Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2019., 19:37   #8241
Pozz

Upoznao sam jednu curu prek fejsa i bili smo na kavi i kasnije sam joj rekao da mi je bilo super i ona meni isto. Svakodnevno se čujemo i razmijenimo nekoliko poruka.
Kako da znam da se i ja njoj sviđam?
Da li je dobro pokusati s nekim dodirima na kavi ili zagrljajem?
Nakon koliko vremena bi je mogao pitati za vezu?
Peop is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2020., 23:47   #8242
Quote:
morskivuk13 kaže: Pogledaj post
ko si ti da dajes savjete
Netko traži savjet, netko ga daje.
Ti pobriši nos.
shpekulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2020., 23:52   #8243
Talking

Quote:
Peop kaže: Pogledaj post
Pozz

Upoznao sam jednu curu prek fejsa i bili smo na kavi i kasnije sam joj rekao da mi je bilo super i ona meni isto. Svakodnevno se čujemo i razmijenimo nekoliko poruka.
Kako da znam da se i ja njoj sviđam?
Da li je dobro pokusati s nekim dodirima na kavi ili zagrljajem?
Nakon koliko vremena bi je mogao pitati za vezu?
Požuri s odlukama. Curi bu dojadilo to što si sav neodlučan. Samo je na kavi ne hvataj za istaknute dijelove tijela
shpekulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2020., 20:39   #8244
Quote:
Peop kaže: Pogledaj post
Pozz

Upoznao sam jednu curu prek fejsa i bili smo na kavi i kasnije sam joj rekao da mi je bilo super i ona meni isto. Svakodnevno se čujemo i razmijenimo nekoliko poruka.
Kako da znam da se i ja njoj sviđam?
Da li je dobro pokusati s nekim dodirima na kavi ili zagrljajem?
Nakon koliko vremena bi je mogao pitati za vezu?
Mislim da jednostavno trebaš prreko porruka zadirkivati na simpa nacin, zezancija jedno drugo i po tome ces znati dal joj se sviđaš.. nakon nekog vrremena izlazaka dopisivanja ukoliko joj se svidjas vidjet ces smijat ce se u tvom drrustvu, nece te odbijati niti za kave niti ce ti seenat porruke.. ne diraj ju na kavi brate moj ako boga znas, u toku šetnje ces sigurno uhvatiti prriliku da ju gurkas kroz zezanciju ili zagrlis poslije toga ce doci i ostalo.. za vezu ne znam da se pita, to se jednostavno zna nakon parr mjeseci da ste tad i tad krenuli u vezu , vecinom to bude datum prve brije... i to je to..
bubamaruša is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2020., 09:45   #8245
Otvaram staru temu u nadi da ti se posrećilo s komadima.
Moj ti je savjet ako nemas neku atletsku figuru tijela, pocni trenkat upisi se na neki brutalan sport tipa borilačke vještine tamo ces stec najbolju estetiku. Govorim ti iz svog iskustva ko klinac sam bio mršav, klempav nikakav doslovno, i rekoh sam sebi dosta jbte pa i ja vidim neki kurac poco vježbat nabacio 20 kila vise kako je rasla kilaza i mišići samopuzdanje je skakalo u nebesa. Do svoje sad 22 godine prominia sam komada more, msm znam bit ce sad komentara tipa "fuck boy" ovo ono al ne ljudi moji samo uzivam svoj jedan jedinu zivot. 😋
Grom278 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:12.