Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2013., 21:15   #1641
Quote:
jana lemon kaže: Pogledaj post
jel se može u lidlu odjeća zamijenit? neki grudnjak sam kupila pa mi je mali...pa me zanima jel se može?
Reci da si kupila sestri za poklon i da joj se ne sviđa i nek ti zamjene i bok...
Vjerujem da će ti zamjeniti.
Osim ako ne želiš zamjeniti za isto, samo veći broj, što sumnjam (tamo je teško naći istu stvar u sljedeća 2, 3 dana). Šta si kupio- kupio.
Deedy is offline  
Old 15.07.2013., 21:25   #1642
roba se može vratiti i uzeti bilo što drugo, nije uvjet zamjena
vrati grudnjak, uzme salamu i sve 5, nitko niš ne pita
polly is offline  
Old 15.07.2013., 21:36   #1643
Quote:
jana lemon kaže: Pogledaj post
jel se može u lidlu odjeća zamijenit? neki grudnjak sam kupila pa mi je mali...pa me zanima jel se može?
Možes bez problema , oni su stvarno super kaj se tice povrata, možeš uzeti bilo šta drugo ili ti vrate novac
__________________
arvveen Galerija korisnika/ce kenai
arvveen is offline  
Old 15.07.2013., 22:09   #1644
i kod nas vraćaju lovu isto za vraćenu robu.
x-type is offline  
Old 15.07.2013., 22:12   #1645
hranu i piće ne možeš vratiti, sve ostalo možeš
ja se upravo vratio iz obližnjeg Lidla, uzeo crnu čokoladu JD Gross od 70% kakaa, sa grčkog tjedna crvene feferone punjene sa sirom, i 7 korneta od breskve (neko je pokupovao sve od limuna, tako mi i treba kad ih hvalim )
uglavnom, kupio sam odlične stvari a potrošio sam neusporedivo manje nego da sam nešto slično išao kupiti u Super Kon*zum
Krkimir is offline  
Old 15.07.2013., 22:16   #1646
Quote:
jana lemon kaže: Pogledaj post
jel se može u lidlu odjeća zamijenit? neki grudnjak sam kupila pa mi je mali...pa me zanima jel se može?
Kao što su kolege forumaši već napisali, možeš vratiti bez problema

I ne moraš ništa objašnjavati što, kako i zašto, samo ponesi račun za kupljenu robu. I nemoj uklanjati etikete po mogućnosti, makar mislim da i bez toga nema frke. Rok za povrat neprehrambenih artikala je mjesec dana od datuma kupnje.
Ja sam u subotu zamijenio biciklističku majicu za istu takvu samo broj veću jer sam pogriješio veličinu i bila mi je premala, nitko nije ništa pitao, sva sreća pa je ostala još taman jedna te veličine koja mi je trebala.

Jednom prilikom sam čak robu kupljenu u jednom gradu vratio u drugom gradu, i opet bez problema, nitko nije postavljao pitanja.

To mi se tako kod Lidla sviđa. Negdje drugdje bi cijele istrage provodili, doživio ne jednom
p555 is offline  
Old 15.07.2013., 22:18   #1647
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
hranu i piće ne možeš vratiti, sve ostalo možeš
ja se upravo vratio iz obližnjeg Lidla, uzeo crnu čokoladu JD Gross od 70% kakaa, sa grčkog tjedna crvene feferone punjene sa sirom, i 7 korneta od breskve (neko je pokupovao sve od limuna, tako mi i treba kad ih hvalim )
uglavnom, kupio sam odlične stvari a potrošio sam neusporedivo manje nego da sam nešto slično išao kupiti u Super Kon*zum
zapravo su meni truli mango zamijenili bez pitanja, samo sam im ga donio u vrećici
ali vjerujem da ispravnu hranu i pića ne možeš mijenjati.

