Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2014., 17:56   #3221
Wow...vidim ovu temu i zapanjen sam ...101 stranica bapskih priča i predrasuda za stvari koje običan puk naravno ne razumije...

Ako na vas netko baci urok , osoba to neće učiniti bez nekog VELIKOG i OZBILJNOG razloga jer je sam čin bacanja uroka JAKO kompliciran i težak za osobu koja ih baca. Zašto bi itko bacio urok na vas ako mu se niste zamjerili? Zašto bi netko potrošio skoro cijeli svoj dan samo da bi bacio urok na vas? Naravno osoba bi to napravila ako ima VELIKU želju za osvetom ......
Gledajte na stvari na logičan NAČIN ...a ne na isti način na koji su ljudi gledali Magiju i sve što nisu mogli shvatiti PRIJE 500 GODINA!
__________________
The Art Of Trolling - Trull Tzu
ArcanumNowus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 18:54   #3222
Ma kakvi uroci! Sve je to "obican zivot", nekome jako tezak, nekome manje a nekome sve ide k'o po loju!
Nazalost i sama sam se uvjerila i bila uvjeravana od razno raznih pojedinaca koji sebe "skromno" nazivaju najjacim magovima, vidovnjacima i sl., a koje sada pouzdano i sa dosta dokaza mogu nazvati cistim prevarantima da je moja losa sreca upravo i samo to: losa sreca!
Nikakva generacijska prokletstva, nagazi, cini, tesko rodjenje, uroci i slicne gluposti, nego lukavo smisljeno praznjenje novcanika i prodavanje magle, nista vise ni manje!
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 15:07   #3223
Ovo nije tema za raspravi o TV gatarama i slično. Takvu tema postoji na podforum Baš Razno
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 16:57   #3224
Tražim jednu informaciju. Negdje sam davno pročitao da samoubica koji se misli ubiti , a za njegovu situaciju je kriv netko drugi , da se takvi moraju ubiti u kući ili u dvorištu kuće svoga neprijatelja. Da li netko ima kakav link ?

Jer :

Čuo sam onu japansku pričicu kada je jedan samuraj optužio nekog slugu za krađu. Nije imao čvrste dokaze, ali je sve upućivalo da je dragocjenosti ukrao baš taj sluga. Samuraj ga je osudio na smrt odrubljivanjem glave. A sluga mu je zaprijetio da će mu se osvetiti jer da će zadnje misli biti usmjerene na prokljestvo samurajevoj obitelji. A samuraj mu kaže: evo ti ovaj komad grane u košaru gdje će pasti tvoja glava. Ako je uhvatiš sa zubima kada ti odrube glavu, znati ću na što misliš dok umireš. I slugi su odrubili galvu, glava je pala u koš, a ovaj je zubima stisnuo grančicu. Svi su se okučani prestrašili prokljestva. Ali im samuraj reče. Ne brinite se. Njegove su zadnje misli bile dako uhvatiti granu zubima, a ne da prokune našu obitelj.

Zadnje uređivanje krena : 23.07.2014. at 17:05.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 03:08   #3225
To je jedna od rijetkih priča koju sam zapamtio a pročitao sam je jako davno.

Na žalost nemam nikakav link ali ima mi smisla ....hm, bilo bi interesantno to proučiti
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 03:27   #3226
Quote:
Roga Baba kaže: Pogledaj post
Pa, sad.... zašto onda kažu da jed discipliniran i istreniran um najbolje sredstvo za obranu......


nešto kao u potpisu kojeg tenutno furaš...

******************
Zapravo je dati nekome koga trgaju demoni i vrazi sumnje i straha savjet "kako je sve u njemu, kako mora sam se izboriti, kako mora misliti na nešto drugo, posvetiti se normalnom životu, kako će sve biti OK i kako se treba pouzdati u boga koji će sigurno pomoći" tehnički točno, ali u praksi nisam uvjeren da je to prava stvar.
Znam slučajeve kada je "ureknutog" to samo bacilo još dublje u izolaciju- i bespomoćnost .
tocno to trenutno prezivljavam i imam prijatelja koji mi bas to govori da je sve na meni i da se posvetim necemu, ali tonem sve dublje i bojim se da sam ureknut.vise ne znam sto da radim i sav sam van sebe,ima netko savjet?
Djud25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 03:00   #3227
DJud,jesi se igdje obratio za pomoc? Ako zaista misliš,da si ureknut,ima načina da se sazna od koga,kao i da se učini nešto za skidanje uroka. Dok se nije "razbuktalo".
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 22:03   #3228
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
DJud,jesi se igdje obratio za pomoc? Ako zaista misliš,da si ureknut,ima načina da se sazna od koga,kao i da se učini nešto za skidanje uroka. Dok se nije "razbuktalo".
Nisam se obratio nigdje za pomoc. Dosta sam guglao simpote koje imam i tako došao do zaključka da je lako moguće da sam ureknut. a ne znam kome bi se najbolje bilo obratit
Djud25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 02:36   #3229
Kako da mu pomognem???

