Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2012., 20:28   #1
Kerim i Fatma preseliše...

Dragi moji Chicoljupci sa spoiler teme, a i svi ostali...

Kako scenariji u vlastitoj režiji na drugoj temi ipak nisu u skladu s pravilima foruma, nastavljamo se družiti ovdje i zajedno škicati kroz ključanicu Kerimove i Fatmine spavaće sobe.

I zato Kerim i Fatma preseliše... Sada živi sami... Kuća od Kadir Bey-a je zaista postala prenapučena...

Svi vaši komentari, razmišljanja, ideje, sugestije, primjedbe i prijedlozi, ovdje su i više nego dobrodošli...

Za one, koji nisu upućeni u svrhu ove teme, ona je nastala inspirirana sretnijim, ali i strastvenijim trenucima Kerima i Fatme, kao posljedica kolektivnog razočarenja proteklim epizodama...

Zaželismo se malo "akcije"...

Kako je prvi objavljeni post privukao veliki broj fanova, bilo bi šteta ne nastaviti u istom tonu...

Također, ovim putem se ograđujem i napominjem da priče o kojima je riječ nemaju nikakve veze sa stvarnom radnjom serije, i da nisu odraz stvarnih stavova i razmišljanja nas koji se ovdje družimo (to se posebno odnosi na stvarne žrtve silovanja koje bi se možda mogle naći uvrijeđenima)...nego služe isključivo za razbibrigu i opuštanje.

Ne smijem zaboraviti spomenuti @klepi, zaslužnoj što je uopće došlo do 1. nastavka; @eckway koja se trudi prikazati nam stvari iz drugog kuta; @polly zahvaljujući kojoj smo se našli ovdje, ali i sve vas ostale, da ne nabrajam poimence, kako ne bih nekoga izostavila, koji, zato što ste tako divni, potičete nastanak svakog novog nastavka...

Uživajte u ovom našem malom kutku, kutku lijepih trenutaka; našem zajedničkom kutku snova i mašte...

Sve vas voli @chica...

...zato što ste baš takvi kakvi jeste...

........

I još nešto...

Osjećajte se kao u Kerimovoj i Fatminoj spavaćoj sobi...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥

Zadnje uređivanje Chica Loquita : 20.03.2012. at 20:42.
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 20:36   #2
Priče iz Kerimove i Fatmine spavaće sobe

Priče iz Kerimove i Fatmine spavaće sobe – 1. dio (iz Fatminog ugla)

…U tom trenutku popucale su sve brane. Vjetar je odnio sva njena nastojanja da se odupre porivima za koje nije ni znala da postoje u njenoj nutrini, kao i osjećajima koji su joj bili u potpunosti strani. Iako je kazaljka na satu glasno podsjećala na prolaznost vremena, svijet je oko njih stao. Nestalo je prošlosti, nestalo je budućnosti. Postojalo je samo „sada“. Njihovo sada. Bacila se u njegovo naručje, pronašla njegove usne, i odlučila, makar na jednu noć, zaboraviti tko je. Jer to nije bila ona. Ili se barem tako činilo. Njegov jezik nježno se združio s njezinim, i iako je u njegovim očima spazila iznenađenje, osjetila je kako se budi njegova glad. Nije bila sigurna što zapravo treba činiti, ali odlučila je da neće dopustiti strahu da im pokvari ovu noć. Previše je vremena prošlo, previše je vjerovala u njegovu ljubav, da ne bi poželjela da je baš tu večer učini svojom. Bili su poput dvije magnetne polovice koje se u neshvatljivoj mjeri privlače. Dok je njegov poljubac postajao intenzivniji, kroz glavu joj je prolazilo kako se nalazi u naručju čovjeka koji joj je dao sve. Sve što je imao. Postala je svjesna kako se Kerim poput oštre čelične igle urezao u njeno srce – on, koji ju je volio više od života., koji bi taj isti život dao za jedan jedini njezin osmijeh, s vremenom je postao dio nje. Ostati bez njega, bilo bi kao ostati bez smisla vlastitog postojanja, jer on je to sada nesumnjivo bio….
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 20:37   #3
Priče iz Kerimove i Fatmine spavaće sobe

