Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2013., 01:20   #81
ja isto više ne znam šta bi o kome mislila,kao šta sam rekla kladim se da ćemo tek na kraju sezone doživit iznenađenje šta se tiče Normana

plavušan je i meni spooky kako sam se stresla kad je norma išla dole u podrum a on se pojavio iza nje

buraz je očito jedini normalan u gradu

uglavnom i dalje odlično
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 18:19   #82
Ja ću biti razočaran ako cijela ona spika sa ropkinjom u podrumu nije Normanova halucinacija
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 19:08   #83
Ova serija me totalno privlaci, ali ne znam dal da ju pocnem gledati iako film psiho nisam nikad pogledala? mozda da prije pogledam film ili bas nema neke veze ako nisam gledala film.. ?
__________________
Ostaje mi to što se volimo
twety is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 19:37   #84
Quote:
twety kaže: Pogledaj post
Ova serija me totalno privlaci, ali ne znam dal da ju pocnem gledati iako film psiho nisam nikad pogledala? mozda da prije pogledam film ili bas nema neke veze ako nisam gledala film.. ?
Pogledaj film.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 02:47   #85
Brat ispade najnormalniji. Skroz mi je simpaticna ova mala plavusa, a mislio sam da ce biti neka bezveznjakusa. Valjda je Norman nece srediti.
JimmyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 13:38   #86
fantasticna serija, neznam kad sam zadnji put s tolikim nestrpljenjem cekao novu epizodu
Spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 13:49   #87
Quote:
twety kaže: Pogledaj post
Ova serija me totalno privlaci, ali ne znam dal da ju pocnem gledati iako film psiho nisam nikad pogledala? mozda da prije pogledam film ili bas nema neke veze ako nisam gledala film.. ?
pa po meni ne moraš gledat film da skužiš serijuali pogledaj film jer je ipak jedan od onih koji se trebaju pogledat
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 19:27   #88
uf ova cetvrta, ovi batesovi su sex mašine, jedino stariji sin koji je jedini normalan nije fukao u ovoj epizodi

al ajde, norman sad vise nije junfer, mozda bude manje halucinirao staru


norma je opet bila zlocesta

odlicna epizoda
masci is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 22:20   #89
Super mi je serija, pravo osvježenje na malim ekranima tj.monitorima.

Mali Freddie genijalno glumi, a i Vera je odlična, tj. svi su glumci odlični.

Uopće ne znam u kojem bi smjeru trebala ići ova serija, samo se nadam da će stariji brat preživjeti sezonu jer je uz one dvije Normanove frendice jedini normalan.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 23:44   #90
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
Super mi je serija, pravo osvježenje na malim ekranima tj.monitorima.

Mali Freddie genijalno glumi, a i Vera je odlična, tj. svi su glumci odlični.

Uopće ne znam u kojem bi smjeru trebala ići ova serija, samo se nadam da će stariji brat preživjeti sezonu jer je uz one dvije Normanove frendice jedini normalan.
alkoholičar koji radi kao čuvar na plantaži marihuane je jedini normalan
bigdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 21:02   #91
ovo je definitivno najbolja nova serija
bigdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 18:04   #92
I vozi majka iz pakla dalje. Kako mu perfidno nabija osjećaj krivice za svaki njegov trenutak sreće, pa to je za upucat se.

Mislim da je za u potpunosti uživati u ovome ipak potrebno pogledati film. Baš zato što znamo čime je ovo rezultiralo čini seriju sto puta zanimljivijom.
Tako primijetiš i zapaziš svaku sitnicu, vjerojatno i nešto što bi u suprotnom ostalo nedoživljeno ili shvaćeno "skoro pa normalno".

P.S. Brat je isto bolesnik, sigurna sam u to. Ista ga je majka odgojila. Samo što ju on otvoreno mrzi zbog toga kakva je. Međutim, to ga ne čini normalnim.
Evo, već počinju i njegova sranja, bit će i s njim wtf trenutaka.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 18:07   #93
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
I vozi majka iz pakla dalje. Kako mu perfidno nabija osjećaj krivice za svaki njegov trenutak sreće, pa to je za upucat se.
Baš san i ja to tila napisati.Norma je jedna hladna,manipulativna kučka.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 19:15   #94
kveščn
malo sam mozda preskočila ali ponašanje ekipe i policije je iz 60-ih, odjeća im je iz 70-ih.... kompjuteri iz ranih 80-ih.... i onda furaju ajfon 3-4...nigdje televizora, laptopa.... namještaj je prahistorijski... auti isto 60-ih godina.....i onda me ti ajfoni bodu u oči naprasto

kad se dešava radnja ove serije???

ostalo sve mi je manje više jasno
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 22:11   #95
Quote:
romantic_ass kaže: Pogledaj post
kveščn
malo sam mozda preskočila ali ponašanje ekipe i policije je iz 60-ih, odjeća im je iz 70-ih.... kompjuteri iz ranih 80-ih.... i onda furaju ajfon 3-4...nigdje televizora, laptopa.... namještaj je prahistorijski... auti isto 60-ih godina.....i onda me ti ajfoni bodu u oči naprasto

kad se dešava radnja ove serije???

ostalo sve mi je manje više jasno
U sadašnjosti.
__________________
JEDAN ČLAN - JEDAN GLAS
DSQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 02:17   #96
dobra epizoda

koji smjesak na normanu nakon sto je izgubio junf

meni je on ovu epizodu cak bio cak nekako normalan, mislim ne toliko čudan

i ono kad on i njegova frendica idu na onaj brodić pa ova razbije u sekundi lokot. uvijek sam se pitao kako uvijek tako brzo razbije te lokote u filmovima i serijama. ja sam jednom izgubio kljuceve od šupe kod vikendice i lokot sam razbijao nekih 2 sata sa svim i svačim

ah, neiskusni norman odma ju ide drugi dan zvati i slati poruke, još nije naučio
masci is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 20:57   #97
meni je nekad malo prebolesno gledat scene s Normom i Normanom,naježim se,preljigavo je..pedo.
brat je dobar,ko moj brat,sam je moj crn.

deputy mi je zeksi
johntherevelator is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 21:31   #98
Quote:
johntherevelator kaže: Pogledaj post

deputy mi je zeksi
miči se moj je ak misliš na plavog? uglavnom totalno sexy micek i još uvrnut ma diš bolje
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 21:40   #99
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
miči se moj je ak misliš na plavog? uglavnom totalno sexy micek i još uvrnut ma diš bolje
možemo ga shareat,mislim da bi stigo taj sve,sunce mu...
ak stigne prek dana Normu,pa navečer kosooku
baš je freaky
johntherevelator is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 02:09   #100
O Boze sto ja to citam
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.