Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2010., 11:41   #41
Quote:
Littleaigrl kaže: Pogledaj post
Ne mogu shvatiti da je izgleda vecini normalno da vise vremena zelis provesti sa nekim na pocetku veze, nego nakon nekog vremena ?? Zar nije normalno da kad s nekim provedes vise vremena, zavolis tu osobu, onda se ne zelis razdvojiti od nje, nikako ,,
naravno da nije... buš vidla jednog dana
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 11.08.2010., 11:42   #42
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Pa eto, kad se već to more toliko spominje (godišnji), meni nije baš normalno otići na more bez osobe s kojom sam u vezi, ako zajedno imamo go.
Nije i gotovo.
Druga stvar da ja iz nekog razloga ne mogu, a njoj se pruža prilika da ode. Onda je to sasvim ok.

Ovako.. volimo se, u vezi smo, imamo go u isto vrijeme, a svatko ide s nekim drugim ljudima na more? Ne, nije mi to ok. Zabavljati se možemo i zajedno, s ekipom ili bez, svejedno.


I baš me briga što netko misli o tome.
OK a situacija... oboj ste studenti, oboje imate 2 mjeseca za luftanje... i kaj onda?
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 11.08.2010., 11:45   #43
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Nisam u braku niti imam djecu ali vidim oko sebe... parovi s djecom rijetko kad idu negdje odvojeno (pričam prvensteno o GO-u) ali u konačnici zašto ne
Ove godine sam upoznao lika od 4 banke koji ima ženu i dvoje djece i svako ljeto barem na jedan vikend ode sa ekipom na zrće i kaže "može ona meni kvocat kolko oče ali to je naša tradicija koje se mislim držati"
skidam kapu. Bolje da propadne selo nego običaji
Pa evo, ja poznajem jako veliku ekipu fotografa. Koji se nalaze, imaju izlete i sl. Naravno, meni na takva druženja nije problem ići sa dečkom jer je i on zainteresiran za fotografiju. Dok ima hrpa ljudi čiji partneri nisu zaljubljenici u istu pa oni odlaze sami. Nama sparenima čak je nekako i ljepše, lijepo je da imaš neki zajednički interes. Ali zašto bi oni davili svoje žene ili muževe s nečim u čemu ovi ne uživaju? Nek si rađe uplate sami dan welnesa il provedu to vrijeme već kak njima paše. Na obostrano zadovoljstvo kasnije.
__________________
No winter lasts forever, no spring skips it's turn...
alanis is offline  
Old 11.08.2010., 11:47   #44
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Pa eto, kad se već to more toliko spominje (godišnji), meni nije baš normalno otići na more bez osobe s kojom sam u vezi, ako zajedno imamo go.
Nije i gotovo.
Druga stvar da ja iz nekog razloga ne mogu, a njoj se pruža prilika da ode. Onda je to sasvim ok.

Ovako.. volimo se, u vezi smo, imamo go u isto vrijeme, a svatko ide s nekim drugim ljudima na more? Ne, nije mi to ok. Zabavljati se možemo i zajedno, s ekipom ili bez, svejedno.


I baš me briga što netko misli o tome.
Ok ak imate godišnji u isto vrijeme. Evo, mene je recimo zvala moja familija koja njega ne poznaje. Normalno da neću sad inzistirat na tome da dolazi i on. Otišla sam sama. Za tjedan dana idemo zajedno na more, vidimo se s ekipom, uživat ćemo...i bit će mi daleko bolje tamo s njim nego sad samoj, ipak mi je ljepše s njim nego sama visit na plaži
__________________
No winter lasts forever, no spring skips it's turn...
alanis is offline  
Old 11.08.2010., 11:47   #45
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
MOžda zato kaj ponekad želim frenda vidjeti na solo... čisto zato jer mu se npr. želim povjeriti, nešto mu reći, nešto prokomentirati što pred njegovom curom neću... i to nema veze jel njegova cura praktički dio ekipe ili nije...

