Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2014., 11:27   #761
Quote:
Bodomovac kaže: Pogledaj post
Koliko glup moraš bit da misliš da Ameri neće bit prvaci.
Vi ste baš genijalci hahahaha. Ovaj VodkaM mi je najjači
Nije lako kad se čovjek posvađa s mozgom, pa ne čita s razumijevanjem. Ali čestitam na evoluciji, rijetki primjerci tvoje vrste uopće su sposobni služiti se računalom.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Old 28.08.2014., 11:37   #762
ima tko snimku USA - Grčka 2006 na engleskom da bi bio voljan podijeliti?
__________________
Pobjednik:CROpa 2018.
khneza is offline  
Old 28.08.2014., 12:20   #763
Quote:
Kockar :D kaže: Pogledaj post
http://ispodobruca.com/

Gee objavio rankinge repki za prvenstvo.
pa ko je ova budala, pa taj nema blage veze o današnjoj košarci


da turska 6. favorit turska teško da će uopće proći skupinu koliko su loši...mislim da cedevita igra protiv turske da bi ih dobili bez većih problema
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 28.08.2014., 12:21   #764
Quote:
khneza kaže: Pogledaj post
grobari bi mogli biti Harden i Gay...

Manimal je super,radi i šuti,pun energije,ne izvodi kerefeke ko bradonja...
Da, tako nekako. Faried je realno najmanji talent u prvoj petorci, ima očita ograničenja, ali je radnik i željan je dokazivanja. Nema sreće sa Shawom, sadašnjim trenerom u Denveru, koji forsira Hicksona, pa mu je ovo prilika da se dokaže i to se baš vidi po entuzijazmu s kojim igra. I super funkcionira s Davisom.
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Slovenci su treća liga europske košarke i još dolaze oslabljeni na prvenstvo. Bumo vidli kak budu Ameri igrali protiv pravih ekipa poput Litve npr.
Da, nisu imali ozbiljne protivnike u prijateljskim utakmicama. Ali je startna petorka (Irving/Rose, Curry, Harden, Faried i Davis) u 38 minuta imala rezultat 106-49. Respektabilna margina .
Zoe is offline  
Old 28.08.2014., 14:17   #765
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
pa ko je ova budala, pa taj nema blage veze o današnjoj košarci


da turska 6. favorit turska teško da će uopće proći skupinu koliko su loši...mislim da cedevita igra protiv turske da bi ih dobili bez većih problema
Izvukli neku Australiju, Tursku i još se ozbiljno računa na Grčku.

Čovjek ima neku svoju statističku ljestvicu i rangirao je PG-ove lige i Paul mu je daleko prvi na ljestvici dok je npr. Parker osmi.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Old 28.08.2014., 14:21   #766
Quote:
Zoe kaže: Pogledaj post
Da, tako nekako. Faried je realno najmanji talent u prvoj petorci, ima očita ograničenja, ali je radnik i željan je dokazivanja. Nema sreće sa Shawom, sadašnjim trenerom u Denveru, koji forsira Hicksona, pa mu je ovo prilika da se dokaže i to se baš vidi po entuzijazmu s kojim igra. I super funkcionira s Davisom.

Da, nisu imali ozbiljne protivnike u prijateljskim utakmicama. Ali je startna petorka (Irving/Rose, Curry, Harden, Faried i Davis) u 38 minuta imala rezultat 106-49. Respektabilna margina .
Ma Faried je super igrač. A pošto super funkcionira uz Davisa, čekamo ga u NO. Posaljemo im Evansa zauzvrat.
I mislim da je najlimitiraniji u cijeloj repki, ne samo petorci. Ali je super s onim dredsimai onim smjeskom nakon zakucavanja

Edit: Pierce, tko je onda najbolji PG lige?
Rondo?
RAY777 is offline  
Old 28.08.2014., 14:22   #767
lowry i dragić im ispred parkera
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 28.08.2014., 14:46   #768
Quote:
Bodomovac kaže: Pogledaj post
Koliko glup moraš bit da misliš da Ameri neće bit prvaci.
Vi ste baš genijalci hahahaha. Ovaj VodkaM mi je najjači
Quote:
VodkaM kaže: Pogledaj post
Nije lako kad se čovjek posvađa s mozgom, pa ne čita s razumijevanjem. Ali čestitam na evoluciji, rijetki primjerci tvoje vrste uopće su sposobni služiti se računalom.
Na opće žaljenje publike, ovaj ugodan razgovor će se nastaviti putem privatnih poruka, ili bilo kako, osim na ovoj temi. Fala, đenja.
Chiro is offline  
Old 30.08.2014., 12:44   #769
TOMIĆ JE CURICA!!!
__________________
**You only live once, but if you work it right once is enough**
Bodomovac is offline  
Old 30.08.2014., 15:17   #770
Chiro is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:04.