Priče iz Kerimove i Fatmine spavaće sobe – 2. dio (iz Kerimovog ugla)

…Njezin ga je poljubac uhvatio nespremna. Na trenutak je prestao biti svjestan svoga bića. A onda se u njemu stvorio vrtlog emocija. Bio je nesigurniji nego žena koja ga je ljubila; žena na koju je čekao cijeli svoj život i koju je volio više od života. Fatmagul, koja je uvijek bila tako krhka, nježna i plaha, pomalo nesigurna i preplašena, netom prije nego je pohitala u njegov zagrljaj, i razdvojila njegove usne svojima, pogledala ga je na način koji mu je sve do toga trenutka bio nepoznat. Bio je to pogled žene koja očajnički voli i koja je u samo jednom trenu bila spremna porušiti sve barijere koje im je sudbina postavila na put. Te dvije žive, vatrene, zjenice, gledale su ga s tolikom nježnošću, da je toplina koja se širila njegovim tijelom prerasla u buktinju. Kasnije, dok mu je rukom prolazila kroz kosu, i dok je njihov poljubac polako poprimao oblike potisnute strasti koja ja nakon toliko vremena isplivala na površinu, Kerim je postao svjestan da se Fatmagul privila uz njega toliko čvrsto, da bi čovjek pomislio, da se nešto sprema da ih razdvoji. Nije znao kako da se postavi, bio je zabrinut, preplašen, obuzet strahom da ju ne povrijedi; bol zbog nepravde koja joj je nanešena još uvijek ga je parala uzduž i poprijeko. Kad je njezina ruka nespretno potražila gumb na njegovoj košulji, u njemu se nešto prelomilo. Činjenica da se, ako sada ne reagira, više neće moći zaustaviti, pronašla je put do njegove svijesti, i Kerim je opet učinio ono što je najbolje znao – stavio je odanost prema njoj na prvo mjesto, i čvrsto odlučivši zaštititi ju od mogućih posljedica onoga za što ni sam nije bio siguran da je ona spremna doživjeti, nježno ju odgurnuo…
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 20:38   #4
Priče iz Kerimove i Fatmine spavaće sobe

Priče iz Kerimove i Fatmine spavaće sobe – 3. dio (iz Fatminog ugla)

…Čvrsto stisnuta u njegov zagrljaj, osjetila je bujicu topline i zadovoljstva. Na trenutak je izgubila tlo pod nogama.U njoj se uskovitlao vrtlog emocija, no odlučila im je ne dopustiti da ovladaju njome. Pomalo bojažljivo prepuštala je svoj jezik njegovom, dok mu je rukom prolazila kroz njegovu, crnu, gustu kosu. Nikada se, kao tog trena, nije osjećala tako sigurnom i tako voljenom. Bila je zarobljena u njegovom naručju, a kada je ruke spustila niže, na njegove grudi, osjetila je snažno lupanje srca. Srca za koje je znala da kuca samo za nju. Budući da nije znala što joj je činiti, pomalo nesigurno je pokušala otkopčati gumb na njegovoj košulji. Sve se više prepuštala i ni ne primijetivši da Kerim vodi bitku sa samim sobom, nije mogla predosjetiti ono što je uslijedilo; njegovo ju je odmicanje zapeklo poput pljuske. Nepomično i šutke se zagledala u njega, usana krvavo crvenih i natečenih od strasti. U njegovim očima vidjela je požudu, koja je više nego očito ukazivala na dozu samokontrole kojoj je zadnjim atomima snage i zrncima zdravog razuma dopustio da ga pobjedi, kako bi je odgurnuo od sebe. No nije si mogla pomoći. U tom trenutku se osjećala odbačeno. Izdajničke suze počele su kliziti niz njene obraze, i kako bi se, posramljena, sakrila pred njegovim pogledom, okrenula mu je leđa, i primakla se prozoru. Tamni olujni oblaci nadvili su se nad Bosporom, i kao da su se trudili dočarati njeno unutarnje stanje, udruženi sa mračnim silama vjetra započeli su đavolji ples. Osjetila je Kerimov nemir kako para zrak poput noža, no nije imala snage suočiti se s njim. Njezin pogled, zamućen od suza izgubio se u daljini, a misli odlutale u bezdan. Miljama daleko od svega, sama sa svojom boli, nije bila svjesna kako joj Kerim polako prilazi. Prenula se na spomen svoga imena i osjetila kako joj njegova ruka nježno odmiče kosu s ramena. I dalje mu je bila okrenuta leđima, pa ju je obujmio rukama oko struka i poljubio u vrat. S toliko ljubavi, s toliko očaja, s toliko žudnje da ju je to dotuklo. Kratka i oštra bol sijevnula je njenom nutrinom i više nije mogla zaustaviti glasne jecaje. Osjetivši kako njegovo htjelo drhti od nemoći, a to je stanje za koje je znala da u njegovom srcu i duši uzrokuje najveću bol, dopustila mu je da ju okrene prema sebi. Njegova ruka joj je lagano podigla bradu, taman na vrijeme da pogledom uspije popratiti suzu koja se pojavila u kutu njegovog oka. U tom trenutku još je jače zajecala. Njegovo lice odavalo je da ga je bol rasporila. A ona je to vidjela. I to ju je pogodilo tamo gdje najviše boli. Kerim joj se primaknuo, prislonio usne na obraz, i kada je osjetila da ih je gotovo neprimjetno razmaknuo, te ih spustio niže,a zatim jednako neprimjetno preselio na drugi obraz, postala je svjesna što se događa; svojim je poljupcima brisao njezine suze….
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 20:39   #5
Priče iz Kerimove i Fatmine spavaće sobe