nekad sam se bavio paintballom i bio je jedn lik što je tamo dolazi s curom, ali cura nije igrala nego sjedila sa strane i dosađivala se i onda bi redovito nakon par sati bilo "joj kad ćemo doma"... "joj meni dosadno"... "joj kad će te biti gotovi"... pa jebemu zakaj si ju morao dovesti

Ponavljam nemam ja ništa protiv izalazka u parovima, ili da neko dovede curu/dečka... sve 5 ali ne uvijek i ne svuda i ne "na silu"
E vidiš, ja nemam s ti problema. I kad se nađem s frendicom na kavi solo i recimo kažem joj da sam bila s nekim tipom jučer (bezveze neki primjer), znam da će to ispričati dečku. A isto tako nemam nikakav problem isto to ispričati i kad je on pored, jer smo s vremenom razvili takav odnos da mi nije bed. Isto tako smo milijun puta izašli utroje (kad sam bila solo) i zabavljali se, opijali, plesali, ludirali se i nikada, ama baš nikada se nisam osjećala glupo što su oni par, a ja solo.
A kad sam našla dečka, naravno da smo se počeli družiti zajedno, izlaziti, ići k njima za vikend i nikada takva druženja neće nestati iz mog života.

A ovaj primjer gdje frend dovede curu da vas gleda, ajoj
Ali moram priznati da se i meni to jednom desilo....dragi mi je dosađivao da idem s njim na košarku da ga gledam kako igra, a meni se nije išlo...ali ajde, zbog ljubavi...isto sam se dosađivala (doduše nisam ispitivala kad ćemo doma) i sigurno je to bilo prvi i zadnji put da sam išla. Hoćeš na košarku? Idi, široko ti polje...samo pusti mene da pijem kavu doma
nešto_me_zanima is offline  
Old 11.08.2010., 11:48   #46
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Rekao sam "pravi" prijatelji... a ne osobe koje u određenim periodima života smatraš prijateljima...
ja imam 4, 5 prijatelja, baš prijatelja... i prijatelji smo još od osnovne škole i znam da se to neće nikad promijeniti.

Kad ste obitelj OK, ali dok ste cura i dečko zašto ne otići na more solo

Eh... da sam sad cura, tko zna kako bi bilo i kuda bih na godišnji i s kim...

Iskreno, vremena su se dosta promijenila od "mog" vremena..

ali, eto... mojoj kćerki bih rekla da ode sama na ljetovanje dokle god nije sigurna da je ta osoba prava za nju...

U tom dijelu se potpuno slažem s tobom...
nuša is offline  
Old 11.08.2010., 11:52   #47
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
OK a situacija... oboj ste studenti, oboje imate 2 mjeseca za luftanje... i kaj onda?
Pa onda je ok, ako oboje imaju takve planove da jedno vrijeme budu zajedno, a poslije ako netko hoće može otići ovdje ili ondje s nekim društvom.
Ako im tako obojima odgovara.

Nemam pojma, ja ovdje govorim o dvoje "odraslih" ljudi, s poslovima i određenih 2 ili 3 tjedna godišnjeg.

Quote:
alanis kaže: Pogledaj post
Ok ak imate godišnji u isto vrijeme. Evo, mene je recimo zvala moja familija koja njega ne poznaje. Normalno da neću sad inzistirat na tome da dolazi i on. Otišla sam sama. Za tjedan dana idemo zajedno na more, vidimo se s ekipom, uživat ćemo...i bit će mi daleko bolje tamo s njim nego sad samoj, ipak mi je ljepše s njim nego sama visit na plaži
To je neka friška veza?
Nebitno sad to, opet ćete provesti vrijeme na moru zajedno.

