Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2012., 14:40   #581
Quote:
84737 kaže: Pogledaj post
A odmah iznad tvog posta Assassin kaže:



A ja kažem: Što je sa vama ljudi? mislim da li je problem pročitati par postova unatrag? Samo par.. nije par stranica unatrag, nego postova!!
Svi bi sve servirano na nos. Pa na nosu je i opet ne vidite...
fak, , sori,moja krivica , nisam imala puno vremena pa sam sam postavila pitanje a nisam čitala. svečano obečajem da bum ubuduće čitala postove
Anna_maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 15:04   #582
No dobro nisi jedina, pa ti je oprošteno
Ali ubuduće si uzmi malo vremena i pročitaj barem 10-15 postova unatrag, onak letimice. Jer ovo moraš priznati izgleda smiješno, jedno te isto pitanje jedno za drugim...
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 12:28   #583
Da probudim malo ovu temu. Imam problema s ovim mobitelom, uvijek je sve radilo savršeno do prije nekih 15-ak dana. Ne može se ništa skidati s Marketa, javlja Download unsucessfull, please try again later! Izbrisao sam updateove od marketa i cache, restartao mobitel, ništa. Probao na 3G i na Wi-Fi, ništa. Internet na mobitelu radi jer mogu surfat bez problema i sve ostale instalirane aplikacije rade.

Probao sam maknut Google račun i opet se ulogirat al ne da da maknem već kaže da napravim factory reset što nastojim izbjeći (mobitel nije moj već od mame). S tim istim računom sam i ja na moj mobitel prijavljen te isto tako i tata i nama radi bez problema (obojica imamo X10i). Registrirao sam novi google račun i pokušao njega dodat al neće se spojit sa google serverima, odnosno spaja se 2-3 minute i baci grešku o neuspjeloj komunikaciji sa google serverima.

Što sad?
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 17:56   #584
Bok svima. Zanima me da li netko kako da mi mobitel posluzi kao web cam ? Spajam se preko USB-a na kompjuter. Hvala.
__________________
Why are you wearing that stupid man suit ?
Donnie17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 09:09   #585
Imam problem sa xperiom x10 mini. Kad stavim SIM karticu i pokusam da upalim telefon, krene da podize sistem i ugasi se, a inace bez SIM kartice upali se sasvim normalno i sve odlicno sljaka.To se desava sa bilo kojom SIM karticom koju sam probala, jednostavno kad podje da je ucitava gasi se. Da li je neko imao slican problem i kako ga je rijesio?Hvala unapred.
prey24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 14:09   #586
Najprije probaj napraviti tvornicki reset. Ako to ne pomogne onda repair softvera, ako ni tada nebude pomaka onda je kvar hardverske prirode i bez servisa nista. Obzirom da je to stariji model vjerojatno nemas garanciju, popravak u tom slucaju zna biti neisplativ.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 14:29   #587
Question

Imam sony ericsson x10 mini, pa pre kratkog vremena promenio sam mu bateriju i sad kad telefon dobije mrezu pocinje sam da se restartuje sve dok ga ne isklucim. Mozite mi reci u cemu je problem i sta treba preuzmit?
Andy-95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 17:35   #588
Probaj isprobat druge neke SIM kartice, ako ne ide onda vrati telefon na tvorničke postavke. Ako ni to ne pomogne, vjerojatno je problem hardverske prirode...
bubimir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 16:28   #589
kako nadograditi novom verzijom ovaj mobitel kako se to radi noob sam za to neznam o tome nista i kako se brišu kontakti neko
__________________
...mineri,padobranci,i djevice griješe samo jednom
Rafael fon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 16:34   #590
2 opcije za nadogradnju: ili odeš u postavke pa skroz zadnja opcija i onda ažuriranje softvera, ili na PCu preko programa Sony PC companion odeš na software update.

Za kontakte ovisi, ako su povezani sa Google računom (u postavkama - računi pa google i ako ima kvačica na contacts ili kontakti onda je povezano) možeš izbrisat jedino na računalu da se logiraš sa google računom i odeš na usluge i odabereš kontakte i od tamo manualno pobrišeš sve i to sinkroniziraš sa mobom.
Ako su spremljeni na mob ili SIM onda samo odeš na brisanje pod opcijama u programu kontakti
bubimir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 17:33   #591
Sony Xperia x!0 mini

zna li netko kako podići android version sa 2.1 na neki veći (ni 2.2 ne dolazi u obzir) pokušao sam na youtube-u al mi neke drivere trazi,instaliram al opet nista,i onaj sony comporation i ono ne radi,ma radim ovo zbog whatss app-a inače nista drugo
__________________
...mineri,padobranci,i djevice griješe samo jednom
Rafael fon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 19:43   #592
Probaj OVDJE pronaći što ti treba
bubimir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 15:42   #593
možete malo objasniti malo sam sa ovim neuk,ako želite HVALA
__________________
...mineri,padobranci,i djevice griješe samo jednom
Rafael fon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 16:30   #594
S obzirom da je taj uređaj već dosta star, za njega ne postoji službena nadogradnja. Ali postoje neslužbene. No, njih je ponekad komplicirano stavit, pogotovo ukoliko se ne razumiješ u to može doći do oštećenja uređaja.
Ja ti ne mogu objasnit i pojasnit sve, no uloži vrijeme i prouči što pišu na toj stranici za taj uređaj i vidi da li to možeš ili ne možeš.
bubimir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 21:53   #595
Ako unlock bootloadera nije moguć onda je mala vajda od svih tih romova koji su u "ponudi".
Uglavnom ne isplati se truda i vremena jer je mob hardverski slab.
Probati prodati i dodati koju kunu pa kupiti nešto novije.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.