Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2014., 16:50   #161
Quote:
podravec75 kaže: Pogledaj post
U subotu navečer pogledao ga sa sinovima i nakon pročitane ove teme moram reći da sam generalno zadovoljan.
Tko je od ovog očekivao "Shawshank redemption" taj ima pravo biti razočaran
Ma nije u tomu problem, nego dijelovi s Megan Fox.
To je glavna zamjerka, previše, previše vremena daju njoj, premalo Kornjačama
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 17:10   #162
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ma nije u tomu problem, nego dijelovi s Megan Fox.
To je glavna zamjerka, previše, previše vremena daju njoj, premalo Kornjačama
Slazem se. Ispada da je April glavni lik a ne Kornjace. Film se trebao zvati - April Sexy Reporter and Turtles

Moguce da su hteli da time privuku one tarije da se pale na nju bem li ga zasto joj je tolika minutaza.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 17:59   #163
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Moguce da su hteli da time privuku one tarije da se pale na nju bem li ga zasto joj je tolika minutaza.
Išli su na superhero pristup, gdje ne vidiš superheroja pola filma. Ili tek ofrlje.

Poštena namjera. Fora filma. Da me netko ubije, drugi dan se nisam pola toga mogao sjetiti. Glasovi kornjača su malo bezlični, jedino Knoxville prebija bolje od ostalih.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 15:17   #164
Jao . Ne znam kad sam zadnji put film zgasila na pola, zbrisala s harda i bila TAKO sretna sto to nisam isla gledati u kino. Ne znam sto je bilo gore, Megan Fox, uloga od Megan Fox, te CGI kornjace, "totalno neockivani" glavni zlikovac ili "apsolutno nepredvidljiva" radnja. Joj, strasno .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 18:52   #165
Gledao sam film prije nekoliko večeri i bio mi je jako zabavan. Slažem se da je Megan Fox veliki problem, kao i onaj lik što je zaljubljen u nju, i morali su dati još više minutaže kornjačama. Humor je odličan, Mikey je apsolutni hit Malo mi je zasmetalo što su glasovi kornjača ponekad teški za razlikovati. Ali ako smanjite očekivanja, ovo je sasvim zabavan film.
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 20:36   #166
E ovo je baš pravi film za ubit oko u finom sjedalu za pipkanje. Jednostavno nisam mogel zadržat koncentraciju. Tolko me počelo hitat da je to bilo milina. Možda i najboljih pol sata odspavanih u kinu. Mrvicu je bolji od Interselara jer nije tolka buka pa možeš ipak u miru spavat.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 08:30   #167
očekivao sam sranje ali da će biti toliko, nisam, čak su i transformeri bolji od ovog smeća
pantene85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 00:31   #168
Transformersi 4 ne mogu prismrditi kornjačama na kilometar. U kornjačama je Foxova iritantna, u Transformersima sve živo i neživo.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 08:26   #169
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Transformersi 4 ne mogu prismrditi kornjačama na kilometar. U kornjačama je Foxova iritantna, u Transformersima sve živo i neživo.
Transformers 4 je doista toliko smeće da je uvreda za Kornjače da se usporedi.

Film Kornjače ima problema, Transformersi 4 je totalna katastrofa, koj je hrvatska riječ za "trainwreck", neću reći "sudar vlakova" jer glupo zvuči
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 17:20   #170
Zabavan film ali će biti dobar samo klincima. Prekratak je za toliki plotline i Arnettov lik mi ide na kurac. Kornjače i Splinter su nice touch, stvarno su dobro napravljeni.

I jel' mi može netko reći zašto je zaplet čista kopija prvog The Amazing Spider-Mana?
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:45.