Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2014., 01:09   #601
Rose je očito bio game time decision, ali ipak ne igra, otečeno koljeno

DerrickRose is offline  
Old 21.08.2014., 01:10   #602
harden air ball na 22 sec do kraja napada
DerrickRose is offline  
Old 21.08.2014., 01:44   #603
Rose neigra, samo radi njega sam cekao tekmu
__________________
In Kek we trust
KKPB is offline  
Old 21.08.2014., 09:04   #604
najbolji centar evrope 2 skoka nule rudeža i hezonje,lafajet 2 poena... a vi se žalite na sudije, pa normalno da će navlačit za španiju u pripremnoj na njihovom terenu,pred sp koje se kod njih igra

Zadnje uređivanje djole97 : 21.08.2014. at 09:11.
djole97 is offline  
Old 21.08.2014., 09:32   #605
Quote:
djole97 kaže: Pogledaj post
najbolji centar evrope 2 skoka nule rudeža i hezonje,lafajet 2 poena... a vi se žalite na sudije, pa normalno da će navlačit za španiju u pripremnoj na njihovom terenu,pred sp koje se kod njih igra
Navlačenje i teška krađa su 2 različita pojma. Mi skrivamo svoje adute, za razliku od Španjolaca koji su svoje adute pokazali, a to su suci.

Djelomično smo pokazali kolko možemo kad smo vodili 28 minuta tekme u gostima kod Španjolske.
Grunf is offline  
Old 21.08.2014., 10:16   #606
Lafayette me razočarao. Bez obzira što nije puno zabio, sveukupno mi nije pokazao ništa impresivno.
MadLukeM is offline  
Old 21.08.2014., 10:31   #607
Quote:
djole97 kaže: Pogledaj post
najbolji centar evrope 2 skoka nule rudeža i hezonje,lafajet 2 poena... a vi se žalite na sudije, pa normalno da će navlačit za španiju u pripremnoj na njihovom terenu,pred sp koje se kod njih igra
Teško je skupiti skokove kad ti svako građenje ispod koša sviraju kao faul.

Ne bi čak ni bio problem da su blago navlačili, ali ovo je ipak bilo previše.
Bevzil is offline  
Old 21.08.2014., 11:11   #608
Sad gledam malo raspored i Amerikanci od svih favorita imaju najlakši put, najlakšu skupinu, a u osmini će dobiti nekod od Koreje/Angole/Meksika
Španjolci su složili turnir da do finala ne mogu sa Amerikancima, ali bome imaju i najjaču skupinu na početku, pa bi mogli završiti sa teškim protivnikom već u osmini.

Evo nekih odokativnih predviđanja. Nakon USA i Španjolske u drugu skupinu favorita bi stavio Bra, Fra, Aus i Lit. Hrvatsku bi stavio u treću sa Srb, Arg, Gre, Tur i Slo. Ostali spadaju ili među kante za napucavanje ili među potencijalna iznenađenja koja bi mogla ukrasti koju tekmu favoritima ali neće bitnije utjecati na rasplet.

U D skupini se očekuje tankiranje i hvatanje 3. mjesta umjesto drugog da se izbjegne Amerikance. Predviđam da će Slovenci tu izvući deblji kraj i završiti drugi.

Hrvatska bi lako mogla biti prva u skupini i onda odmah u osmini ispasti od Brazila/Francuske/Srbije. Ali bit ću optimističan i predvidjeti polufinala Španjolska-Hrvatska i USA-Australija(Litva).
Vukozec is offline  
Old 21.08.2014., 11:12   #609
Quote:
Bevzil kaže: Pogledaj post
Španjolska 33/42, Hrvatska 6/9.
Strava.

