Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2009., 16:30   #41
Ne sekira mene Thompson, čovjek radi ono što najbolje zna, ipak se treba od nečega živjet. Mene brine ova rulja koja ga sluša i guta njegove parole, a devedesetih još nisu bili niti u planu, a kamoli da znaju povijest našeg društva.
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 16:33   #42
Thompson nije fašist. On je osoba sa jednim velikim problemom. Naime, ima smisla za glazbu i skladao je niz odličnih pjesama. To ga je izbacilo u prvi plan u kojem se ne snalazi. Jednostavno mu fali šira naobrazba da bi shvatio složena povijesna kretanja. Kod njega je sve crno - bijelo, fura neki svoj film i to nije dobro. Jasno da to dovodi do stvaranja velikog broja obožavatelja, ali i osporavatelja. U konačnici, odlično za njegovu promociju i prodaju CD-a.

PS. Stvari sa zadnja dva albuma su mu stvarno izvrsne. Npr. Kletva kralja Zvonimira. Jednostavno prehebena pjesma. Ili ubacivanje opere u pjesmu Geni kameni. Ili Diva Grabovčeva.
Doduše, zna malo i uzeti od drugih izvođača (Van Halen, Iron Maiden), ali ako je mogao "posuđivati" i veliki Joža Hajdn, onda Perkoviću nije za zamjeriti.
bomac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 16:33   #43
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Sutnja naravno nije rjesenje, ali rjesenje nije ni ono sto je on dosada radio. Rjesenje nije u poklicu "Za dom spremni!".
A kao oni njega ne vole zbog tog pokliča.

Nikome nije toplo oko srca kao njima kad se to zaori..

To ti je ko pirča sa EU, da nije Gotovina bilo bi nešto drugo, da nije Zerp bilo bi nešto drugo, da nije Slovenija bilo bi nešto treće.

da nije za dom Spremni bilo bi zato jer nosi mač jer kako kaže Puhovski, to simbolizira prskanje krvi neprijatelja..

ne moš ti njima ugodit, jedino da se ubiješ..
Ben Quick is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 16:35   #44
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
Thompson je bio zadovoljan što je na prepunom biogradskom stadionu vidio veliki broj djece i mladih ljudi.
- Mrzitelje buni što se hrvatska mladež okuplja oko pravih vrijednosti. Mi znamo o čemu pjevamo, a političari su obični izdajnici. Šaljem vam pozdrave od Mirka Norca, koje sam dobio prije nekoliko sati – govorio je Thompson kod refrena „U tamnici tvoji su vojnici“.
Pozdrave od jadnika koji je starim babama pucao u potiljak(tj.s leđa) u sred noći?
fripp is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 16:36   #45
Quote:
jasmina1969 kaže: Pogledaj post
Ne sekira mene Thompson, čovjek radi ono što najbolje zna, ipak se treba od nečega živjet. Mene brine ova rulja koja ga sluša i guta njegove parole, a devedesetih još nisu bili niti u planu, a kamoli da znaju povijest našeg društva.
Mene više brinu kukavni patuljci koji su preko tuđih leđa(Tuđman, Gotovina i dr.) mislili doći do zlatnog rudnika(EU). A sada nemaju niti jedno(čast, moral) niti drugo(materijalno). Hoće li im djeca moći oprostiti ili će postati isti beskralježnjaci?
__________________
Hmm?
M-Kenny-S is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 16:37   #46
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
mržnju prema ustašenju da...tako da apsolutno nikad nisam razumio to plašenje sa nekim antihrvatsvom...
Pravimo se malo blesavi ha? Jeli progon hrvatskih generala zbog Oluje borba protiv Ustasenja? Jesu li optuzbe da je Hrvatska izvela agresiju na BiH borba protiv Ustasenja? Jeli forsiranje prijateljjstva sa dojucerasnjim agresorom broba protiv Ustasenja?