Ljudi moji, pomozite, kako da pomognem dečku. Iskreno ne znam od kud da počnem ali radi se o nečem strašnom.
Sa dečkom sam već nekih 2-3 godine, i u početku sam uzimala neke stvari koje mi je pričao zdravo za gotovo, ali sada vidim da je istina
i da zaista ima neki ogromni problem u cijeloj priči. Čitala sam malo o crnoj magiji i čitajući tekst ostala sam zaprešaštena
on ima 98% simptoma na žalost. Ne znam iskreno od kud bi počela al nabrojit ću samo neke. Jaka uznemirenost, nemože gledat ljude u oči,
2sata presretna najsretnija osoba na svijetu puna energije za par sati tužna osoba koja želi počiniti samoubojstvo jer nema nešto u životu- ogromni
preokretaji. Imam osjećaj da ga samo ja držim na životu, nije sretan a osoba je koja nasmijava sve i želi da su svi sretni oko njega.
Živi u gradu 400km od obitelji i fali mu obitelj al kad dodje kod njih, mrzi mamu, tatu, cijelu obitelj. Odjednom se sve njegove hvale za obitelj
pretvore u "netreba mi nitko", "ne želim nikog vidjeti", "želim biti sam",.... On je izrazito dobra osoba, ali kad dodje u taj rodni grad
u kojemu ga je netko navodno izmagijao, on je druga osoba. Jako često vidim da se on bori sam sa sobom. Kao neka dobra i loša duša da se sukobe.
Izrazito je dobra osoba u srcu i želi spriječiti svo zlo svijeta, jak je na riječima i jako je srdačna i draga, osjećajna osoba.
Prošao je jako težak život. One velike simptome iz magije koje sam ja uočila kod njega: priveli su ga u zatvor bez da je kriv i dužan (netko
mu je podmetnuo nešto što je odnio doma- nepoznata osoba, to je bilo ukradeno, i došla je policija,...), dogodio se požar njemu ispred očiju,
frend mu je umro za vrijeme dok su bili zajedno,.... navodno da kod magije pomaže ako ima puno vode u blizini kuće- pokvarila se cijev neka
i nema vode doma. Kao da ga netko okreće protiv obitelji, želi razoriti sve.
Te stvari nisam vidjela do nedavno, shvaćala sam ga tek tako, jer sam velika vjernica i nisam htjela vjerovati u ove gluposti. Ali kada sam
pročitala tekst o začaranim osobama, skoro u svakoj rečenici vidjela sam neke njegove nesretne priče iz prošlosti.
Ono najgore što se sad desilo, što se tiče mene. Nakon što sam saznala za sve ovo i zaključila da se nešto događa, dogodilo se nešto u vezi mene.
Pošto mi trenutno živimo udaljeno, koristimo se svakodnevno skypom, kako je on sad doma, kod svojih, ne osjeća se dobro i SVAKIM danom mu je u tom
mjestu gore. To nije ista osoba, ima čak simptome i crvenilo očiju, promjenjena faca, nešto zaista strašno.
Dugo mu nije to bilo, ali izgleda da se vraća, izgleda da netko magija u tom mjestu ne daleko od njega.
Što se tiče naših odnosa jako su dobri, volimo se, podržavamo, guramo, živimo jedno za drugo. Možete mi objasniti, kako osoba koja razgovara
o intimnim odnosima i radi ih makar preko žice s voljenom osobom, može za 2-3 sata napraviti novi skype, i dodati neke k**** na skype
a da u odnosu sve štima? Da mi piše da sam mu sve da me voli, čeka ,... ??! Kako osoba za koju osjećam da me voli, koja provodi samnom vrijeme
makar preko žice, koja je oduševljena samnom, koja je ljubomorna, kontrolira da me netko ne preotme, voli me, kako može nakon super razgovora
napravit tako što?! Jel to normalno? Jel moguće da je to magija? Ok, znam da u tom mjestu nema što za radit i da mu je dosadno, ali pobogu, zašto
baš to? Nijedna osoba koju je dodao nije ga dodala, sve su to ženske osobe igrom slučaja provalila sam u taj account i sve pratim, ali šutim, on ne zna
za to. Nisam pametna da mu kažem za to da znam prije nek napravi sranje- strah me da će mi se osjećaji zahladit ak me prevari a na tom je putu
dal pod magijom il ne, što vi mislite?
u našem odnosu sve štima znam da me voli i da bolju neće nać kao ni ja. Samo želim da se riješi ovaj problem, što da radim? Pomozite molim vas
bojim se da me netko želi odvojiti od njega, volim ga svim srcem, živim za njega, Bože što da radim ((

