Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2015., 12:45   #1
The Bastard Executioner (2015)


Quote:
Kurt Sutter’s follow-up drama to Sons Of Anarchy is officially a go at FX. FX has given a 10-episode order to the drama created by the “Sons of Anarchy” creator about a Late Middle Ages warrior knight who gets pulled back into fighting just when he thought he was out. Lee Jones plays titular executioner Wilkin Brattle, a warrior knight in King Edward I’s charge.

A period drama, The Bastard Executioner tells the story of a warrior knight (Lee Jones) in King Edward I’s charge who is broken by the ravages of war and vows to lay down his sword. But when that violence finds him again he is forced to pick up the bloodiest sword of all.

Added Sutter, “I love history. I love theology. I love blood. It’s been very satisfying weaving fact and fiction to create a new mythology that combines all these elements. And with this extraordinary cast — Stephen Moyer, Katey Sagal and newcomer Lee Jones — this world explodes on screen. I love working with FX and Fox21TVS. They’ve been my family for 15 years. They not only tolerate me, they embrace my extremely disturbing storytelling sensibilities.”

Premiere Screening Of FX’s “Sons Of Anarchy” – Red CarpetBastard Executioner, created by Sutter, features series regulars Jones, Moyer, SOA‘s Sagal and Sutter, Flora Spencer-Longhurst, Sam Spruell, Darren Evans, Danny Sapani, Timothy V. Murphy, Sarah White, Sarah Sweeney, Elen Rhys, Ethan Griffiths and guest star Matthew Rhys.

Production of the series will resume this summer; The Bastard Executioner is slated to premiere this fall.

IMDB
THE BASTARD EXECUTIONER
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.

Zadnje uređivanje lie : 30.08.2015. at 12:19. Reason: apdejt
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 10:19   #2
Čak se više nadam da ovo bude Game of Thrones klon, nego sapunica kao Tudors
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 12:16   #3
Više zvuči kao nekaj s mnogo akcije nego GoT ili Tudori.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 05:16   #4
Volim istorijske serije (tipa Rome, Spartacus, Viking) tako da sam dosta ocekivao od Kurt Sutter, ali ono sto sam dobio je toliko lose da je smesno.
Znaci odabir glumaca potpuno pogresan (bolje da je cast od SoA i ovde ubacio) uloge Katey Sagal i Kurt Suttera su prava komedija.
Glavni lik bez emocija i harizme tako da mi je bilo drago ono sto mu se desilo i sta sad treba da pratim neku osvetu.
Vidim da je rejting premije bio bas mali, a izgleda da je i Sutter digao ruke od ovoga jer vidim da radi na SoA spinoff Mayans.
propunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 14:40   #5
Low budget verzija Game of Thrones s groznim dijalozima i glumom. Lik Katey Segal ko da je iz SNL-a izašao. Odustao nakon 30-ak minuta.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 08:28   #6
Ajme kako je ovo loše, da nije od tvorca SOA-e odustao bih nakon 5 minuta. Sve je loše. Dijalozi očajni, glumci neuvjerljivi, kamera čudna, priča i nije tako loša ali loše izvedena.

A scena barona kako radi veliku nuždu i usput dogovara poslove?

I baš sam se pitao kako to da mu još nismo vidjeli golu ženu...i eto kraja

Nema šanse da to dalje pratim
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 09:26   #7
Kad sam čuo priču za ovo, tako sam jako želio da bude dobro. Doslovno sam se forsirao da odgledam do kraja -.-
blade91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 13:13   #8
Ja sam ekšli uspjela pogledat obje epke. Prva je bila žešći preserans, smor i nekompaktna, druga mrvicu bolja, tek je kraj druge malo popravio dojam. Pogledat ću još jednu -dvije čisto da vidim u kojem smjeru će ići, al razočarana sam skroz, očekivala sam više od ovog. Znam da je rano, al likovi mi uopće nisu sjeli, svi su jednodimenzionalni, čak ni ovaj koji je glavni. Nula bodova po tom pitanju.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 13:47   #9
Zasad ok serija!moglo je i bolje,al Stephen Moyer je odličan,sjela mu je uloga ko budali šamar!
Lyra Bela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 15:39   #10
Ja sam ovu seriju pocela gledati samo zbog Ed Sheerana, a ostala sam zbog Katey i Stephena. Kritike seriju baš i ne hvale, ali meni je dobra. I lady Love mi je draga.
__________________
mala zelena
Tenyari is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 22:11   #11
Lady Love je najbolji lik.Pametna i karizmatična.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 19:28   #12
Već zaboravio na ovo, vidim dojmovi podijeljeni, šteta, nadao sam se iznenađenju da bude baš dobra
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 20:16   #13
htio sam dat šansu ovoj seriji čisto zbog Suttera i njegovog SOA...ali sad kad citam komentare....
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 18:12   #14
Ma pogledaj seriju. Nije neko remek djelo ali nije ni toliko loša. Meni je skroz dobra.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.