Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2005., 00:16   #1
Gdje oglašavati?

Recimo da sam, čisto za vježbu, krenuo raditi neki sajt. I recimo da je on izrastao u nešto upotrebljivo.
Gdje da ga oglasim? Kako da dođem do potencijalnih kupaca?

hvala do neba
shoki
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2005., 13:19   #2
a da kazes koji je sajt ako ga vec imas pa pitas di bi ga mogo oglasavat. pa ako je stvarno koristan i znas da bi mnogo ljudi htjelo ga koristit najbolje ti je na portalima koji su posjeceni ili po nekim poznatim forumima koji su jako posjeceni. to je moje misljenje.
Ivory is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2005., 14:21   #3
ma, složio sam sajt za prodaju nekretnina. Baza podataka u pozadini, pretraživanje po tipu, lokaciji, čak i na karti Hrvatske.

Dogovorio sam se s tipom da ću mu to prodat. Još uvijek ga čekam, u međuvremenu mi je kupio disk 'za trud'. I na kraju od toga ništa.

Stavit ću ga on-line, pa da ga vidite.
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2005., 19:55   #4
ajd pa da vidimo. bar si dobio hard od njega makar ga nisi prodo. mora da su bile velike pare cim je odusto il mu nije trebalo toliko hitno!? nedaj se stavi ti to na web pa cemo vidit!
Ivory is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2005., 22:22   #5
A koja je domena? Ako ga prodajes to je dobar dio vrijednosti.

BTW: u čemu si riješio pretraživanje po karti? Ako je u flashu zainteresiran sam za taj dio..
Ibiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2005., 11:03   #6
nije flash.

Postoji karta hrvatske te tabela sa popisom mjesta i njihovim koordinatama na karti. PHP čita koordinate i css-om i stavlja gradove na pravo mjesto.

stavit ću pa da vidite
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2005., 18:54   #7
pa stavi to više
ttc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2005., 19:50   #8
prebacujem na MySQL.
Prije doma nisam imao MySQL server, nego sam preko ODBC-a pristupao Access bazi.
SAd, samo što nisam...
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 23:04   #9
g

o
ivona55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 05:41   #10
Probaj prvo podići broj posjetitelja, to bi trebalo olakšati prodaju. A možda i sam možeš nešto zaraditi na njemu. Recimo prodajom oglasnog prostora tvrtkama.

Svoj portal možeš spomenuti na društvenim mrežama, u komentarima raznih blogova koji se odnose na to područje, u odgovorima na pitanja forumaša o tome itd. Također probaj nabaviti promocijske kupone za google adwords oglašavanje. Može ti dovesti posjetitelja.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 16:31   #11
Može da se reklamiras na dosta mjesta zavisi od tvojeg sajta.
Ja bih ti preporucio da krenes proucavati seo jer on ce ti najviše posjete doprinjeti.
__________________
Moj sajt s igrama
alec97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 08:33   #12
povezati se sa tematskim slicnim sajtovima na tvom jeziku i razmijeniti linkove..

a ondak navodno i gugl pomogne ( zamisli tek kad im das par kunica ) )
Jorgovani is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 10:45   #13
Možda je najbolje da oglašavaš preko Googla (GDN) - tako možeš biti na više stranica i možeš birati interese ljudi kojim češ oglašavati
aandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 21:05   #14
Quote:
aandre kaže: Pogledaj post
Možda je najbolje da oglašavaš preko Googla (GDN) - tako možeš biti na više stranica i možeš birati interese ljudi kojim češ oglašavati
Šta misliš pod time da se oglašavaš preko googla? google adwords? te na koji način možeš birati interese ljudi kojim češ oglašavati?
matej741 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 10:18   #15
Quote:
matej741 kaže: Pogledaj post
Šta misliš pod time da se oglašavaš preko googla? google adwords? te na koji način možeš birati interese ljudi kojim češ oglašavati?
Da - ako oglašavaš preko Google adsa imaš možnost koristiti google display network - biraš tematike stranica ili interese ljudi u postavkah i možeš targetirati samo njih.
aandre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:26.