Nisam rekla da partneri uvijek i svugdje moraju ići zajedno, zašto bi on/ona išao/la kod njegovih ili njenih staraca ako mu/joj se ne da, to zna biti nekad prava gnjavaža. Ali ako želi, opet ok.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 11.08.2010., 11:53   #48
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post

Vidiš i ja sam bio u dugim vezama i niti jedno ljeto nije prošlo da ja nisam bio barem 7 dana na moru sa ekipom, a tadašnja cura sa svojom i to mi je baš
a gle, neki..rade cijelu godinu i imaju novaca samo za jedan odlazak na more, a većina tad izabere onaj u dvoje, jer taj uključuje i zabavu i cuganje i romantiku i sex itd.

a što bi ti odabrao da moraš birati, curu ili ekipu?
Hermina is offline  
Old 11.08.2010., 11:54   #49
Mi provodimo dosta vremena zajedno, prvenstveno zbog zajedničkih interesa tj. recimo da volimo na isti način koristiti slobodno vrijeme.
Sad ako on poželi ići s ekipom ili ja sa svojima,zašto ne.Sasvim normalno.
Moram priznati jedino da idem često s njim jer volim sport,npr. evo što si spomenuo paintball je super i ne očekujem da paze što govore ispred mene.
A od frendica koje su za akciju jedna je rodila,a druga je daleko.
Ispijanje kava po cijele dane mi nije baš moj vid odmora.A većina mojih su trenutno u fazi neaktivnog odmora.
__________________
The time is now
u...prolazu is offline  
Old 11.08.2010., 11:55   #50
Quote:
Hermina kaže: Pogledaj post
a gle, neki..rade cijelu godinu i imaju novaca samo za jedan odlazak na more, a većina tad izabere onaj u dvoje, jer taj uključuje i zabavu i cuganje i romantiku i sex itd.
Da, o tome pričam.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 11.08.2010., 11:55   #51
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post

To je neka friška veza?
Nebitno sad to, opet ćete provesti vrijeme na moru zajedno.

Nisam rekla da partneri uvijek i svugdje moraju ići zajedno, zašto bi on/ona išao/la kod njegovih ili njenih staraca ako mu/joj se ne da, to zna biti nekad prava gnjavaža. Ali ako želi, opet ok.
Pa, malo više od pola godine. Ne upoznajem dečke sa svom rodbinom baš tako brzo pa bi se moglo reći da je. Da, imat ćemo i zajedničkih nekoliko dana na moru pa je to čisto u redu ispalo. Bilo bi mi možda i žao malo da ja odem na more a da zajedno ne možemo, mada, on nije kao ja lud za morem, čak ga ni ne voli pretjerano pa to njemu ne bi bio bed.

Al poanta je u tome da zaista ne treba siliti ljude da radi partnera trpe nepodnošljive starce, rodbinu, bube, žohare, sportove ili krajeve koje ne vole itd. To sve je ipak bolje raditi sam ako nam partner to ne voli. A opet imati i nešto što volimo zajedno, to je isto bitno.
__________________
No winter lasts forever, no spring skips it's turn...
alanis is offline  
Old 11.08.2010., 11:57   #52
Quote:
alanis kaže: Pogledaj post

Al poanta je u tome da zaista ne treba siliti ljude da radi partnera trpe nepodnošljive starce, rodbinu, bube, žohare, sportove ili krajeve koje ne vole itd. To sve je ipak bolje raditi sam ako nam partner to ne voli. A opet imati i nešto što volimo zajedno, to je isto bitno.
Naravno da ne treba nikoga siliti na ništa.
Sva sreća dosad mi se još nije dogodilo s nikim da smo imali različite interese, potrebe da se odmorimo jedni od drugih ili da smo nešto doživljavali kao neku posebnu gnjavažu.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 11.08.2010., 12:01   #53
Quote:
alanis kaže: Pogledaj post
Pa, malo više od pola godine. Ne upoznajem dečke sa svom rodbinom baš tako brzo pa bi se moglo reći da je. Da, imat ćemo i zajedničkih nekoliko dana na moru pa je to čisto u redu ispalo. Bilo bi mi možda i žao malo da ja odem na more a da zajedno ne možemo, mada, on nije kao ja lud za morem, čak ga ni ne voli pretjerano pa to njemu ne bi bio bed.

