Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2014., 23:30   #121
ej pozz,slucajno sam naletio na ovu temu koju sam ja jako davno otvorio i nasmijalo me,nisam ne dao otkaz,jos zaradjujem,i dobro zaradjujem,sad radim na novom autobotu jer je ptc evolution modificirao skriptu za ptc pa te ptce moj autobot vise nemoze klikati,sve ostale klika,podijelio sam puno autobotova ali stvar je da su ljudi lijeni,svi me mole da im dam,nekim sam cak dao i besplatno,onima koji su mi se cinili ocajni i bez para i sazalio sam se,da bi prestali koristit autobot koji im sam klika reklame samo zato jer su lijeni,zato su mi svi referali neaktivni osim jednog,eto njemu pohvala sto je ustrajan,imam ja puno referala ali ne od ovog foruma,nego promocijom od moje stranice

eto sam sam vam se htio javit

uskoro cu otvoriti temu za sve vas kako zaraditi potpuno na autopilot i potpuno bez ulaganja,kao uslugu,za sve ljude ovdje da zarade pare
__________________
Gates of Morpheus are like a twin to my guidance
kriv is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 00:15   #122
Jel tko zna o čem ovaj ovdje trabunja? Vjerovatno je prevara čim nije konkretan no jel zna itko?
https://www.youtube.com/watch?v=xbMF1ny4Npo
__________________
Sve o PTC-u na Facebook stranici Zaradi online/Earn money
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 17:00   #123
Trenutno radim za sajt online job i jako sam zadovoljna, upitanju je posao sa sigurnom zaradom bez ikakvih muljaza
HELEN79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 14:22   #124
ne znam jesam li na pravoj adresi, ako nisam neka admin stavi gdje već spada naime trebao bih savjet, dobio sam prije par dana na mail : http://bogatiseronja.com?partner=223[/URL] pa me zanima ima li u tome išta korisnoga ako netko to već koristi...
također, nisam baš informatički "pismen", pa da li bih i ja kao laik mogao zaraditi na tome...
mislim, nije 200 kn neka velika cifra, ali da ne bacam novce uludo, naročito jer sam dulje vrijeme nezaposlen...
hvala unaprijed na odgovoru .
hlapic2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 16:04   #125
Quote:
hlapic2 kaže: Pogledaj post
ne znam jesam li na pravoj adresi, ako nisam neka admin stavi gdje već spada naime trebao bih savjet, dobio sam prije par dana na mail : http://bogatiseronja.com?partner=223[/URL] pa me zanima ima li u tome išta korisnoga ako netko to već koristi...
također, nisam baš informatički "pismen", pa da li bih i ja kao laik mogao zaraditi na tome...
mislim, nije 200 kn neka velika cifra, ali da ne bacam novce uludo, naročito jer sam dulje vrijeme nezaposlen...
hvala unaprijed na odgovoru .
klik
BijedniVitez is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 19:07   #126
ako je tako, onda ipak neću...
ali me i dalje kopka, pa nije valjda ono nešto s ruletom što je netko postavio link???
hlapic2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 23:43   #127
Quote:
hlapic2 kaže: Pogledaj post
ako je tako, onda ipak neću...
ali me i dalje kopka, pa nije valjda ono nešto s ruletom što je netko postavio link???
Seronja je Sanjin Frlan i lik zarađuje od prodaje ebookova koji su već dostupni na stranom tržištu, samo ih je on preveo na hrvatski.
Prvom knjigom je zaradio nešto više od milijun kuna, ali mu je sada prodaja opala.

U njoj ne postoji ništa što čovjek ne zna.
euro1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 14:39   #128
Quote:
euro1988 kaže: Pogledaj post
Seronja je Sanjin Frlan i lik zarađuje od prodaje ebookova koji su već dostupni na stranom tržištu, samo ih je on preveo na hrvatski.
Prvom knjigom je zaradio nešto više od milijun kuna, ali mu je sada prodaja opala.