kod mene već danima nema sladoleda od limuna i breskve
x-type is offline  
Old 15.07.2013., 22:24   #1648
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
zapravo su meni truli mango zamijenili bez pitanja, samo sam im ga donio u vrećici (
to se može?
nakon par iskustava sa mangom iz Konzuma koji je trulio od peteljke prema van, mango kupujem samo ako je crven i mekan
Krkimir is offline  
Old 15.07.2013., 22:24   #1649
Quote:
kikibela kaže: Pogledaj post
ja sam danas kupila grčki jogurt odnaj u kantici i kalamata masline.za jogurt javim večeras kakav je,masline iz tegle lijepo izgledaju a neznam kad ću ih probati ali za tu lovu se isplati.
i namaz od vrhnja iz češkog tjedna sam kupila,budem ga probala večeras ali meni su svi ti njihovi namazi odlični.

u zadnje vrijeme su me iz lidla oduševili punjeni njoki ako volite kombinaciju njoka,šunke i sira probajte.ja sam ih skuhane uvaljala kao i knedle u malo mrvica na putru i bilo je super.
grčki jogurt je fantastičan,meni bolji od dukatovog.kod mene je bilo i velikog pakiranja i ona 4 mala,morat ću se sutra zaletiti ako još ima u što čisto sumnjam

češki namaz od vrhnja je odličan, gust,kompaktan kao maslac se maže otprilike,finog okusa, ma divota.

večeras smo dobili lidlov katalog za idući tjedan, joj što ima dobrih stvari, mađarski tjedan,kobasice,sirevi,ima čak i svinjska mast.onda ima akcija poznati brandovi po lidl cijenama barilla preljevi za tijesto,razne vrste pesta za tijesto, velika nutella od 800 g 33 kn, ariel od 8 kg 159 kn,philadelphia namazi.....
pola kg ćevapa za 17 kn....,svježa patka...stvarno svašta imaju!
kikibela is offline  
Old 15.07.2013., 22:29   #1650
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
to se može?
nakon par iskustava sa mangom iz Konzuma koji je trulio od peteljke prema van, mango kupujem samo ako je crven i mekan
da. izvana je bio lijep, a kad sam ga doma razrezao, ono šipak. doduše, odmah sam ga rezao nakon kupnje tako da sam u roku od 20 minuta bio natrag. poprilično nakokošen, s trulim zgnječenim mangom u vrećici i računom, spreman na svađu, a mila teta je rekla samo si uzmite drugi.

danas sam kupio one češke paštete. bila su samo 4 okusa koji mi se nisu baš sviđali, brusnica, zeleni papar, medvjeđi luk i bademi. uzeo sam sve osim brusnice i večeras probao ovu s bademima, jako je fina (ne zbog badema, oni su bezveze, sama pašteta je ok jako). nadam se da će ih nabavljati češće.

na ovoj brendiranoj akciji se brusim na RitterSport po 6,89. bokte pa to obično košta 12 kn!
x-type is offline  
Old 15.07.2013., 22:31   #1651
i ja se nadam da sve ove stvari iz raznih internacionalnih tjedana nećemo viđati svake pete godine.
kikibela is offline  
Old 16.07.2013., 00:17   #1652
cookie dough sladoled mi nije nista posebno, ocekivala sam vise. one kuglice unutra su zgodne, ali mogle bi bit' i bolje, a komadici cokolade mi imaju jako cudan okus, kao po onoj najjeftinijoj najsocijalnijoj cokoladi. je li chocolate fudge mozda bolji?
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Old 16.07.2013., 07:06   #1653
Quote:
jana lemon kaže: Pogledaj post
jel se može u lidlu odjeća zamijenit? neki grudnjak sam kupila pa mi je mali...pa me zanima jel se može?
Moze...bez problema ako imas racun...
susjeda moja je zamjenila mikser kad joj riknuo...garancija je bila 2 godine i u garanciji joj je crko...otisla sa racunom i mikserom...uzeli su ga popravit i nakon 10 dana dobila je novi...
a ja nikad necuvam te racune...trebala bi...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 16.07.2013., 09:03   #1654
Quote:
cilla kaže: Pogledaj post
Ja sam prije tjedan dana kupila grcki jogurt koji su imali u casicama u pakiranju po 4 kom, i puno mi je bolji nego dukatov
Na zalost prekjucer ga vise nije bilo, tj bio je samo vocni od jagode a to mi ne treba