Quote:
MadLukeM kaže: Pogledaj post
Lafayette me razočarao. Bez obzira što nije puno zabio, sveukupno mi nije pokazao ništa impresivno.
Kad Laf vodi igru puuno bolje izgleda nego kad je Ukić play. Ukić uspori sve živo
__________________
**You only live once, but if you work it right once is enough**
Bodomovac is offline  
Old 21.08.2014., 11:26   #610
Tomić i Rudež kad proigraju nabit ćemo Španjolce ko staru kantu.
Gustavo is offline  
Old 21.08.2014., 12:26   #611
Quote:
Vukozec kaže: Pogledaj post
Sad gledam malo raspored i Amerikanci od svih favorita imaju najlakši put, najlakšu skupinu, a u osmini će dobiti nekod od Koreje/Angole/Meksika
Španjolci su složili turnir da do finala ne mogu sa Amerikancima, ali bome imaju i najjaču skupinu na početku, pa bi mogli završiti sa teškim protivnikom već u osmini.

Evo nekih odokativnih predviđanja. Nakon USA i Španjolske u drugu skupinu favorita bi stavio Bra, Fra, Aus i Lit. Hrvatsku bi stavio u treću sa Srb, Arg, Gre, Tur i Slo. Ostali spadaju ili među kante za napucavanje ili među potencijalna iznenađenja koja bi mogla ukrasti koju tekmu favoritima ali neće bitnije utjecati na rasplet.

U D skupini se očekuje tankiranje i hvatanje 3. mjesta umjesto drugog da se izbjegne Amerikance. Predviđam da će Slovenci tu izvući deblji kraj i završiti drugi.

Hrvatska bi lako mogla biti prva u skupini i onda odmah u osmini ispasti od Brazila/Francuske/Srbije. Ali bit ću optimističan i predvidjeti polufinala Španjolska-Hrvatska i USA-Australija(Litva).
slaba je australija ne igraju ni bogut ni mills,jedino ingles,exum i baynes od eventualno opasnih igrača...
djole97 is offline  
Old 21.08.2014., 12:44   #612
da australija ispred hrvatske

ili hrvatsku u istu rečenicu s turcima koji su lani bili zadnji na prvenstvu ili sa slovencima koje smo dobili na domaćem terenu uz navlačenje sudaca za domaćine...


stvarno svašto ovdje možeš pročitati
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 21.08.2014., 13:03   #613
Pusti ga, čovjek je nerealan. Ovo su prave skupine favorita:

1. SAD
2. Hrvatska, Španjolska
3. Litva, Francuska, Srbija, Brazil
4. Liliputanci
Grunf is offline  
Old 21.08.2014., 13:09   #614
srbija je očajna, francuska samo s batumom ne može ništa...

po meni ovo je neki realni raspored snaga za ovo prvenstvo:
SAD, Španjolska, Litva, Hrvatska, Brazil, Grčka, Francuska, Argentina, Slovenija, Portoriko.
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 21.08.2014., 13:12   #615
Nisam gledao sinoć, kako je to izgledalo? Vidim da smo vodili prvo poluvrijeme, drugo raspad sistema ili je Jasko poludio u drugom?
papirlova is offline  
Old 21.08.2014., 14:33   #616
Quote:
Bodomovac kaže: Pogledaj post
Kad Laf vodi igru puuno bolje izgleda nego kad je Ukić play. Ukić uspori sve živo
Da, ali stranac u reprezentaciji morao bi biti dvostruko učinkovitiji od domaćeg igrača s kojim dijeli svoju poziciju, kako u napadačkom, tako i u obrambenom dijelu. U protivnom, angažman takvog jednog igrača nema previše smisla. Tako da mislim da je Lafayette promašaj. Ali ajde, pričekat ću utakmice na SP-u, možda me ipak iznenadi.
MadLukeM is offline  
Old 21.08.2014., 14:37   #617
Top 3

Dream Team, Spain & Brasil
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Old 21.08.2014., 16:52   #618
Vidit ću jesam li se malo zaletio sa Australijom, zaboravio sam da Mills ne igra, a navodno se i Exum nedavno ozlijedio. Iza svega ostalog i dalje stojim.