Priče iz Kerimove i Fatmine spavaće sobe – 4. dio (iz Kerimovog ugla)

… Kad je ugledao suze koje je hrabro pokušala sakriti okrenuvši mu leđa, i uputivši se prema prozoru, Kerim je osjetio kako mu utroba gori, dok mu duša istovremeno postaje prah i pepeo. Tijelo mu je, na sve ovo što se lomilo unutra, reagiralo na način koji mu nije ostavio drugog izbora nego se čvrsto obujmiti rukama i sjesti na krevet. Zaronivši lice u dlanove, počeo se pitati što se zapravo dogodilo. Samo ju je htio zaštititi. Nije ju htio povrijediti.A učinio je to. Prekršio je obećanje koje joj je dao. Davno joj je obećao da će uz njega uvijek biti sretna. A toj istoj ženi su se sada suze slijevale niz lice. Zbog njega. Pa nije li on živio kako bi je gledao nasmiješenu; nije li disao za to? Tijek događaja te večeri toliko ga je zbunio da se nadljudskim snagama morao truditi da ne ostane bez zadnje mrve zdravog razuma. Sada je još manje znao kako postupiti; što učiniti; strahovao je za nju. Hoće li se rane ponovno otvoriti ukoliko joj uzvrati ljubav na način na koji je ona njemu maločas pristupila? U očima joj se ocrtavala ljubav, želja; no je li zaista bila spremna? Na kraju krajeva je li on to bio? Hoće li se vrijeme poigrati s njima ako mu večeras ukradu taj mali komadić vječnosti? Spustivši dlanove s lica, ugledao je prizor koji ga je istog trena natjerao da ustane. Njegova supruga, njegova najveća ljubav, njegova najdraža, stajala je pognuta poput ptice slomljenih krila i odsutno gledala u daljinu. Taj pogled, to mrtvilo, ta tuga; bilo je neizdrživo. Ustao je i polako joj se počeo primicati, sada odlučan da njenom srcu prepusti inicijativu. Možda joj je upravo to bilo potrebno. Pokušat će joj vjerovati. Nježno ju je zazvao imenom, odmaknuo nestašan pramen njezine kose, te ju kako bi joj dao na vremenu da smogne snage okrenut se, obujmio rukama oko struka. Usne je spustio na golu kožu njezinog vrata, i sledio se začuvši njezine jecaje. Držeći je tako u naručju, i slušajući plač koji se iz njenog grla prolomio poput krika u noći, postao je svjestan da bi živjeti bez nje bilo gore od putovanja u samo središte pakla i druženja s đavoljim podanicima. Ona je bila njegovo sve. Uzavrelost krvi koja je kolala njegovim venama i silina emocija koja ga je obuzela, utjecale su na njega do te mjere da je osjetio kako mu se tijelo trese od posljedica. Fatmagul se okrenula upravo u trenu kad se u kutku njegovog oka pojavila suza; ni prerano ni prekasno da ju ne bi uspjela ispratiti pogledom. Njeni su jecaji tada postali snažniji, a Kerim je ispred sebe gledao lice umrljano od suza. Nije to mogao podnijeti; nije ju mogao gledati takvu. Osjetio je snažnu potrebu ukloniti svaki, ama baš svaki trag ostavljen od suza koje su klizile niz njene obraze, i koji se na njenom blijedom licu toliko dramatično isticao da je samo jedan pogled na nju bio dovoljan za shvatiti koliko je živa bila bol koju je u sebi nosila. Nježno slijedeći obrise svake suze, poljupcima je učinio da nestanu. Povukao ju je u zagrljaj, a njegove su usne, lagano poput perca, dotaknule udubinu iza njenog uha i počele se spuštati niz vrat.Dodirujući ju sasvim lagano tijelom, osjetio je kako u njoj raste isto ono uzbuđenje s kojim mu je tako željno, ranije te večeri, pohitala u zagrljaj. Njezine usne tražile su njegove, ruke su se odvažile i započele sa istraživanjem svakog centimetra njegovog lica, a kada je njen pogled susreo njegov, Kerim je znao kako se više neće moći zaustaviti. Čak i ako Fatmagul to bude tražila, znao je koliko će teško biti iskopati zadnji komadićak snage iz same srži svoga bića, što nitko osim njega vjerojatno ne bi ni bio u stanju. Tiho zastenjavši, okrznuo je njenu donju usnicu i postao svjestan svoje probuđene muškosti…
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 21:17   #6
woohooo i, kada možemo očekivati povratak u spavaću sobu? baš me zanima što će biti s ovom probuđenom muškosti s kraja četvrtog dijela, hoće li se tamni olujni oblaci nad Bosporom povući..
CherryDarling is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 21:57   #7
O razići će se oblaci nad Bosporom itekako čim zapuše "LODOS!"....vjetar s mora kako ga oni zovu a po njemu i dadoše ime psiću!!!