Nadam se da je ovaj sad u velikom pakiranju isti ko i ovaj u malom
Da te pitam za taj grčki u malim čašicama - jel sladak ili neutralan? Ja sam ga htjela uzet pa sam se uplašila da bi mogao biti sladak, a to neću
I neću velika pakiranja, baš mi treba ovakvo malo
VK Girl is offline  
Old 16.07.2013., 09:18   #1655
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Nigdje ne režu ni slažu tako dobro suhomesnate proizvode kao tamo, a imaju i dobar izbor i po to sam išla tamo.
Bilo što da ti narežu, možeš doma poslužiti gostima, a u drugim dućanima žene na tim rezalicama užasno režu, a ne slažu nikako već sve zgužvaju pa nema šamse da to ikome poslužiš. Da ne pričam da će u Mercatoru uvijek odrezati okrajke, masno ili štogod ti se ne sviđa i dobit ćeš velike lijepe šnite pravilne debljine...
I ona plava starija teta je super Uvijek će ti ponuditi i nešto novo, dati uzorak na probu...

Užasnuta sam što Mercator više neće biti što je bio, makar sam nisam išla svakodnevno, već ciljano. Grozno nam se suzuje izbor!
daaaa plava teta je prekuuul
"suseda" ha ha

slažem se za rezanje i slaganje salame

ali situacija od jučer kaže da je proces preuzimanja polako počeo:
- niti jedna jedina gavrilović pašteta
- suženi izbor gavrilović salama ... kaže mi neka teta na salami da gavrilović robu dobivaju u minimalnim količinama, a da im je bila glavni adut..


koma!
ali sad sam već oftopik

Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Da te pitam za taj grčki u malim čašicama - jel sladak ili neutralan? Ja sam ga htjela uzet pa sam se uplašila da bi mogao biti sladak, a to neću
jučer ga nije uopće bilo na Jankomiru
niti bilo kakave mozarele

i koliko god se pripremim na blagajni - složim si artikle redom da ih mogu brzo i smisleno slagati u torbe koje isto pripremim - nema šanse da me ne zatrpa tam na onih 10 cm prostora za odlaganje robe
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Old 16.07.2013., 09:18   #1656
@VK girl

nije sladak, baš je kakav treba biti

i zaista mi je dobar, puno bolji od dukatovog
ali kod mene ga nema više, al se nadam da će ga biti i dalje pogotovo što je pisalo na njemu 'novo u ponudi'

al jučer navečer niti ovog velikog nije bilo, al sam vidla na letku da na njemu piše milbona, dok su ovi mali pod onim imenom pod kojim su i ostali 'grčki' proizvodi, tako da ne znam kakav je taj veliki, jer jednako dobar ko i ovi mali
__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Old 16.07.2013., 09:39   #1657
Hvala cilla

Nadam se i ja da će brzo doći natrag na police
VK Girl is offline  
Old 16.07.2013., 10:09   #1658
Grčki od litru je super.
Gipsyqueen is offline  
Old 16.07.2013., 11:51   #1659
Na tresnjevci su dobili skrinju u kojoj su samo stvari iz grckih/talijanskih/americkih/itd tjedana ono sto Im je ostalo valjda. I sve je na akciji!
Kupila sam za probu gyros sa rizom za 25kn pa cemo vidjeti kakav je :-)
missklara is offline  
Old 16.07.2013., 17:05   #1660
di jos ima tih grckih jogurta po zagrebu? jucer obisla cetiri lidla jer su mi bili po putu i popusak
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.