Malo ste pre-patriotski nerealni, mi smo na prošlom evropskom bili u egalu sa Gruzijom i Poljskom, mislim da Turci spadaju u taj rang. Reprezentacije koje su odskakale, Španjolska i Litva su nas rastavile na proste faktore, a rastavili bi nas i Francuzi da smo naletjeli na njih. Kao što su nas od nas brži i jači Brazilci rastavili na prošlom SP-u. Dakle Francuzi (bez obzira što nema Parkera - i kakav Batum, zna se tko je sad glavni francuski hakler, jedini koji neće dominirat na snagu nego na znanje ) i Brazilci su jači zbog fizičkih predispozicija. Amerikanci, Španjolci i Litvanci su po svim kriterijima bolji.

Hrvatska može do polufinala ali spada u poveću skupinu podjednakih reprezentacija.
Vukozec is offline  
Old 21.08.2014., 17:23   #619
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Nisam gledao sinoć, kako je to izgledalo? Vidim da smo vodili prvo poluvrijeme, drugo raspad sistema ili je Jasko poludio u drugom?
Vodili smo prakticki i cijelu trecu cetvrtinu i onda crna rupa, ne samo sudaca (koji su bili smijesni stvarno, 43-9 slobodna bacanja) nego i nasih, napravili su nam valjda seriju 24-2... sve u svemu, ok predstava prve 3 cetvrtine, zadnja uzas. Sav moj optimizam sto se tice moguceg prolaska u polufinale je jucer pao u vodu, naime, mi playa jednostavno nemamo! to sto ukic igra, to nije play, covjek kad ulazi pod kos ili daje riskantne passove van ili onaj svoj poznati floater za koji se iznenadis ako ude, a ocekujes da fula. Tu dolazi ono sto mene najvise iritira, mi smo uzeli Lafayettea, pa jebemu mater ako uzimas stranca daj uzmi nekog ko nam zapravo i moze pomoci, uzmi nekog u rangu Bo McCaleba, ovaj me apsolutno nicim nije odusevio... tako da mi playa nemamo.

Dalje, nemamo ni centra kad igramo protiv ovakvog protivnika, uvjeren sam da bi mi od Crne Gore, da joj se svi odazovu popusili. Pekovic i Vucevic bi nam malu djecu radili. Sve u svemu, uzasna cetvrtina, bas da te spusti na zemlju. Ono sto me brine sto Sarica zadnje 2 tekme nema nigdje, jucer je protiv Gasola i Ibake izgledao presmijesno, a obozavam Sarica.
Reoless is offline  
Old 21.08.2014., 17:43   #620
Pogledao sam samo jednu ipo pripremnu utakmicu naše reprezentacije, pa baš i nisam stekao dojam o formi i snazi momčadi.
Samo bih htio reći da je prerano za kritike, ovo su tek pripreme, svi pokušavaju sakriti neke stvari, a istovremeno se uigrati i ući u natjecateljski ritam.
Sjetite se samo lanjskog EP, nakon onog poraza protiv Španjolske i Papijevog cerekanja na nacionalnoj dalekovidnici, i mediji i mi na forumu smo pisali o sramoti, kako je bolje da se vrate kući, ovo-ono, a na kraju smo imali priliku ući u finale.
Jebiga.
Ova momčad ima mana, itekako ih ima, ali ima i puno komparativnih prednosti, poput polivalentnosti, jer možemo sastaviti nebrojeno puno različitih petorki, od niskih do visokih, s kojima ćemo biti itekako konkurentni.
Samo je pitanje koliko ćemo sakrit slabosti i iskoristit prednosti.
Po meni, možemo jako daleko.

Quote:
Reoless kaže: Pogledaj post
Dalje, nemamo ni centra kad igramo protiv ovakvog protivnika, uvjeren sam da bi mi od Crne Gore, da joj se svi odazovu popusili. Pekovic i Vucevic bi nam malu djecu radili.
Samo mali osvrt, nevezano za jučerašnju utakmicu - prisjeti se kako je Vučević užasno odigrao posljednje prvenstvo. Došao je s reputacijom zvijeri, a završio kao igrač s klupe koji dobija 10-ak minuta po utakmici koliko je bio loš.
Tsigalko 11 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.