Zadnje uređivanje mimoza doma : 20.03.2012. at 22:14.
mimoza doma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 02:21   #8
Quote:
CherryDarling kaže: Pogledaj post
woohooo i, kada možemo očekivati povratak u spavaću sobu? baš me zanima što će biti s ovom probuđenom muškosti s kraja četvrtog dijela, hoće li se tamni olujni oblaci nad Bosporom povući..
Quote:
mimoza doma kaže: Pogledaj post
O razići će se oblaci nad Bosporom itekako čim zapuše "LODOS!"....vjetar s mora kako ga oni zovu a po njemu i dadoše ime psiću!!!
Cure, a da se vas dvije pridružite spisateljskom timu? vidim da vam dobro ide...čak se i nadopunjujete...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 02:41   #9
Quote:
CherryDarling kaže: Pogledaj post
ma jok čoko loko
ah da, i u Chicinim pričama puno je praktičnije da ima neki haljetak, Kerimu lakši posao, samo će skliznuti s Fatme u roku keks
Mudro zboriš...

Quote:
čoko loko kaže: Pogledaj post
jel ih zamisljamo u ljetnom ili zimskom periodu ? chichaa? molim razjasnjenje
Zamišljamo ih u spavaćoj sobi...

Nemam vas vremena sve komentirati, iako vas sve "čitam". Sutra ćemo se dogovorit oko godišnjeg doba, obleke, čarapa, modnih dodataka i proizvoda za styling kose... a i oko još nekih detalja. Zanima me vaše mišljenje o nečemu šta se tiče idućih nastavaka, ali o tome ćemo nakon objavljivanja sutrašnjeg...Neću ga plasirat noćas, ako netko čeka. Btw, vidim da je raspoloženje odlično i to mi je drago...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 02:48   #10
Quote:
Chica Loquita kaže: Pogledaj post
Cure, a da se vas dvije pridružite spisateljskom timu? vidim da vam dobro ide...čak se i nadopunjujete...
ju naopako ne znam za mimozu, al ja se još ne usudim upustiti u pisanje ovako istančanih literarnih uradaka zasad će biti dovoljne ove male ideje oko tehničkih detalja, tipa kostimografija, scenografija, mjesto i vrijeme radnje i sl.

ma, raspoloženje je na vrhuncu, u ekstazi su svi vidim, chica, spominješ tu i čarape.. e pa da ti odma velim - one bijele Fatmine iz serije izbaciti iz upotrebe, to je prva točka dnevnog reda jest da će se one brzo skinuti, ali čisto radi estetike..