Zadnje uređivanje *good_girl* : 03.08.2014. at 02:42.
*good_girl* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 02:46   #3230
Mislim da to nema veze sa magijom već tebe vuče za nos. Spustri se na zemlju. Muškarac koji voli svoju ženu neće nikak k**** stavljati na skype. Prvo mi je palo na pamet da on potraži pomoć ali mislim da je ta pomoć potrebna tebi jer ti je post pun paradoksa.

Naravno, puno je lakše zamisliti "crnu magiju" nego se suočiti sa stvarnošću
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 16:47   #3231
Quote:
*good_girl* kaže: Pogledaj post
Ljudi moji, pomozite, kako da pomognem dečku. Iskreno ne znam od kud da počnem ali radi se o nečem strašnom.
Sa dečkom sam već nekih 2-3 godine, i u.......................................... me prevari a na tom je putu
dal pod magijom il ne, što vi mislite?
u našem odnosu sve štima znam da me voli i da bolju neće nać kao ni ja. Samo želim da se riješi ovaj problem, što da radim? Pomozite molim vas
bojim se da me netko želi odvojiti od njega, volim ga svim srcem, živim za njega, Bože što da radim ((
Otiđite skupa kod psihologa/psihijatra na razgovor. Jer su to meni više simptomi bolesti, a manje uroka.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 23:46   #3232
Quote:
*good_girl* kaže: Pogledaj post
Nijedna osoba koju je dodao nije ga dodala, sve su to ženske osobe igrom slučaja provalila sam u taj account i sve pratim, ali šutim, on ne zna
za to. Nisam pametna da mu kažem za to da znam prije nek napravi sranje- strah me da će mi se osjećaji zahladit ak me prevari a na tom je putu
dal pod magijom il ne, što vi mislite?
Pa zašto si neiskrena prema dečku ?? Ako znaš da ima neke virtualne prijateljice, pitaj ga lijepo hoće li i tebe upoznati s njima i ako neće - zašto neće ?

I ne mora odmah značiti da te s njima hoće prevariti, pa ja isto imam dosta virtualnih prijatelja, neke od njih je i moj partner upoznao i ničeg tu nije bilo osim prijateljstva.

Mislim da ti je dečko malo neuravnotežen, a ti si se sva omotala oko njega ko mama oko male bebe, nadzireš ga i želiš preodgajati - opusti malo taj grč, nađi neke svoje interese u životu, a kad se sama sa sobom zbrojiš u glavi, jasno reci dečku kakvu bi vezu htjela i šta ti smeta kod njega - sama sebi radiš '' crnu magiju '' s tim sumnjama, paranojama, nedostatkom komunikacije i neiskrenošću.
Tiger Lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 09:10   #3233
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Otiđite skupa kod psihologa/psihijatra na razgovor. Jer su to meni više simptomi bolesti, a manje uroka.
Slažem se u potpunosti! Posebno mi se ne sviđa dio u kojem on nju toliko "voli" da je kontrolira, ljubomoran je i boji se da mu je netko ne preotme, te nagle promjene raspoloženja, on sav "jadan", a ona ga kao spašava... Sve upućuje na bolesnog manipulatora, bježi od njega!
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 00:26   #3234
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
Slažem se u potpunosti! Posebno mi se ne sviđa dio u kojem on nju toliko "voli" da je kontrolira, ljubomoran je i boji se da mu je netko ne preotme, te nagle promjene raspoloženja, on sav "jadan", a ona ga kao spašava... Sve upućuje na bolesnog manipulatora, bježi od njega!
Uroci ne djeluju na taj način .. ...
Mislim stvarno ..zašto ljudi uvijek dok im ne ide u životu misle ...NETKO ME PROKLEO OMG OMG IDEM SE MOLIT.
Pa ne može život cijelo vrijeme biti savršen ..naravno da postoje i padovi a ne samo usponi.
__________________
The Art Of Trolling - Trull Tzu
ArcanumNowus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 21:16   #3235
Djed tvrdi da je mjesto ukleto:

http://www.alo.rs/vesti/aktuelno/ovo...e-ukleto/64276
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 00:45   #3236
Pozdrav, pišem ovdje za poznanika, naime ima jednu neobičnu zgodu koja ga je nedavno zadesila.
On je išao na tarot, vidovnjastvo ili nesto slicno nisam sigurna. I uglavnom ta osoba mu je u detalje pogodila život. Doslovno do datuma, sati nekih dogadaja, i sl. I ono sto njega sad naime muci je to da je ta osoba njemu rekla da je neko bacio urok ili crnu magiju kao nesto od najgorih oblika na njega, da je u neki grob zakopano zlato i odjeca. E sad posto su se njemu zadesila dosta velika sranja u zivotu njega zanima nesto vise o tome, pa ako netko zna bilo bi mi drago da mi se javi na PP ili da ovdje napise.
behind.the.sun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 14:31   #3237
Quote:
behind.the.sun kaže: Pogledaj post
Pozdrav, pišem ovdje za poznanika, naime ima jednu neobičnu zgodu koja ga je nedavno zadesila.
On je išao na tarot, vidovnjastvo ili nesto slicno nisam sigurna. I uglavnom ta osoba mu je u detalje pogodila život. Doslovno do datuma, sati nekih dogadaja, i sl. I ono sto njega sad naime muci je to da je ta osoba njemu rekla da je neko bacio urok ili crnu magiju kao nesto od najgorih oblika na njega, da je u neki grob zakopano zlato i odjeca. E sad posto su se njemu zadesila dosta velika sranja u zivotu njega zanima nesto vise o tome, pa ako netko zna bilo bi mi drago da mi se javi na PP ili da ovdje napise.
Uuuuuuuu svaki put kažu najgori oblik crne magije .....to govore gotovo svima
Ponavljam: Ako ti nešto ne ide u životu , nejdi tim jadnim gatarama nego razmisli kako da riješiš problem.
__________________
The Art Of Trolling - Trull Tzu
ArcanumNowus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 23:51   #3238
Quote:
ArcanumNowus kaže: Pogledaj post
Uuuuuuuu svaki put kažu najgori oblik crne magije .....to govore gotovo svima
Ponavljam: Ako ti nešto ne ide u životu , nejdi tim jadnim gatarama nego razmisli kako da riješiš problem.
Gle ja ne idem, ja u to ne vjerujem, ali pitam za osobu kojoj je to vazno, ako mislis sprdat pitanje ili sta vec ne trebas ni odgovarat.
__________________
it ain't me babe, ain't me you're looking for...
behind.the.sun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 16:23   #3239
Pozdrav, imam pitanje za Baphometa jer mi se čini da je on jedina osoba ovdje čiji su odgovori suvisli i ostavlja dojam da zna o čemu priča. Postoji li pouzdan način da se otkrije osoba koja djelovanjem magije pokušava nanijeti zlo određenoj osobi ili obitelji itd. Osobno do sada nemam dokaza da nešto takvo uopće postoji tako da nemogu reći da vjerujem u to ali ne odbacujem tu mogućnost.
Ne radi se o meni osobno nego o dragoj mi osobi i njezinoj obitelji, neću iznositi detalje. Zanima me samo za početak jel postoji metoda kojom se može otkriti dali određena osoba radi nešto takvo. Osoba koja je blizu u susjedstvu, ima pristup kući obitelji itd i bavila se u prošlosti tim stvarima a osim toga ima i u obitelji osobe koje su prakticirale to nešto. Može i na privat odg, zahvaljujem unaprijed.
__________________
Can I finish? Please, can I finish?....OK I'm finished.
JohnShooter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 21:04   #3240
Znam za "mirror" ritual, samo je problem što moraš znati tko je odgovoran.
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:39.