Al poanta je u tome da zaista ne treba siliti ljude da radi partnera trpe nepodnošljive starce, rodbinu, bube, žohare, sportove ili krajeve koje ne vole itd. To sve je ipak bolje raditi sam ako nam partner to ne voli. A opet imati i nešto što volimo zajedno, to je isto bitno.
Istina, ali isto tako ne treba osuđivati one koji vole zajedno otići na more, koji idu s partnerom kod njegovih roditelja (na par dana), koji uživaju u zajedničkim aktivnostima, druženjima, izlascima (sve dok postoji neka granica, posesivnost je ovdje isključena).
Ne znam zašto je nekima teško shvatiti da je nekome lijepše izaći van kad je partner s njima, nego sam s ekipom, ili otići na more s partnerom, a ne s ekipom.
nešto_me_zanima is offline  
Old 11.08.2010., 12:02   #54
Quote:
nešto_me_zanima kaže: Pogledaj post
ili otići na more s partnerom, a ne s ekipom.
Ili otići i s partnerom i s ekipom. Istodobno.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 11.08.2010., 12:04   #55
Quote:
nešto_me_zanima kaže: Pogledaj post
Istina, ali isto tako ne treba osuđivati one koji vole zajedno otići na more, koji idu s partnerom kod njegovih roditelja (na par dana), koji uživaju u zajedničkim aktivnostima, druženjima, izlascima (sve dok postoji neka granica, posesivnost je ovdje isključena).
Ne znam zašto je nekima teško shvatiti da je nekome lijepše izaći van kad je partner s njima, nego sam s ekipom, ili otići na more s partnerom, a ne s ekipom.
Ne znam, ja nisam dojma da ih itko osuđuje
__________________
No winter lasts forever, no spring skips it's turn...
alanis is offline  
Old 11.08.2010., 12:05   #56
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ili otići i s partnerom i s ekipom. Istodobno.
Naravno
nešto_me_zanima is offline  
Old 11.08.2010., 12:06   #57
Quote:
Hermina kaže: Pogledaj post
a gle, neki..rade cijelu godinu i imaju novaca samo za jedan odlazak na more, a većina tad izabere onaj u dvoje, jer taj uključuje i zabavu i cuganje i romantiku i sex itd.

a što bi ti odabrao da moraš birati, curu ili ekipu?
A gle, neki imaju sreće pa ili sami imaju nešto na moru ili netko od ekipe ima negdje nešto... a kad si srednjoškolac-student možeš se super provesti i 7 dana sa ciform koja ti danas nebi bila dovoljna možda ni za jedan dan... gdje ima volje ima i načina
Jebate ja sam dvije godine za redom bio kod frenda u baškoj, u kući od 40 kvadrata, gdje nas je znalo boraviti i 15 (ne pitajte kako-ni meni nije baš jasno hehe) i bilo mi je mrak

Nikad nisam morao birati između cure i ekipe ali i to ovisi... ako ju volim, da moram birati, izabrao bi 7 dana s njom... da ju ne volim neš posebno naravno da biram ekipu.
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 11.08.2010., 12:07   #58
Quote:
alanis kaže: Pogledaj post
Ne znam, ja nisam dojma da ih itko osuđuje
Da, da...ima tu jedan čiko koji se bori svim snagama....ali psssst
nešto_me_zanima is offline  
Old 11.08.2010., 12:09   #59
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
naravno da nije... buš vidla jednog dana
Jel kad se uda ili...
sexy_ciccolina is offline  
Old 11.08.2010., 12:10   #60
Quote:
nešto_me_zanima kaže: Pogledaj post
Istina, ali isto tako ne treba osuđivati one koji vole zajedno otići na more, koji idu s partnerom kod njegovih roditelja (na par dana), koji uživaju u zajedničkim aktivnostima, druženjima, izlascima (sve dok postoji neka granica, posesivnost je ovdje isključena).
Ne znam zašto je nekima teško shvatiti da je nekome lijepše izaći van kad je partner s njima, nego sam s ekipom, ili otići na more s partnerom, a ne s ekipom.
ti koda šumom a mi drumom niko ne kaže to što ti imputiraš da govorimo nego se iščuđavam/iščuđavamo onima koji se iščuđavaju nad tim da za ljeto partneri odu svaki na svoju stranu na ono 7 dana... ili da si frend nađe curu i od 10 viđenja na svih 10 on mora dofurat dragu... jebate jel bi se zemlja otvorila, jel bi im veza propala da se jednom pojavi solo
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger