up u kojoj se jos seriji spominje 'la notte' ?

otkad su zavrsili six feet under i sopranos, nisam nasla nijednu dramsku seriju koju bi mogla gledat. i onda dodje mad men

do sad su snimljene 2 sezone i to sam pogledala.

serija mi je odlicna, iako strahujem na sta ce slicit 3. sezona, jer su 12. i 13. epizoda 2. sezone losije od sveg sto im prethodi.

i ono, proslo je vec 2 sezone, a nemam pojma zasto je draperova zena tako nesretna. anyone?
__________________
Always be closing.

Zadnje uređivanje 593 : 21.11.2008. at 14:53.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 14:52   #14
i da, jos jedna stvar koja ne postoji ni u jednoj drugoj seriji....glavna glumica (ova koja glumi peggy) je ruzna, a njezin lik likovi u seriji dozivljavaju lijepim!
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 14:58   #15
Gledala sam nekoliko epizoda, ništa posebno, uglavnom jer je to vrijeme u kojem se ženske tretiraju na jedan.. heh.. poseban način, pa mi nije primamljivo.
***Frozen*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 23:05   #16
Quote:
***Frozen*** kaže: Pogledaj post
Gledala sam nekoliko epizoda, ništa posebno, uglavnom jer je to vrijeme u kojem se ženske tretiraju na jedan.. heh.. poseban način, pa mi nije primamljivo.
da si vise gledala ustanovila bi da pametne zene iz serije to znaju preokrenut u svoju korist
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 02:27   #17
Momci s Madisona / Mad Men

Izvrsna američka serija “Mad Men” zamijenit će popularnog Dr. Housea na HTV-u u stalnom terminu ponedjeljkom, počevši od 26. siječnja. Serija prati živote nemilosrdno kompetitivnih muškaraca i žena iz oglašivačkog biznisa šezdesetih godina prošlog stoljeća.

Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 10:09   #18
Umjesto Housea? Može
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 13:14   #19
Jupi, napokon. Sad ćemo vidjeti je li hype oko serije opravdan. Jedva čekam. Čak mi u tom slučaju ni ''House'' neće nedostajat.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 13:24   #20
Tek čekam....gledala sam malo na talijanskom satelitu (neznam više jel bio Foxlife ili Sky) i izgledala mi je baš cool, pogotovo cjelokupna scenografija i kostimi iz tog razdoblja....
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:59.