Kako te sram nije? Vase anti-fasisticke svinjarije i jugoslavenski shegrti unistili su svaki potencijal koji je ova zemlja imala da postane normalna - i da trebali ste prihvatiti Tudjmanovu ideju izmirenja Ustasa i Partizana - barem ste se u tom dijelu trebali ugledati na Srbe i njihovu restauraciju Cetnistva. Ali ne: anti-fashisti predvodjeni Pusickom, Kajinom, Mesicem, EPH izdanjima - a onda i sa kurvinim sinom Sanaderom doslovno su pokrenuli hladni rat protiv svega sto je Hrvatima sveto. I sada imate to sto imate. Paradoksalno je da cete bas na Thompsonu najvjerojatnije polomiti zube, no to je OK. Kao sto sam rekao sami ste ga stvorili, sad uzivajte.
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 16:38   #47
Quote:
jasmina1969 kaže: Pogledaj post
Ne sekira mene Thompson, čovjek radi ono što najbolje zna, ipak se treba od nečega živjet. Mene brine ova rulja koja ga sluša i guta njegove parole, a devedesetih još nisu bili niti u planu, a kamoli da znaju povijest našeg društva.
ne znam zašto ja imam osjećaj da je ta rulja civiliziranija i pametnija od rulje s druge strane..
Ben Quick is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 16:39   #48
Quote:
bomac kaže: Pogledaj post
PS. Stvari sa zadnja dva albuma su mu stvarno izvrsne. Npr. Kletva kralja Zvonimira. Jednostavno prehebena pjesma. Ili ubacivanje opere u pjesmu Geni kameni. Ili Diva Grabovčeva.
Doduše, zna malo i uzeti od drugih izvođača (Van Halen, Iron Maiden), ali ako je mogao "posuđivati" i veliki Joža Hajdn, onda Perkoviću nije za zamjeriti.
Što se umjetnosti tiče, stvarno trebaš biti genijalac da od nekakvog tamo usranog gay Abbinog hita Super Trooper napraviš hard rock hit Daleko, daleko, što li već. Ljudi koji vjerojatno biju pedere kad malo popiju isto tako pjevaju inačice pederskih pjesama na Thompinom koncertu. E to je ono genijalno kod njega.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 16:40   #49
Quote:
Lord Lancaster kaže: Pogledaj post
ne znam zašto mediji uopće prenose izjave jednog pjevača. ne zanima me njegovo stajalište o politici kao ni stajalište simone gotovac
Čovjek nije čak ni polupismen,neobrazovan je i zatucan i sad je umislio da je neki čimbenik,a vjerovatno i je za likove koji su još veća telad od njega
fripp is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 16:42   #50
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Jeli forsiranje prijateljjstva sa dojucerasnjim agresorom broba protiv Ustasenja?

.
Nemoj tako o ekipi koja je svom ratnom drugu Legiji osigurala hrvatski pasoš Nije to nitko forsirao, oni se jednostavno kuže
__________________
να ζητάς την αλήθεια
Beta Persei is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 16:44   #51
Quote:
Ben Quick kaže: Pogledaj post
A kao oni njega ne vole zbog tog pokliča.

Nikome nije toplo oko srca kao njima kad se to zaori..

To ti je ko pirča sa EU, da nije Gotovina bilo bi nešto drugo, da nije Zerp bilo bi nešto drugo, da nije Slovenija bilo bi nešto treće.

da nije za dom Spremni bilo bi zato jer nosi mač jer kako kaže Puhovski, to simbolizira prskanje krvi neprijatelja..

ne moš ti njima ugodit, jedino da se ubiješ..
To je istina. Ja mislim da je Dezulovic stvarno bio 100% iskren i istinit u onoj emisiji sa Stankovicem kada je opisao da su ga oni krenuli promovirati na radiju iz puke zajebancije. Samo sto to nije bila zajebancija. Imali su ideju da ce onako prividno glup, prljav i krezub zapravo biti sramota domovinskog rata i da ce kod branitelja izazvat dileme tipa "koji je meni kurac, je li se ja za to borim" - i ostali su na 100 cuda kada je postao zvijezda.

I sada si to jednostavno nemogu prebolit. Totalno krivi proracun.
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 16:45   #52
Quote:
fripp kaže: Pogledaj post
Čovjek nije čak ni polupismen,neobrazovan je i zatucan i sad je umislio da je neki čimbenik,a vjerovatno i je za likove koji su još veća telad od njega
eto na šta ste spali da vam takav jede jetru već godinama..
Ben Quick is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 16:46   #53
Quote:
fripp kaže: Pogledaj post
Pozdrave od jadnika koji je starim babama pucao u potiljak(tj.s leđa) u sred noći?
Jadnik koji je spriječio četnike da prepolove Hrvatsku što bi se dogodilo da je kojim slučajem Gospić pao.

Samo za ilustraciju. Prije neki mjesec je Amer spalio kolonu svatova u AFG.
Zabunom. I dobio ukor.
__________________
Hmm?
M-Kenny-S is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 16:47   #54
Quote:
Ben Quick kaže: Pogledaj post
ne znam zašto ja imam osjećaj da je ta rulja civiliziranija i pametnija od rulje s druge strane..
E ta rulja sa druge strane mi je stvarno interesantna.... Kad će se oni okupit u broju od 10 tisuća... Njihov najmasovniji skup je onaj cirkus u Kumrovcu, gdje je opet polovica titonostalgičara iz Slovenije, BH i Makedonije... A znaju kenjat po forumu... Rekao bi čovjek, barem pola Hrvatske je ta rulja sa druge strane... Hajde onda gospodo, drugovi, ne znam kako bi voljeli da vas oslovim... Okupite se i vi... Nemojte biti samo tako zavidni... Nađite sebi pjevača, pa ima ih na stotine... Nađite neki neki drugi povod... Hebemu, pa vidite što to HDZ napravi od države... Izađite na ulice, što čekate... Imate li vi muda uopće...
Mali Hrvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 16:48   #55
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
To je istina. Ja mislim da je Dezulovic stvarno bio 100% iskren i istinit u onoj emisiji sa Stankovicem kada je opisao da su ga oni krenuli promovirati na radiju iz puke zajebancije. Samo sto to nije bila zajebancija. Imali su ideju da ce onako prividno glup, prljav i krezub zapravo biti sramota domovinskog rata i da ce kod branitelja izazvat dileme tipa "koji je meni kurac, je li se ja za to borim" - i ostali su na 100 cuda kada je postao zvijezda.

I sada si to jednostavno nemogu prebolit. Totalno krivi proracun.
ne vidim neki razlog u tome. Nije rat manekenska pista. Prljavi, prividno glupi dobijaju ratove. Jer ko bi pametan išao ginuti za stoku

Možda je trebalo Modnog mačka u rovove.
Ben Quick is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 16:48   #56
Usput, mozemo se mi sprdat koliko hocemo, ali ja sam siguran da i u Vladi, a pogotovo na Pantovcaku sad dobro zbrajaju desetke tisuca koji an Trgu pod punim pljuskom ne odlaze kuci nego pjevaju.

Drugim rijecima, potpuno sam uvjeren da kad god Thompson grakne - pola drzavnog vrha drhti.
dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 16:48   #57
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
...hrvatski Bruce Dickinson ...

this is blasfemy!

this is madness!

this....is....SPARTAAAA!
__________________
posljednje tri Vlade RH (uključujući ovu):"We came here to wreck everything and ruin your life. YOU sent us."

svakog "domoljuba" koji ne poznaje pravopis hrvatskoga jezika odbijam shvatiti zaozbiljno.
nepostojeći is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 16:50   #58
Quote:
M-Kenny-S kaže: Pogledaj post
Zašto?
Zato što je to sve povezana ekipa. Ne vjerujem da postoji osoba koja ih nije prozrela. Sada će na ovu "provokaciju" odgovoriti združenim snagama jugovići, čuvari revolucije i tkz. "antifašisti" na čelu sa glavnom protuhom. I tako u krug "fašisti" Vs "antifašisti" . Sve dok netko(MMF) opet ne upali svijetlo.
Kakva smo mi komedija od države.

Upravo tako. Nemam ništa protiv Thompsona, neke njegove pjesme rado poslušam, neki puta ga slušam dok vozim, na koncertu nisam nikada bila, možda odem. Pa ipak, Thompson nije odraz mog glazbenog ukusam prije je to bio pokojni Vukov, kada je riječ o domoljubnoj pjesmi.
U ovoj očitoj medijskoj igri, u kojoj se gotovo i ne spominje suđenje Generalima, ali se zato prati svaka izjava jednog karizmatičnog, ali ne i genijalnog pjevača, jasno je da dobivaju oni koji u toj igri sudjeluju, a kultura našeg naroda,kao i tumačenje povijesti, debelo stradavaju.
Jer, nije Thompson ni veliki umjetnik, a nije ni povjesničar pa ni političar odabran od naroda, i trenutak u kojem će on prestati šutjeti (kao da je do sada šutio?) nije uopće važan za opstanak Hrvatske.
Sve je to hrpa više ili manje uspješnih profitera koji dobro zarađuju na mukama ovog naroda i na zaista iznimnoj borbi Generala za Istinu. Nije Thompson u tom rangu, on samo živi od onih koji to jesu.
__________________
Živi!
početnik do srži is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 16:51   #59
Quote:
Lord Lancaster kaže: Pogledaj post
da nije bilo rata on bi još uvijek kopao krumpire u svojoj selendri. A iskoristiti žrtve i rat na taj način je jadno.
Ispravak: rat je dočekao kao konobar i to u Splitu!!!
Zbog toga je valjda tako bahat
fripp is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 16:52   #60
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
Izgleda da su pale maske i da ovaj "samo pjevač" koji pjeva samo o "ljubavi prema rodnoj grudi" i u čijim pjesmama "nema mržnje" je odbacio maske...

Nisu antifašisti stvorili ovu državu, neću šutjeti! Najveći izdajnici u Hrvatskoj su Mesić i Kajin, ali mrziteljima Hrvatske poručujem da neće uspjeti ugasiti zajedništvo Hrvata, posvađati mene sa Škabrnjom, voditi politiku protiv branitelja i spriječiti nas da pjevamo o ljubavi prema Bogu i domovini.



Sa Thompsonom se u svemu slažem, pa i u ovom
__________________
Najveći neradnici u državi: Pravo na grad, Zelena akcija, Crvena akcija, Milan Bandić i Niko Gamulin (bespravni graditelj)
ZgRege is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:50.