Zadnje uređivanje CherryDarling : 21.03.2012. at 02:55.
CherryDarling is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 22:31   #11
Chica, mi čekamo!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 22:41   #12
o yes več sam se prepala da moram nekakav pp praviti a ja to ne znam a nikako ne mogu ni bez ove doze ..Interesantno, nikad gora epizoda ,nikad bezvezniji fragman a nikad bolja atmosfera na forumu u išćekivanju 67 epizode Dobar dio zasluga pripada chica tvojim djelima
Šta reći
hormasica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 22:54   #13
Tko čeka dočeka jel tako samo nemoj da baš dobijemo sijede čekajući
__________________
K: '' Rekla mi je ''volim te''. To je bilo čudo. Ali,vjerujte mi prije toga je rekla ''vjerujem ti''. To je vrijednije od ičega.''
mallala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 23:32   #14
S obzirom da sam danas stvarno koma (temperatura 38,9; a @mallala mi ne želi pomoć da ju skinem ), a morala sam i pomoći Kerimu i Fatmi oko preseljenja... tek sad obnovih energiju dovoljno, da se zamotam u dekicu, uzmem papir i olovku (to me uvijek više inspirira od tipkanja po tipkovnici ) i počnem Kerimu otkopčavat košulju... Ovisno o tome kako ću se osjećati, postat ću nastavak ili u toku noći ili sutra ujutro.
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥

Zadnje uređivanje Chica Loquita : 21.03.2012. at 00:04.
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 00:42   #15
Quote:
mallala kaže: Pogledaj post
Tko čeka dočeka jel tako samo nemoj da baš dobijemo sijede čekajući
I Fatma ima sijede...prema tome imaš velike šanse da se svidiš Kerimu...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 00:57   #16
ma jok čoko loko, nisu hlače i sexy maje za Fatmu
meni su baš slatke one njene florealne haljinice, pogotovo kad se sredi onak ko na vjenčanju Merjem able i Kadir beya ove zimske outfite neću komentirati, izgleda ko bakica s pijace
ah da, i u Chicinim pričama puno je praktičnije da ima neki haljetak, Kerimu lakši posao, samo će skliznuti s Fatme u roku keks
CherryDarling is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 01:02   #17
Quote:
CherryDarling kaže: Pogledaj post
ah da, i u Chicinim pričama puno je praktičnije da ima neki haljetak, Kerimu lakši posao, samo će skliznuti s Fatme u roku keks
zamisli da pocne onu rolku da svlaci,pa mislim da bi hladno odustao...
haljinice se i meni dopadaju,al ovo zimsko yook...
jel ih zamisljamo u ljetnom ili zimskom periodu ? chichaa? molim razjasnjenje
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 01:17   #18
Quote:
čoko loko kaže: Pogledaj post
zamisli da pocne onu rolku da svlaci,pa mislim da bi hladno odustao...
haljinice se i meni dopadaju,al ovo zimsko yook...
jel ih zamisljamo u ljetnom ili zimskom periodu ? chichaa? molim razjasnjenje
al opet kad razmisliš, ako jadan nije odustao od Fatme u ovih 60ak epizoda pored svega što je bilo, mislim da ga ne bi ni jedna rolka obeshrabrila

hmm, pa kad smo već u ovom divnom proljetnom buđenju, ja sam za to da vrijeme radnje bude npr. proljeće (onako simbolično), taman da prođe godina ili dvije (ili možda više ) od ove 67. epizode koja nam slijedi
CherryDarling is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 23:57   #19
Chica Loquita
ninja-panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 00:06   #20
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:08.