Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2010., 11:07   #61
ja prekjučer krenuo tek s prvom sezonom.

iako se nešto ne trgam od smijeha, nastaviću gledat jer se radi o jednoj od bolje koncipiranih i zaokruženih serija. btw kao što me u prvoj sezoni "30 rocka" dobila partija pokera Kenneth/Jack, tu me na kraju druge epke dobio duo Abed/nigga s nekim mc-anjem na španjolskom i završetkom "mm, yea, booyie, booyie, it's 2009., word" hilerijus, majke mi
ako to nisam odvrtio jedno deset puta

tko ne zna o čemu pričam
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 12:39   #62
ovo sam upravo našla negdje i ne mogu odoliti

But their in so deep, you know she's such a fool for him
She has a ring around her finger
And Abed hired an Irish singer
Brita's Marryin'
Brita's Marin'
Brita's Marin'
Jeffery Winger.
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 12:44   #63
jao, na tu scenu sam umirala od cereka. doslovno sam ridala naglas.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 16:29   #64
And Abed hired an Irish singer

Buahahahaha, Abed je mrak.

Meni je ta scena bila baš nekako ozbiljna, nakon što se Annie izlanula. Bilo mi je baš žao kad se Britta onako izderala na nju Ali sam crkla od smijeha kad je netko pitao gdje su se Jeff i Annie poljubili, a Pierce: "That's inapropriate, I'm assuming on the mouth!"
Pierce uvijek smanji tenzije
Salut_France is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 08:03   #65



annie i kloroform
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 12:04   #66
Bahaha, ovaj gif mi je bio najsmješniji dio epizode "My whole brain is crying"

Ali bila mi je dosta bezvezna epizoda, iako su Troy, Abed i Annie spasili stvar.
I Anniena haljina
Salut_France is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 12:32   #67
Nova epizoda
Chang i Duncan Prejaki su <3
Jeff i Pierce su mi bili dosadni.
Annie i Britta, valjanje u blatu, svađa u kantini
Najbolja provala:"You're pretending not to know guys have a sock at home with your name on it"
"If a guy wants to make a puppet of me that's hardly your concern". lol, Annie.
Salut_France is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 22:15   #68
abed i trudnica

"What have you been up to?"
"Not much"

__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 09:57   #69
Pogledala cijelu seriju u tjedan dana, prejaki su
Abed i Pierce su mi najjači A ni Jeff im nije daleko
Vanilla :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 07:47   #70
Ask Ausiello/spojler

Question: Will there be any more Annie and Jeff or Britta and Jeff developments on Community? It’s hard to believe that they’re just wiping the slate clean as if it never happened. What gives? —Becca
Ausiello: I’m surprised you aren’t asking me about Britta and Troy. Oh wait, you haven’t seen this week’s episode yet. Oops, spoiler alert!

__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 09:38   #71
tek sam sad pogledala ovu epku - i jedino kaj mi je bilo dobro je chick fajt u nafti Annie i Brite...ne kužim kaj se događa ove sezone s ekipom
prošlu sezonu plakala sam od smijeha
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 10:14   #72
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
tek sam sad pogledala ovu epku - i jedino kaj mi je bilo dobro je chick fajt u nafti Annie i Brite...ne kužim kaj se događa ove sezone s ekipom
prošlu sezonu plakala sam od smijeha
Ja imam isti taj osjećaj. Ne kužim, nešto je off
Iako mi ni početak prve sezone nije bio dobar, moram priznati. Postali su mi super tek oko 6. epizode. Ali ovo sada je loše
Salut_France is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 19:12   #73
Jako slaba epizoda
Ne znam jel mi ijedna scena bila smiješna
Premalo Abeda
Vanilla :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 19:21   #74
Quote:
Vanilla :) kaže: Pogledaj post
Jako slaba epizoda
Ne znam jel mi ijedna scena bila smiješna
Premalo Abeda
Stvarno loša Na američkim forumima ljudi u pravilu svršavaju nad ovim a ja ne kužim, ništa mi osim Peltona nije bilo smiješno.
Da ne govorim da mi polako uništavaju Brittu s onim nepodnošljivim izderavanjem na Annie i Piercea. Katastrofa, ne znam da li je žele predstaviti kao drečavu kučku, ali meni je grozna u cijeloj sezoni.
Ni ostali nisu bili bog zna šta.
Salut_France is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 09:46   #75
Meni je epizoda sa simulatorom bila puno bolja nego one dvije prije. Možda zato jer sam prije gledala Apolo 13
Anyway čitam danas na netu da se razmišlja o ukidanju Community-a zbog lošeg rejtinga i baš sam ...i na najgori dan bolji su za dva koplja od ostalog sranja koje se trenutno prikazuje...
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 10:55   #76
Pogledala ovu novu i slatka mi je Abed kao Isus i Shirley su bili super. Pierce i starci malo manje.
Abed, Troy, Jeff i Annie na kraju- odlično. Želim ih vidjeti sve posložene onako
Britta i Troy Jesus Dance isto kjut.
Salut_France is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 15:24   #77
Ok epizoda

Pierce i starci

Nije mi se svidio dio gdje Abed glumi Isusa, ne volim kad se u serijama dotiču religije i onda ju "sprdaju"
Vanilla :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 00:12   #78
Quote:
Vanilla :) kaže: Pogledaj post
Jako slaba epizoda
Ne znam jel mi ijedna scena bila smiješna
Premalo Abeda
Meni je prva sezona bila stvarno osvježenje i vrlo dobra, ali u drugoj sezoni svaka sljedeća epizoda mi je lošija od prethodne, nije to toliko loše, još uvijek je to glediljivo ali nekakav zamor kao da je 5 sezona a ne tek početak 2 , već me jednostavno briga oću li skinit sljedeću epizodu..
benisio is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 02:19   #79




shirley je car kad je uletila s onom b.palicom

Leonard and the hipsters
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 08:09   #80
Quote:
benisio kaže: Pogledaj post
Meni je prva sezona bila stvarno osvježenje i vrlo dobra, ali u drugoj sezoni svaka sljedeća epizoda mi je lošija od prethodne, nije to toliko loše, još uvijek je to glediljivo ali nekakav zamor kao da je 5 sezona a ne tek početak 2 , već me jednostavno briga oću li skinit sljedeću epizodu..
Slažem se Ni mene više nije briga hoću skinit ili ne, iovak gledam reda radi A tko zna, možda se najednom poprave
Vanilla :) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:22.