U njoj ne postoji ništa što čovjek ne zna.
On makar prodaje nekakav proizvod za razliku od tebe koji prodaješ maglu i varaš ljude.... Tako da jezik za zube!
Tetak00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 09:23   #129
Quote:
Tetak00 kaže: Pogledaj post
On makar prodaje nekakav proizvod za razliku od tebe koji prodaješ maglu i varaš ljude.... Tako da jezik za zube!
Aj šuti molim te i pitaj facebookpage-a radi li metoda.
euro1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 16:49   #130
Pa nema baš smisla jer ti je to drugi profil! Mene si zajebo za 700 kuna i tko zna koga još. Ajde bajo vrit dok te netko ne bude tužio za prijevaru a mogao bi ti netko i na vrata pokucati!
Tetak00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 23:01   #131
Quote:
Tetak00 kaže: Pogledaj post
Pa nema baš smisla jer ti je to drugi profil! Mene si zajebo za 700 kuna i tko zna koga još. Ajde bajo vrit dok te netko ne bude tužio za prijevaru a mogao bi ti netko i na vrata pokucati!
Ti to meni pričaš?
euro1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 20:47   #132
Quote:
euro1988 kaže: Pogledaj post
Ti to meni pričaš?
ili krivu?
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 22:51   #133
Svi za pomoć oko PTC-a se mogu javit na face stranicu Zaradi online/Earn money

https://www.facebook.com/pages/Zarad...46614078850667

Detaljnje bilješke i sve opisano u bilješkama/notes na stranici.
__________________
Sve o PTC-u na Facebook stranici Zaradi online/Earn money
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 18:22   #134
koristi autobot i dobiješ ban
Akatcuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 14:54   #135
Je li itko možda uspio ''unovčiti'' dionice preko Globallshare stranice?
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 10:10   #136
Jedno pitanje u temu nakon dugo vremena. Citajuci temu koju je zapoceo kriv pitao sam se zasto kad je zarada tako dobra i laka zasto sistem prodati da se na kraju on blokira ali iz teme je vidljivo da su ovi autobot ili roboti za surf prolazili kod manjih ptc stranica koje bi se nakon nekog vremena brzo ugasile. Zanima me kakvo je stanje danas s ovime jer primjerice kod casnhitsa imamo opcije zarade klikom i autosurfom pa ovo nije toliko potrebno ali s druge strane imati 20-50 ptc stranica dode na isto jer su svugdje reklame oko 0.02-0.05 centi max pa do 4 dolara treba mjesec dana tako da ni uz autobot ne ide brze osim sto sam ne klikas nigdje a tu ne vidim neku prednost.
Eto mozda bih i sam zatrazio neki autobot za nesto ali sto bi rekli neki bolje prije pitati i provjeriti iako je nacin i razmisljanje kriv na mjestu i za pohvalu.
logan34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 22:40   #137
Smile Pozdrav

Quote:
kriv kaže: Pogledaj post
evo da vam se i ja javim,ja ne zivim od toga,ali lagano bi mogao,ja zaradujem toliko da mogu zivjeti od toga,o cemu se radi?

gledam reklame na bux stranicama i zaradujem cente,to je malo novca,ali ako se uclanite na puno stranica,jako puno onda se moze

to uzima puno vremena?

naravno,registrirajte se na samo 12 stranica koje nude 0.0001$ po kliku i uzet ce vam 2 i pol sata ili tri dok si rekao keks,a zaradit ces mozda 10 centi ili malo vise
neisplativo?

pa kako onda zaraditi?

ono sto sam ja kao programer razvio je autobot ili autoclicker koji klika sam reklame,primjer,uclanim se na 300 ili 500 stranica (ja ih trenutno imam 1200) i kliknem start i moj autobot gleda reklame,dok ja bezbrizno surfam internetom

moj autobot je toliko pametan da izbjegava anticheat oglase,ili oglase koje moras gledat da bi bio kreditiran,on cak i gleda napgradne adgrid reklame u kojima mozete osvojiti 5$ dnevno,sve to na 1200 stranica,dnevno vrtim oko 50$ oduzevsi 20% scam koje se desavaju,ja jednostavno updateam stranice i registriram se na nove

uskoro planiram i prestat raditi i osloniti se iskljucivo na ovo,kad prijedem prag od 500 kn dnevno

eto,ako nekoga jos zanima nesto nek pita ovdje ili na privat
kako da napravim autoclicker?
Mijo35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 22:44   #138
kako da napravim autoclicker??

bio bih vam jako zahvalan kad bi mi neko objasnio kako to da napravim???
Mijo35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 01:05   #139
autoclicker program i dobiješ ban ha ha
Akatcuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 05:44   #140
Manite se takvih gluposti tipa autoklikera i sličnih. Ako već hoćete zaraditi imate nekoliko pouzdanih stranica i taskove na njima i tu se da ok zaraditi i sigurna isplata a sve ove nove koje obećavaju to je samo gubljenje vremena. Sve se ugase prije ili poslje.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.